بهترین کتاب الگوریتم و فلوچارت مقدماتی

بهترین کتاب الگوریتم و فلوچارت مقدماتی

فلوچارت ها برای درک دقیق الگوریتم ها بسیار مهم هستند و علاوه بر این، کتاب الگوریتم و فلوچارت نمایش گرافیکی الگوریتم است و الگوریتم را آسان می کند. خوب کتابهایی که می توانید از طریق آنها بروید فلوچارت (ساده و ساده) خوب این کتاب شما را به شکل گام به گام فلوچارت راهنمایی می کند.

مقدمه ای بر الگوریتم و فلوچارت در این فلوچارت برای کتاب الگوریتم و فلوچارت هر الگوریتم داده شده وجود دارد تا بتوانید همزمان با الگوریتم و فلوچارت ارتباط برقرار کنید.

پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش الگوریتم و فلوچارت برای کودکان را مطالعه کنید.

 

در این توضیح مختصر برای فلوچارت ارائه شده است، کتاب الگوریتم و فلوچارت اگر نمی‌خواهید جزئیات آن را انجام دهید، می‌توانید این کتاب را برای مشاهده کامل مرور کنید. من در مورد quora به خوبی متوجه شدم که در واقع یک کتاب نیست اما آموزشی است و شما می توانید نمونه های زیادی از فلوچارت را در این راهنما مشاهده کنید.

فلوچارت یادآوری مراحل و نکات مهم را آسان می کند، بنابراین اگر در حال مطالعه برخی از مباحث تئوری هستید، سعی کنید از آن نمودار فلوچارت نیز تهیه کنید و این تکنیک از دو جهت برای شما مفید خواهد بود. شما می توانید کتاب الگوریتم و فلوچارت تمام نکات تئوری را به راحتی به خاطر بسپارید و می توانید جریان تئوری، نحوه کار و مراحل آن را بیاموزید. این برای مفهوم فلوچارت شما مفید خواهد بود و همچنین قبل از اینکه در اینجا نیز آن را تمرین کنید.

کتاب الگوریتم و فلوچارت Understanding Algorithms and Flowcharts

Understanding Algorithms and Flowcharts

 

این کتاب در درجه اول برای دانش آموزان و همچنین برای افراد حرفه ای نوشته شده است و می تواند به عنوان نقطه شروعی برای کسانی باشد که برای اولین بار مطالعه علوم کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی را آغاز می کنند.

در متن زیر الگوریتم ها و فلوچارت ها به طور دقیق و با مثال های واضح مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و با پیاده سازی در کد C به بررسی هر دو الگوریتم ابتدایی و پیچیده پرداخته شده است. انواع داده ها (ساده و ساختاریافته) در ابتدا کتاب الگوریتم و فلوچارت معرفی می شوند و الگوریتم ها و فلوچارت ها با توضیحات گرافیکی و متنی تعریف و نشان داده می شوند.

پیشنهاد می کنیم مقاله الگوریتم و فلوچارت به زبان ساده را مطالعه کنید.

در بخش‌های بعدی، الگوریتم‌های استاندارد ساده و پیچیده به همراه فلوچارت‌های آن‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرند: همه چیز با توضیحات و جداول ادغام شده است تا تکامل گام به گام الگوریتم‌ها را داشته باشد.

این کتاب مملو از اسکرین شات است و تصاویری که معنای کد و استفاده از زیرعنوان ها و سایر عناصر متنی را نشان می دهد قابلیت اسکن عالی را ارائه می دهد. این کتاب از یک IDE رایگان استفاده می کند.

الگوریتم های اصلی تجزیه و تحلیل شده عبارتند از: مجموع سه یا n عدد در یک حلقه، تبدیل اعشاری به باینری، جستجوی حداکثر و حداقل، جستجوی خطی / ترتیبی، جستجوی دودویی، مرتب سازی حباب، مرتب سازی انتخابی، ادغام دو آرایه مرتب شده، و خواندن کاراکترها از الگوریتم فایل، مدیریت پشته، الگوریتم بازگشتی (دنباله فاکتوریل و فیبوناچی).

پیشنهاد می کنیم مقاله کاربرد الگوریتم در برنامه نویسی را مطالعه کنید.

بخش آخر متن به معرفی زبان C و پیاده سازی کتاب الگوریتم و فلوچارت کد اختصاص دارد که به الگوریتم های مورد مطالعه متصل می شود. تقریباً 1000 نفر قبلاً چاپ اول کتاب را انتخاب کرده اند! من از همه کسانی که برای من بازخورد ارسال کردند تشکر می کنم!

Flowchart and Algorithm Basics

 

کتاب الگوریتم و فلوچارت مقدماتی

 

این کتاب به گونه ای طراحی شده است که خواننده را با بهترین منطق های برنامه دنبال شده، کارآمد و با ساختار مناسب در قالب فلوچارت ها و الگوریتم ها مجهز کند. هدف اصلی از فلوچارت ایجاد دنباله ای از مراحل برای نشان دادن راه حل مسائل از طریق دستکاری های حسابی و/یا منطقی است که برای آموزش کامپیوترها استفاده می شود. مثال‌های کاربردی و گویا از کتاب الگوریتم و فلوچارت حوزه‌های موضوعی مختلف قطعاً خوانندگان را تشویق می‌کند تا منطقی را که منجر به اصول برنامه‌نویسی جامد می‌شود، بیاموزند.

Algorithms

اطلاعات ضروری در مورد الگوریتم ها و ساختارهای داده

یک مرجع کلاسیک

آخرین نسخه سری پرفروش کتاب الگوریتم و فلوچارت Sedgewick، که منعکس کننده مجموعه ای ضروری از دانش است که در چندین دهه گذشته توسعه یافته است.

پوشش گسترده

بررسی کامل ساختارهای داده و الگوریتم‌ها برای مرتب‌سازی، جستجو، پردازش نمودار و پردازش رشته‌ها، شامل پنجاه الگوریتم که هر برنامه‌نویسی باید بداند.

کد کاملاً اصلاح شده

پیاده سازی های جدید جاوا که به سبک برنامه نویسی مدولار قابل دسترسی نوشته شده اند، که در آن تمام کد در معرض خواننده قرار می گیرد و آماده استفاده است.

با برنامه ها درگیر است

الگوریتم ها در زمینه کاربردهای مهم علمی، مهندسی و تجاری مورد مطالعه قرار می گیرند. کلاینت ها و الگوریتم ها با کد واقعی بیان می شوند، نه شبه کد موجود در بسیاری از کتاب های دیگر.

محرک فکری

علاقه خواننده را با متنی واضح و مختصر، مثال‌های دقیق با تصاویر بصری، کدهایی که با دقت ساخته شده‌اند، زمینه تاریخی و علمی و تمرین‌هایی در همه سطوح جلب می‌کند.

یک رویکرد علمی

اظهارات دقیقی در مورد عملکرد ایجاد می کند، کتاب الگوریتم و فلوچارت که توسط مدل های ریاضی مناسب و مطالعات تجربی تایید کننده آن مدل ها پشتیبانی می شود.

Algorithms Illuminated

الگوریتم ها قلب و روح علم کامپیوتر هستند. کاربردهای آنها از مسیریابی شبکه و ژنومیک محاسباتی تا رمزنگاری کلید عمومی و پیاده سازی سیستم پایگاه داده را شامل می شود. مطالعه الگوریتم‌ها می‌تواند شما را به برنامه‌نویس بهتر، متفکری واضح‌تر و استاد مصاحبه‌های فنی تبدیل کند.

Algorithms Illuminated مقدمه ای در دسترس برای موضوع است — متنی از آنچه که یک معلم متخصص الگوریتم در طی یک سری درس های تک به تک می گوید. این نمایشگاه دقیق است اما بر تصویر بزرگ و درک مفهومی بیش از اجرای سطح پایین و جزئیات ریاضی تأکید دارد.

بخش 1 از مجموعه کتاب الگوریتم و فلوچارت تجزیه و تحلیل مجانبی و نمادگذاری big-O، الگوریتم‌های تقسیم و غلبه و روش استاد، الگوریتم‌های تصادفی و چندین الگوریتم معروف برای مرتب‌سازی و انتخاب را پوشش می‌دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.