پروژه اپ اینونتور

معرفی 5 پروژه اپ اینونتور

اگر تلفن یا تبلت اندرویدی ندارید، همچنان می‌توانید با پروژه اپ اینونتور برنامه بسازید. پروژه اپ اینونتور یک شبیه‌ساز اندروید ارائه می‌کند که دقیقاً مانند اندروید کار می‌کند پروژه اپ اینونتور اما روی صفحه رایانه شما ظاهر می‌شود. بنابراین می‌توانید برنامه‌های خود پروژه اپ اینونتور را روی یک شبیه‌ساز آزمایش کنید.

پیشنهاد می کنیم مقاله اپ اینونتور را مشاهده کنید.

و همچنان برنامه را حتی از طریق فروشگاه Play در بین دیگران توزیع کنید. برخی از مدارس و برنامه های بعد از مدرسه عمدتاً بر روی شبیه سازها توسعه می یابند و چند اندروید را برای آزمایش نهایی ارائه می دهند.

برای استفاده از شبیه ساز، ابتدا باید نرم افزاری را روی رایانه خود نصب کنید پروژه اپ اینونتور (این مورد برای راه حل wifi لازم نیست). دستورالعمل های زیر را برای سیستم عامل خود دنبال کنید، سپس به این صفحه بازگردید تا به راه اندازی شبیه ساز بروید

مهم: اگر نصب قبلی نرم افزار App Inventor را به روز می کنید، به نحوه به روز رسانی نرم افزار App Inventor مراجعه کنید. با مراجعه به صفحه App Inventor 2 Connection Test می توانید بررسی کنید که آیا رایانه شما آخرین نسخه نرم افزار را اجرا می کند یا خیر.

مرحله 1. نرم افزار App Inventor Setup را نصب کنید

مرحله 2. aiStarter را راه اندازی کنید (فقط ویندوز و گنو/لینوکس)

چگونه پروژه اپ اینونتور را شروع کنیم؟

استفاده از شبیه ساز یا کابل USB نیاز به استفاده از برنامه ای به نام aiStarter دارد. این برنامه کمکی است که به مرورگر اجازه می دهد پروژه اپ اینونتور با شبیه ساز یا کابل USB ارتباط برقرار کند. برنامه aiStarter زمانی نصب شد که بسته App Inventor Setup را نصب کردید. اگر فقط از همراه بی سیم استفاده می کنید، به aiStarter نیاز ندارید.

در مک، aiStarter به طور خودکار با ورود به حساب خود شروع می شود و به طور نامرئی در پس زمینه اجرا می شود. در ویندوز، میانبرهایی برای aiStarter از دسکتاپ، از منوی Start، از All Programs و از Startup Folder وجود خواهد داشت.

اگر می‌خواهید از شبیه‌ساز با App Inventor استفاده کنید، باید هنگام ورود به سیستم، aiStarter را به‌صورت دستی بر روی رایانه پروژه اپ اینونتور خود راه‌اندازی کنید. می‌توانید aiStarter را با کلیک کردن روی نماد روی دسک‌تاپ یا استفاده از ورودی در منوی شروع، راه‌اندازی کنید.

نماد aiStarter در ویندوز برای راه اندازی aiStarter در ویندوز، روی نماد (نشان داده شده در بالا) دوبار کلیک کنید. با مشاهده پنجره ای مانند زیر، متوجه خواهید شد که aiStarter را با موفقیت راه اندازی کرده اید:برای راهنمایی با aiStarter، به راهنمای اتصال مراجعه کنید.

مرحله 3. یک پروژه App Inventor را باز کنید پروژه اپ اینونتور و آن را به شبیه ساز متصل کنید ابتدا به App Inventor بروید و یک پروژه را باز کنید (یا یک پروژه جدید ایجاد کنید — از Project > Start New Project استفاده کنید و نام پروژه خود را انتخاب کنید).

سپس از منوی App Inventor (در نرم افزار مبتنی بر ابر App Inventor به آدرس ai2.appinventor.mit.edu) به منوی Connect بروید و روی گزینه Emulator کلیک کنید. پروژه خود را بر روی رایانه خود بسازید و آن را در زمان واقعی در شبیه ساز آزمایش کنید

اخطاری دریافت خواهید کرد که می گوید شبیه ساز در حال اتصال است. شروع شبیه ساز ممکن است چند دقیقه طول بکشد. هنگام راه اندازی شبیه ساز، ممکن است پروژه اپ اینونتور صفحه های به روز رسانی مانند زیر را مشاهده کنید:

شبیه ساز در ابتدا با یک صفحه سیاه خالی ظاهر می شود (#1). صبر کنید تا شبیه ساز با پس زمینه صفحه رنگی (#2) آماده شود. حتی پس از ظاهر شدن پس‌زمینه، باید منتظر بمانید تا تلفن شبیه‌سازی‌شده آماده‌سازی کارت SD خود را تمام کند:

در حالی که کارت آماده می‌شود، یک اخطار در بالای پروژه اپ اینونتور صفحه نمایش تلفن وجود خواهد داشت. پس از اتصال، شبیه ساز راه اندازی می شود و برنامه ای را که در App Inventor باز کرده اید نشان می دهد.

Compass App از سنسور جهت گیری و Image Sprite برای ایجاد یک قطب نما ساده استفاده می کند. قسمت دوم حسگر موقعیت مکانی را برای ارائه پروژه اپ اینونتور در زمان واقعی عرض جغرافیایی، طول جغرافیایی و مسیر را شامل می شود.

برنامه ترسیم پرچم آمریکایی برنامه ای برای کاربر ایجاد کنید تا به صورت تعاملی پرچم آمریکا را روی صفحه بکشد. موارد استفاده: دکمه ها، بوم، ترتیبات صفحه، متغیرهای سراسری و تایمرها (ساعت) F. Turback، آموزش کالج ولزلی با مثال برنامه و بلوک

The Memory Game یک بازی ساده حفظی که نحوه استفاده از لیست ها و حلقه ها را آموزش می دهد. نقشه برداری پردیس از حسگر مکان برای ردیابی حرکات خود بر روی نقشه استفاده کنید.

ارسال پیامک قرعه کشی به طور تصادفی شماره تلفن شرکت کننده پروژه اپ اینونتور را از لیست انتخاب کنید و با آن شماره تلفن تماس بگیرید (یا پیامک کنید). مؤلفه‌های تماس تلفنی و پیامک را نشان می‌دهد و استفاده مؤثر از فهرست‌ها را نشان می‌دهد.

خرید با دوستان این آموزش به شما می آموزد که چگونه با استفاده از App Inventor’s TinyWebDb، یک پایگاه داده آنلاین ساده، داده ها را در وب به اشتراک بگذارید. اجزاء: داده های پایدار در وب، ListPicker.
تایمر یک دقیقه ای این آموزش کوتاه مولفه ساعت را برای ساخت یک برنامه تایمر شصت ثانیه ای معرفی می کند.

تبادل کلید (ارتباط امن) این برنامه زیبا از روش تبادل کلید Diffie-Hellman استفاده می کند که به دو طرفی که هیچ شناخت قبلی از یکدیگر ندارند اجازه می دهد تا پروژه اپ اینونتور ه طور مشترک یک کلید مشترک برای ارتباط امن ایجاد کنند.

همچنین ببینید: Crypto رنگی با استفاده از Diffie-HellmanR. مورلی، برنامه نمونه پروژه اپ اینونتور کالج ترینیتی رمز رنگی این نسخه ی نمایشی یک سیستم رمزگذاری ساده را نشان می دهد که از رنگ به عنوان کلید استفاده می کند.
برنامه جمع بندی این برنامه محاسبه ساده از شرطی های اساسی و اجزای ریاضی استفاده می کند.

لین توربک، برنامه نمونه کالج ولزلی CoinFlip Flip a Coin مفاهیم انتزاع و تصادفی سازی اعداد را معرفی می کند. پروژه اپ اینونتور  با استفاده از الگو می توان آن را به موضوعات مختلف تعمیم داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.