مدت زمان یادگیری برنامه نویسی پایتون

مدت زمان یادگیری برنامه نویسی پایتون

چگونه پایتون را یاد بگیریم؟ مدت زمان یادگیری برنامه نویسی پایتون چقدر طول می کشد تا آن را یاد بگیریم؟
پایتون یک زبان سطح بالا است که منبع باز و یادگیری آن آسان است. مدت زمان یادگیری برنامه نویسی پایتون به سادگی با نوشتن و خواندن مشخص می شود، زیرا از روش برنامه نویسی شی گرا و مقیاس پذیر استفاده می کند. می توان از آن برای ایجاد برنامه های وب، برنامه های تلفن همراه مدت زمان یادگیری برنامه نویسی پایتون و حتی برنامه های دسکتاپ استفاده کرد. پایتون به دلیل سادگی فرمت کد آن بسیار محبوب است.
[وسیع]

مقاله یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد به شما پیشنهاد می‌شود.

 

پایتون با نام پایتون شناخته نمی شود، اما Guido van Rossum (طراح زبان پایتون) از طرفداران سریال کمدی “Monty Python’s Flying Circus” بود که نامش از این مجموعه کمدی الهام گرفته شده است. برنامه نویسی پایتون بسیار کوچکتر از زبان های دیگر مانند جاوا، C ++ و غیره است. مدت زمان یادگیری برنامه نویسی پایتون از این نظر کوچک است که برای انجام همان کار در پایتون باید کد کمتری بنویسید، جایی که باید نمادهای بیشتری را به زبان های دیگر مانند C ++ و جاوا بنویسید.
چگونه پایتون را یاد بگیریم؟
راه های مختلفی برای یادگیری پایتون وجود دارد و شما باید از همه روش ها استفاده کنید:

مدت زمان یادگیری برنامه نویسی پایتون

1. دوره های آنلاین
وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند که دوره‌ها و ویدیوهای آنلاینی مدت زمان یادگیری برنامه نویسی پایتون را ارائه می‌دهند که موضوعات مختلف را به همان روشی که می‌توانید پایتون یاد بگیرید، به شما آموزش می‌دهند. در اینجا چند وب سایت برای یادگیری پایتون وجود دارد:
1. Codecademy 2. Udemy 3. Udacity 4. TutorialsPoint 5. LearnPython همه این وب سایت ها روش های مختلفی برای آموزش پایتون ارائه می دهند و شما باید همه آنها را امتحان کنید.

2. کتاب و تمرین
ممکن است بخواهید چند کتاب درسی پایتون و کدهای تمرینی برای یادگیری پایتون بخوانید. مدت زمان یادگیری برنامه نویسی پایتون شما هم می توانید این کار را انجام دهید. باید چند کتاب واقعاً خوب تهیه کنید و درس ها را یکی یکی بخوانید. علاوه بر ادامه کدنویسی در رایانه، در اینجا چند کتاب خوب وجود دارد. کتاب های یادگیری پایتون:
1. کتاب الکترونیکی کلاس Google Python 2. Python: For Beginners: A Crash Course Guide to Learn 3. Python In 24 Hours: Sams Learn to Learn Yourself شما می توانید کتاب های بیشتری را از آمازون دریافت کنید و بعد از خواندن نظرات خواننده، تعدادی از آنها را دریافت کنید. . علاوه بر این، می‌توانید از دوستان یا آزمایش‌کنندگان خود و کارشناسان زبان پایتون بخواهید کتاب خوبی را برای یادگیری زبان پایتون به مدت زمان یادگیری برنامه نویسی پایتون شما پیشنهاد کنند.

مقاله یادگیری مبانی برنامه نویسی پایتون به شما پیشنهاد می‌شود.

3. به دوره آموزش زبان پایتون بپیوندید
از آنجایی که پایتون یک زبان برنامه نویسی است، پیشنهاد می کنم حداقل یک ماه در یک دوره ثبت نام کنید. در دوره آموزشی، شما با سایر دانش‌آموزان و معلمان تعامل می‌کنید و درباره هر چیزی که به پایتون مربوط می‌شود، بحث می‌کنید، که به شما کمک می‌کند زبان را بهتر تطبیق دهید، درک کنید مدت زمان یادگیری برنامه نویسی پایتون و یاد بگیرید. خودآموزی چیز خوبی است، اما برخی از عدم قطعیت ها هنگام یادگیری به تنهایی روشن نمی شوند. اینترنت برای یادگیری آسان پایتون بسیار مهم است اینها سه روش مهم برای آموزش زبان پایتون هستند. علاوه بر این، چه از طریق کتاب‌ها، یک وب‌سایت یا یک مدت زمان یادگیری برنامه نویسی پایتون دوره آموزشی یاد می‌گیرید، می‌توانید به انجمن‌های Python بپیوندید تا بتوانید برای روشن کردن شک‌های خود یا کمک به مبتدی کمک بخواهید. موارد دیگری که اعتماد به نفس شما را در یادگیری زبان افزایش می دهند. این انجمن مانند یک جامعه تعاملی از زبان آموزان است که در آن از شما کمک می خواهد و با دانش خود به دیگران کمک می کنید. چنین به اشتراک گذاری دانش شما را در مورد پایتون بسیار مطمئن می کند و به شما امکان می دهد سریع یاد بگیرید. مقاله مدت زمان آموزش پایتون به شما پیشنهاد می‌شود.

چه مدت برای یادگیری پایتون نیاز دارید؟

پایتون یک زبان بسیار آسان برای استفاده است. این برنامه قادر به انجام هر کاری است که سایر زبان های برنامه نویسی مدت زمان یادگیری برنامه نویسی پایتون می توانند انجام دهند. این روزها توسط برنامه نویسان بیشتری استفاده می شود و به زبان برنامه نویسی ترجیحی همه کشورهای جهان تبدیل شده است.

اگر زبان برنامه نویسی دیگری می دانید، به شما می گویم که یادگیری پایتون یک ماه بیشتر طول نمی کشد، زیرا اصلی ترین مدت زمان یادگیری برنامه نویسی پایتون چیزی که یاد می گیرید، نحو آن زبان و نحوه نوشتن کد در آن است. همین یک ماه برای یادگیری پایتون کافی است، اما همانطور که می دانید تمرین شما را به یک عامل گرامر پایتون تبدیل می کند و باید به یادگیری آن ادامه دهید تا متخصص شوید.

فکر نکنید که در یک ماه یادگیری شما یک متخصص خواهید بود، اما اگر دائماً با صرف 3 تا 5 ساعت در روز آن را یاد بگیرید، دانش خوبی مدت زمان یادگیری برنامه نویسی پایتون از پایتون خواهید داشت. اگر در برنامه نویسی تازه کار هستید، ممکن است برای یادگیری پایتون به زمان بیشتری نیاز داشته باشید. بنابراین اگر این را به طور مداوم از 3 تا 5 ساعت در روز یاد بگیرید، ممکن است تا 3 ماه طول بکشد تا پایتون را به عنوان یک مبتدی برنامه نویسی یاد بگیرید، زبان برنامه نویسی آسان برای یادگیری به همان اندازه که قدرتمند شده است. در بین برنامه نویسان در سراسر جهان به دلیل ساختار ساده آن. اگر شروع به مدت زمان یادگیری برنامه نویسی پایتون یادگیری پایتون کرده اید، آن را به راحتی یاد خواهید گرفت. اگر هستید همین امروز خودتان را شروع کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.