کلاس رباتیک کودکان و نوجوانان

ثبت نام کلاس رباتیک

چرا کلاس رباتیک کودکان و نوجوانان؟

کلی سوال ممکنه تو ذهنتون باشه مثل کلاس رباتیک چیست؟ کلاس رباتیک از چه سنی مناسب است؟ اصلا چرا کلاس رباتیک کودکان؟ هزینه کلاس رباتیک کودکان به چه میزان است؟ کلاس رباتیک خوبه؟ یا برای فرزند زود؟ کلاس رباتیک کودکان به چه منظور است؟ و ….

بریم جواب اولین سوال رو بدیم یعنی کلاس رباتیک چیست؟ رباتیک مفاهیم علوم و ریاضیات را آموزش می دهد، کیت های رباتیک مفاهیم علوم و ریاضیات را به دنیای واقعی متصل می کنند. کودکان همچنین می توانند مفاهیم تنش و زور را هنگام انتخاب مواد به کار رفته در ربات درک کنند. مفاهیم ساده و پیچیده ریاضی نیز در حالی که ربات را جمع می کنند نشان داده می شوند.

دانش آموزان با کنترل یک ربات فیزیکی و دیدن اینکه چه اشتباهی رخ می دهد ، می آموزند که روبات چه کاری می تواند انجام دهد و چه کاری نمی تواند انجام دهد. آنها همچنین دستورالعمل های دقیق را یاد می گیرند. رباتیک به رفع تقاضای روزافزون برای آموزش علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات در مدارس کمک می کند.

ایرانیان سایبر به آموزش زبان ++C در دوره مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان می پردازد. این دوره داری گارانتی بدون قید و شرط در ماه اول آموزش می باشد. اگر دانش اموزی در ماه اول آموزش به هر دلیلی از شرکت در دوره پشیمان شد، وجه پرداختی به صورت کامل عودت داده می شود.

تفاوت کلاس رباتیک کودکان با برنامه نویسی بیان شد. در کلاس رباتیک برای کودکان هم نرم افزار و هم سخت افزار دخیل است. اما در کلاس رباتیک کودکان چطور این عمل انجام می شود؟ کلاس رباتیک چیست؟ و از چه سنی مناسب است؟

برنامه نویسی

برنامه نویسی این است که چگونه به کامپیوترها می گوییم چه کاری انجام دهند. زبان های برنامه نویسی مختلفی وجود دارند ، مانند ، سی پلاس پلاس، پایتون ، جاوا ، جاوا اسکریپت و …

برای نمونه وقتی در اتوبان با سرعت بالا می رویم و دوربین های راهنمایی و رانندگی ازمان عکس می گیرد. برنامه نویسی به کمک هوش مصنوعی این عمل را انجام می دهد. یا همین اینستا و تلگرام  و … با برنامه نویسی بوجود آماده اند. حتی بسیاری از سایت ها از جمله دیجی کالا نیز با برنامه نویسی درست شده اند.

هزینه کلاس رباتیک کودکان و کلاس رباتیک از چه سنی مناسب است. ثبت نام کلاس رباتیک شروع شد. کلاس رباتیک آنلاین خیلی مناسب برای کودکان و نوجوانان است. دانلود فیلم آموزش کلاس رباتیک کودکان که خیلی هم خوبه.

آموزش کلاس رباتیک

تفاوت کلاس رباتیک در برابر کلاس برنامه نویسی چیست؟  آیا یکسان هستند؟

برنامه نویسی بر روی نرم افزار تمرکز می کند در حالی که برنامه های رباتیک سخت افزار و نرم افزار را پوشش می دهند. بیشتر برنامه نویسی کودکان معمولاً شامل یک رابط برنامه نویسی مبتنی بر بلوک کشیدن و رها کردن است.

کلاس رباتیک از چه سنی مناسب است؟

مطالعات جهانی نشان داده است كه كودكان از 7 تا 15 سال در گرفتن اطلاعات از قدرت بالایی برخوردار هستند و در نتیجه باعث می شود كه در كارهایی كه انجام می دهند، بهره وری بیشتری داشته باشند. پس شما می توانید از سن 7 سالگی فرزندانتان را در کلاس های رباتیک ثبت نام کنید.

پیشنهاد ایرانیان سایبر برای نوجوانان با استعداد

اگر فرزند شما از هوش و استعداد بالایی برخوردار است. همچنین نمرات درس ریاضی اش خوب است. از سن 12 سالگی به جای شرکت در کلاس های رباتیک در دوره های برنامه نویسی صفر تا صد شرکت کنند.

کلاس رباتیک چیست؟ کلاس رباتیک از چه سنی مناسب است؟ چرا کلاس رباتیک کودکان؟ هزینه کلاس رباتیک کودکان به چه میزان است؟ کلاس رباتیک خوبه؟ کلاس رباتیک کودکان به چه منظور است؟

چرا در مدارس باید کلاس رباتیک برای کودکان بگذارند؟

1) کودکان آن را سرگرم کننده می دانند

چندین مسابقه برای طیف وسیعی از گروه های سنی وجود دارد که می توانند غریزه های رقابتی را به روشی مثبت هدایت کنند. به عنوان مثال ، درخواست از کودکان برای ساختن یک ربات از یک مجموعه لگو و سپس اجرای یک مسابقه برای دیدن اینکه کدام ربات سریعتر می رود ، به خوبی کار می کند. کلاس رباتیک کودکان جذاب است و وسیله ای برای معرفی  IT در برنامه درسی ، رباتیک و طراحی بازی های رایانه ای است.

2) روش موثر معرفی برنامه نویسی به دانشجویان

برنامه نویسی می تواند خیلی انتزاعی باشد. با کنترل یک ربات فیزیکی و دیدن اینکه چه اشتباهی رخ می دهد ، دانش آموزان می آموزند که ربات ها چه کاری می توانند انجام دهند و چه کاری نمی توانند انجام دهند. آنها همچنین نیاز به دستورالعمل های دقیق را یاد می گیرند.

کلاس رباتیک کودکان به رفع تقاضای روزافزون برای آموزش علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات در مدارس کمک می کند. دانش آموزان و همچنین نمونه برداری مستقیم از فناوری با برنامه نویسی ربات ، دانش آموزان همچنین در مورد علوم ، مهندسی و ریاضیات می آموزند و از نحوه ارتباط این موضوعات با یکدیگر درک می کنند.

3) رباتیک مهارتهای مفیدی را در اشتغال آینده فراهم می کند

شکی نیست که در آینده نیاز به مشارکت مردم در ساخت و برنامه نویسی دستگاه های مکانیکی وجود خواهد داشت. صنعت هواپیماهای بدون سرنشین (پهپاد) شروع به کار کرده است. و روز به روز در حال پیشرفت است. با برنامه نویسی ربات ها ، دانش آموزان می توانند استعداد و علاقه به بازار کار آینده را دریابند.

4) کلاس رباتیک مناسب کودکان با طیف وسیعی از توانایی ها

ربات ها برای تعامل با کودکان در طیف اوتیسم بسیار مناسب هستند. در طیف به تعاملات آرام ، واضح و سازگار ربات ها پاسخ می دهند. Milo رباتی است که برای کمک به کودکان اوتیسم تولید شده است. تکرار ، پیش بینی و احساسات واضح به خوبی کار می کنند.

5) تکنولوژی پیچیده را از بین می برد

بسیاری از داستان های رسانه ای مربوط به ربات ها است – یکی از آخرین مواردی است که در گزارشی متمرکز شده است و از سازمان ملل متحد خواسته است هواپیماهای بدون سرنشین و “روبات های قاتل” را ممنوع کند.

گزارش دیگری توسط کمیته توسعه اقتصادی استرالیا هشدار داد که ربات ها می توانند 40٪ از مشاغل استرالیا را تا سال 2025 جایگزین کنند – که معادل 5 میلیون شغل در طی دو دهه آینده است.

با کلاس رباتیک کودکان درک اینکه ماشین ها چه کاری می توانند انجام دهند و چه کاری نمی توانند انجام دهند، بهتر صورت می گیرد. تجربه در تلاش برای ساخت و برنامه نویسی ربات ها ، قدردانی از توانایی ها و نقاط قوت آنها است. رباتیک در آینده بیشتر به کمک انسان ها خواهد کرد.

کلاس رباتیک آنلاین

هزینه کلاس رباتیک کودکان و کلاس رباتیک از چه سنی مناسب است. ثبت نام کلاس رباتیک شروع شد. کلاس رباتیک آنلاین خیلی مناسب برای کودکان و نوجوانان است. دانلود فیلم آموزش کلاس رباتیک کودکان که خیلی هم خوبه.

چرا بچه ها عاشق کلاس رباتیک هستند؟

کلاس های رباتیک کودکان به طور طبیعی برای بچه ها سرگرم کننده و مهیج هستند. وقتی به رباتیک فکر می کنند ، ممکن است به کارتون یا ابرقهرمان های مورد علاقه خود فکر کنند. یادگیری اینکه چگونه آنها واقعاً می توانند روبات ها را بسازند و استفاده کنند راهی عالی برای شروع برنامه نویسی در برنامه درسی بچه ها بدون از دست دادن علاقه دانش آموزان است.

کلاس رباتیک چیست؟

مزایای یادگیری رباتیک چیست؟ کلاس رباتیک خوبه؟

کلاس رباتیک کودکان در آموزش بسیار ضروری است ، زیرا مزایای زیادی دارد. دانش آموزان مهارت های جدید می آموزند و دانش خود را توسعه می دهند. این به دانش آموزان کمک می کند تا توجه ، طراحی و مهارت های کار تیمی خود را بهبود بخشند. دانشجویان را گرد هم می آورد تا کاری سرگرم کننده و ارزشمند انجام دهند.

کلاس رباتیک چیست؟ کلاس رباتیک از چه سنی مناسب است؟ چرا کلاس رباتیک کودکان؟ هزینه کلاس رباتیک کودکان به چه میزان است؟ کلاس رباتیک خوبه؟ کلاس رباتیک کودکان به چه منظور است؟

چرا از ربات ها در محل کار باید استفاده کنیم؟

ایمنی :  بارزترین مزیت استفاده از کلاس رباتیک است. …

سرعت : روبات ها حواس پرت نمی شوند و نیاز به استراحت ندارند. …

تمرکز :  روبات ها هرگز نیازی نیست که توجه خود را بین بسیاری از چیزها تقسیم کنند. …

کیفیت :  ربات ها همیشه کیفیت ارائه می دهند. …

کارمندان شادتر …

ایجاد شغل. …

بهره وری

معایب کلاس رباتیک برای کودکان چیست؟

دوران کودکی باید زمانی برای تحرک بدنی باشد. بر اساس مطالب فوق ، نگرانی اصلی درمورد مطالبه كودكان خردسال برای كدنویسی و رباتیک در نحوه تأثیر آن بر رشد تفكر آنها نهفته است. نگرانی های بیشتر شامل زمان اضافی صفحه نمایش است که کودکان با اضافه کردن کد نویسی به عنوان موضوع در معرض آن قرار می گیرند.

مدت زمان صفحه نمایش در زندگی کودکان ، علی رغم هشدارهایی در مورد خطرات جسمی و روحی ناشی از جایگزینی دنیای خود با یک نسخه مجازی ، به سرعت در حال افزایش است.

دوران کودکی باید زمانی برای تحرک بدنی ، تحقق همه چیز و افزایش علاقه به دنیای واقعی ، به ویژه در فضای باز باشد. اگر کلاس رباتیک کودکان به عنوان یک موضوع اضافی در مدرسه تبدیل شود ، بعید است که زمان آموزش این موضوع از موضوعات اصلی مانند ریاضیات و زبان گرفته شود ، اما به احتمال زیاد (دوباره) از هنرها و صنایع دستی گرفته شده است.

قیمت های دانش برای کلاس رباتیک کودکان و کلاس رباتیک چگونه آغاز می شود. . آموزش کلاس رباتیک کودکان از صفر تا صد چیست؟. کلاس رباتیک آنلاین خیلی مناسب برای کودکان و نوجوانان است. دانلود فیلم آموزش کلاس رباتیک کودکان را از دست ندهید. کلاس رباتیک کودکان در ایرانیان سایبر با ما همراه باشید.

کلاس رباتیک کودکان

آیا رباتیک برای آینده است؟

خانواده ها می توانند با شرکت در کلاس رباتیک کودکان و کلاس برنامه نویسی، فرزندان خود را برای آینده آماده کنند. ما برای آینده آماده نیستیم، ربات های امروزی بسیار خسته کننده هستند. ربات های فردا به لطف پیشرفت در هوش مصنوعی – به ویژه ماشینی و یادگیری عمیق، از برق کمتری برخوردار خواهند شد. در بعضی مشاغل ربات ها جایگزین انسان ها می شوند و در بسیاری از مشاغل دیگر توسط آنها تکمیل می شوند.

کلاس رباتیک از چه سنی مناسب است؟

کلاس رباتیک چگونه می تواند به دانشجویان کمک کند؟

از طریق کلاس رباتیک ، دانش آموزان می توانند چیزهایی بیش از فقط برنامه نویسی یاد بگیرند. آنها می توانند مهارت های رهبری ، مشارکت جامعه، برقراری ارتباط بین سیستم عامل های مختلف فن آوری، پیدا کردن احساسات خود و کار گروهی را بیاموزند، که این امر آنها را برای موفقیت فراتر از سالهای مدرسه به دست خواهد آورد.

کلاس رباتیک چگونه به دنیا کمک می کند؟

ربات ها پاسخ به بلایا را تسهیل می کنند ، توانایی های جسمی را افزایش می دهند ، در مناطقی که نیاز به تعامل با مردم است ، خدمت می کنند و امکان کاوش در خارج از مرزهای زمین را فراهم می کنند. رباتیک نه تنها در زمینه تولید یا خطوط مونتاژ کاربرد دارد. کلاس رباتیک کودکان و کلاس برنامه نویسی نسل جدید را آماده رویایی با عصر IT می کند.

کلاس رباتیک خوبه؟

چرا کلاسهای رباتیک برای کودکان باید خلاقیت را در آغوش بگیرند

وقتی تصور می کنید یک مهندس یا دانشمند یک ویژگی رباتیک را ایجاد می کند ، احتمالاً تصور می کنید کسی اعداد را محاسبه کند ، از طریق صفحات گسترده صفحه را بکشد و اجزای پیش نویس را در رایانه تهیه کند. به نظر می رسد کار سختی است که مهارت و تمرکز زیادی می خواهد – و این فرض درست خواهد بود.

با این حال ، رباتیک فقط برای افراد حرفه ای با استعداد نیست. بچه ها نیز شیفته ساختمان هستند و رباتیک موضوعی است که آنها به طور فعال می خواهند آن را کشف کنند. با افزایش علاقه به رباتیک فرصت های یادگیری این مهارت های اساسی نیز افزایش می یابد. کلاس رباتیک کودکان در مدارس ابتدایی و راهنمایی در حال گسترش هستند و فرصت فعالیت های فوق برنامه در شهرهای سراسر کشور در حال افزایش است.

هنگام کاوش در گزینه های خود برای کلاس رباتیک کودکان ، به یاد داشته باشید که بچه ها نمی خواهند روی معادلات پیچیده کار کنند و همچنین نمی خواهند در رایانه زاویه و فرکانس ها را تحمل کنند.

تفاوت کلاس رباتیک کودکان با برنامه نویسی بیان شد. در کلاس رباتیک برای کودکان هم نرم افزار و هم سخت افزار دخیل است. اما در کلاس رباتیک کودکان چطور این عمل انجام می شود؟

برنامه نویسی یک مهارت اصلی برای کار در رباتیک است. برنامه کامپیوتر چیست؟

روبات ها با استفاده از برنامه های رایانه ای که روی پردازنده اجرا می شوند ، داده های حسگر را پردازش می کنند ، شناخت را انجام می دهند و برنامه ریزی می کنند. برنامه های رایانه ای اساساً مجموعه ای از دستورالعمل ها هستند که برای تولید خروجی بر روی یک ورودی کار می کنند.

مثال: یک برنامه تشخیص چهره در یک ربات:

1. از شخص به عنوان ورودی عکس بگیرید ، 2. تصویر را برای مجموعه خاصی از ویژگی ها اسکن کنید ، 3. این ویژگی ها را با کتابخانه ای از چهره های شناخته شده مقایسه کنید ، 4. مطابقت پیدا کنید ، سپس 5 شخص به عنوان یک خروجی. برنامه هربار که اجرا شود دقیقاً همین مجموعه دستورالعمل ها را اجرا می کند.

بیشتر زبان های برنامه نویسی با متن عادی نوشته شده اند که درک آن برای انسان آسان است. سپس برنامه ها برای اجرای پردازنده در کد ماشین کامپایل می شوند (یا کد بایت ، برای اجرای یک ماشین مجازی).

زبانهای برنامه نویسی

زبان های برنامه نویسی متعددی در دسترس است ، به عنوان مثال C / C ++ ، Java  و …  محبوب ترین زبان در کلاس رباتیک احتمالاً C / C ++ است (C ++ یک جانشین شی گرا برای زبان C است).

برنامه نویسی C

زبان C / C ++ یکی از پر کاربردترین زبان های برنامه نویسی درکلاس رباتیک است. میکروکنترلر آردوینو از یک زبان برنامه نویسی مبتنی بر C استفاده می کند و یک روش عالی برای یادگیری اصول این زبان مهم در حین انجام ربات های عملی است.

هزینه کلاس رباتیک کودکان و کلاس رباتیک از چه سنی مناسب است. ثبت نام کلاس رباتیک شروع شد. کلاس رباتیک آنلاین خیلی مناسب برای کودکان و نوجوانان است. دانلود فیلم آموزش کلاس رباتیک کودکان که خیلی هم خوبه.

شاید این سوال ها به ذهن شما هم رسیده باشد!

چه زبانی در دوره مبانی کامپیوتر و برنامه نوسی آموزش داده می شود؟

در دوره مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی تمرکز بر روی آشنایی با اصول برنامه نویسی است تا دانش آموز بتواند با زبان های مختلف برنامه نویسی ارتباط برقرار کند ، در این دوره از زبان C++ برای کدنویسی استفاده شده است.

آیا رباتیک برای آینده است؟

ما برای آینده آماده نیستیم، ربات های امروزی بسیار خسته کننده هستند. ربات های فردا به لطف پیشرفت در هوش مصنوعی – به ویژه ماشینی و یادگیری عمیق، از برق کمتری برخوردار خواهند شد. در بعضی مشاغل ربات ها جایگزین انسان ها می شوند و در بسیاری از مشاغل دیگر توسط آنها تکمیل می شوند.

چطور می توانیم در دوره های برنامه نویسی ایرانیان سایبر ثبت نام کنیم؟

برای ثبت نام در دوره های برنامه نویسی ما ابتدا پیشنهاد می کنیم دروه مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی را مشاهده کنید تا با دوره ما آشنا شوید و سپس از طریق صفحه ثبت نام یا برنامه نویس شو اقدام به ثبت نام کنید.

گارانتی یک ماهه ایرانیان سایبر چیست؟

ایرانیان سایبر تمامی دانش آموزان را در ماه اول آموزش اقدام به گارانتی 100 درصدی می کند یعنی اگر دانش آموزش در ماه اول آموزش به هر دلیل از شرکت در دوره پشیمان شد. بازپرداخت وجه پرداختی به صورت کامل در طی 7 روز کاری انجام می شود.

کلاس رباتیک چگونه می تواند به دانشجویان کمک کند؟

از طریق کلاس رباتیک ، دانش آموزان می توانند چیزهایی بیش از فقط برنامه نویسی یاد بگیرند. آنها می توانند مهارت های رهبری ، مشارکت جامعه، برقراری ارتباط بین سیستم عامل های مختلف فن آوری، پیدا کردن احساسات خود و کار گروهی را بیاموزند، که این امر آنها را برای موفقیت فراتر از سالهای مدرسه به دست خواهد آورد.

قیمت های دانش برای کلاس رباتیک کودکان و کلاس رباتیک چگونه آغاز می شود. . آموزش کلاس رباتیک کودکان از صفر تا صد چیست؟. کلاس رباتیک آنلاین خیلی مناسب برای کودکان و نوجوانان است. دانلود فیلم آموزش کلاس رباتیک کودکان را از دست ندهید. کلاس رباتیک کودکان در ایرانیان سایبر با ما همراه باشید.

چرا بچه ها عاشق کلاس رباتیک هستند؟

کلاس های رباتیک کودکان به طور طبیعی برای بچه ها سرگرم کننده و مهیج هستند. وقتی به رباتیک فکر می کنند ، ممکن است به کارتون یا ابرقهرمان های مورد علاقه خود فکر کنند. یادگیری اینکه چگونه آنها واقعاً می توانند روبات ها را بسازند و استفاده کنند راهی عالی برای شروع برنامه نویسی در برنامه درسی بچه ها بدون از دست دادن علاقه دانش آموزان است.

مزایای یادگیری رباتیک چیست؟

کلاس رباتیک در آموزش بسیار ضروری است ، زیرا مزایای زیادی دارد. دانش آموزان مهارت های جدید می آموزند و دانش خود را توسعه می دهند. این به دانش آموزان کمک می کند تا توجه ، طراحی و مهارت های کار تیمی خود را بهبود بخشند. دانشجویان را گرد هم می آورد تا کاری سرگرم کننده و ارزشمند انجام دهند.

چرا از ربات ها در محل کار باید استفاده کنیم؟

ایمنی : بارزترین مزیت استفاده از کلاس رباتیک است. … سرعت : روبات ها حواس پرت نمی شوند و نیاز به استراحت ندارند. … تمرکز : روبات ها هرگز نیازی نیست که توجه خود را بین بسیاری از چیزها تقسیم کنند. … کیفیت : ربات ها همیشه کیفیت ارائه می دهند. … کارمندان شادتر … ایجاد شغل. … افزایش بهره وری

آیا رباتیک برای آینده است؟

ما برای آینده آماده نیستیم، ربات های امروزی بسیار خسته کننده هستند. ربات های فردا به لطف پیشرفت در هوش مصنوعی – به ویژه ماشینی و یادگیری عمیق، از برق کمتری برخوردار خواهند شد. در بعضی مشاغل ربات ها جایگزین انسان ها می شوند و در بسیاری از مشاغل دیگر توسط آنها تکمیل می شوند.

کلاس رباتیک چگونه می تواند به دانشجویان کمک کند؟

از طریق کلاس رباتیک ، دانش آموزان می توانند چیزهایی بیش از فقط برنامه نویسی یاد بگیرند. آنها می توانند مهارت های رهبری ، مشارکت جامعه، برقراری ارتباط بین سیستم عامل های مختلف فن آوری، پیدا کردن احساسات خود و کار گروهی را بیاموزند، که این امر آنها را برای موفقیت فراتر از سالهای مدرسه به دست خواهد آورد.

تفاوت کلاس رباتیک در برابر کلاس برنامه نویسی چیست؟

برنامه نویسی بر روی نرم افزار تمرکز می کند مثل نرم افزارهای کاربردی اینستاگرام، تلگرام و ... در حالی که برنامه های رباتیک سخت افزار و نرم افزار را پوشش می دهند. بیشتر برنامه نویسی کودکان معمولاً شامل یک رابط برنامه نویسی مبتنی بر بلوک کشیدن و رها کردن است.

کودکان از کلاس رباتیک چه می آموزند؟

رباتیک مفاهیم علوم و ریاضیات را آموزش می دهد، کیت های رباتیک مفاهیم علوم و ریاضیات را به دنیای واقعی متصل می کنند. … کودکان همچنین می توانند مفاهیم تنش و زور را هنگام انتخاب مواد به کار رفته در ربات درک کنند. مفاهیم ساده و پیچیده ریاضی نیز در حالی که ربات را جمع می کنند نشان داده می شوند.

محتوای مقاله

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید

10 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام وقت بخیر
  ممکنه به من مشاوره بدید در مورد دوره های برنامه نویسی!
  من به دنبال کلاس رباتیک بودم و با دوره های شما رو به رو شدم!
  ممنون میشم راهنماییم کنید که کدام کلاس برای فرزندم مناسب تره ؟

  • سلام وقتتون بخیر
   بله وظیفه ما ایجاب می کند به خانواده ها مشاوره رایگان دهیم.
   لطفا برای مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید.
   021-28427843

  • با سلام و وقت بخیری
   دوره های برنامه نویسی ما به گونه ای طراحی شده تا بچه ها پس از پایان دوره ها به چنان مهارتی برسند که بتوانند به کسب درآمد بپردازند. ما به آموزش برنامه نویسی صفر تا صد می پردازیم و منظورمان از صد هم همین پول درآوردن نوجوانان است.

  • با سلام
   حداقل سن 12 سال می باشد، اما با توجه به نزدیکی سن فرزند شما به 12 سال لازم است تا بررسی دقیق تری صورت بگیرد. لطفا با شماره زیر تماس بگیرید.
   021-28427843

 • سلام
  متوجه شدم شما دارای دوره های برنامه نویسی هستید! من قبلا رباتیک کار کردم، می خواستم ببینم رباتیک در برنامه نویسی کمکم می کند؟

  • سلام وقتتون بخیر و خوشی
   اگر در کلاس های رباتیکی که شرکت کرده اید، به شما آموزش الگوریتم و فلوچارت یا حتی اصول برنامه نویسی را داده باشند، اطلاعاتتون به شما در دوره های برنامه نویسی کمک می کند. ممنونم از پیامتون.

 • با عرض سلام و خسته نباشید.
  امکان شرکت در دوره های شما برای فرزندان 7 و 10 ساله وجود داره؟

  • سلام وقتتون به خیر و خوشی
   حداقل سن برای شرکت در دوره ها 12 سال می باشد. متاسفانه این دوره ها مناسب رنج سنی فرزندان شما نمی باشند. انشالله در سال های آینده پذیرای فرزندان شما هستیم.
   ممنون از پیامی که گذاشتید.

دیدگاهتان را بنویسید