ایرانیان سایبر

ایرانیان سایبر
منو
صفحه اصلی
ثبت نام
کتاب ماینکرافت فارسی رایگان

کتاب ماینکرافت فارسی رایگان برای نوجوانان

سرفصل‌های مقاله

Blockopedia راهنمای مرجع رسمی جدید برای تمام بلوک های مختلف (و بسیاری از موارد) است که می توان در کتاب ماینکرافت فارسی رایگان ماین کرافت رایگان استفاده کرد.در داخل می توانید اطلاعات دقیق زیادی در مورد انواع کتاب ماینکرافت فارسی رایگان بلوک ها، نحوه استفاده از  کتاب ماینکرافت فارسی رایگان آنها، میزان نوری که از خود ساطع می کنند.

پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش بازی ماینکرافت را مشاهده کنید

اما یکی از بهترین چیزها این است که یک کتاب تحقیقاتی واقعاً عالی است. هر صفحه دوتایی پر از تصاویر است و کتاب شبیه یک بلوک کتاب ماینکرافت فارسی رایگان سه بعدی شش ضلعی است! کاملاً چشمگیر است.همچنین در یک جعبه مشکی زیبا و خوش دست برای هدیه دادن می آید (بستن شش ضلعی ها دشوار است). سایت ایرانیان سایبر در این موضوع مطالب بیشتری را ارائه کرده است.

کتاب ماینکرافت فارسی رایگان

این راهنما بسیار جامع است و جزئیات کافی را ارائه می‌کند تا آن را به یک مرجع مفید تبدیل کند، بدون اینکه حمل یک کتاب بزرگ را دشوار کند. اگرچه می‌توانید کتاب ماینکرافت فارسی رایگان بیشتر همان اطلاعات را در ویکی رایگان Minecraft دریافت کنید، اما داشتن یک نسخه چاپی برای ورق زدن بسیار جالب است.

روی عکس کلیک کنید تا بازی سازی را یاد بگیرید

برنامه نویسی کودکان

پیکان اشاره بالا

یک سرنخ یک ویژگی مفید برای کمک به خوانندگان برای یافتن آسانتر کتاب ماینکرافت فارسی رایگان صفحه مورد نظر بود. اما فهرست مطالب به خوبی چیده شده است و استفاده از آن نسبتاً آسان است.Minecraft که از 312 صفحه تشکیل شده است، ارزش خوبی دارد. مبتدی ها دوست دارند از آن به عنوان یک ابزار مرجع استفاده کنند.

بازیکنان با تجربه تر دوست دارند یک سوغات داشته باشند. بنابراین بله، من فکر کتاب ماینکرافت فارسی رایگان می کنم قطعا ارزش خرید برای خود یا به عنوان هدیه برای کسی که عاشق ماین کرافت رایگان است، دارد.دنیای ماین کرافت رایگان به طور کامل از بلوک ها ساخته شده است.

برای زنده ماندن در آنجا تا آنجا که ممکن است، باید بیاموزید که کجا آنها را پیدا کنید، چگونه از آنها استفاده کنید و خواص و اسرار آنها را به خوبی بشناسید. به این ترتیب در بازی کتاب ماینکرافت فارسی رایگان پیشرفت می کنید و خلاق تر و باهوش تر می شوید. از رایج‌ترین مواد معدنی گرفته تا کمیاب‌ترین گیاهان.

پیشنهاد می کنیم مقاله کمیاب ترین مکان های ماین کرافت را مشاهده کنید

انواع کتاب ماینکرافت فارسی رایگان

از جمله سنگ سفید اندر، انواع بلوک‌های بازی را فهرست کتاب ماینکرافت فارسی رایگان می‌کند و به بازیکنان مبتدی و با تجربه اطلاعات مفید، قابل اعتماد و منحصر به فردی ارائه می‌دهد. این ابزار بنچمارک که توسط سازندگان بازی طراحی شده است، برای همه طرفداران کامپیوتر Minecraft یک ابزار ضروری است!

به صورت آنلاین در دسترس است. به نظر می رسد کتاب ماینکرافت فارسی رایگان بهترین معاملات در حال حاضر در آمازون یا Book Depository (که ارسال رایگان در سراسر جهان را ارائه می دهند) باشد.Minecraft یک راهنمای ضروری برای Minecraft رایگان است. به زیبایی به عنوان یک بلوک شش ضلعی در یک جعبه زیبا ارائه شده است.

پیشنهاد می کنیم مقاله بازی ماینکرافت چیست؟ را مشاهده کنید

این هدیه نهایی برای MineCrafter با تجربه و تازه کار است. Minecraft رایگان به زبان انگلیسی می‌تواند در لحظه‌ای که وارد می‌شوید مکانی مبهم باشد، اما با این کتاب همیشه کتاب ماینکرافت فارسی رایگان می‌دانید که چه چیزی در اطرافتان، زیر پایتان و در دسترس شماست. بلوک‌های رایگان کامپیوتر Minecraft با موقعیت، عملکرد و رفتارشان مشخص می‌شوند.

پیشنهاد می کنیم مقاله آیا ماینکرافت بازی خوبی است را مشاهده کنید

300 صفحه با حقایق و تصاویر نشان داده شده است، بخش های مفید بر اساس نوع بلوک گروه بندی شده است: آنهایی که به طور طبیعی تولید می شوند، کتاب ماینکرافت فارسی رایگان سنگ معدن و مواد معدنی، گیاهان، مایعات و گازها. علاوه بر خواص آنها، تمام آمار مربوط به مقاومت در برابر انفجار، شفافیت، نور را دریافت خواهید کرد.

همچنین اسرار هر بلوک و اطلاعاتی در مورد نحوه رفتار آنها کتاب ماینکرافت فارسی رایگان کشف خواهید کرد. بلوک های اساسی مانند خاک، چمن و سنگریزه که به وفور در دنیای Minecraft بدون رایانه یافت می شوند. اما برای بلوک‌های کمیاب‌تر، مانند سنگ معدن کوارتز، این به معنای سفر به Nether است.

با Minecraft بهتر زنده می‌مانید، شادتر کتاب ماینکرافت فارسی رایگان زندگی می‌کنید و یاد می‌گیرید که بهتر بسازید. این برای Minecrafters 9 سال و بالاتر مناسب است. به بهترین MineCrafter که می توانید در بازی Minecraft رایگان باشید تبدیل شوید.Minecraft توسط گروه Egmont ایجاد شده است.

Egmont UK بخشی از گروه Egmont است که در سال 1878 تأسیس شد و متعلق به بنیاد Egmont است، یک انجمن خیریه که به حمایت از کودکان و جوانان اختصاص دارد. این کتاب ماینکرافت فارسی رایگان گروه رسانه ای پیشرو در اسکاندیناوی و بزرگترین ناشر کودکان در اروپا است.

که از طریق کتاب، مجلات، فیلم، تلویزیون، موسیقی، بازی ها، همه در 30 کشور در سراسر جهان داستان می گوید.Egmont ناشر پیشرو متخصص کودکان در بریتانیا برای نوزادان کتاب ماینکرافت فارسی رایگان از طریق کودکان نوجوان است. الهام بخش خواندن بیش از 30 میلیون کتاب، مجله، کتاب الکترونیکی و برنامه در هر سال.

دقیقاً در بازی چه کار می کنید؟
ماینکرافت فارسی عمدتاً در مورد ساختن چیزهای جالب است. با استفاده از تکه‌های مجازی چوب، سنگ و سایر مواد، در اطراف یک منظره مجازی بلوک‌شده می‌چرخید و هر آنچه را که می‌توانید تصور کنید – قلعه‌ها، پارک‌های تفریحی، مخفیگاه‌های زیرزمینی، سفینه‌های فضایی.

بازیکنان همچنین می‌توانند آیتم‌هایی را برای آواتارهای زیبای درون بازی خود بسازند – از بیل‌های ساده گرفته تا لباس‌های زرهی ساخته شده از الماس.

آیا جنبه اجتماعی دارد؟
طی سال‌ها، ماینکرافت فارسی از یک تجربه عمدتاً انفرادی به یک تجربه اجتماعی‌تر تبدیل شده است. بازیکنان می‌توانند به صورت آنلاین با هم متحد شوند تا شهرهای وسیع بسازند، در نبردهایی به سبک بازی‌های گرسنگی شرکت کنند، یا فقط با هم در یک فضای مجازی مشترک بسازند.

دو مورد از علائم تجاری ماینکرافت فارسی : ساختارهای وسیع و امکانات بی حد و حصر.
فهمیدم. چگونه بازی می کنی؟
این بستگی به حالت دارد!

حالت بقا شما را وارد یک بیابان به طور تصادفی می کند که هدف شما کاوش، جمع آوری منابع و زنده ماندن است. مواد خام را جمع آوری کنید – خرد کردن درختان، استخراج سنگ ها، و غیره- پناهگاه ها و سلاح های ساخت و ساز برای دفع موجودات کنترل شده توسط کامپیوتر، مانند Creepers نمادین ماینکرافت فارسی .

در حالت خلاقانه آزاد، نیازی به نگرانی در مورد استخراج سنگ یا مبارزه با عنکبوت ها نیست. بازیکنان منابع بی‌نهایتی برای ساختن هر آنچه که می‌خواهند دارند و می‌توانند با دیگران متحد شوند تا ساختارهای عظیمی را زنده کنند. شما حتی می توانید گرانش را نادیده بگیرید و به دلخواه خود به اطراف پرواز کنید!

همچنین سرورهای ماینکرافت فارسی به‌صورت خصوصی اجرا می‌شوند – جهان‌های آنلاین پیچیده‌ای که قادر به میزبانی هزاران نفر در یک زمان هستند. بسیاری از این بازی‌ها میزبان جوامع قوی و مینی‌بازی‌های اکشن هستند، مانند دفاع از قلعه در برابر حمله اژدها یا نبرد با بازیکنان دیگر در مجموعه‌ای از جزایر شناور در آسمان.

هنگامی که توسعه دهندگان مناطق زیر آب را اضافه کردند، یک قلمرو کاملاً جدید برای کاوش و ایجاد معرفی کردند.
آیا هیچ کدام از اینها خشونت آمیز است؟
اگرچه بازیکنان می‌توانند با شمشیر، کمان و سایر سلاح‌های ساده با هیولاها و با یکدیگر مبارزه کنند، اما مبارزه کارتونی و بی‌خون است. هنگامی که بازیکنان می میرند، اغلب به سادگی در محلی که وارد بازی شده اند، مجدداً بازپخش می کنند.

با این حال، کشته شدن و از دست دادن یک انبار شیرین از اشیاء با ارزشی که به سختی به دست آورده‌اید، می‌تواند باعث ناراحتی کمی شود – به‌ویژه برای بازیکنان جوان‌تر. به همین دلیل است که ساختن مکان‌های امن برای ذخیره اجناس، بخش بزرگی از تجربه ماینکرافت فارسی است.

آیا بچه من با غریبه ها صحبت می کند؟
به طور پیش فرض، بازیکنانی که همان دنیای ماینکرافت فارسی را به اشتراک می گذارند، می توانند با استفاده از پنجره چت درون بازی، پیام ارسال کنند. مردم در دنیا دوست دارند – به ویژه در سرورهای محبوب تر – و یک فیلتر بیشتر کلمات توهین آمیز را خالی می کند.

پنجره چت دارای یک کلید دستی در گوشه بالا سمت راست است که با یک ضربه همه بازیکنان دیگر را بی صدا می کند. پس از روشن شدن بی‌صدا، تا زمانی که دوباره به صورت دستی خاموش شود، روشن می‌ماند، حتی اگر فرزندتان بازی جدیدی را شروع کند.

بازیکنان از اقلام ذخیره شده در موجودی خود برای ساختن، کاردستی و زنده ماندن استفاده می کنند.
هزینه بازی چقدر است؟
جدا از قیمت خود بازی، ماینکرافت فارسی رایگان است. ده‌ها افزونه اختیاری برای خرید از فروشگاه درون‌بازی در دسترس هستند، مانند مجموعه‌هایی از «پوسته‌ها» که ظاهر شخصیت‌ها را تغییر می‌دهند (ابر قهرمانان و هیولاها انتخاب‌های محبوب هستند) و جهان‌های از پیش ساخته شده عظیم با ساختارهای منحصربه‌فرد.

این افزونه ها با استفاده از ارزی به نام Minecoins خریداری می شوند – که به عنوان خرید درون برنامه ای موجود است – که معمولاً هر کدام چند دلار است.

اگرچه پیوستن حداکثر چهار نفر به یک بازی رایگان است، یک اشتراک ماهانه به شما امکان می‌دهد قلمرو خصوصی خود را میزبانی کنید. این دنیاهای پایدار برای مهمانان دعوت شده حتی زمانی که میزبان آنلاین نیست در دسترس هستند.

من هم بازی کنم؟
کاملا! یکی از بهترین راه ها برای یادگیری در مورد Minecraft این است که به عنوان یک خانواده وارد یک بازی شوید و با هم چیزی عالی بسازید. شاید یک عمارت زیر آب یا مزرعه گوسفند در بالای کوه؟ آسمان حد است

باشه، من متقاعد شدم چکار کنم؟
به سادگی Minecraft را در دستگاهی غیر از دستگاهی که فرزندتان استفاده می کند دانلود کنید، سپس از طریق لیست دوستان درون بازی به آن لینک دهید. (این مرحله مستلزم راه‌اندازی یک حساب کاربری رایگان Xbox Live است، زیرا ماینکرافت فارسی متعلق به سازنده Xbox مایکروسافت است.) پس از آن، شما دو نفر می‌توانید در یک دنیا با هم بازی کنید.

برخلاف بازی‌های اکشن سنگین که به بازتاب‌های تیز نیاز دارند، ماینکرافت فارسی می‌تواند تجربه‌ای آرام‌تر و ملایم‌تر باشد – تجربه‌ای که تخیل و خلاقیت را تحریک می‌کند. وقتی اولین زره پوشیده از الماس خود را بسازید، ممکن است خودتان طرفدار آن شوید.

تاریخچه ماینکرافت فارسی چیست؟ چگونه اینقدر محبوب شد؟
ماینکرافت فارسی در ابتدا یک پروژه کوچک بود که توسعه دهندگان برنامه برای سرگرمی ایجاد کردند و فقط در اپلت جاوا برای یک انجمن اینترنتی در دسترس بود. باور کنید یا نه، زمانی که Markus Persson برای اولین بار بازی را پیدا کرد،

فکر نمی کرد که ماینکرافت فارسی تا این حد محبوب و موفق باشد. اما، وقتی شانس به نفع شما باشد، می توانید بر هر چیزی غلبه کنید! میلیون ها کاربر این بازی را در انجمن شناسایی کردند و تنها در چند روز محبوبیت یافت.

این روزها Minecraft در حال دستیابی به بروزرسانی جدیدی است که توسعه دهندگان آن را به زودی برای کاربران منتشر خواهند کرد. ماینکرافت فارسی به شما کمک می کند دنیایی رویایی بسازید که شامل بقا و بسیاری از حالت های گیم پلی خلاقانه است.

بنابراین، ساده است که چرا این بازی تا این حد اعتیاد آور شد. ماینکرافت فارسی به طور مداوم با گرافیک و موسیقی متن جدید در حال تغییر است. این بدان معناست که فرصت های جدید زیادی برای کشف وجود دارد.

چگونه ماینکرافت فارسی را در اندروید و iOS دانلود کنیم؟

ماینکرافت فارسی بر روی پلتفرم های اندروید و iOS به راحتی قابل دانلود است. در تلفن اندرویدی خود، برای دانلود نسخه رایگان Minecraft به فروشگاه Google Play بروید.

همچنین بخوانید : بررسی گوشی های هوشمند

نصب ماینکرافت در اندروید

روی Install کلیک کنید تا مدتی بعد در صفحه برنامه شما ظاهر شود
نسخه آزمایشی Free Download Minecraft به شما 30 روز فرصت می دهد تا بازی را به صورت رایگان انجام دهید. اگر می خواهید بیشتر آن را بازی کنید، پس از پایان دوره آزمایشی باید آن را به قیمت 6.99 دلار (480 روپیه) خریداری کنید. با این حال، کتاب ماینکرافت فارسی رایگان نسخه آزمایشی شما حتی پس از خرید به بازی کامل منتقل نمی شود.

نصب ماینکرافت در iOS
مانند اندروید، دانلود رایگان ماینکرافت فارسی برای دستگاه های iPhone و iPad در دسترس است. برای دانلود بازی روی گوشی خود می توانید به فروشگاه اپلیکیشن اپل خود بروید و Minecraft را جستجو کنید. شما همچنین می توانید این بازی را به صورت رایگان انجام دهید و برای این کار باید آن را از وب سایت رسمی Mojang دانلود کنید.

نسخه آزمایشی دانلود رایگان ماینکرافت فارسی در فروشگاه App Apple در دسترس نیست.

چگونه ماینکرافت فارسی بازی کنیم؟

دانلود کتاب ماینکرافت فارسی

ماینکرافت فارسی در اندروید و iOS بیش از رایانه شخصی و کنسول ها بسیار محبوب است. اما شخصاً، هرچه صفحه نمایش بزرگتر باشد، بازی دانلود رایگان جذاب تر می شود. Minecraft در دستگاه های Xbox نیز موجود است، بنابراین انعطاف پذیر و همه کاره است.

در حال حاضر، کتاب ماینکرافت فارسی رایگان چندین راه کلاسیک و عالی برای استفاده از بهترین ماینکرافت فارسی وجود دارد. در اینجا چند نکته وجود دارد:

منابع بیشتر بسازید

دانلود رایگان آزمایشی ماینکرافت فارسی یک بازی جهان باز است و شما می توانید منابع خود را بسازید. موادی را در اطراف محیط اطراف خود پیدا کنید و چیزی عالی بسازید. درختان را قطع کنید تا منابع خود را افزایش دهید.

یاد بگیرید که در شب زنده بمانید

خیلی به جمعیت اطراف خود نزدیک نشوید، به خصوص در شب. شما نباید در شب دچار مشکل شوید زیرا سخت ترین زمان در حالت بقا است.

بازی Minecraft Bedrock Edition را با دوستان خود بازی کنید

در Bedrock، کتاب ماینکرافت فارسی رایگان می‌توانید با چند دوست در تلفن یا دستگاه بازی خود، ماین کنید. همچنین یک انجمن ماینر وجود دارد که در آن می توانید افرادی را پیدا کنید که دوست دارند با شما بازی کنند.

هنگامی که در حال ساخت یک حالت بقای جدید در دانلود رایگان Minecraft هستید، سعی کنید به نزدیکترین دهکده برسید تا سقفی بالای سر خود پیدا کنید و در روزهای اولیه زنده بمانید. همچنین، روستاها محصولات زراعی دارند که به شما کمک می کند تا با زندگی خود کنار بیایید.

موجودات مختلف را در بازی آزمایشی ماین کرافت خود کاوش کنید

نه تنها زرافه ها، پانداها، زنبورها و غیره، بلکه دانلود رایگان Minecraft همچنین دارای زامبی های وحشتناکی است که در زیر آب زندگی می کنند. گرافیک زیبای Minecraft نقشه های گنج، کشتی های غرق شده، سه تایی و بسیاری چیزهای جالب را نشان می دهد.

همچنین بخوانید: 5 بهترین بازی پازل در اندروید که مغز شما را غلغلک می دهد

دنیای معادن خود را گسترش دهید

Realms plus را برای کاوش در بازار بزرگ در آزمایشی کتاب ماینکرافت فارسی رایگان دریافت کنید. هر ماه، آنها بیش از 50 کالا را می فروشند و چیزهای جدیدی را به بازار اضافه می کنند. در بازار، می توانید مجموعه بی پایانی از پوسته ها، بافت ها و غیره را کشف کنید.

مبانی دانلود رایگان ماین کرافت فارسی

برای والدین، Minecraft مجموعه ای از موانع و امکانات خاص خود را دارد. اصطلاحات تخصصی را بیاموزید، مهم ترین اجزای بازی را بیاموزید و در مورد مدیریت بازی فرزندتان مشاوره دریافت کنید.

واژه نامه والدین ماین کرافت فارسی

آیا نمی دانید مودها و موب ها چیست؟ زبان جدیدماین کرافت فارسی شما جوانان شما را شگفت زده خواهد کرد.

آیا اجازه دادن به فرزندم برای چند ساعت بازیماین کرافت فارسی خوب است؟

مطمئنا، کتاب ماینکرافت فارسی رایگان پتانسیل آموزشی دارد، اما کودکان چه زمانی را باید صرف بازی آن کنند؟

نتیجه

آخرین به‌روزرسانی‌های inecraft، کتاب ماینکرافت فارسی رایگان می‌توانید به جمع ماینرهای همکار بپیوندید. در آنجا می توانید آخرین اخبار، الهامات، خلاقیت ها و نسخه های گرافیکی جدید را کاوش کنید. شما می توانید در دستگاه های مختلف بازی کنید و بدون حوصله از این بیماری همه گیر لذت ببرید. می توانید دوستانی را به تیم خود اضافه کنید و با آنها بازی کنید یا از خود در برابر آنها دفاع کنید.

وقتی دوستان خود را به دنیای رویایی خود بیاورید و از زیبایی ماجراجویی لذت ببرید، کتاب ماینکرافت فارسی رایگان همیشه بهتر می شود. قبل از اینکه تصمیم به خرید بازی بگیرید، می توانید نسخه آزمایشی Free Download ماینکرافت فارسی را بازی کنید.

ماینکرافت فارسی مهارت های شغلی را توسعه می دهد

کتاب ماب های ماین کرافت

درست خواندید – ماینکرافت حتی می‌تواند مستقیماً در مهارت‌های محل کار کاربرد داشته باشد که به جوان شما کمک می‌کند روزی شغلی قوی داشته باشد.

اصول کسب و کار

ماینکرافت می تواند فرزند شما را برای شغلی در زمینه های مختلف مانند مدیریت سیستم، مدیریت و تجارت آماده کند. چگونه؟ با میزبانی سرور مزایا بسیار زیاد است، همانطور که مارک، یک متخصص بازاریابی، زمانی که شروع به بازی در سروری که متعلق به یکی از دوستان پسرش است، متوجه شد.

دوست 17 ساله پسرم مجبور بود سخت افزار را بدست آورد و نگهداری کند، کتاب ماینکرافت فارسی رایگان  فناوری میزبانی سرور Minecraft را بیاموزد، نسخه های محصول را به روز نگه دارد، مدها (افزونه ها) را پیدا و نصب کند، به طور منظم اطمینان حاصل کند که مودها با آخرین نسخه ماینکرافت سازگار هستند.

سرور را حفظ می کنند و از همه بازیکنان موجود در آن پشتیبانی می کنند. آیا مدیران سیستم برای انجام این نوع کارها حقوق خوبی دریافت نمی کنند؟

در واقع آنها انجام می دهند. مارک همچنین اشاره کرد که پسر و دوستش به طور فعال سرور خود را در توییتر، فیس بوک و انجمن ها تبلیغ می کنند، که به این معنی است که آنها تجربه بازاریابی را نیز به دست می آورند.

دانش STEM
آیا نمی خواهید فرزند شما مدیر سرور باشد؟ کتاب ماینکرافت فارسی رایگان آموزش های زیادی در محل کار در ماینکرافت وجود دارد. علاوه بر آشنایی با سخت افزار و عملکردهای کامپیوتر، بچه ها با اصول طراحی و کدنویسی بازی ماینکرافت تجربه کسب می کنند (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح می دهیم).

این توانایی های STEM (علم، فناوری، مهندسی و ریاضی) در محل کار قرن بیست و یکم ارزشمند هستند. برخی حتی کدگذاری را سواد جدید می نامند!

یک چشم انداز جهانی
این واقعیت که بچه‌ها می‌توانند با هر کسی از سراسر جهان بازی کنند، آینه‌ای شگفت‌انگیز از بازار جهانی است که تجارت به آن تبدیل شده است. کتاب ماینکرافت فارسی رایگان اگر فرزند شما با ابزارهای ارتباطی رایج مانند اسکایپ و مهارت های اجتماعی برای برقراری ارتباط واضح و موثر با مردم سراسر جهان در مصاحبه ای آشنا شود، چقدر جلوتر خواهد بود؟

ماهیت اجتماعی ماینکرافت به اشتراک مسئولیت‌ها، تعیین نقش‌ها، مذاکره در مورد طرح‌ها و تکمیل پروژه‌ها آموزش می‌دهد که همه مهارت‌های شغلی فوق‌العاده ارزشمندی هستند. چنین مهارت هایی می توانند سخت ترین آموزش باشند، اما همچنین برای کارفرمایان آینده مطلوب ترین هستند.

مزایای آموزش ارزشمند ماینکرافت 

دفعه بعد که فرزندتان می‌پرسد آیا می‌تواند کتاب ماینکرافت فارسی رایگان بیشتر ماینکرافت بازی کند (و می‌دانید که بازی خواهد کرد!) در مورد همه مهارت‌های کاربردی و مفیدی که به دست می‌آورد فکر کنید. با آنها بنشینید، بازی آنها را تماشا کنید، و با آنچه که آنها یاد می گیرند و انجام می دهند درگیر شوید.

و هی، آیا شما کمی غلغلک نمی‌دهید که آن‌ها در حین سرگرمی، بدون اینکه متوجه شوند، یاد می‌گیرند؟ این بهترین نوع آموزش است، و نوعی که ما در iD Tech در آن تخصص داریم!

آیا می خواهید آموزش Minecraft فرزندتان را به سطح بعدی ببرید؟ همین الان به صورت آنلاین با ما کمپ بزنید! ما Minecraft را آماده کرده‌ایم و می‌توانیم عشق فرزندتان را به این ابزار محبوب، سرگرم‌کننده و آموزشی افزایش دهیم. اکنون درباره برنامه نویسی Minecraft برای کودکان بیشتر بدانید!

اگر کمپینگی دارید که هرگز یک بلوک نبسته یا با خزنده نجنگیده است، هرگز نترسید. ما ده‌ها دوره در مورد همه جالب‌ترین موضوعات فناوری امروزی داریم که در انتظار کاوش توسط دانش‌آموز STEM شما هستند، که به‌عنوان اردوهای فناوری تابستانی کتاب ماینکرافت فارسی رایگان گروهی کوچک یا کلاس‌های آنلاین برای کودکان و نوجوانان ارائه می‌شوند. ما نمی توانیم منتظر باشیم تا فرزند شما را به صورت آنلاین یا تابستان امسال ببینیم!

کتاب ماینکرافت فارسی برای نوجوانان

ایرانیان سایبر

arrow

چگونه ماینکرافت را به صورت رایگان در اندروید دریافت کنید؟

اندروید از سایت رسمی ماینکرافت دیدن کنید و روی نماد اندروید کلیک کنید. سپس به Google Play هدایت خواهید شد. روی "نصب" کلیک کنید و منتظر بمانید تا بازی آپلود شود. بازی را روی گوشی خود باز کنید و برای شروع بازی ثبت نام کنید یا به یک حساب موجود وارد شوید.

آیا Minecraft برای بچه ها خوب است؟

با توجه به اینکه ماینکرافت آموزشی است و در عین حال دارای ارزش سرگرمی زیادی است، بله، Minecraft را می توان برای بچه ها خوب در نظر گرفت. علاوه بر این، Minecraft مهارت های زندگی را افزایش می دهد، مهارت های مدرسه را تکمیل می کند و مهارت های شغلی را توسعه می دهد.

آیا ماینکرافت روی لپ تاپ رایگان است؟

بازی ماینکرافت برای کاربران رایانه شخصی / لپ تاپ به صورت آنلاین و رایگان در دسترس است. این بازی تقریباً در هر مرورگری برای ویندوز و macOS موجود است.

کتاب ماینکرافت فارسی رایگان
کتاب ماینکرافت فارسی رایگان 1

کارگردان: کودکان و نوجوانان

تاریخ ایجاد شد: 2022-03-27 13:12

امتیازدهی ویرایشگر:
4.98

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *