بازار کار برنامه نویسی اندروید

بررسی بازار کار برنامه نویسی اندروید

تصمیم گیری در مورد یک حرفه خاص آسان نیست. آیا در بازار کار برنامه نویسی اندروید حال حاضر به دنبال شغلی مناسب برای خود هستید و آیا شغل توسعه دهنده اندروید نظر شما را جلب کرده است؟ آیا اکنون می خواهید بدانید که آیا این حرفه بازار کار برنامه نویسی اندروید حتی یک گزینه برای شماست و چه الزاماتی را باید رعایت کنید؟ از جمله، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید حرفه خود را شروع کنید، چه شرایطی را باید داشته بازار کار برنامه نویسی اندروید باشید و چه حقوقی را می توانید به عنوان یک توسعه دهنده اندروید انتظار داشته باشید.

توسعه دهنده اندروید برنامه نویسی است که در برنامه نویسی برنامه های کاربردی برای بازار کار برنامه نویسی اندروید سیستم عامل موبایل اندروید تخصص دارد. توسعه‌دهنده اندروید اغلب نه تنها اجرای مستقیم ایده‌ها و پیاده‌سازی ویژگی‌های جدید در یک برنامه را بر عهده می‌گیرد، بلکه باید بتواند زمان و تلاش مالی کار خود را نیز برآورد و برنامه‌ریزی کند.کار به عنوان یک توسعه دهنده اندروید بسیار متنوع و هیجان انگیز است. این به دلیل وظایف مختلف و پروژه های همیشه در حال تغییری است که شما مسئول آن خواهید بود.

بازار کار برنامه نویسی اندروید

بیشترین بخش از زمان کار برای یک توسعه دهنده اندروید صرف اجرای مستقیم ایده ها بازار کار برنامه نویسی اندروید می شود که باید با استفاده از ابزارها و برنامه های مختلف پیاده سازی شوند.توسعه دهنده اندروید برنامه نویسی است که در برنامه نویسی برنامه های کاربردی برای سیستم عامل موبایل اندروید تخصص دارد. توسعه‌دهنده اندروید اغلب نه تنها اجرای مستقیم ایده‌ها و پیاده‌سازی ویژگی‌های جدید در یک برنامه را بر عهده می‌گیرد، بلکه باید بتواند زمان و تلاش مالی کار خود را نیز برآورد و برنامه‌ریزی کند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش برنامه نویسی اندروید برای نوجوانان بپردازید.

وظایف برنامه نویس اندروید کار به عنوان یک توسعه دهنده اندروید بسیار متنوع و هیجان انگیز است. این به بازار کار برنامه نویسی اندروید دلیل وظایف مختلف و پروژه های همیشه در حال تغییری است که شما مسئول آن خواهید بود. بیشترین بخش از زمان کار برای یک توسعه دهنده اندروید صرف اجرای مستقیم ایده ها می شود که باید با استفاده از ابزارها و برنامه های مختلف پیاده سازی شوند.یک توسعه دهنده اندروید در شغل خود این سوالات اصلی را از خود می پرسد:کدام تابع باید برنامه ریزی شود؟

به عنوان یک توسعه دهنده اندروید، چگونه می توانم سیستم عامل را بهبود بخشم؟حدود دو بازار کار برنامه نویسی اندروید سوم کار روزانه شما به عنوان یک توسعه دهنده اندروید شامل برنامه نویسی اجرای ایده های تجاری است. به‌عنوان یک توسعه‌دهنده اندروید، اغلب موظف هستید که علاوه بر برنامه‌نویسی، طراحی اصلی صفحه نمایش را نیز ایجاد کرده و بر اساس آن پیاده‌سازی کنید.پس از تکمیل یک برنامه جدید به عنوان یک توسعه دهنده اندروید، اغلب مسئولیت نگهداری، بهینه سازی و گسترش توابع آن را نیز بر عهده دارید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش برنامه نویسی اندروید با کاتلین بپردازید.

علاوه بر کار صرفاً فنی، کارهای سازمانی نیز باید انجام شود. به عنوان یک توسعه دهنده اندروید، شما اغلب بازار کار برنامه نویسی اندروید به صورت تیمی و روی پروژه های فردی کار می کنید. در میان چیزهای دیگر، شما باید بتوانید زمان جاری و هزینه های مالی پروژه های فعلی خود را برآورد کنید تا برنامه ریزی ساختار یافته و موثر پروژه را فعال کنید.زبان برنامه نویسی به طور کلی، به عنوان یک توسعه دهنده اندروید، باید در هر زمینه ای از کار خود بسیار ساختار یافته باشید و اغلب طبق دستورالعمل های خارجی عمل کنید.

بسته به صنعت و حوزه مسئولیت، کار همچنان سخت و متنوع است، زیرا برنامه های کاربردی و حوزه های بازار کار برنامه نویسی اندروید کاربردی برنامه ها می توانند به طور قابل توجهی تغییر کنند. به عنوان یک توسعه دهنده اندروید، می توانید انتظار یک کار روزانه هیجان انگیز را در شغل خود داشته باشید.الزامات برنامه نویس اندروید توسعه دهندگان اندروید: الزامات اگر می خواهید در کاری موفق باشید، نه تنها باید مهارت های لازم (مهارت های سخت) را برای آن داشته باشید، بلکه از انجام آن لذت ببرید!

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش برنامه نویسی اندروید رایگان بپردازید.

اگر به فکر تبدیل شدن به یک توسعه دهنده اندروید هستید، از قبل در نظر بگیرید که آیا این کار برای بازار کار برنامه نویسی اندروید شما مناسب است یا خیر. چون مواردی مثل برنامه نویسی و لذت حل مسائل ریاضی برای این کار ضروری است!اتصالات منطقی باید برای شما به عنوان یک توسعه دهنده اندروید آسان باشد و البته باید به پیشرفت فرآیندها و برنامه ها علاقه مند باشید، به محتوا و گرافیک نیز به همان اندازه علاقه مند باشید.علاوه بر علایق شما، تجربه قبلی نیز نقش مهمی ایفا می کند و می تواند تأثیر مثبت پایداری بر شانس شما برای به دست آوردن شغل به عنوان یک توسعه دهنده اندروید داشته باشد.

تجربیات کلیدی عبارتند از:شما با زبان های برنامه نویسی مرتبط تجربه بازار کار برنامه نویسی اندروید دارید شما اصولا با رشته برنامه نویسی آشنا هستید شما انگلیسی بسیار خوبی صحبت می کنید تا از پیشرفت های مختلف جدید مطلع شوید.توسعه دهنده اندروید: آموزش و مطالعات برای به دست آوردن شغل به عنوان یک توسعه دهنده اندروید، کارآموزی یا مدرک همیشه اجباری نیست، مشروط بر اینکه عملکرد و مراجع شما قانع کننده باشد. با این وجود، شرکت های بزرگتر به ویژه اغلب به صلاحیت های رسمی کارکنان و متقاضیان خود توجه می کنند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دوره برنامه نویسی اندروید بپردازید.

به همین دلیل، مهم است که در مورد مدرک واجد شرایط تصمیم بگیرید. اساساً دو نوع بازار کار برنامه نویسی اندروید برای حرفه ای در زمینه توسعه اندروید وجود دارد. از یک طرف می توانید در رشته کامپیوتر کار آموزی کنید یا تصمیم به تحصیل بگیرید.برای تحصیل در رشته کامپیوتر نیز گرایش های مختلفی وجود دارد. اگر می خواهید تحصیلات خود را برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده اندروید تکمیل کنید، زمینه های انفورماتیک رسانه و انفورماتیک کاربردی به ویژه مناسب است.

هر دو حوزه تمرکزهای متفاوتی دارند، اما به شما این بازار کار برنامه نویسی اندروید فرصت را می دهند که به طور جامع با برنامه نویسی در اشکال مختلف برخورد کنید. حتی اگر در رشته علوم کامپیوتر تحصیل می کنید، باید با موضوعات برنامه نویسی موبایل و برنامه نویسی اپلیکیشن برای شغل توسعه دهنده اندروید نیز آشنا شوید.البته، شما همچنین می توانید تصمیم بگیرید که به عنوان یک متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن آموزش ببینید و آینده حرفه ای خود را به عنوان یک توسعه دهنده اندروید آغاز کنید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دوره آموزش اندروید بپردازید.

به عنوان بخشی از آموزش دوگانه، در این مدت هم در آموزشگاه حرفه ای و هم در شرکت آموزشی بازار کار برنامه نویسی اندروید کار خواهید کرد. شما دانش زبان های برنامه نویسی مختلف را به دست خواهید آورد و بنابراین می توانید پایه و اساس توسعه موفقیت آمیز برنامه را ایجاد کنید. برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده اندروید، باید دانش تخصصی مربوطه برنامه نویسی اندروید را در طول دوره آموزشی خود کسب کنید.بنابراین هیچ آموزش یا مطالعه جداگانه ای برای این حرفه به عنوان یک توسعه دهنده اندروید وجود ندارد.

در هر صورت، لازم است که به طور مستقل با زبان های برنامه نویسی لازم، محیط های توسعه و الزامات بازار کار برنامه نویسی اندروید مختلف توسعه اپلیکیشن تحت اندروید سروکار داشته باشید.مشاغل و مشاغل فعلی مشاغل توسعه دهنده اندروید توسعه دهندگان اندروید: شروع به کار در اکثر حرفه ها، شما می توانید یک شغل جدید را به سه روش مختلف شروع کنید: فارغ التحصیل (مدرک/آموزش) تغییر شغل تجربه کاری به عنوان یک توسعه دهنده اندروید، هر سه راه برای شما باز است.

اگرچه بسیاری از شرکت‌ها به دنبال مدرک رسمی حرفه‌ای مانند مدرک یا کارآموزی هستند، اما بازار کار برنامه نویسی اندروید اگر در رشته خود بسیار خوب هستید و می‌توانید برخی از برنامه‌های منتشر شده خود را نشان دهید، هنوز هم می‌توانید بدون هیچ مشکلی به عنوان یک تغییر شغل شروع کنید. در شرکت های بزرگ، کارمندان با تجربه حرفه ای مرتبط به ویژه مورد تقاضا هستند، حتی اگر حرفه ای های جوان جاه طلب همیشه بتوانند مشاغل عالی پیدا کنند.

به‌عنوان یک توسعه‌دهنده اندروید، هم به‌عنوان تغییر شغل و هم با تجربه حرفه‌ای از طریق تجربیات بازار کار برنامه نویسی اندروید زیر در یک برنامه امتیاز کسب می‌کنید:تجربه مدیریت پروژه تجربه فروش برنامه های خود را در فروشگاه Play داشته باشید تجربه در زمینه توسعه نرم افزار به طور کلی مهارت های نرم افزاری مفید به عنوان یک توسعه دهنده اندروید علاوه بر صلاحیت های صرفاً فنی، به اصطلاح مهارت های نرم اغلب نقش مهمی را به عنوان یک توسعه دهنده اندروید هنگام پر کردن یک جای خالی بازی می کند.

اگر می‌خواهید در درازمدت به عنوان یک توسعه‌دهنده اندروید موفق باشید، حداقل باید مهارت‌های نرم‌افزاری اولیه بازار کار برنامه نویسی اندروید را داشته باشید یا آن‌ها را تا حد امکان به دست آورید. مهارت های نرم افزاری مهم برای توسعه دهندگان اندروید می تواند به عنوان مثال:علاقه زیادی به پیشرفت های فنی جدید حد انعطاف پذیری بالا در شرایط استرس اذعان امنیت مذاکره خلاقیت مهارت های سازمانی ذهن تحلیلی دانش بسیار خوب انگلیسی توسعه دهنده اندروید: صنایع و مناطق.

به عنوان یک توسعه دهنده اندروید می توانید شغل مناسبی در بسیاری از صنایع مختلف پیدا کنید. زیرا بازار کار برنامه نویسی اندروید دیگر فقط توسعه دهندگان نرم افزار کوچک نیستند که از توسعه دهندگان اندروید خود استفاده می کنند. همترین بخش های این حرفه عبارتند از:صنعت مالی صنعت خودرو تکنولوژی پزشکی صنعت الکترونیک مخابرات صنعت بازی حقوق برنامه نویس اندروید توسعه دهنده اندروید: حقوق دستمزد به عنوان یک توسعه دهنده اندروید می تواند در طول حرفه شما تغییر کند.

افراد مبتدی در زندگی حرفه ای یک توسعه دهنده اندروید معمولا باید با حقوق اولیه حدود 30000 یورو ناخالص بازار کار برنامه نویسی اندروید در سال راضی باشند. با این حال، در طول سال ها و با افزایش تجربه و صلاحیت های حرفه ای، حقوق می تواند به طور قابل توجهی تغییر کند. میانگین کلی حقوق در این صنعت حدود 45000 یورو است. به عنوان یک توسعه دهنده ارشد اندروید در یک محیط شرکتی مناسب، حقوق سالانه 80000 یورو ناخالص دیگر غیر معمول نیست.

بازار کار برنامه نویسی اندروید چگونه است

بنابراین می توانید ببینید که به عنوان یک توسعه دهنده اندروید می توانید دستمزد بسیار خوبی بازار کار برنامه نویسی اندروید را انتظار داشته باشید.از طرف دیگر، به عنوان یک توسعه دهنده اندروید، می توانید به طور مستقل به عنوان یک فریلنسر نیز کار کنید. متوسط ​​نرخ ساعتی در آلمان حدود 65 یورو در ساعت است. نرخ روزانه بر این اساس حدود 520 یورو در روز است. در اینجا باید هزینه های بیشتری کسر شود، اما حتی به عنوان یک مترجم آزاد نیز می توانید به عنوان یک توسعه دهنده اندروید به خوبی زندگی کنید.

کدام نوع را ترجیح می‌دهید نه حداقل به نیاز شما به امنیت و مهارت‌های شما بستگی دارد.حرفه بازار کار برنامه نویسی اندروید توسعه دهنده اندروید سبد خرید چشم انداز شغلی و فرصت های پیشرفت تحصیلات عالی به عنوان یک توسعه دهنده اندروید، همیشه باید بازار و پیشرفت ها و روندهای آن را زیر نظر داشته باشید. با این حال، مهمتر از همه، اگر می خواهید در زمینه های جدید موفق باشید، آموزش بیشتر نقش مهمی ایفا می کند. به منظور گسترش ابزار و منابع خود، آموزش مداوم بسیار مهم است.

بسیاری از توسعه دهندگان اندروید نه تنها به طور مداوم زبان های برنامه نویسی جدید و پایگاه های بازار کار برنامه نویسی اندروید داده مربوطه را یاد می گیرند، بلکه با محیط های توسعه جدید نیز سروکار دارند.مهم‌ترین فناوری‌هایی که از طریق آموزش و پرورش بیشتر آموزش داده می‌شوند و بارها و بارها بهبود می‌یابند، عبارتند از:جاوا و جاوا اسکریپت اندروید استودیو IDE هایی مانند Eclipse Android SDK پایگاه های داده مانند noSQL یا MySQLروش‌ها و مفاهیم مختلف توسعه نیز در زمینه توسعه اپلیکیشن مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند با آموزش مداوم و آموزش بیشتر در دانش شما ادغام شود.

این شامل موارد زیر است:اسکرام بررسی کد بهینه سازی عملکرد QA توسعه هیبریدی بازار کار برنامه نویسی اندروید اوه ادغام مستمر و تحویل مستمر فرصت هایی برای پیشرفت و آینده شغلی به عنوان یک توسعه دهنده اندروید، شما اغلب با عملکرد و آموزش خود در مورد پیشرفت حرفه ای خود تصمیم می گیرید. از طریق تجربه و زمان در شرکت، شما همچنین می توانید یک حرفه حرفه ای را در حرفه خود ثبت کنید. به عنوان یک قاعده، صعود به شرح زیر است.

کارآموز برنامه نویس اندروید توسعه دهندگان اندروید برنامه نویس ارشد اندروید با هر ارتقا، بازار کار برنامه نویسی اندروید حقوق شما نیز افزایش می یابد که این پیشرفت ها را نیز جذاب جلوه می دهد. از طریق آموزش و آموزش بیشتر در زمینه های مدیریت و مدیریت پرسنل، شما همچنین می توانید مسئولیت پرسنل را به مرور زمان بر عهده بگیرید و در نتیجه تیمی از توسعه دهندگان را همراهی کنید یا به عنوان مدیر پروژه کار کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.