بهترین دوره جاوا اسکریپت

معرفی بهترین دوره جاوا اسکریپت

اگر علاقه مند به توسعه بهترین دوره جاوا اسکریپت وب سایت هستید، جاوا اسکریپت همراه با HTML و CSS زبان انتخابی است. همچنین می توانید برنامه های مبتنی بر وب و برنامه های بهترین دوره جاوا اسکریپت تلفن همراه را با جاوا اسکریپت برنامه ریزی کنید.جاوا اسکریپت بهترین دوره جاوا اسکریپت یکی از قدرتمندترین زبان ها است.

پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش طراحی سایت را مطالعه کنید.

تکنولوژی فوق العاده همه کاره است. مهمتر از همه، جاوا اسکریپت به عنوان زبان وب شناخته می شود – زیرا جاوا اسکریپت رفتار پویا تقریباً همه وب سایت ها را فعال و کنترل می کند. بهترین دوره جاوا اسکریپت این بدان معناست که هر زمان که یک وب سایت می تواند چیزی یا چیزی حرکت کند، جاوا اسکریپت معمولا پشت آن است.

بهترین دوره جاوا اسکریپت

چرا دوره جاوا اسکریپت؟نظرات در مورد اینکه آیا جاوا اسکریپت زبان مناسبی برای شروع برنامه نویسی است یا خیر متفاوت است. جاوا اسکریپت مطمئنا ساده ترین زبان برای یادگیری بهترین دوره جاوا اسکریپت کدنویسی نیست. اما یکی از همه کاره ترین و قدرتمندترین، به خصوص اگر می دانید که می خواهید در توسعه وب تخصص داشته باشید.

 

اگر می خواهید جاوا اسکریپت را به عنوان یک مبتدی یاد بگیرید، مطمئناً منطقی است که ابتدا با اصول HTML و CSS آشنا شوید. برای اینکه ببینید چه چیزی را در عمل کدگذاری بهترین دوره جاوا اسکریپت کرده اید، باید برنامه خود را در مرورگر قابل مشاهده کنید، و برای آن به مقداری HTML و CSS نیاز دارید.

شما همچنین می توانید از جاوا اسکریپت برای دستکاری HTML و CSS وب سایت خود استفاده کنید و البته باید بدانید که برای انجام این کار چه می کنید.برخی بهترین دوره جاوا اسکریپت از لینک های ذکر شده در این مقاله به اصطلاح لینک های شریک هستند. در صورت خرید از این لینک، کمیسیون کمی دریافت می کنیم.

هیچ هزینه اضافی برای شما وجود ندارد. این لینک ها با علامت * مشخص شده اند.به سرعت خواهید دید که اکثر دوره های جاوا اسکریپت در برنامه های دوره گسترده تریبهترین دوره جاوا اسکریپت برای توسعه وب یا توسعه برنامه تعبیه شده اند. این منطقی است.

پیشنهاد می کنیم مقاله کتاب آموزش جاوا اسکریپت را مطالعه کنید.

بررسی بهترین دوره جاوا اسکریپت

زیرا به این ترتیب شما بهتر متوجه خواهید شد که با جاوا اسکریپت چه کاری می توانید انجام دهید و در واقعیت حرفه ای به عنوان یک برنامه نویس چه کاربردهایی دارد.نکته: اگر از طرف بهترین دوره جاوا اسکریپت دیگر فقط به درک منطق و مفاهیم برنامه نویسی علاقه دارید و اصلاً علاقه ای به توسعه وب سایت ها یا برنامه ها ندارید، توصیه می کنم.

مقدمه ای بر علوم کامپیوتر * یا یک دوره آنلاین در زمینه های اصولی. برنامه نویسی * و انتخاب یک زبان برنامه نویسی که به نظر من کمی بهتر از شما پشتیبانی کند و آن پایتون است.اما بهترین دوره جاوا اسکریپت اگر می خواهید وارد توسعه وب شوید، دوره جاوا اسکریپت برای مبتدیان انتخاب مناسبی است.

در اینجا بهترین دوره های آنلاین برای یادگیری جاوا اسکریپت وجود دارد:دوره جاوا اسکریپت برای مبتدیان تخصص طراحی وب برای همه – Coursera *با این دوره، بهترین دوره جاوا اسکریپت اولین خطوطم را در HTML، CSS و جاوا اسکریپت نوشتم. برنامه دوره 5 قسمتی در دانشگاه میشیگان با HTML و CSS شروع می شود و برای مبتدیان مطلق طراحی شده است.

پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور را مطالعه کنید.

من این تخصص را به ویژه به کسانی توصیه می کنم که هنوز جرات ندارند وارد جاوا اسکریپت شوند و هیچ دانش قبلی از HTML یا CSS ندارند. مدرس کولین گام های بسیار بهترین دوره جاوا اسکریپت کوچکی برمی دارد و واقعاً همه را جذب می کند. اگرچه زمان مورد نیاز قابل مدیریت است، دوره ها پایه خوبی برای یادگیری عمیق جاوا اسکریپت با سایر دوره ها ایجاد می کنند.

این تخصص شامل 4 دوره و یک پروژه نهایی است. دو دوره اول در مورد HTML و CSS هستند، فقط در دوره سوم شما اولین قدم های خود را با جاوا اسکریپت بردارید. بنابراین، این بهترین دوره جاوا اسکریپت تخصص واقعا برای مبتدیان مطلق مناسب است. دوره چهارم به موضوع مهم طراحی وب سایت واکنش گرا می پردازد.

در پروژه نهایی شما آنچه را که آموخته اید به کار می گیرید و اولین وب سایت خود را ایجاد می کنید.در Coursera، برای دوره‌ها یا تخصص‌های فردی اشتراک می‌گیرید. اگر قصد دارید بهترین دوره جاوا اسکریپت در دوره های زیادی شرکت کنید، اشتراک سالانه 340 یورو * ممکن است برای شما مناسب باشد.

این بیشتر دوره ها و تخصص ها را بهترین دوره جاوا اسکریپت پوشش می دهد. با یک بهترین دوره جاوا اسکریپت اشتراک معمولی، پس از یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه، بسته به دوره، بین 35 تا 55 یورو در ماه پرداخت می کنید تا زمانی که تخصص را کامل کنید یا انصراف دهید.Masterclass کامل جاوا اسکریپت: از مبتدی تا حرفه ای .

این دوره بسیار دقیق و ایده آل برای یادگیری جاوا اسکریپت برای مبتدیانی است که ترجیح می دهند به زبان آلمانی یاد بگیرند. از نظر محتوا، این دوره همچنین هر چیزی که در زمینه برنامه نویسی جاوا اسکریپت ضروری است را پوشش می دهد. جانیس وظایف و تست های متعددی را در درس خود ادغام کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.