آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر

بهترین آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر

آیا می خواهید یاد بگیرید آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر که چگونه توسعه دهید اما بودجه ندارید؟ آیا دانشجو هستید اما ترجیح می دهید آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر پول خود را به غیر از دوره های پولی خرج کنید؟ آیا می خواهید با استفاده آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر از ابزارهای رایگان یادگیری کدنویسی را شروع کنید؟

یادگیری رایگان کدنویسی زمانی کاملا امکان پذیر است که منابع مناسبی برای یادگیری خود داشته باشید. سایت‌ها، کتاب‌ها، ویدیوها و پادکست‌های رایگان آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر زیادی برای تبدیل شدن به یک توسعه‌دهنده بزرگ در سال 2022 وجود دارد.

آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر

با استفاده از این منابع برای یادگیری رایگان کدنویسی، می توانید قبل از سرمایه گذاری در یک زبان برنامه نویسی خاص یا مجموعه ای از دوره ها، متوجه شوید که چه آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر چیزی را دوست دارید و چه چیزی را دوست ندارید. هنگامی که به اندازه کافی در کلاس های رایگان شرکت کردید.

 

سبک خود را پیدا کرده اید و می توانید بسیار سریع و کارآمد سطح خود را ارتقا دهید.در این مقاله به طور خاص خواهیم دید: بهترین سایت های رایگان برای یادگیری کد نویسی.بهترین آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر کانال های یوتیوب برای یادگیری نحوه توسعه.

بیایید با هم 49 مورد از بهترین سایت ها را برای یادگیری رایگان کدنویسی کشف کنیم. توجه: من به برخی از سایت هایی که در این مقاله توصیه می کنم وابسته هستم. اگر آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر محتوای پولی را در سایت های رایگانی که ارائه می کنم خریداری کنید، ممکن است کمیسیون کمی دریافت کنم.

این برای شما کاملا رایگان است و شما به من کمک زیادی می کنید تا به تلاش خود ادامه دهم تا حداکثر ارزش را از طریق این وبلاگ به شما بدهم بدون اینکه هزینه ای برای آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر شما داشته باشد.بهترین وب سایت ها برای یادگیری رایگان کدنویسی آموزش کدنویسی رایگان در freeCodeCamp.

پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش برنامه نویسی از صفر را مشاهده کنید.

این سایت با یک مسیر یادگیری چشمگیر که توسط کوئینسی لارسون ایجاد شده است، در 3 مرحله انجام می شود. در ابتدا، مفاهیم توسعه وب با جاوا اسکریپت، HTML و CSS را از آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر طریق تمرین ها و پروژه ها یاد خواهید گرفت.

در نهایت، انجمن FreeCodeCamp به شما کمک می کند تا برای مصاحبه آماده شوید! حتی می‌توانید گواهینامه‌های رایگان دریافت کنید و در تکمیل پروژه‌های غیرانتفاعی که به شما آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر نیاز دارند، تجربه عملی داشته باشید. متأسفانه در زبان انگلیسی، این فرمول ایده آلی است که برای شروع به همه توصیه می کنم.

دوره ها و گواهینامه های موجود: HTML، CSS، جاوا اسکریپت، امنیت سایبری، ابزار توسعه، تست QA، Node.js، React، jQuery، Python و موارد آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر دیگر آموزش کدنویسی رایگان در OpenClassroomsما دیگر OpenClassrooms را که قبلا Site du Zéro بود، ارائه نمی کنیم.

من بیش از 15 سال پیش شروع به مشاوره با این سایت و انجام آموزش C و سپس آموزش پایتون کردم. از آن زمان، این سایت پیشرفت زیادی کرده است، اما مرجعی برای آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر یادگیری برنامه نویسی به زبان فرانسه باقی مانده است!انواع دوره ها در OpenClassrooms.

توسعه فناوری اطلاعات با زبان ها و فریمورک های بسیاری، اما همچنین اتوماسیون اداری، طراحی، سیستم و شبکه ها، داده ها و بسیاری از حوزه های دیگر!Developpez.com جامعه ای آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر از توسعه دهندگان است که دوره های بسیاری را تقریباً به تمام زبان های برنامه نویسی.

پیشنهاد می کنیم مقاله یادگیری برنامه نویسی از صفر را مشاهده کنید.

و همچنین یک وبلاگ و یک انجمن با تعداد زیادی از اعضای فرانسوی زبان ارائه می دهد.آموزش های رایگان در developpez.com: بسیاری از زبان هاBitDegree یک پلت فرم آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر آموزشی اروپایی است که دوره های ویدیویی را در بسیاری از زمینه ها، از فناوری های بلاک چین گرفته تا بازاریابی و طراحی، از جمله برنامه نویسی دوره ارائه می دهد.

زبان: عمدتاً به زبان انگلیسی با ترجمه (گاهی اوقات فقط جزئی) به فرانسوی درس های ویدیویی رایگان برای یادگیری علوم کامپیوتر: Solidity، Javascript، Python، HTML، CSS و آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر بسیاری موارد دیگر.کد آکادمی جایی است که بیشتر افراد تازه وارد در برنامه نویسی، نظرات خود را دریافت می کنند.

در این پلت فرم، می توانید یاد بگیرید که با چندین زبان توسعه دهید. شهرت آن کاملاً شایسته است، Codecademy یادگیری را با تمرینات تعاملی ارائه می دهد، کمی آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر مطالعه می کنید، سپس کد خود را مستقیماً در مرورگر می نویسید و بلافاصله نتایج را می بینید.

آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر برای کودکان 

زبان‌ها و مفاهیم تحت پوشش Codecademy: Python، Java، Go، JavaScript، Ruby، SQL، C++، C#، Swift و زبان‌های نشانه‌گذاری HTML و CSS. Coursera یکی از بهترین آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر سایت ها برای یادگیری رایگان کدنویسی با گزینه های دوره معلم است.

ضروری و همه کاره این سایت یک کتابخانه بزرگ از دوره های آنلاین است و این دوره ها توسط اساتید واقعی کالج تدریس می شود. همه دوره‌ها رایگان هستند، اما شما می‌توانید آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر برای اثبات اینکه دوره‌ها را گذرانده‌اید، برای «گواهی تأیید شده Coursera» (با چند ده یورو) هزینه کنید.

گاهی اوقات پرداخت برای گواهینامه به محتوایی که در نسخه های رایگان موجود نیست نیز دسترسی پیدا می کند. Coursera همچنین «تخصص‌ها» را ارائه می‌دهد، که آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی در یک موضوع خاص است، که معمولاً در پایان پروژه‌ای است.

زبان: عمدتاً به زبان انگلیسی با ترجمه (گاهی اوقات فقط جزئی) به فرانسوی زبان ها و گواهینامه ها در Coursera: دوره های زیادی در علوم کامپیوتر و همچنین در ریاضیات آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر، فیزیک و در بسیاری از رشته های دانشگاهی دیگر.EdX یک برنامه آموزش عالی منبع باز است که توسط MIT و هاروارد به سبک MOOC اجرا می شود.

پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش برنامه نویسی از صفر pdf را مشاهده کنید.

و آن را به یکی دیگر از منابع با کالیبر بالا تبدیل می کند که در آن می توانید به صورت آنلاین رایگان کدنویسی را یاد بگیرید. این سایت صدها دوره آموزشی با کیفیت را در دسته آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر “محاسبات” ارائه می دهد که زبان های برنامه نویسی مختلف را آموزش می دهد.

مانند Coursera، می توانید چند ده یورو برای دریافت گواهینامه رسمی با یک شماره منحصر به فرد بپردازید که سپس می توانید آن را در لینکدین و جاهای دیگر نمایش دهید.زبان: آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر عمدتاً به زبان انگلیسی با ترجمه (گاهی اوقات فقط جزئی) به فرانسوی.

دوره های برنامه نویسی رایگان ارائه شده: جاوا، سی شارپ، پایتون و بسیاری موارد دیگر آموزش کدنویسی رایگان درCodinGame سایتی است که توسط ساکنان مونپلیه آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر در سال 2010 ایجاد شد و پیشنهاد می‌کند کد را از طریق بازی یاد بگیرید و به شرکت‌ها پیشنهاد می‌دهد.

پروفایل شما را ببینند (در صورت تمایل) برای دریافت پیشنهادهای شغلی بر اساس مهارت‌های واقعی شما و نه CV شما.بنابراین، اگر می‌خواهید با آموزش‌های دقیق‌تر، از آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر طریق تمرین‌های بازیگوش پیشرفت کنید، یا اگر به رقابت علاقه دارید و می‌خواهید بهترین باشید، CodinGame عالی است.

Code Combat که بیشتر کودکان را هدف قرار می‌دهد، مانند همسایه فرانسوی زبان خود در بالا، پیشنهاد می‌کند که کد را با فشار دادن جنبه بازی و گیمیفیکیشن با کسب تجربه آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر و نشان‌ها یاد بگیرید.جنگ های رمزی Codewars همچنین یک راه سرگرم کننده و عملی برای یادگیری کدنویسی ارائه می دهد.

در موضوع هنرهای رزمی، این برنامه بر اساس چالش هایی به نام “کاتا” است. آنها را تکمیل کنید تا امتیاز افتخار کسب کنید و به رتبه های بالاتر بروید. این یک راه سرگرم کننده آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر برای یادگیری برنامه نویسی آنلاین است اگر به کمی گیمیفیکیشن علاقه دارید!

چالش های پیشنهادی عبارتند از: CoffeeScript، JavaScript، Python، Ruby، Java، Clojure و Haskell این پلت فرم رایگان آموزش الکترونیکی مجمع عمومی است که بوت آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر کمپ را به صورت آنلاین و در سراسر جهان اجرا می کند. GA Dash کاملاً مبتنی بر پروژه است.

و آن را برای کسانی که دوست دارند همزمان با یادگیری کدنویسی آنلاین به کار بپردازند، ایده آل است. برخی از مثال‌هایی که برنامه دوره به شما پیشنهاد می‌کند آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر بسازید: «وب‌سایت خودتان»، «موضوع وبلاگ طراحی واکنش‌گرا» و «یک سایت کوچک برای یک تجارت».

زبان هایی که پروژه های رایگان GA Dash در آنها ارائه می شود: HTML، CSS، جاوا اسکریپت، طراحی واکنش گرا آکادمی خان هزاران موضوع را ارائه می دهد که بسیاری از آنها آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر در مورد برنامه نویسی کامپیوتری هستند. برخی از دوره‌ها نیز برای کوچک‌ترین‌ها ارائه می‌شود تا همه خانواده بتوانند به صورت رایگان کدنویسی را یاد بگیرند.

منابعی برای یادگیری برنامه‌نویسی که ارائه می‌دهند: JS، HTML/CSS، SQL، و بسیاری دیگر.رقابت برای ورود به MIT ممکن است سخت باشد، اما دسترسی به MOOC یا دوره آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر آنلاین آنها رایگان است. آنها برای هر دوره ای که در MIT تدریس می کنند یک کتابخانه آنلاین دارند.

بدون نیاز به حساب کاربری برای دسترسی به آن. فقط یک دوره را جستجو کنید و شروع به یادگیری کنید.دوره ها به صورت رایگان ارائه می شوند: تعداد زیادی.پروژه Odin به شما آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر توسعه وب را به ترتیب منطقی از اسکریپت های ساده آموزش می دهد.

به پروژه های ملموس این توسط سازندگان Viking Code School ایجاد شده است. پروژه Odin نسخه رایگان و منبع باز بوت کمپ است که آنها ارائه می دهند. آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر در حالی که با آموزش های برنامه نویسی آنها به صورت رایگان کدنویسی را یاد می گیرید.

می توانید از سایر دانش آموزان برای استفاده از گروه گفتگوی آنلاین کمک بخواهید، که همیشه قابل قدردانی است.موضوعات آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر فنی موجود: HTML، CSS، JavaScript، Ruby، Ruby on Rails، Git، پایگاه‌های داده و غیره.Udacity دوره هایی را برای یادگیری کدنویسی به صورت رایگان ارائه می دهد.

همچنین “نانو درجه” که شما را برای مشاغل خاص مانند توسعه دهنده وب یا تحلیلگر داده آموزش می دهد. مواد دوره رایگان است، اما رشته های نانو مدرک تحصیلی نیاز آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر دارند.برنامه های فناوری رایگانی که ارائه می دهند: بسیاری (نه فقط برنامه نویسی)

SoloLearn یک پلتفرم اجتماعی رایگان است که در آن می توانید کدنویسی را یاد بگیرید. رویکرد “موبایل اول” آن را کمی متفاوت از سایرین می کند زیرا برای اولین بار در تلفن آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر هوشمند شما ایجاد شده است. SoloLearn با درس های کوتاه تر، آزمون های تعاملی، یادگیری برنامه نویسی را آسان، سریع و جذاب می کند.

دروسی که ارائه می دهند: Python، Swift، Java، JS، C، C#، SQL، ML، DS، React، …Bento یک شرکت مستقر در نیویورک است که ماموریت دارد با ایجاد یادگیری کدنویسی در دسترس آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر و سرگرم کننده، الهام بخش مردم برای برنامه نویس شدن باشد.

پیشنهاد می کنیم مقاله برنامه نویسی از صفر را مشاهده کنید.

از آنجایی که آنها بیش از 200 موضوع فنی دارند، هر آنچه را که در مورد یادگیری فکر می کردید در اینجا پیدا خواهید کرد.

دوره های توسعه وب برای انتخاب: HTML، CSS، JS، Git، Python، SQL، …Udemy پلتفرمی است که در آن افراد می توانند دوره های آموزشی ایجاد کرده و آنها را بین تمام دانش آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر آموزان ثبت نام شده در سایت توزیع کنند. این دوره ها می توانند رایگان یا پولی باشند، اما امکان یافتن کوپن برای دریافت دوره های رایگان به طور منظم وجود دارد.

UpSkill نوعی بوت کمپ رایگان توسعه وب مبتنی بر پروژه است. با ایجاد یک استارت آپ خیالی به نام DevMatch، کدنویسی را یاد خواهید گرفت، که به شما یاد می دهد آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر چگونه ویژگی های سایت هایی مانند فیس بوک، Dropbox و Salesforce را کدنویسی کنید.

Code.org یک ابتکار اجتماعی است که هدف آن ارائه بهترین ابزار آموزشی به زنان و اقلیت ها برای افزایش تنوع در دنیای محاسبات است. آموزش “Hour of Code” آنها به آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر خوبی شناخته شده است زیرا مارک زاکربرگ و بیل گیتس در مورد آن صحبت کردند، می توانید با آن شروع کنید تا پاهای خود را خیس کنید.

Scotch.io بسیاری از موضوعات مرتبط با توسعه وب را ارائه می دهد. پلت فرم آموزش رایگان دوره های کوتاه، آموزش، راهنماها، پست های وبلاگ و فیلم ها را ارائه آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر می دهد. با یادگیری Frameworks می توانید در توسعه وب بیشتر پیش بروید.

W3Schools که برای توسعه دهندگان مبتدی ایده آل است، بزرگترین سایت توسعه وب در جهان است که آموزش های کد رایگان و مواد مرجع را برای یادگیری آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر تقریباً همه جنبه های برنامه نویسی وب ارائه می دهد. همچنین می‌توانید مهارت‌های خود را با آزمون‌ها و تمرین‌های برنامه‌نویسی جامع با استفاده از ویرایشگر آنلاین تعاملی آن‌ها آزمایش کنید.

CoderByte به بیش از 500000 نفر کمک کرده است تا با دوره آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر هایی که عمدتاً در زمینه توسعه وب هستند کدنویسی کنند. این پلتفرم رایگان به شما امکان یادگیری اصول برنامه نویسی را می دهد و به شما امکان می دهد با آموزش در مورد صدها چالش، مهارت های خود را توسعه دهید.

Microsoft Learn دوره‌های شخصی‌سازی شده رایگان در مورد تمام فناوری‌های ایجاد شده یا استفاده شده توسط مایکروسافت را به شما ارائه می‌دهد. ویدیوها، دموها، آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر ارزیابی ها را در یک دوره قابل تنظیم با توجه به مشخصات خود و آنچه می خواهید یاد بگیرید پیدا خواهید کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.