ثبت نام
زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست

زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست؟

سرفصل‌های مقاله

برنامه نویسی چیز جدید یا اخیری نیست، اما همه جا زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست بیشتر و بیشتر درباره آن صحبت می شود: در مدارس، در شرکت ها، در رسانه ها… همه آنها اهمیت گنجاندن برنامه نویسی در مدارس و موسسات را برجسته می کنند، برنامه نویسی را در مطالعاتی که قبلا هرگز نیاز به دانش کامپیوتر برای توسعه و در بخش‌هایی که مجبور به جهش به زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست سمت فناوری‌های جدید بوده‌اند، نیاز زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست به کارمندانی با دانش برنامه‌نویسی نداشتند.

شخصاً اولین تجربه من در زمینه برنامه نویسی در 23 سالگی بود. چیزی که اکنون به نظر من یک حلقه ساده است، در آن زمان بزرگترین کابوس من بود. من منطق را متوجه نشدم، هیچ معنایی در آنچه برایم توضیح دادند ندیدم. چگونه ممکن بود که پشت چنین صفحه وب زیبای چنین انبوهی از برچسب ها، روش ها و زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست دستورات وجود داشته باشد؟ حالا من کسی هستم که برنامه ها و کامپوننت ها را توسعه می دهم، اما مال من برایم هزینه دارد. دوست داشتم این را یاد بگیرم، همانطور که خیلی چیزهای دیگر را در کودکی یاد گرفتم.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله برنامه نویسی اسکرچ چیست بپردازید.

زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست

دوران کودکی یک لحظه کلیدی در وجود انسان است. شما می خواهید همه چیز را بدانید، می خواهید منطق را در همه چیز پیدا کنید، همه چیز می ماند. همانطور که ما ریاضیات، زبان و دانش محیط را آموزش می دهیم، باید برنامه نویسی را نیز در زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست بهترین زمان، زمانی که برای آنها راحت تر است، به کوچکترها آموزش دهیم. اما مطمئناً کار آسانی نخواهد بود. به عنوان مثال، ریاضیات معمولاً بچه های کوچک را هیجان زده نمی کند، زیرا به طور کلی سرگرم کننده نیست.

اگر جدول ضرب از قبل شبیه صعود به اورست است، چگونه می‌خواهید بدون از دست دادن علاقه، کدنویسی را به کودک آموزش دهید؟ خوب، بسیار ساده، با Scratch.صفحه اصلی پلت فرم خراش چیست این یک زبان برنامه نویسی بصری است که در آن به عنوان بلوک هایی مانند کد، استفاده از عبارات، شرط ها، رویدادها و روش ها زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست برای ایجاد برنامه های کاربردی تعاملی مجاز است.این پلتفرم که همان نام زبان است، جایی است که تمام منابع و محیط توسعه میزبانی می شود.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله برنامه اسکرچ چیست بپردازید.

در اینجا می‌توانید آموزش‌ها، انجمن رسمی، اسناد و مدارک برای والدین و مربیان، و همه پروژه‌های باز جامعه را بیابید.Scratch این امکان را فراهم می کند که داستان ها، انیمیشن ها و بازی ها را به صورت سرگرم کننده و بصری بسازید. استفاده از آن برای کودکان بین 8 تا 16 سال نشان داده شده است، اما از آن سنین، هرکسی می‌تواند سوار شده و برنامه کوچک خود “زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست” را راه‌اندازی کند.و چه چیز خاصی است؟ در این پلتفرم، مفهوم یادگیری همه چیز است، برند شماست.

ارکان آموزشی آن بر اشتراک گذاری، کار فعال، بازی و اشتیاق برای آنچه انجام می شود استوار است. این ویژگی ها محیطی امن ایجاد می کند که در آن کودکان و نه کودکان می توانند با اعتماد به نفس یاد بگیرند و رشد کنند.برنامه آن برای زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست ویندوز، اندروید، macOs، ChromeOs و برای مرورگرها در دسترس است.IDE مرورگر را خراش دهید اسکرچ برای چیست؟به طور خلاصه، Scratch به عنوان ابزاری برای آموزش منطق اساسی برنامه نویسی به روشی سرگرم کننده و آسان عمل می کند.

در Scratch، کودکان و بزرگسالان می توانند پروژه های سرگرم کننده ای ایجاد کنند که نه تنها سرگرم کننده است، بلکه راه جدیدی برای کدنویسی به شما نشان می دهد.همچنین به ایجاد ارتباط بین افراد مختلف که بخشی از جامعه هستند کمک می کند. پلتفرم آن تالارهای گفتگوی خاص خود را دارد که در آن می توانید زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست یاد بگیرید، دانش و نظرات خود را با سایر کاربران تبادل کنید. شاید یک کودک هشت ساله کلید چگونگی ایجاد شرطی در Scratch را داشته باشد.

در اینجا همه ما می توانیم با احترام یاد بگیریم و آموزش دهیم. انجمن را به عنوان یک Stack Overflow در نظر بگیرید، اما به روشی خوب. به غیر از یافتن پاسخ، همچنین می‌توانید درباره موضوعات غیررسمی با دیگر انجمن‌کنندگان گپ بزنید و جامعه برنامه‌نویسان اسکرچ را در کشور خود بیابید.و برای پاک گرایان، ویکی مخصوص به خود را نیز دارد، بنابراین چیزی را از دست زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست نخواهید داد.تالارهای بحث و گفتگو مزایای Scratch برای استفاده آموزشی.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله کاربرد اسکرچ چیست بپردازید.

Scratch نه تنها طراحی سرگرم کننده و رابط کاربری آسانی دارد، بلکه منابع بی پایانی را برای والدین و مربیان ارائه می دهد تا از این ابزار حداکثر بهره را ببرند.اول از همه، در پلتفرم آن منابع خاصی برای کودکان، والدین، مربیان و حتی توسعه دهندگان زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست پیدا می کنیم.در منابع برای کودکان، ما راهنماهای شروع، آموزش، توسعه گام به گام هدایت شده، کارت های برنامه نویسی و پروژه های شروع را پیدا می کنیم. اساساً، کل پلت فرم و دوره ها برای کودکان طراحی شده است.

برای والدین، بخش‌های مختلفی را ارائه می‌کند که در آن اطلاعات کم نیست و شما را پر از احساس رها کردن فرزندانتان در محیطی امن می‌کند تا در آن پتانسیل کامل خود را توسعه دهید. اما نه تنها به کودکان اجازه نظارت را می دهد، بلکه می توان با توسعه برنامه های کاربردی خود، فرزندان خود را نیز در فرآیند یادگیری زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست همراهی کرد! مطالعات خاصی (پوشه‌ها/نشانک‌ها) برای پروژه‌های والدین وجود دارد، بنابراین می‌توانید ببینید که والدین دیگر با بچه‌های کوچکشان یا خودشان چه می‌کنند.

بخشی از شرکت است جامعه، تجربه را با برنامه نویس کوچک خود به اشتراک بگذارید و از انجام کاری جالب و متفاوت لذت ببرید، خواه دانش برنامه نویسی داشته باشید یا نداشته باشید.در حال حاضر، معلمان دانش برنامه نویسی را در طول تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به دست نمی آورند، اما این نمی تواند مانع از شروع یادگیری و آموزش برنامه نویسی به کودکان زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست متهورانه شود. Scratch حاوی منابع کافی برای یک مربی است که به تنهایی روش شناسی را بیاموزد.

اما به همین جا ختم نمی شود: با پلتفرم Google for Education مرتبط است، که در آن، از طریق پلتفرم آن، گام به گام، با طرحی ساختاریافته آموزش داده می شود. دوره تحصیلی، مانند شروع آموزش برنامه نویسی. اگر اهل تعلیم و تربیت هستید یا به فکر تبدیل شدن هستید، جرأت کنید پیشگام باشید و زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست یکی از موضوعاتی را به نسل های جدید بیاموزید که بدون شک اکنون و آینده ما را مشخص می کند.توسعه دهندگان تمام پروژه های منبع باز تیم Scratch در MIT، برنامه هایی که با Google در آنها همکاری می کنند و همه منابعی که در بالا ذکر کردیم در اختیار دارند.

کارت های برنامه نویسی برنامه نویسی اولیه، یادگیری و رشد کودک را به سطح دیگری می برد. در این صورت، خلاقیت، تفکر انتقادی و حل مسئله که در برنامه نویسی روی آن کار می شود، پایه های آینده امیدوار کننده ای را خواهد گذاشت. زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست از دوران کودکی با دانش و هوش منطقی “به عنوان استاندارد”، آنها برای هر چالشی که زندگی شخصی، تحصیلی یا کاری برای آنها ایجاد می کند آماده و آماده خواهند بود.مبدا و نسخه های Scratch.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله محیط اسکرچ چیست بپردازید.

خراش منشأ خود را در یک آزمایشگاه در MIT، در سال 2003. هدف آن؟ تسهیل و ساده سازی یادگیری برنامه نویسی. در اولین نسخه آن امکان شخصی سازی بلوک ها هنگام برنامه نویسی وجود نداشت. ده سال بعد، در سال 2013، آنها نسخه 2.0 خود را راه اندازی کردند، جایی که رابط کاربری و مکانیک آنها زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست کاملاً تعریف شده است. آخرین نسخه 3.0 است، با تغییرات قابل توجهی در عملکرد، اما نه در مکانیک یا عملکرد.

استفاده از آن در اواسط دهه 2010 با گسترش Code Clubs رایج شد: کلوپ های بعد از مدرسه که در آن کودکان با منطق و کدنویسی آشنا می شوند. Scratch خود را به عنوان بهترین جایگزین برای زبان های دیگر مانند جاوا معرفی کرد، زیرا به دلیل سادگی و نزدیکی به کاربران جوان تر، آموزش اصول برنامه نویسی را آسان تر می کرد.همانطور که قبلا ذکر زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست کردیم، Scratch برای استفاده کودکان از سن هشت سالگی نشان داده شده است.

واقعیت کمی غم انگیز است، زیرا اگر آنها به بچه های کوچک فکر می کردند فوق العاده بود… یک لحظه صبر کنید، آنها فکر کرده اند! اسکرچ جونیور نسخه ساده شده اسکرچ است که برای کودکان 5 تا 7 ساله مناسب است. برای سازندگان آن، برنامه نویسی شکل جدیدی از سواد است، چرا زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست آن را همزمان با حروف و اعداد آموزش ندهیم؟نمادها و سادگی رابط کاربری آن، تعامل با آن را بسیار آسان می کند. از طریق بلوک های ساده که شامل اقدامات مختلف است، کودکان می توانند شخصیت های خود را به آواز خواندن، رقصیدن و حرکت وادار کنند.

آنها می توانند صداهای خود را ضبط کنند، عکس ها و نقاشی ها را اضافه کنند و شخصیت های خود را تغییر دهند. امکانات بی نهایت برای ایجاد بازی ها و داستان های خود، همه در حین یادگیری استدلال های لازم برای برنامه نویسی. یادگیری زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست با بازی با اسکرچ یک واقعیت است.اما بیشتر وجود دارد! Scratch Jr فقط بر روی دستگاه های تلفن همراه در دسترس است، که باعث می شود کودکان کوچک بتوانند برنامه را از طریق صفحه لمسی کنترل کنند، بنابراین به رشد روانی حرکتی آنها کمک می کند.

همه اینها به طور اساسی شیوه برخورد کودکان با فناوری های جدید را تغییر می دهد. از طریق آزمایش و خلاقیت در Scratch Jr، کودکان نه تنها با کامپیوتر تعامل دارند، بلکه یاد می گیرند که از طریق آن خود را بیان کنند.به شما توصیه می کنیم، چه پدر و مادر هستید یا نه، چه 8 ساله یا 45 ساله، چه دانشمند کامپیوتر هستید یا نه، نگاهی به پلتفرم زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست آن بیندازید. حداقل با کشف چیزهای جدید وقت خوبی خواهید داشت و چه کسی می داند، شاید سفر برنامه نویسی خود را با یادگیری با Scratch آغاز کنید!

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله کد نویسی اسکرچ چیست بپردازید.

آنها من را زده اند و من از قبل شروع به ساخت انیمیشن های خودم کرده ام. خلاقیت خود را آزاد کنید و از Scratch لذت ببرید!آیا به انجام حرفه برنامه نویسی فکر کرده اید اما هنوز نمی دانید Scratch چیست؟ آیا می خواهید بدانید که چگونه با توابع Scratch به روشی آسان و زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست سرگرم کننده انیمیشن بسازید؟ممکن است فکر کنید برنامه نویسی انیمیشن ها یا بازی ها دشوار است، اما در واقع به لطف ویژگی های Scratch می تواند بسیار آسان باشد: برنامه ای که برای ارائه ابزارهایی به همه کاربرانی که آنها را درخواست می کنند طراحی شده است.

بنابراین، اگر به انیمیشن با اسکرچ علاقه دارید یا می خواهید بچه های کوچکتان دنیای برنامه نویسی را در سنین پایین کشف کنند، این برنامه برای شما ایده آل است.یادگیری آسان کدنویسی با Scratch می تواند بسیار سرگرم کننده و آموزشی باشد، مهم زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست نیست چند سال دارید. در این مقاله به شما می گوییم که چیست، چرا باید از آن استفاده کنید، اسکرچ برای چیست و چرا از یکی از پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی استفاده می کند.

آیا برای ماجراجویی یادگیری آماده هستید؟ بیا شروع کنیم!از کد CREH20 برای دریافت 20 درصد تخفیف در عضویت خود استفاده کنیدکوپن تخفیف Crehana اسکرچ چیست؟اگر از قبل می دانید زبان برنامه نویسی چیست، درک اینکه Scratch چیست برای شما سخت نخواهد بود. به عبارت ساده، Scratch یک برنامه کامپیوتری زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست برای کودکان (و نه چندان کودکان) است که به آنها اجازه می دهد برنامه نویسی را در یک رابط کاربری آسان، جذاب و در دسترس یاد بگیرند.

HEADER MOBILE SCRATCH 5c9598cd79

با اسکرچ چه کاری می توان انجام داد؟ شما امکان ایجاد انیمیشن، بازی، داستان های تعاملی، تولیدات و موسیقی را دارید. اگرچه بیشتر توسط کودکان 8 تا 16 ساله استفاده می شود، اما برای هر کسی که می خواهد اولین رویکرد خود را به برنامه نویسی داشته باشد نیز ایده آل است.از طرف دیگر، صفحه اسکرچ به یک انجمن آنلاین تبدیل شده است که به شما امکان می دهد زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست با افراد از سراسر جهان یاد بگیرید و با آنها تبادل نظر کنید. اما چه کسی Scratch را ایجاد کرد؟ گروهی از محققان موسسه فناوری ماساچوست (MIT).

یکی دیگر از کارهای جالبی که می توان با اسکرچ انجام داد این است که خلاقیت ها و ایده های خود را با جوانانی که علایق مشابه شما دارند به اشتراک بگذارید. تنها در یک روز، 1500 پروژه جدید با کد دسترسی رایگان در سایت آپلود می شود. هرکسی که در صفحه زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست ثبت نام کرده باشد می تواند نحوه ایجاد یک پروژه را ببیند، اقدام به دانلود اسکرچ کنید، آن را اصلاح کند و غیره.اکنون که می دانید Scratch چیست، نکته بعدی که می خواهید در مورد ویژگی های آن بدانید.

خواهید دید که کم کم باعث می شوند که بخواهید برنامه نویسی را به راحتی با اسکرچ یاد بگیرید!ویژگی های اسکرچ چیست؟آیا می دانید چیست اما هنوز این احساس را دارید که نمی دانید برای چه می توانید از آن استفاده کنید؟ ساکت! هنوز اطلاعات زیادی برای یادگیری در مورد ویژگی های Scratch وجود دارد.بنابراین… چه نکاتی زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست را باید در نظر داشت تا از اطلاعات اسکرچ بیشترین بهره را ببرید؟ به شرح زیر:این یک زبان برنامه نویسی بصری است و به این معنی است که به شما امکان می دهد با دستکاری عناصر گرافیکی برنامه ایجاد کنید.

این بر اساس بلوک های گرافیکی است و رابط کاربری آن بسیار ساده و شهودی است.این دارای یک محیط مشترک است که در آن کاربران می توانند پروژه ها را در وب به اشتراک بگذارند.با اتصال بلوک هایی که می توانند رویدادها، صداها زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست و حرکات گرافیکی باشند کار می کند.می توان آن را مستقیماً در مرورگر اینترنت اجرا کرد.همه ویژگی‌های Scratch به چندین زبان از جمله اسپانیایی در دسترس هستند.با دانستن این ویژگی‌ها، باید از قبل ایده بهتری در مورد چیستی Scratch داشته باشید، اما ما هنوز باید یاد بگیریم که چگونه کار می‌کند و Scratch برای چیست.

کودک در کلاس‌هایی شرکت می‌کند تا ویژگی‌های Scratch را بیاموزد منبع: Pexelsخراش چگونه کار می کند؟شما قبلاً می دانید اسکرچ چیست و ویژگی های آن چیست، اکنون بیایید ببینیم چه چیزی برای ما مهم است: اسکرچ چگونه کار می کند؟ درست است که شما چندین گزینه برای انتخاب دارید و بدون آموزش، ممکن است دشوار باشد. با این حال، هنگامی زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست که یاد بگیرید، به سرعت کار خود را جلو خواهید برد.قبل از ادامه توضیح، از این لحظه استفاده می کنیم تا به شما یادآوری کنیم.

که اگر علاقه مند به یادگیری آسان برنامه نویسی با اسکرچ هستید، می توانید اسکرچ را به صورت کاملا رایگان در وب سایت رسمی آن دانلود کنید. یکی از مزایای اسکرچ رایگان بودن آن است و بر روی سیستم عامل های ویندوز، مک و لینوکس کار می کند.حالا بله، اولین زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست چیزی که باید بدانید این است که برنامه نویسی با Scratch واقعاً بسیار ساده است. در عرض چند ثانیه می توان برنامه ها را بدون اطلاع قبلی ایجاد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بلوک های کد را از ستون سمت چپ به ستون وسط بکشید.

مزایای Scratch در یک نگاه است!از طرف دیگر، به خاطر داشته باشید که مهمترین بخش Scratch بلوک های دستورالعمل آن هستند که به شرح زیر طبقه بندی می شوند:حرکت: به شما امکان می دهد جسم را حرکت داده و بچرخانید.ظاهر: به شی اجازه می دهد صحبت کند، فکر کند یا ظاهر خود را تغییر دهد.صدا: همه چیز مربوط به جلوه های زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست صوتی برنامه.رویدادها: به شما این امکان را می دهد که در صورت وقوع یک رویداد خاص، دنباله ای از اقدامات را شروع کنید.

زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست و چه کاربردی دارد

کنترل: اینها عوامل شرطی‌سازی هستند: «بله-دیگر»، «تکرار x بار»، «صبر کن»، «توقف»…حسگرها: تشخیص زمان وشیء با محیط در تعامل است.عملگرها: عملگرهای ریاضی (+، -، *، /)، مولد اعداد تصادفی، مقایسه‌کننده‌ها، گزاره‌های «و»، «یا» و نفی.متغیرها: ایجاد زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست متغیرها و تخصیص آنها در برنامه.بلوک های بیشتر: به شما امکان می دهد توابع خود را ایجاد کنید.سهولت استفاده از آن به این معنی است که برنامه اسکرچ برای کودکان می تواند حتی برای بزرگسالانی که می خواهند برنامه نویسی را به روشی ساده بیاموزند نیز قابل استفاده باشد.

و اگر این کافی نبود، می توانید برای شروع آسان تر در برنامه Scratch با چند آموزش مشورت کنید. شما همه چیز را در دستان خود دارید!در نهایت، اگر می خواهید وضوح بیشتری در مورد چیستی Scratch و نحوه عملکرد آن داشته باشید، آموزش ویدیویی زیر را برای شما قرار می دهیم.اسکرچ برای چیست؟اگر به این نقطه رسیده اید، دیگر زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست نباید در مورد چیستی Scratch تردید داشته باشید، زیرا ما قبلاً ویژگی ها و نحوه عملکرد آن را یاد گرفته ایم. با این حال، شاید هنوز متوجه نشده باشید که هدف اسکرچ چیست و اسکرچ برای چیست.

هدف اصلی این پلتفرم این است که کودکان برنامه‌نویسی و ساخت بازی اسکرچ ، انیمیشن یا پروژه‌های هنری را به راحتی بیاموزند. از سوی دیگر، پاسخ به این که اسکرچ برای چیست، کمی گسترده تر است.برخلاف تصور بسیاری، Scratch برنامه ای برای اتلاف وقت یا زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست سرگرمی نیست. در واقع، تخصیص توابع Scratch برای کودکان دبستانی می تواند برای آموزش و توسعه همه جانبه آنها مفید باشد.برنامه اسکرچ برای کودکان به نفع توسعه برخی از مهارت های ابتدایی برای آینده حرفه ای است. برخی از آنها به شرح زیر است.

نماد ScratchSource: Scratch1. تفکر خلاق و حل مسئله یکی از بزرگترین مزایای برنامه Scratch این است که با تحریک جستجو برای راه حل های نوآورانه برای مشکلات غیرمنتظره، کنجکاوی فکری و تفکر خلاق را تشویق می کند.از طریق انیمیشن در Scratch، جوانان یاد می‌گیرند که چگونه مشکلات را با چالش‌های جدید و ایجاد راه‌حل‌های زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست جدید حل کنند. شکی نیست که با این پایگاه تمام دانش لازم برای استفاده از پلتفرم های پیچیده تر را در آینده نزدیک به دست خواهند آورد.

آیا یک داستان انیمیشن عالی در ذهن دارید و می خواهید پروژه خود را به واقعیت تبدیل کنید؟ اولین قدم برای خلق یک اثر سینمایی عالی، نوشتن فیلمنامه انیمیشن است.دانلود2. استدلال انتزاعی بخش مهمی از آنچه اسکرچ است، یادگیری برنامه ریزی است، و این یادگیری شامل برخورد با استدلال زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست متفاوت، پیش بینی خطاها و ارزیابی سریع سناریوهای ذهنی است.ویژگی های Scratch در صفحه منبع: Scratch3. تفکر محاسباتی.

یکی از مزایای اسکرچ این است که به دانش آموزان کمک می کند تا شیوه تفکر محاسباتی و انتقادی خود را توسعه دهند. عنصر تعامل، که هنگام برنامه نویسی رخ می دهد، به دانش آموزان کمک می کند تا مدیریت زمان و اشیاء قابل برنامه ریزی خود زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست را یاد بگیرند.فکر کردن از طریق فناوری نه تنها عادتی است که کودکان باید آن را بپذیرند، بنابراین می توان دلیل دیگری را تشخیص داد که چرا ساخت انیمیشن با اسکرچ نیز یک برنامه عالی برای بزرگسالان است.

پس از تسلط بر آنها، از شما دعوت می کنیم که در دوره های مقدماتی ما به یادگیری ادامه دهید.4. یادگیری مستقل و بلند مدتScratch برای کودکان یا بزرگسالان نه تنها راهی برای آموزش برنامه نویسی است، بلکه با همان تمرین، دانش آموزان موفق می شوند ارزش پشتکار و پشتکار را بیاموزند.به عبارت دیگر، هنگام کار بر روی انیمیشن‌های Scratch، از اجزای تعاملی زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست آن‌ها تا نتایج، کاربران یاد می‌گیرند که با چالش‌های جدیدی روبرو شوند. خود ساختن این چالش‌ها، آنها را شخصی‌تر می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا مهارت‌های حل مسئله خود را توسعه دهند.

در پایان، آنچه Scratch است به خود دانش آموز کمک می کند تا یادگیری خود را انجام دهد. کودکان یاد می گیرند که یاد بگیرند و در نتیجه متوجه می شوند که خودشان قادر به کسب دانش بیشتر به تنهایی هستند.Crehana Premium را به صورت رایگان امتحان کنید و به کل کاتالوگ دوره ها به مدت 24 ساعت دسترسی زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست داشته باشیدآن را به صورت رایگان امتحان کنید5. کار مشترک و ارتباط یکی از ویژگی های اسکرچ این است که زبان برنامه نویسی آن بسیار راحت خوانده می شود و به همین دلیل اشتراک گذاری آن آسان است.

این برنامه Scratch را به پلتفرمی عالی برای انجام کارهای مشترک، گروهی و اجتماعی تبدیل می کند.عامل اشتراک گذاری یکی از عناصر اسکرچ است. یعنی فقط یادگیری خواندن و نوشتن نیست، بلکه خود دانش آموز را نیز درگیر می کند تا از طریق عناصر زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست برنامه ابراز وجود کند.به لطف ویژگی‌های Scratch، دانش‌آموزان می‌توانند پروژه‌های خود را آپلود کنند و انتقادات، نظرات و بازخوردهای سازنده دریافت کنند. به این ترتیب، به دانش آموزان کمک می کند تا با داشتن بازخورد از دیگران، به روشی خلاقانه به پروژه خود نزدیک شوند.

«در میان کودکانی که برنامه‌ریزی می‌کنند،سطح پایینی از خودخواهی و رقابت را نشان می دهد. به گفته وب سایت تخصصی اسکرچ اطلاعات، به نام مدرسه اسکرچ، وقتی نوبت به انجام یک پروژه می رسد، آنها تا زمانی که به هدف خود برسند، به صورت تیمی کار می کنند.Scratch for kids از صفحه اصلی آن 6. مدیریت فناوری زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست اطلاعات و ارتباطات یکی از مزایای Scratch این است که به جوانان و دانش آموزان کمک می کند تا حتی عمیق تر در محیطی که قبلاً به خوبی بر آن تسلط دارند کاوش کنند: دنیای دیجیتال.

اگرچه نسل‌های جدید زمان زیادی را در اینترنت صرف می‌کنند، اما به جای انجام کاری با آن دانش، استفاده از آن بیشتر یک رابطه است.منظورم این است که بخشی از چیزی که اسکرچ است، راهی برای توسعه تعامل دیجیتالی دانش‌آموزان به ما می‌دهد تا بتوانند رسانه‌ای را که معمولاً در آن تعامل دارند، طراحی و ایجاد کنند.مزایای اسکرچ چیست؟در نهایت، پس از دانستن اینکه اسکرچ چیست و چگونه استفاده می شود، تنها می توانیم مزایای اسکرچ را به عنوان یک زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست برنامه کامپیوتری برای کودکان و نوجوانان خلاصه کنیم.

برنامه Scratch نرم افزار رایگان است.ویژگی‌های بسیار متنوع Scratch برای آموزش و یادگیری کدنویسی تقریباً برای هر کسی عالی است.این برای سیستم عامل های مختلف، ویندوز، مک و لینوکس در دسترس است.
برنامه Scratch اجازه می دهد تا پروژه ها از طریق اینترنت به اشتراک گذاشته شوند و می توانند توسط افراد دیگر دانلود و استفاده شوند.چند زبانه است.ما زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست نمی توانیم فراموش کنیم که در آنچه که Scratch است، علاوه بر مزایای آن، برخی از معایب را نیز خواهیم دید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش اسکرچ بپردازید.

مرتبط ترین موارد زیر است:در برخی موارد، سرعت اجرای برخی از توابع، سرعت مورد نظر نخواهد بود. اگر دستورات بسیار پیچیده برنامه ریزی شده باشد، فایل نهایی ممکن است دارای نقص باشد.یکی از معایب اصلی Scratch این است که برای استفاده از برنامه باید جاوا را روی رایانه خود نصب کنید.چگونه زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست از راهنمای فعالیت Scratch استفاده کنیم؟با این آموزش در مورد اینکه Scratch چیست و برای چه کاری باید از آن استفاده کنید، متوجه خواهید شد که این پلتفرم بسیار متنوع است: می‌توان آن را با هر نوع کاربری و هر نوع محتوایی که می‌خواهید ایجاد کنید سازگار کرد.

با این حال، کسانی هستند که شرایطی را پشت سر می گذارند که جلوی عملکردهای Scratch قرار بگیرند و نمی دانند چه باید بکنند. در کمال تعجب، سیستم زمان بندی همچنین راه حلی برای این نگرانی از طریق راهنمای فعالیت گسترده خود دارد.در زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست لیست گزینه های ارائه شده توسط راهنما، اطلاعاتی در مورد Scratch که در خطوط دیگر ذکر نکرده ایم، پیدا نمی کنید، اما برای شروع طراحی پروژه خود کمک بیشتری خواهید داشت.

بنابراین… چه نوع فعالیت هایی می توانید پیدا کنید؟ در اینجا به برجسته ترین آنها اشاره می کنیم:یک نام را متحرک کنید.یک بازی تعقیب و گریز ایجاد کنید.یک داستان را روایت کنید.موسیقی بسازید.با حرکات دیجیتالی به یک شخصیت زندگی ببخشید.چگونه از اسکرچ برای مربیان استفاده کنیم؟اگرچه انیمیشن های Scratch برای زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست کاربران جوان یا مسن بدون تجربه برنامه نویسی در نظر گرفته شده است، بعید است که دانش آموزان به تنهایی راه خود را در این پلت فرم پیدا کنند. یعنی همیشه مربیان درگیر هستند.

در مواجهه با این واقعیت، زمانی که پلتفرم تصمیم گرفت بخشی را برای مربیان قرار دهد که هر نوع معلمی بتواند در آن ثبت نام کند، مزایای Scratch گسترش یافت. در آنجا تمام دستورالعمل ها را دریافت خواهید کرد تا بتوانید دانش آموزان خود را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنید.در نهایت، چه مزایایی از Scratch برای مربیان در دسترس است؟ به شرح زیر:منابعی برای اینکه بتوان زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست کلاس ها را به صورت ساده و کاربردی آماده کرد.

آموزش برای ارتقای ظرفیت برنامه نویسی معلم.دسترسی به فیلم‌ها، ایده‌آل برای یادگیری آخرین جزئیات از چیستی Scratch.اتصال به گروه‌های داخلی و شبکه‌های اجتماعی بپیوندید تا از سایر مربیان اسکرچ حمایت کنید.مزایای Scratch on screen منبع: Scratchآیا در مورد Scratch چیست؟ نه؟ خیلی زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست خوب! به یاد داشته باشید که اگرچه این یک برنامه برای کودکان است، اما به این معنی نیست که اگر می خواهید برنامه نویسی را برای ساخت انیمیشن و تکمیل آن با لیست تگ های HTML و ویژگی های CSS ما شروع کنید، نمی توانید از آن استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که “بزرگسالانی که با سایر زبان های برنامه نویسی آشنایی ندارند نیز می توانند آن را یک عنصر مفید برای ایجاد انواع انیمیشن ها در اسکرچ بدانند، طبق رسانه ارتباطی La Verdad”.توابع Scratch برای یادگیری آسان کدنویسی عالی هستند، اما اگر زبان برنامه نویسی اسکرچ چیست می خواهید زبان برنامه نویسی پیچیده تری را یاد بگیرید، ما شما را به دوره آنلاین TypeScript از ابتدا دعوت می کنیم.از سوی دیگر، ما دوره آنلاین اصول جاوا اسکریپت خود را نیز توصیه می کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =