ثبت نام
آیا می توان در دوران نوجوانی با برنامه نویسی درآمد کسب کرد؟

آیا می توان در دوران نوجوانی با برنامه نویسی درآمد کسب کرد؟

سرفصل‌های مقاله

آیا می توان در دوران نوجوانی با برنامه نویسی درآمد کسب کرد؟ نوجوانان با دغدغه ها و مشکلات مختلفی، به خاطر بازه سنی خاصی که دارند رو به رو می شوند. ایرانیان سایبر بر حسب وظیفه به این سوال آیا می توان در دوران نوجوانی با برنامه نویسی درآمد کسب کرد؟ پاسخ می دهد و کمکی برای حل این دغدغه ها و مشکلات ارایه می نماید. و در این مقاله به بررسی آیا می توان در دوران نوجوانی با برنامه نویسی درآمد کسب کرد؟ می پردازد. ایرانیان سایبر به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان 12 تا 18 سال می پردازد. ایرانیان سایبر به کار خود مطمئن است و در همین راستا به گارانتی 100% یک ماهه بدون قید و شرط دورها می پردازد. فواید و مزایای برنامه نویسی، برای کودکان و نوجوانان بسیار است.

سوال

آیا می توان در دوران نوجوانی با برنامه نویسی درآمد کسب کرد؟

پاسخ ها

پژمان مهلایی

آیا می توان در دوران نوجوانی با برنامه نویسی درآمد کسب کرد؟ آره. ممکن است. چطور؟ ساده است، باید مهارتش داشته باشی پس واقعا خیلی ساده نیست.

یک برنامه کاربردی موبایل مفید (Android & IOS) ایجاد کنید و از آن درآمد کسب کنید. در بعضی موارد ، شخص درآمد زیادی کسب نمی کند.

یک وب سایت مفید بسازید و از آن درآمد کسب کنید. دقیقاً همان گزینه اپلیکیشن موبایل این است. با توجه به رقابت این روزها باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند.

توسعه یک بازی. آن را به صورت رایگان ارایه دهید یا بفروشید. اما اگر آن را رایگان ارایه دادید، چگونه می توانید درآمد کسب کنید؟ خوب با فروش در موارد بازی ، پاداش یا نوعی حمایت از بازی یا تبلیغات. اگر بازی را به ازای پول به دیگران بفروشید باز هم می توانید اقلام و پاداشهای درون بازی را بفروشید.

این ربطی به برنامه نویسی نداره، شما می توانید در مورد چیزی که به آن علاقه دارید  وبلاگ درست کنید. به علاوه امروزه برای راه اندازی یک وبلاگ موفق نیازی به دانستن هیچ کدی نیست، وبلاگ تو بساز و درآمد کسب کن.

شما می توانید در ساخت برنامه های تلفن همراه یا وب یا وب سایت یا نرم افزار به صورت مستقل برای دیگران یا شرکت ها کار کنید.

امیدوارم این کمی به شما کمک کند. موفق باشید!

پیشنهاد میکنم مقاله من ۱۴ ساله هستم و در برنامه نویسی بسیار ماهر هستم مطالعه کنید.

سجاد خاکپور

 1. توسعه دهنده Frontend (توسعه وب)

آیا می توان در دوران نوجوانی با برنامه نویسی درآمد کسب کرد؟ به عنوان یک توسعه دهنده Frontend ، مسئولیت اصلی شما تولید ، اصلاح و نگهداری وب سایت ها و رابط کاربری برنامه های وب است. این شامل همکاری نزدیک با طراح برای تبدیل طرحهای ساکن آنها به صفحات وب مبتنی بر مرورگر است. شما به عنوان یک توسعه دهنده Frontend مسئولیت ارائه برآورد دقیق زمان از کار خود ، کمک به اسناد محصول (مشخصات فنی ، آموزشی و فنی) و آموزش سایر کارکنان غیر فنی را خواهید داشت.

مهارت های مورد نیاز بر اساس اهمیت:

 • جی کوئری
 • AngularJS
 • .js
 • AJAX
 • پی اچ پی
 • اسکریپت جاوا
 • Node.js
 • JSON

توسعه دهنده FrontEnd شوید

 1. توسعه دهنده iOS

آیا می توان در دوران نوجوانی با برنامه نویسی درآمد کسب کرد؟ توسعه دهندگان iOS برنامه هایی را برای پلتفرم Apple طراحی و توسعه می دهند. این توسعه دهندگان روابط کاری قوی با تیم های طراحی و توسعه دارند و معمولاً ارتباط مداوم با مشتریان دارند. iOS یک سیستم عامل تلفن همراه است که توسط شرکت اپل توسعه یافته و منحصراً برای سخت افزار اپل توزیع شده است. این سیستم عامل برای آیفون ، آیپد و سایر دستگاه های تلفن همراه ساخته شده توسط اپل است.

مهارت های مورد نیاز براساس اهمیت:

 • توسعه iOS
 • Xcode
 • برنامه های موبایل
 • JSON
 • گیت
 • معماری

توسعه دهنده IOS شوید

 1. توسعه دهنده اندروید

آیا می توان در دوران نوجوانی با برنامه نویسی درآمد کسب کرد؟ توسعه دهندگان اندروید از ابزارهای توسعه برای ایجاد برنامه های کاربردی برای سیستم عامل Android استفاده می کنند. این توسعه دهندگان روابط کاری قوی با طراحی و تیم های توسعه دارند و معمولاً با مشتریان ارتباط مداوم برقرار می کنند. توسعه دهندگان اندروید همچنین به برنامه نویسی و اشکال زدایی محصولات موجود کمک می کنند. همچنین لازم است که آنها در زبانهای مختلف برنامه نویسی اندروید تجربه داشته باشند.

مهارت های مورد نیاز بر اساس اهمیت:

 • توسعه آندروید
 • جاوا
 • Android SDK
 • برنامه های موبایل
 • JSON
 • REST API
 • گیت

توسعه دهنده Android شوید

پیشنهاد میکنم مقاله چگونه از طریق سایت برنامه نویسی درآمد کسب کنم؟ مطالعه کنید.

↵ صالح صالحی

آیا می توان در دوران نوجوانی با برنامه نویسی درآمد کسب کرد؟ مطمئنا! اما قبل از شروع کار حتما با خانواده مشورت کنید و از نظرات آنها استفاده کنید. ایمنی شما برای خانواده خیلی مهم است. گاهی اوقات جهان پیرامون ما بسیار ترسناک تر از چیزی است که ما فکر می کنیم.

↵ کامران مهدوی

مطمئناً ، نرم افزار بنویسید و آن را بفروشید ، این راه یک روش قدیمی است.

پروژه ای را انتخاب کنید و آن را بنویسید. سیستم عامل و بازار هدف خود را در نظر بگیرید. آیا کاربران سیستم عامل انتخابی شما معمولاً هزینه نرم افزار را پرداخت می کنند؟ آیا آنها گیمر هستند؟ کاربران خلاق؟ کاربران تجاری؟

پیشنهاد میکنم مقاله آیا ۱۲ سالگی برای برنامه نویسی خیلی زود نیست؟مطالعه کنید.

↵ فرزانه خلیلی

تقریبا تمام استارتاپ ها به برنامه نویسان خوب نیاز دارند. در حال حاضر استارتاپ های زیادی در حال فعالیت هستند. به آنها سر بزنید و ازشان بپرسید آیا تمایل دارند شما در آنجا به کار بپردازید. مطمئنا آنها به برنامه نویسان حرفه ای نیاز خواهند داشت.

پیشنهاد میکنم مقاله نوجوان ۱۵ ساله چگونه برنامه نویسی را یاد بگیرد؟ مطالعه کنید.

↵ مهسا کلهر

آیا می توان در دوران نوجوانی با برنامه نویسی درآمد کسب کرد؟ مطمئن. می توانید برای هر چیزی برنامه نویسی کنید. اما قبل از پرش به قسمت پول ، من پیشنهاد می کنم که همه چیز را به خوبی یاد بگیرید در غیر این صورت زنده ماندن در میان بسیاری از مسابقات، سخت خواهد بود.

چگونه در دوران نوجوانی با برنامه نویسی درآمد کسب کنیم؟

چگونه در دوران نوجوانی با برنامه نویسی درآمد کسب کنیم؟

شما می‌توانید در دوران نوجوانی با برنامه‌نویسی درآمد کسب کنید. برنامه‌نویسی یکی از حوزه‌هایی است که امکان کار کردن از راه دور و ایجاد محصولات دیجیتال را فراهم می‌کند. در زیر چند راه برای کسب درآمد از طریق برنامه‌نویسی در دوران نوجوانی آورده شده است:

1. توسعه نرم‌افزارهای موبایل: با یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی مخصوص توسعه نرم‌افزارهای موبایل مانند Swift برای iOS و Kotlin یا Java برای اندروید، می‌توانید برنامه‌های موبایل ایجاد کنید و آن‌ها را در فروشگاه‌های آنلاین مانند App Store یا Google Play منتشر کنید.

2. طراحی وب‌سایت: با یادگیری HTML، CSS و JavaScript و همچنین تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر مانند React یا Vue.js، می‌توانید وب‌سایت‌هایی برای مشتریان ایجاد کرده و از آن‌ها هزینه بگیرید.

3. فروش محصولات نرم‌افزاری: می‌توانید اپلیکیشن‌ها، قالب‌های وب‌سایت، افزونه‌ها یا کد‌های منبع باز را برای دیگران بسازید و آن‌ها را در بازارهای مربوطه مانند ThemeForest یا CodeCanyon عرضه کنید.

4. وبلاگ نویسی و آموزش: با نوشتن مقالات و وبلاگ‌هایی درباره برنامه‌نویسی و تجربیات شخصی خود، می‌توانید درآمد از تبلیغات گوگل یا افزونه‌های مشابه کسب کنید. همچنین می‌توانید دوره‌های آموزشی ایجاد کنید و آن‌ها را به صورت آنلاین به فروش برسانید.

5. شرکت در مسابقات برنامه‌نویسی: در مسابقات برنامه‌نویسی مانند Hackathons شرکت کرده و جوایز نقدی یا فرصت‌های شغلی دریافت کنید.

با تمرکز، تلاش و توانایی‌های خود، می‌توانید در دوران نوجوانی به عنوان یک برنامه‌نویس حرفه‌ای درآمد کسب کنید.

نشر پاسخ ها آیا می توان در دوران نوجوانی با برنامه نویسی درآمد کسب کرد؟ توسط ایرانیان سایبر، به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان است.