بهترین کتاب آموزش جاوا اسکریپت فارسی

بهترین کتاب آموزش جاوا اسکریپت فارسی

مدیر برنامه اندرو لیو، Azure DocumentDB این کتاب آموزش جاوا اسکریپت پست با لیمین ژو، مدیر برنامه چاکرا نوشته شده است.موتور جاوا اسکریپت چاکرا به کتاب آموزش جاوا اسکریپت دلیل قدرت بخشیدن به برنامه های کاربردی Microsoft Edge و Universal Windows کتاب آموزش جاوا اسکریپت شناخته شده است.

از APIهای تعبیه شده (به نام JavaScript Runtime یا JSRT API) را اضافه کرد که امکان جاسازی چاکرا در خارج از سناریوهای فقط مشتری ذکر شده در بالا را فراهم می کند.Azure DocumentDB یکی از کتاب آموزش جاوا اسکریپت اولین سرویس هایی بود که چاکرا را برای برنامه ریزی جاوا اسکریپت به صورت بومی در موتور پایگاه داده جاسازی کرد.

پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش طراحی سایت را مطالعه کنید.

کتاب آموزش جاوا اسکریپت

با اعلام اخیر که مایکروسافت دارای اجزای اصلی چاکرا (به نام ChakraCore) منبع باز در GitHub است، ما خوشحالیم که تجربه و برنامه های آینده خود را با چاکرا به اشتراک کتاب آموزش جاوا اسکریپت می گذاریم.اجرای جاوا اسکریپت در پایگاه داده NoSQL در قلب Azure DocumentDB یک موتور پایگاه داده مبتنی بر سند NoSQL بهینه سازی شده برای نوشتن است.

 

که به منظور پشتیبانی از JSON و جاوا اسکریپت ساخته شده است. JSON که از عبارات شی جاوا اسکریپت سرچشمه می گیرد، مکانیزمی است که اغلب برای داده های کتاب آموزش جاوا اسکریپت ساختاریافته و نیمه ساختار یافته استفاده می شود. DocumentDB از چاکرا برای ارائه یک سطح برنامه نویسی سمت سرور برای اجرای تراکنش های منطق جاوا اسکریپت.

به صورت بومی در موتور پایگاه داده استفاده می کند. ما معتقدیم که رویکرد استفاده از جاوا اسکریپت به عنوان یک T-SQL مدرن، یک رابط طبیعی برای توسعه دهندگان کتاب آموزش جاوا اسکریپت برای پیاده سازی منطق تجاری ارائه شده در قالب اسکریپت های چند طرفه (روش های ذخیره شده، محرک ها و توابع تعریف شده توسط کاربر) در DocumentDB فراهم می کند.

پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین دوره جاوا اسکریپت را مطالعه کنید.

به عنوان یک سرویس چند مستاجر، ما کل پشته DocumentDB را با مدیریت منابع و جداسازی عملکرد از ابتدا ساخته ایم. همه مؤلفه‌ها، از جمله موتور پایگاه داده DocumentDB، به گونه‌ای کتاب آموزش جاوا اسکریپت طراحی شده‌اند که مدیریت منابع را به شدت اعمال کنند. موتور DocumentDB به هر یک از اجزای میزبان نیاز دارد.

خرید کتاب آموزش جاوا اسکریپت

که در یک بودجه بسیار مقرون به صرفه از منابع سیستم زندگی کنند تا عملکرد هدف مبتنی بر SLA را ارائه دهند. این بدان معنی است که زمان اجرا جاوا اسکریپت نیز باید از همان سطح ایزوله کتاب آموزش جاوا اسکریپت عملکرد و توانایی ارائه عملکرد مورد نیاز تحت محدودیت های منابع سختگیرانه پشتیبانی کند.

پس از ارزیابی چندین موتور جاوا اسکریپت، در نهایت تصمیم گرفتیم از چاکرا استفاده کنیم زیرا می‌توانست تمام الزامات چند اجاره‌ای ما را برآورده کند.بیایید از کتاب آموزش جاوا اسکریپت رویه های ذخیره شده برای بررسی نحوه استفاده چاکرا در DocumentDB استفاده کنیم. توسعه‌دهندگان می‌توانند رویه‌های ذخیره‌شده را که در جاوا اسکریپت نوشته شده‌اند.

ثبت و اجرا کنند، که می‌تواند برای انجام دسته‌ای یا دنباله‌ای از عملیات در چندین سند به‌عنوان یک تراکنش ACID واحد استفاده شود. هنگامی که مستاجر یک رویه ذخیره شده را ثبت کتاب آموزش جاوا اسکریپت می کند، به طور ضمنی توسط چاکرا برای بایت کد از پیش کامپایل می شود. هنگامی که مستاجر رویه ذخیره شده را اجرا می کند.

اسکریپت در یک زمان اجرا چاکرا در یک محیط sandbox اجرا می شود. زمان اجرا ادغام دقیق مدل برنامه نویسی جاوا اسکریپت را در یک عکس فوری جدا شده از پایگاه داده فراهم می کند. پس از کتاب آموزش جاوا اسکریپت تکمیل موفقیت آمیز رویه ذخیره شده، تمام عملیات به پایگاه داده تحت یک تراکنش واحد انجام می شود.

اگر استثنایی از داخل اسکریپت منتشر شود، DocumentDB به طور خودکار کل تراکنش را برمی گرداند.تجارت سازمان یافته

پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور را مطالعه کنید.

فعالیت سازماندهی شده باید کتاب آموزش جاوا اسکریپت حداقل 8 ماه باشد (فعالیت عملی و سازماندهی شده باید حداقل 24 ماه باشد). این می تواند شامل دوره های کارآموزی در یک کلینیک بزرگتر.

مورد تایید کمیته موضوعی (FU)، دوره ها، سمینارها، خودآموزی برنامه ریزی شده و سایر فعالیت های آموزش مداوم باشد. باید تحت نظارت انجام شود.کمیته حرفه ای با همکاری SVF و گروه کتاب آموزش جاوا اسکریپت تخصصی حیوانات کوچک یک کتاب کار برای تخصص حیوانات کوچک تهیه کرده است.

کتاب کار ابزاری برای برنامه ریزی دوره کتاب آموزش جاوا اسکریپت تخصصی برای داوطلب و استاد راهنما است و نیازی به ارائه به FU ندارد. می توان آن را در بخش “اسناد” یافت. نمونه ای از کتاب کار تکمیل شده نیز وجود دارد.تهیه مجلات عمیق 20 مجله عمیق (مطالعات موردی) در طول آموزش به FU ارسال می شود.

مجلات از طریق پیوند، با یک نسخه به رئیس FU Lisbet Holtet ارسال می شوند. پیوند به آدرس ایمیل Lisbet Holtet. انتظار می رود که مجلات مهم ترین حوزه های موضوعی کتاب آموزش جاوا اسکریپت را پوشش دهند. الگوی سوابق، نحوه ارسال و پردازش سوابق و نمونه هایی از سوابق تایید شده در کادر “اسناد” آمده است.

توجه: کلیه مجلات باید قبل از ثبت نام در آزمون توسط کمیته موضوعی تایید شوند.فرض بر این است که داوطلب دانش گسترده ای را در تعداد زیادی از رشته ها همانطور که در مقررات توضیح داده شده کتاب آموزش جاوا اسکریپت است به دست می آورد. کتاب آموزش جاوا اسکریپت فهرست تکمیلی نیازهای دانش، و همچنین پیشنهادهایی برای ادبیات فعلی را می توان در کادر “اسناد” یافت.

تکلیف کتبی برای انتشار نامزد باید برای انتشار یک تکلیف کتبی ارائه کند که به موضوعی در تخصص می پردازد. این می تواند یک مقاله حرفه ای، مقاله مروری، گزارش موردی، کتاب آموزش جاوا اسکریپت گزارش یا موارد مشابه باشد. کمیته موضوعی باید تکلیف را تایید کند.امتحانات یک بار در سال و معمولا در ماه نوامبر برگزار می شود.

قبل از اینکه داوطلب بتواند در آزمون شرکت کند، تمام بخش های آموزش باید توسط کمیته موضوعی تأیید شود. آخرین مهلت ارسال کلیه مدارک 15 شهریور می باشد. اطلاعات بیشتر را در برگه “امتحان” در سمت راست مشاهده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.