ایرانیان سایبر

ایرانیان سایبر
منو
صفحه اصلی
ثبت نام
خرید کتاب ماینکرافت

لیست خرید کتاب ماینکرافت

سرفصل‌های مقاله

تمام کتاب های Minecraft که می توانید خرید کتاب ماینکرافت تصور کنید با بهترین قیمت در سال یا می خواهید دانش خود را در مورد بازی Minecraft گسترش دهید یا خرید کتاب ماینکرافت به نظر می رسد ایده خوبی است که فرزند شما در خواندن مطالب جالب در مورد این بازی ویدیویی خرید کتاب ماینکرافت محبوب استفاده کند.

خوب! شما در بخش عالی فروشگاه آنلاین Geek ما هستید، جایی که می توانید تمام کتاب های Minecraft در سال 2021 را که می توانید تصور کنید پیدا کنید.چگونه خرید کتاب ماینکرافت می توان کتاب های Minecraft را به زبان اسپانیایی خریداری کرد؟ شما همچنین می توانید آنها را به روشی راحت و بسیار ساده تهیه کنید.

پیشنهاد می کنیم مقاله کتاب ماینکرافت فارسی را مشاهده کنید.

خرید کتاب ماینکرافت

تا در عرض چند روز در خانه آن را دریافت کنید و از تعطیلات، چند روز استراحت یا حتی حبس توسط ویروس کرونا استفاده کنید تا فرزندان کوچک شما بتوانند در مورد اعتیاد آور ترین بازی ساخت خرید کتاب ماینکرافت و ساز و ماجراجویی سال های گذشته بخوانید.بنابراین در زیر نه تنها مجموعه های مسحور کتاب Minecraft.

و موارد دیگر را خواهید یافت، بلکه امکان دانلود آنها را در قالب PDF یا فرمت های مشابه از طریق فروشگاه آنلاین ما نیز خواهید داشت. حتما کل مجموعه “ویلایگر” را که در خرید کتاب ماینکرافت مجموعه ماین کرافت نیز دارید ببینید.پرفروش ترین کتاب های ماینکرافت به زبان های اسپانیایی و انگلیسی.

آیا به دنبال مراجعی هستید که نشان دهد روند خرید کتاب های Minecraft، دایره المعارف ها، نوت بوک های رنگی و موارد دیگر در اسپانیا توسط طرفداران واقعی بازی محبوب خرید کتاب ماینکرافت چیست؟ بیشتر از MINE-CRAFT که در هفته های اخیر در کشور ما به “پرفروش ترین ها” تبدیل شده اند.ماین کرافت.

پیشنهاد می کنیم مقاله کاربرد کتاب ها در ماینکرافت را مشاهده کنید.

لیست خرید کتاب ماینکرافت برای مبتدیان

لیست خرید کتاب ماینکرافت برای مبتدیان

آیا از خواندن لذت می برید؟ یا پیشخدمت خاصی برای کسی دارید که در حال حاضر این مقاله را برای شما می‌خواند در حالی که شما فقط در حال استراحت با انگور هستید؟ خوب به او بگویید اخراج شده است، زیرا خواندن عالی است و ما مجموعه ای از کتاب های Minecraft عالی داریم که این را ثابت می کند!

ما در طول سال‌ها چنان مجموعه ثابتی از کتاب‌های ace Minecraft ایجاد کرده‌ایم که مطمئن نیستم چرا همه نویسندگان دیگر آن را برای صادق بودن جمع نمی‌کنند. چارلز دیکنز باید بپذیرد که سرود کریسمس، هر چند که عالی است، به سختی چیزی در مورد نحوه استفاده از Redstone به شما می آموزد.

بنابراین در اینجا خلاصه ای کوتاه از هر کتاب Minecraft و اینکه آنها برای چه کسانی مناسب هستند آورده شده است! برای یافتن آنها در همه خرده فروشان خوب کتاب نباید مشکل زیادی داشته باشید. شاید حتی در چند خرده فروش کتاب شیطانی نیز وجود داشته باشد؟

MINECRAFT: THE ISLAND

Max ‘World War Z’ Brooks از نوشتن در مورد زامبی ها فاصله می گیرد تا در مورد زامبی ها بنویسد؟ آره! این رمان تجربیات او از تلاش برای زنده ماندن در جزیره ای در Minecraft را پوشش می دهد. قهرمان ما تا ساحل شنا می‌کند، درختان را مشت می‌کند، می‌شناسد/ تلاش می‌کند که توسط اوباش محلی و نبرد برای بقا نابود نشود… اما از «بازی تمام شده» در این جزیره مرگبار بازگشتی وجود ندارد!

ایده آل برای: کسانی که به دنبال یک رمان سرگرم کننده با پیچ و تاب Minecraft هستند. هر کسی که می‌تواند به سختی زنده ماندن در Minecraft زمانی که شما را در جزیره‌ای در میان ناکجا آباد می‌فرستیم (آره، بابت آن متاسفم) ارتباط برقرار کند. یک نمونه رایگان از فصل اول را در اینجا امتحان کنید.

MINECRAFT: BLOCKOPEDIA

طرفداران بلوک آن را دوست دارند و از طرفدارانی که سعی می کنند به همان اندازه روی قفسه بمانند از آن متنفرند، این پارچه دوست داشتنی که ارزش میز قهوه را دارد، راهنمای کاملی برای بسیاری از بلوک های Minecraft است. در مورد موارد استفاده، منشاء، اسرار و جایی که می توانید آنها را در بازی پیدا کنید، بدانید! این برای «بلاک» در زندگی شما عالی است (نکته جایزه: طرفداران بلوک ماینکرافت را «بلاک هد» خطاب نکنید. آنها به دلایلی واکنش بدی نشان می دهند).

ایده آل برای: هرکسی که موجودی پر از مکعب های رنگارنگ دارد و مه آلودترین آنها نیست که واقعاً چه هستند. طرفداران بلوک هفته که می خواهند از Minecraft لذت ببرند، حقایق را بدون هیچ یک از ظلم ظالمانه «هفت روز بین اقساط BOTW صبر کنید» این وب سایت را مسدود می کنند.

GUIDE TO REDSTONE

برخی از ابزارهای احمقانه‌ای که بازیکنان با رداستون به دست می‌آورند، فک من را روی زمین می‌گذارد و عزت نفسم را به هم می‌ریزد. از این گذشته، من به سختی می‌توانم کلنگ را بچرخانم، در حالی که بازیکنان در Minecraft از سنگ قرمز برای ساختن ماشین‌حساب‌های کار، رایانه‌های در حال کار، ماشین‌های روب گلدبرگ و خانه‌هایی پر از تله‌ها استفاده کرده‌اند که حتی بچه‌های تنها در خانه آن‌ها را «کمی زیاد» می‌خواند. اما در یک مسیر صحیح! این کتاب راهنمای آسان برای استفاده، هر بازیکنی را در کمترین زمان از یک تازه کار با چهره سرخ به متخصص رداستون تبدیل می کند. در اینجا به یک پیش نمایش نگاه کنید.

ایده آل برای: هر سازنده، مبتدی یا متخصص که به دنبال افزایش مهارت های Redstone خود است! افرادی که به اشتباه «Minecraft: The Island» را خریده‌اند و نمی‌دانند چرا مهارت‌های رداستون آنها بهبود نمی‌یابد.

مطمئناً، می‌توانیم کریسمس را در کنار یک آتش خروشان بگذرانیم و با خانواده‌های وحشتناک خود سرود بخوانیم. یا اگر در این فصل جشن کمی شجاع‌تر احساس می‌کنیم، شاید وقت آن رسیده است که به The Nether and The End بپردازیم؟ افسوس، حتی سرسخت ترین بازیکنان Minecraft نیز به دلیل وحشتی که در این مناطق افسانه ای وجود دارد، به نوزادان گریان تبدیل می شوند. خوشبختانه، این کتاب شما را گام به گام از یک تازه‌کار به بازیکنی سخت‌کم‌تر از وسط یک سیب الماس تبدیل می‌کند. موفق باشید!

PERFECT FOR: بازیکنانی که به محض ورود به The Nether یا The End (بنابراین، من، اساسا) از مرگ بیمار می شوند. هر کسی که به دنبال افزایش مهارت های بقای خود است!

GUIDE TO CREATIVE

به راحتی بهترین بخش کار من نمایش ساختن های جدید و دیدنی از بازیکنان شگفت انگیز Minecraft هر هفته در این وب سایت است. در اینجا فقط چند نمونه وجود دارد. اما نترسید! من واقعاً معتقدم که هر کسی می تواند در این بازی چیز درخشانی بسازد. راهنمای ما برای خلاقیت طراحی شده است تا شما را به انجام این کار وادار کند، و به شما کمک می‌کند تا در مورد اینکه چه چیزی یک ساخت عالی را می‌سازد و چگونه می‌توانید شاهکار Minecraft خودتان را بسازید، بیشتر بدانید که در همه جا حسادت شما را برمی انگیزد. شاید سال آینده ساخت شما را در Minecraft.net ارائه کنیم؟

ایده آل برای: بازیکنان خلاقی که به دنبال بهبود مهارت ساختمانی خود هستند! هر کسی که می خواهد ساخت خود را به سطح بعدی برساند. افرادی که ترجیح می دهند یک جعبه از موهای خود را بخورند تا اینکه حالت Survival را بازی کنند. من حدس می زنم که هر کدام برای خودشان.

راهنمای خلاقیت را از اینجا بخرید.

GUIDE TO EXPLORATION

از اینکه برای تامین وسایل سرگردان هستید، پس از آن گم می شوید و دیگر خانه خود را نمی بینید، خسته شده اید؟ از رفتن به شنا و بعد فهمیدن اینکه واقعاً برای غرق شدن رفته اید خسته شده اید؟ هنوز نفهمیده اید که چگونه می خواهید نقشه بسازید؟ نگران نباشید، اکتشاف کننده به زودی! این راهنما به شما کمک می کند تا در کمترین زمان به راحتی در دنیای Minecraft خود بگردید.

ساختمان های منفجر شده: قلعه قرون وسطایی
به گفته مارش دیویس که خود او را «نادان تاریخ» توصیف می‌کند، این کتاب دوست‌داشتنی مملو از حقایق Minecraft و قرون وسطایی است و پر از نمودارهای زیبای ارائه‌شده است که نشان می‌دهد چگونه هر بیت از قلعه قدرتمند شما به هم متصل می‌شود. باروها، سیاه چال‌ها، همه چیز در این بین و مقدار زیادی در خارج از آن، از میخانه‌های Ye Olde گرفته تا میدان‌های شلوغ بازار، دارد. این فقط در مورد هنر معماری عتیقه نیست: این کتاب شامل توضیحات مفصلی در مورد مهندسی ردستون است که به شما کمک می کند تا اتاق های تله پیچیده، یک پورتکلیس فعال شده با سوئیچ، بالیستا و بارهای دیگر بسازید.

ایده آل برای: طرفداران تاریخ. افرادی که می خواهند به سبک قرون وسطایی Minecraft بسازند. هر کسی که از نفوذ امیلی به قلعه فعلی آنها خسته شده است. نگاهی گذرا به اینجا بیاندازید

ساختمان های منفجر شده: قلعه قرون وسطی را از اینجا بخرید.

کتاب اسرار بازمانده

دانلود کتاب ماینکرافت

بازماندگان مرموز چه کسانی هستند؟ چه رازهایی دارند؟ موارد ضروری افسانه ای ها اگر می‌خواهید راه این متخصصان زیرزمینی را دنبال کنید و مهارت‌های جدیدی برای مهارت‌سازی، مبارزه و زنده ماندن یاد بگیرید، باید بدانید. یا شاید شما فقط به دنبال یک کتاب با اندازه کوچکتر هستید که در جوراب ساق بلند جا شود؟ هر دو کار می کند!

ایده آل برای: بازیکنانی که دوست دارند در حال حرکت مطالعه کنند و کتابی را می خواهند که به خوبی در جیب کت قرار گیرد. هر کسی که تازه وارد بازی می شود. افراد پرمدعا که از برداشتن کتابی که روی جلد آن مقداری لاتین وجود ندارد، امتناع می کنند.

خرید کتاب ماینکرافت

خرید کتاب ماینکرافت

عوام فریبی
آثار هنری موجود در این راهنمای زیبا برای اوباش Minecraft کاملاً بی نظیر است. حتی از خوش تیپ ترین خوانندگان ما جذاب تر است – جدی، من اهمیتی نمی دهم که شما بیانسه نولز هستید (jk اگر در حال خواندن این بیانسه هستید، و از اینکه در طول سال ها حرفه نویسندگی من را خواندید و حمایت کردید بسیار سپاسگزارم). در حین تماشای طرح‌های خیره‌کننده آنتون استنوال، درباره همه اوباش در Minecraft اطلاعات بیشتری کسب کنید. یک میز قهوه باید داشته باشد!

ایده آل برای: هنرمندانی که به کشیدن چیزهای Minecraft علاقه دارند و به دنبال الهام هستند! شکارچیان هیولا مشتاق کسب اطلاعات بیشتر در مورد اوباش Minecraft هستند. هر کسی که تا به حال زمان نگران کننده ای را صرف تفکر در مورد آناتومی یک خزنده کرده است. علاوه بر افسون های معمول، می توان از افسون های خاصی استفاده کرد خرید کتاب ماینکرافت که نمی توان آنها را در یک میز به دست آورد.

از زمانی که Pacman یک بازی را به تصویر کشیده است، ذهن، قلب و تخیل کودکان (و بزرگسالان) مانند Minecraft در چند سال گذشته نیست. Minecraft از خوک‌های پیکسل‌دار گرفته تا شیطون‌های شبانه، تبدیل به پدیده‌ای فرهنگی شده است که به شکل‌های بیشتری از آنچه که هر کسی تصورش را می‌کرد به دنیای واقعی سرایت کرده است. لباس‌ها، ملاقات‌ها، مهمانی‌ها و البته مجموعه عظیمی از کتاب‌های Minecraft.

با توجه به آزادی و خلاقیت شگفت‌انگیز موجود در این زمین بازی مجازی، بهترین کتاب‌های Minecraft شکل‌های بسیار متفاوتی دارند. از کتاب‌های راهنما گرفته تا کاردستی‌ها، رمان‌ها و فعالیت‌ها، کتاب‌های بسیار متفاوتی وجود دارد که می‌تواند ذهن طرفداران جوان Minecraft را به هم بزند. بنابراین، برای نظم دادن به همه چیز، ما به کاوش رفته ایم و سیزده مورد از بهترین کتاب های کنکوری برای بچه ها را پیدا کرده ایم!

وقتی صحبت از راهنمای Minecraft به میان می آید، این جعبه گنج کوچک، بهترین است. مجموعه جعبه‌ای خیره‌کننده با ورق طلایی است که شامل چهار راهنمای مهم بازی است.

2. کتاب بزرگ ساختمان: همه چیز Minecraft
کتاب بزرگ-ساخت-همه چیز-ماینکرفت

شامل همه چیز است، از مروری کوتاه بر بازی گرفته تا تکنیک های کشاورزی پیشرفته، استخراج معدن و ساخت. این کتاب با ارائه ایده‌های معتبر و جذاب از کارشناسان، برخی از تأثیرگذارترین سازندگان در جامعه Minecraft را برجسته می‌کند و خلاقیت‌ها و تکنیک‌هایی را که باعث شهرت آنها شده است، بررسی می‌کند.

3. Minecraft: Ultimate Book Of Secrets
کتاب نهایی اسرار در دنیایی به گستردگی Minecraft، استادان واقعی کسانی هستند که همه رازها را می دانند. Minecraft: Ultimate Book Of Secrets حاوی بیش از صد نکته مخفی، ترفند و مناطق پنهان است که در آن حتی پیشرفته ترین بازیکنان چیزهایی را پیدا می کنند که قبلاً هرگز نمی دانستند.

4. Minecraft برای Dummies
Minecraft برای Dummies

یکی از کتاب های مبتدی Minecraft، Minecraft For Dummies راهنمای کامل بازی در دنیای Minecraft است. با راهنمایی آسان از تیمی از کارشناسان Minecraft، بچه ها مهارت های برنامه نویسی و مهندسی را توسعه می دهند، زیرا آنها خلاقیت های شگفت انگیزی را با استفاده از بلوک های درون بازی و دستگاه های مکانیکی می سازند.

رمان ها
5. The Quest: The Untold Story of Steve
جستجو: داستان ناگفته استیو The Quest داستان تخیلی استیو است که زندگی روزمره او در Minecraft شروع به پر شدن از اتفاقات عجیب و غریب می کند. خانه‌های نیمه‌ساز، درختان بی‌برگ، اوباش غلبه‌شده و افراد ناشناس. آیا این همه کار هکر است یا چیز دیگری؟ با استیو سفر کنید تا حقیقت پشت این رازها را کشف کنید و بفهمید که قهرمان بودن واقعاً به چه معناست.

6. خاطرات یک زامبی Minecraft
در اولین کتاب از این مجموعه ماجراجویی خنده دار Minecraft، Diary of a Minecraft Zombie، ما می توانیم دفتر خاطرات یک زامبی 12 ساله واقعی Minecraft را بخوانیم. نگاهی به آنچه واقعاً بین چشم‌های توخالی می‌گذرد، و حالت مرده‌ای که معمولاً هنگام مواجهه با زامبی‌های مخوف Minecraft می‌بینیم، بیندازید. و اگر فرزندتان از این کتاب لذت می‌برد، چهار کتاب دیگر در این سری کتاب‌های هیجان‌انگیز Minecraft وجود دارد!

7. تهاجم به جهان فراگیر
تهاجم به جهان فراگیر Invasion of the Overworld اولین کتاب از سری ماجراجویی بازیکن Minecraft Gameknight999 است. وقتی یکی از اختراعات پدرش او را از راه دور به بازی منتقل می‌کند، Gameknight مجبور می‌شود یک ماجراجویی واقعی را در یک دنیای دیجیتال زندگی کند. اگر او کشته شود چه اتفاقی می افتد؟ آیا او دوباره اسپین می کند؟ در زندگی واقعی بمیریم؟

8. ماجراهای شگفت انگیز StampyLongheaماجراهای شگفت انگیز StampyLonghead داستان Stampylonghead و دوستان نزدیکش Flash the turtle و Lola the bird را دنبال می کند. در حالی که همه چیز بسیار روانی به نظر می رسد، Stampylonghead یک ابرستاره Minecraft است که در این داستان خاص در ماموریتی است تا روستای خود Tuk Tuk را از حمله قریب الوقوع کوتوله ها نجات دهد.

9. مجموعه کتاب های مصور Minecraft
مجموعه کتاب های مصور Minecraft

یکی از بصری‌ترین کتاب‌های Minecraft برای کودکان، مجموعه کتاب کمیک Minecraft یک شاهکار تمام رنگی Minecraft است! این مجموعه با بیش از 350 عکس از پرفروش‌ترین سری CreeperSlayer12 بهترین چیز بعدی برای انجام بازی است!

فعالیت ها
10. کتاب فعالیت شگفت انگیز ماین کرافت
کتاب فعالیت شگفت انگیز Minecraft یک بسته است

ed با 75 پازل و بازی مختلف برای سرگرم کردن طرفداران Minecraft برای ساعت ها. راه خود را از طریق پیچ و خم میشافت بپیچید، پارکور Minecraft بازی کنید، پیام‌های مخفی را از بین ببرید و موارد دیگر. سرنخ ها و پاسخ ها ارائه شده است و هر صفحه را می توان رنگی نیز کرد!

11. پروژه های صنایع دستی برای طرفداران Minecraft و Pixel Art
پروژه های صنایع دستی برای طرفداران Minecraft و Pixel Art

عالی برای مدارس و فعالیت‌های تعطیلات، پروژه‌های صنایع دستی برای طرفداران Minecraft و Pixel Art به ماجراجویی Minecraft شما با پروژه‌های آسان‌تر جان می‌بخشد! به سرعت نسخه های واقعی از همه شخصیت ها و عناصر بازی Minecraft مورد علاقه خود را با استفاده از چند منبع اصلی کاردستی بسازید. بنابراین وارد “حالت خلاقانه” شوید و امکانات بی حد و حصر Minecraft را جشن بگیرید!

12. کتاب رنگ آمیزی کودکان: نقاشی های سرگرم کننده Minecraft برای کودکان
کتاب رنگ آمیزی کودکان: نقاشی های سرگرم کننده Minecraft برای کودکان

اگر به‌دنبال کتاب‌های Minecraft برای کودکان کوچک‌تر هستید، نقاشی‌های سرگرم‌کننده Minecraft برای کودکان، شماره یک کتاب رنگ‌آمیزی در اطراف است. ماهیت «بلوک» Minecraft شکل‌های عالی را برای رنگ‌آمیزی می‌سازد و با همه شخصیت‌های Minecraft، هیولاها، حیوانات و مناظر مورد علاقه شما، این یک راه عالی برای فراتر رفتن خلاقیت از بازی ویدیویی است.

سرگرم کننده
13. جوک های خزنده، زامبی، اسکلت و بیشتر برای بچه ها
خزنده، زامبی، اسکلت و جوک های بیشتر برای بچه ها

کتاب نهایی شادی Minecraft، Creeper، Zombie، Skeleton و جوک های بیشتر برای کودکان شامل 101 جوک خارق العاده، خنده دار، احمقانه و خنده دار برای Minecrafters در همه جا است. همچنین به بچه‌ها پیوندی به مجموعه آنلاین رایگان میم‌های Minecraft داده می‌شود تا از کارتون‌ها و کمیک‌های باکلاس، احمقانه، سرگرم‌کننده لذت ببرند.

بهترین کتاب‌های Minecraft برای کودکان که کودکان شما از آنها لذت می‌برند چیست؟ توصیه های خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

آیا کتابی در مورد Minecraft وجود دارد؟

بهترین (و همه جا حاضر) راهنماهای Minecraft هستند که معرفی فوق العاده ای از خود بازی ارائه می دهند و به طور رسمی توسط Mojang، ناشر بازی، تایید شده اند.

کتاب های Minecraft برای چه سنی هستند؟

کتاب های ضروری Minecraft محدوده سنی: 8 تا 12 سال (حتی کودکان 6 ساله آنها را دوست خواهند داشت!) این مجموعه کاملی از کتاب های رسمی Minecraft است که توسط توسعه دهندگان بازی نوشته شده و توسط Scholastic منتشر شده است.

چگونه از یک کتاب در Minecraft استفاده می کنید؟

برای استفاده از کتاب طلسم شده، بازیکن باید یک آیتم را در اولین شکاف سندان و یک کتاب را در شکاف بعدی قرار دهد. برای تکمیل افسون، بازیکن باید تجربه لازم را داشته باشد. توجه داشته باشید که استفاده از یک کتاب مسحور تخفیف قابل توجهی در سندان دارد.

لیست خرید کتاب ماینکرافت
خرید کتاب ماینکرافت1

کارگردان: 1323 رأی

تاریخ ایجاد شد: 2022-01-22 14:27

امتیازدهی ویرایشگر:
5

1 در مورد “لیست خرید کتاب ماینکرافت”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *