کلاس های سرگرمی کودکان

کلاس های سرگرمی کودکان

برای بچه‌هایی که عاشق یادگیری کلاس های سرگرمی کودکان هستند، ما بهترین کلاس‌ها را برای بچه‌ها در منطقه آتلانتا داریم. در کلاس های سرگرمی کودکان ، کلاس هایی برای همه وجود دارد. کلاس های سرگرمی کودکان چه از قبل می‌دانید فرزندتان به موضوعی کلاس های سرگرمی کودکان علاقه دارد یا به دنبال کشف علایق کلاس های سرگرمی کودکان احتمالی او هستید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله کلاس تابستانی کودکان و نوجوانان بپردازید.

ما کلاس‌هایی را ارائه می‌دهیم که سرگرم‌کننده، خلاقانه، راحت و مبتنی بر یادگیری هستند.

کلاس های ما به صورت بسته های کلاسی 6-8 جلسه ای کلاس های سرگرمی کودکان در دسترس هستند. کلاس های خاصی نیز به عنوان بخشی از اردوی روزانه و پیش دبستانی موجود است.

دفعه بعد که به ما سر می‌زنید، فراموش نکنید که می‌توانید برای یک کلاس بیایید و برای زمان بازی بمانید، زیرا همه کلاس‌های ما شامل بازی رایگان است!

این کلاس ها عملی هستند و مسئولیت پذیری، ایمنی، ارتباط و خلاقیت را تشویق می کنند. کلاس های سرگرمی کودکان تلاش و ایده همیشه پاداش دارد. ما کلاس‌هایی برای کودکان نوپا و کلاس‌هایی برای بچه‌ها داریم، بنابراین فهرست کلاس‌های ما را در زیر بررسی کنید تا بهترین مناسب را برای فرزندتان پیدا کنید:

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله کلاس برای کودکان بپردازید.

کلاس آشپزی کلاس های سرگرمی کودکان
بیایید آشپزی کنیم! این یک کلاس عملی فوق العاده سرگرم کننده و جذاب است که در آن سرآشپزهای کوچک این فرصت را خواهند داشت تا غذای خود را برای لذت بردن درست کنند. دستور العمل های زیادی وجود خواهد داشت، از غذاهای اصلی گرفته تا میان وعده و دسر.

کودکان اهمیت ایمنی آشپزخانه را یاد خواهند گرفت و در آشپزخانه اعتماد به نفس پیدا می کنند. بعد از کلاس آشپزی، بچه ها از نمونه غذاهایی که درست کرده اند لذت خواهند برد. اگرچه ممکن است کمی آشفته شود، اما سرآشپز کوچک شما چیزی درست می کند که تمام خانواده می توانند از آن لذت ببرند.

کلاس آشپزی ما برای سرآشپزهای کوچک و بزرگ 2 تا 10 ساله است.

مدت زمان کلاس 45 دقیقه

کلاس هنر و صنایع دستی کلاس های سرگرمی کودکان
بگذارید تخیل کوچولوی شما کلاس های سرگرمی کودکان با هنر زنده شود! کلاس های هنر کلاس های سرگرمی کودکان و صنایع دستی ما برای توسعه خلاقیت در کودکان طراحی شده است. آنها این آزادی را دارند که از مواد مختلف به روشی بدون ساختار کلاس های سرگرمی کودکان استفاده کنند که امکان اکتشاف و آزمایش را فراهم می کند.

دادن فرصتی خلاقانه به فرزندتان نه تنها می تواند به کلاس های سرگرمی کودکان کاهش استرس و ایجاد اعتماد به نفس کمک کند، بلکه می تواند به سایر مهارت های ضروری زندگی کمک کند. بچه‌ها این فرصت را کلاس های سرگرمی کودکان خواهند داشت که مهارت‌های اجتماعی، مهارت‌های حرکتی ظریف و رشد شناختی را در حین تفریح ​​در کلاس بهبود بخشند.

با کلاس های متمرکز بر ترکیب رنگ، نقاشی سرامیک، کلاس های سرگرمی کودکان صنایع دستی فصلی و موارد دیگر، فضایی ایجاد کرده ایم که خلاقیت و تخیل می تواند بدرخشد.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله کلاس های مهارتی بپردازید.

کلاس هنر و صنایع دستی ما برای سنین 2 تا 8 سال است.

مدت زمان کلاس 45 دقیقه

رقص دختر کوچک در کلاس رقص
کلاس رقص
کوچولوی خود را با آوردن او به یکی از کلاس های رقص ما کلاس های سرگرمی کودکان بلند کنید و حرکت کنید! رقصیدن با موسیقی یکی از موثرترین روش های ورزش برای کودکان است و به بهبود تعادل و هماهنگی در سنین پایین کمک می کند! بچه ها از طریق حرکات دست و پا فعال می شوند،

در حالی که خود را از طریق موسیقی در یک محیط گروهی هیجان انگیز ابراز می کنند. آن‌ها حرکات رقصی را یاد می‌گیرند که برایشان ساده و سرگرم‌کننده است—شاید حتی یک یا دو چیز را به مادر یا پدر بیاموزند!

کلاس رقص ما برای سنین 2 تا 10 سال است.

مدت زمان کلاس 45 دقیقه

دختر کوچکی که در کلاس موسیقی آواز می خواند
کلاس موسیقی
در هر مجموعه آماده سرگرم کننده! کلاس موسیقی، کودک شما در یک محیط بازی و پرورش کلاس های سرگرمی کودکان پذیرایی می شود که در آن آواز می خواند، حرکت می کند، ساز بنوازد و داستان می شنود. بچه‌ها می‌توانند به حلقه‌ای از دوستان بپیوندند و برای یک مهمانی سرگرم‌کننده کلاس های سرگرمی کودکان برای آواز خواندن آماده شوند، زیرا ریتم و صداهای خود را ایجاد می‌کنند.

آنها این فرصت را خواهند داشت که با سازهای مختلف آزمایش کنند. موزیک را به کودک خود هدیه دهید و در عین حال رشد و تکامل کلی او را تحریک کنید!

کلاس فعالیت نوزاد و نوپا Jabberjacks چقدر طول می کشد؟
یک کلاس فعالیت معمولی به مدت 45 دقیقه اجرا خواهد شد. با این حال، زمان‌های محلی کلاس های سرگرمی کودکان ممکن است متفاوت باشد، به‌ویژه زمانی که کلاس به طور خاص برای گروه کوچک‌تری از نوزادان یا کودکان نوپا برگزار می‌شود. کلاس‌های فعالیت ما نیز برای حمایت از مهد کودک با توسعه EYFS به مهدکودک‌ها و مراکز مطمئن ارائه می‌شوند.

آیا انتظار می رود والدین بمانند؟
Jabberjacks بازی تعاملی بین کودک و والدین/پدربزرگ و مادربزرگ/سرپرست/سرپرست را تشویق می کند و در تجربه ما این امر برای لذت بردن و رشد کامل فرزند شما حیاتی است. ما متعهد هستیم که والدین/پدربزرگ و مادربزرگ/سرپرست/مراقبان را از طریق فعالیت‌ها راهنمایی کنیم تا آنها را قادر به حمایت و تشویق فرزندشان در طول جلسات کنیم و در صورت امکان، ما دوست داریم به بزرگ‌ترها نیز اجازه دهیم یک تکیه‌گاه داشته باشند تا بتوانند به سرگرمی بپیوندند. .

آیا واقعاً می توان در این سن کم توجه کودکان را به خود جلب کرد؟
با بیش از 15 سال تجربه در ارائه کلاس‌های Jabberjacks، سبک بازی تعاملی ما در کنار فعالیت‌های کلاس های سرگرمی کودکان تحریک‌کننده متنوع که هر چند دقیقه یک بار معرفی می‌شود، بیش از آن‌که توجه آن‌ها را به خود جلب کند. بچه ها مشتاقند بدانند در جعبه گنج Jabberjacks چیست و با قرار دادن آنها برای خواندن “آهنگ Jabberjacks” به زودی متوجه می شوند که جعبه باز خواهد شد.

بچه من خیلی خجالتی است. آیا کلاس بیش از حد خواهد بود؟
کلاس های فعالیت Jabberjacks یک محیط امن و دوستانه را ترویج می کند. همه رهبران کلاس ما کاملاً آموزش دیده و بسیار با تجربه در قضاوت در مورد آنچه که تک تک کودکان قادر به مقابله با آن هستند، هستند. هدف ما این است که تعداد کودکانی را که در کلاس های خود شرکت می کنند حداکثر به 15 نفر نگه داریم تا فضایی آرام و دوستانه را تضمین کنیم.

اگر بیش از یک فرزند داشته باشم و آنها در سنین مختلف باشند چه؟
هدف ما آسان کردن زندگی شماست. ما قدردانی می‌کنیم که وقتی بیش از کلاس های سرگرمی کودکان یک فرزند دارید، انجام فعالیت‌ها برای برآوردن نیازهای هر کودک دشوار است. به همین دلیل است که ما انعطاف پذیر هستیم و فعالیت ها را در هر جلسه به گونه ای تنظیم می کنیم که همه سنین را در خود جای دهد.

به نفع شما، ما معمولاً می‌توانیم تخفیف‌هایی را برای هزینه بیش از یک فرزند از یک خانواده و همچنین برای پرستاران کودک ارائه دهیم، که لذت بردن از برخی تفریحات خانوادگی را آسان‌تر می‌کند.

آیا می توانم اول بیایم و یک جلسه را امتحان کنم؟
شما و فرزندتان می‌توانید به‌صورت «قطعی» به کلاس بیایید. برخی از کلاس‌ها ممکن است این را به‌عنوان یک جلسه آزمایشی رایگان ارائه دهند، برخی دیگر کلاس‌های «کشتی» را با پیشنهادات ویژه برای ثبت‌نام در این دوره برگزار می‌کنند.

کلاس‌های فعالیت Jabberjacks ارزش زیادی را یا به صورت حضوری یا با تخفیف‌های موقتی ارائه می‌دهند. لطفاً برای جزئیات قیمت و در دسترس بودن با صاحب امتیاز محلی خود تماس بگیرید یا تعهد مشتری ما را بررسی کنید که اطلاعات بیشتری در مورد خط مشی قیمت گذاری ما ارائه می دهد.

کودک شما نیازی به آوردن چیزی ندارد مگر اینکه احساس کند باید اسباب بازی مورد علاقه خود را بیاورد تا از کلاس نیز لذت ببرد. به عنوان بخشی از ثبت نام، فرزند شما می تواند یک تی شرت Jabberjacks را دریافت کند که تشویق می شود در جلسه بپوشد و سایر موارد مانند کیف Jaberjacks را نیز می توان خریداری کرد.

این به ایجاد کلاس های سرگرمی کودکان احساس غرور و تعلق به گروه کمک می کند و به نوبه خود محیطی گرم و امن برای کودک ایجاد می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.