ثبت نام
مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی

ترم دوم دوره مبانی برنامه نویسی

ما به آموزش زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس در دو ترم به کودکان و نوجوانان می پردازیم. هر ترم در سه ماه تدریس می شود. دانش آموزان ایرانیان سایبر در این 2 ترم یاد می گیرند چگونه به مسائل مطرح شده فکر کنند و به دنبال راه حلی مناسب و قابل درک برای کامیپوتر باشند. 

پایان دوره

 در پایان دوره دانش آموز می تواند برای مسائلی که مطرح می شود راه حل قابل درک برای کامپیوتر را بیابد. با مبانی و اصولی که برای برنامه نویسی یاد گرفته است، برنامه برای مسائل بنویسد و بتواند آن را تست و رفع خطا کند. همچنین برای یادگیری دیگر زبان های برنامه نویسی و مسائل پیشرفته تر آماده می شود. دوره مبانی برنامه نویسی دومین گام از آموزش برنامه نویسی مقدماتی است.

ویژگی دوره مبانی برنامه نویسی

دوره مبانی برنامه نویسی در دو ترم 3 ماهه ارایه می شود که در آن زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس به کودکان و نوجوانان آموزش داده می شود. هر هفته دو جلسه یک ساعته برگزار می شود.

سرفصل های دوره برنامه نویسی ترم دوم

حلقه while

حلقه do while

بررسی تفاوت حلقه ها

نحوه پیاده سازی و فراخوانی توابع

سربارگذاری توابع

آرایه

آرایه در توابع

آرایه های دو بعدی

جلسات هفتگی

24  جلسه (6 الی 8 نفر) به مدت 60 دقیقه

زمان دوره

هر ترم در مدت سه ماه برگزار می شود.

دومین گام

ترم دوم مبانی برنامه نویسی

گارانتی

4 جلسه گارانتی بی قید و شرط

تخفیف عضویت

تا 15% تخفیف برای اشتراک 6 ماهه

هزینه دوره

ماهانه 590 هزار تومان 

ثبت نام دوره مبانی برنامه نویسی ترم دوم

دانش آموزان با ثبت نام در برنامه نویسی مقدماتی، در اولین و دومین گام به آموزش مبانی برنامه نویسی می پردازند. سپس به یادگیری طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان می پردازند. برنامه نویسی کودکان پیش نیاز برنامه نویسی مقدماتی نیست.