کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان

انواع کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان

در این مقاله به معرفی انواع کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان و کلاس های مهارتی برای نوجوانان می پردازیم و لیست کلاس های تابستانی و اینکه چه کلاس هایی برای نوجوانان خوب است را اورده ایم همچنین 5 اردوهای کلاس برنامه نویسی در تابستان برای کودکان و نوجوانان بیان می کنیم. در جهانی تحت حاکمیت فناوری و جامعه ای که به طور فزاینده ای به آن وابسته می شود ،نسل بعدی مسئولیت ادامه این پیشرفت ها را بر عهده خواهد داشت.

کودکان و نوجوانانی که امروز علاقمند به کلاس برنامه نویسی هستند که از انواع کلاس های تابستانی می توان نام برد, خودشان را برای یک حرفه موفق برای آینده آماده می کنند.

اردوهای کلاس تابستانی برنامه نویسی کودکان ، مزایای آموزش کامپیوتر کودکان و نوجوانان فراهم می کند و تابستانی مملو از سرگرمی و خلاقیت را برای آنها ایجاد می کند. در ادامه لیست کلاس های تفریحی را ارائه می دهیم که با توجه به کرونا امکان برگزاری کلاس تابستانی مجازی هم است.

برای اینکه تجربه کلاس برنامه نویسی به یاد ماندنی باشد ، باید به کودکان و نوجوانان با استفاده از یک رویکرد تعاملی ، سرگرم کننده و مبتنی بر پروژه آموزش برنامه نویسی داده شود.

در اینجا هفت مورد از بهترین اردوهای کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان و کلاس های مهارتی برای نوجوانان که تابستان سرگرم کننده برنامه نویسی کامپیوتر را می خواهند ارائه شده است که جز لیست کلاس های تفریحی می توان نام برد:

5 کلاس برنامه نویسی در تابستان برای کودکان و نوجوانان

1 – ایرانیان سایبر

دوره های آموزشی کودکان و نوجوانان کلاس های برنامه نویسی ایرانیان سایبر انواع کلاس های تابستانی در تابستان 1400 منتظر کودکان و نوجوانان شماست. ایرانیان سایبر در کلاس های مهارتی برای نوجوانان به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان 12 تا 18 سال با هدف کسب درآمد برای آنها می پردازد. انواع کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان در این کلاس ها با توجه به محدودیت های کرونا تمامی کلاس های تابستانی مجازی به صورت آنلاین برگزار می شوند.

دوره های ایرانیان سایبر از سطح صفر شروع می شود و تا مراحل حرفه ای برنامه نویسی ادامه دارد.

دورهای “کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان” شامل لیست متنوعی از جمله مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی و Sql و جاوا ، جاوا اسکریپت ، css/html  می باشد.

 

پیشنهاد مشاهده دوره مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانانی که تازه می خواهند برنامه نویسی را شروع کنند. کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان در سال 1400، امیدواریم از کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان رضایت داشته باشید.

تابستان چه کلاسی برم؟

تابستان چه کلاسی برم؟ در چه زمینه ای انواع کلاس های تابستانی اقدام به ثبت نام کلاس های تابستانی کنم؟ بهترین کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان چیست؟ آیا کمپ تابستانی برای نوجوانان ایرانی داریم؟ در دوران کرونا کلاس تابستانی مجازی برگزار می شود؟ چه کلاس هایی برای نوجوانان خوب است ؟و ….

این ها لیست سوالاتی است که احتمالا در این تابستان ذهن والدین، کودکان ونوجوانان را درگیر کرده است. حتی ممکن است سطح سوال ها کمی پیچیده تر شود مانند :

انواع کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان وجود دارد اما کدام یک برای فرزند مناسب است؟ چطور می توانم لیست کلاس های تابستانی و لیست کلاس های تفریحی را بدست بیاورم؟ آیا این کلاس ها با کیفیت هستند؟ در انواع کلاس های مهارتی برای نوجوانان چه مهارت هایی اموزش داده می شود؟

پیشنهاد می کنیم مقاله برنامه نویسی کودکان و نوجوانان را مطالعه کنید.

لیست کلاس های تابستانی

در این قسمت به معرفی 4 سایت خارجی آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان برای شرکت در انواع کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان اشاره می کنیم.

کلاس تابستانی مهارتی برای نوجوانان

2 – CodaKid

یک آکادمی برنامه نویسی آنلاین و یک اردوگاه فناوری است که در آریزونا مستقر است و برای کودکان و نوجوانان سنین 6-15 سال است. این اردوگاه ذهن جوانان را با ابزار واقعی برنامه نویسی و زبان های برنامه نویسی حرفه ای مانند پایتون ، جاوا و جاوا اسکریپت آشنا می کند.

CodaKid از طریق دوره های سرگرم کننده و جذاب و کلاس های مهارتی برای نوجوانان با پشتیبانی زنده مهندسان ، به کودکان بیش از 15 کشور مهارت های جدید فن آوری مانند ساخت بازی ، توسعه برنامه ها را آموزش می دهد.

ماموریت آنها این است از طریق انواع کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان که ذهن جوان را تشویق کنند تا استعداد خود را در برنامه نویسی از همان سنین پایین با استفاده از همان فناوری پیشرفته ای که حرفه ای ها برای تبدیل شدن به رمزگذاران ، توسعه دهندگان ، کارآفرینان و طراحان فردا استفاده می کنند ، کشف کنند!

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله آموزش بازی سازی برای کودکان بپردازید.

3 – Kids 4 Coding

انواع کلاس های مهارتی برای نوجوانان به صورت یک اردوی برنامه نویسی آنلاین است که در آن شرکت کنندگان 7 تا 16 سال می توانند برای جلسات بعد از مدرسه وارد یک زمین بازی مجازی شوند (یا یکی از آنها را خودشان طراحی کنند) تا همه چیزهایی را که باید با سرعت یاد بگیرند.

مدرسان Kids 4 Coding از دانشگاه های برتر مانند MIT ، GA Tech ، دانشگاه بوستون ، WBI ، Northwester و دانشگاه اوبرن استخدام می شوند.

انواع دورهای کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان شامل موضوعات متنوعی از جمله جاوا ، جاوا اسکریپت ، توسعه برنامه موبایل ، توسعه وب ، برنامه نویسی اسکرج، Roblox ، Minecraft و موارد دیگر می باشد.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله 7 دلیل برای یادگیری سی پلاس پلاس بپردازید.

کلاس های برنامه نویسی

4 – کد نینجا

Code Ninjas ذهن کنجکاو کودک خردسال و عشق او به فناوری را می گیرد و آن را به استفاده ای واقعی برای انواع کلاس های تابستانی برای نوجوانان برنامه نویسی ، توسعه و طراحی تبدیل می کند. Code Ninjas با صدها اردو در ایالات متحده ، کانادا و انگلستان سریع ترین رشد برنامه نویسی کودک را دارد.

در اردوهای برنامه نویسی ارائه شده از انواع کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان ، جلسات حضوری و دوره های آنلاین برای کودکان بین 5 تا 14 سال برگزار می شود. آنها برای توسعه کار تیمی ، حل منطقی مسئله و اعتماد به نفس خود ، دروس تعاملی و مبتنی بر بازی دارند. انواع کلاس های مهارتی STEM در یک محیط امن ، سرگرم کننده و تعاملی به کودکان آموزش داده می شود.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله آموزش پایتون برای کودکان بپردازید.

5 – CodeAdvantage

CodeAdvantage اردوهای برنامه نویسی آنلاین را با مربیان LIVE از طریق Zoom برای کودکان 6 تا 13 ساله ارائه می دهد. در Code Advantage ، به کودکان فقط نحوه برنامه نویسی و توسعه آموزش داده نمی شود.

بلکه به آنها انواع مهارت های واقعی مانند رشد تفکر منطقی و استدلال انتقادی نیز تدریس می شود که در قالب کلاس های مهارتی برای نوجوانان ارائه می شود.

کلاس های برنامه نویسی تابستانی از انواع کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان هر روز به عنوان بخشی از برنامه درسی مبتنی بر پروژه برای سطوح مختلف پیشرفت انجام می شود. بیش از 35 تا از لیست کلاس های تفریحی شامل کلاس بازی های برنامه نویسی سه بعدی Scratch ، Python ، Web Development و Minecraft / Roblox ارائه می شود.

در گروهها حداکثر شامل  7 دانش آموز برای یادگیری بهینه هستند. آنها برای ایجاد روابط برای درک بهتر ، راحتی و اعتماد به نفس آموزش دیده اند و از این طریق از پتانسیل کامل یک توسعه دهنده جوان استفاده می کنند.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله بهترین زبان برنامه نویسی کودکان بپردازید.

ثبت نام کلاس تابستانی مجازی

کلاس تابستانی مجازی برای کودکان و نوجوانان

به دلیل کرونا لیست کلاس های تابستانی مجازی رنگ و لعاب بهتری پیدا کرده است. بله دوباره تابستان با کلاس های تابستانی اش رسید! خب شما دوس دارید در چه کلاس تابستانی مجازی از انواع کلاس های تابستانی شرکت کنید؟ می خواهیم برای انتخاب بهتر شما لیست کلاس های تابستانی مجازی را برایتان بیاوریم.

کلاس های تابستانی هنری برای کودکان و نوجوانان

1 – انواع کلاس های تابستانی خطاطی (بله حتی کلاس های خطاطی هم به صورت مجازی برگزار می شود.)

2 – کلاس های تابستانی نقاشی

3 – انواع کلاس تابستانی موسیقی

4 – انواع کلاس های تابستانی گلدوزی

5 – کلاس تابستانی عروسک بافی

انواع کلاس های تابستانی فنی و مهارتی کودکان و نوجوانان

1 – کلاس های تابستانی برنامه نویسی ایرانیان سایبر ویژه نوجوانان 12 تا 18 سال

2 – انواع کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان فتوشاپ

3 – انواع کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان کامپیوتر

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله آموزش رایگان کامپیوتر کودکان بپردازید.

بهترین کلاس تابستانی برای بچه ها

بهترین کلاس های تابستانی برای بچه ها

بهتر است قبل از ثبت نام انواع کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان با آنها مشورت کنید و نظر آنها را بپرسید چون انواع کلاس های تابستانی بسیار زیاد است. خیلی از کودکان و نوجوانان در طول سال به اجبار به مدارس می روند. بهتر است تابستان در برای انتخاب کلاس تابستانی از آنها مشورت بگیرید و سپس اقدام به ثبت نام کلاس های تابستانی کنید.

ببینید فرزندتان به چه حوزه ای علاقه مند است. در مورد کلاس های مهارتی برای نوجوانان تحقیق کنید و پس از این که از کارایی ومفید بودن آن کلاس ها برای فرزندتان مطمئن شدید اقدام به ثبت نام کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان کنید.

تابستان این دو سال اخیر لیست کلاس های تابستانی به دلیل کرونا کمی متفاوت تر از تابستان های گذشته است. از جمله این تفاوت ها می توان به گسترش کلاس تابستانی مجازی اشاره کرد.

پیشنهاد می کنیم مقاله فواید آموزش برنامه نویسی به نوجوانان را مطالعه کنید.

کلاس های مهارتی برای نوجوانان

7 مهارت زندگی که باید در کلاس های مهارتی برای نوجوانان اموخته شود

 چگونه لباس ها را بشویید

نحوه آموزش: با اصول اولیه مانند نحوه مرتب‌سازی رنگ‌ها و خواندن برچسب‌ها شروع کنید. بحث کنید که چرا برخی از اقلام لباس باید متفاوت شسته شوند. آموزش استفاده از ماشین لباسشویی و خشک کن را به نوجوانان فراموش نکنید. هر دکمه برای چیست و زمان بندی چگونه کار می کند؟

شما می خواهید مزایای خشک کردن در هوا و تفاوت بین مواد شوینده، نرم کننده پارچه، سفید کننده و پاک کننده لکه را پوشش دهید. این همچنین زمان خوبی برای تقویت پایان کاری است که شروع کرده اید. بهتر است یک بار از کثیف به تا شده انجام دهید و کنار بگذارید.

چرا مهم است در انواع کلاس های مهارتی برای نوجوانان اموزش داده شود: توانایی شستن لباس‌ها یک پایه اساسی است که به ایجاد اعتماد به نفس کمک می‌کند. نوجوانان یاد می گیرند که از خود مراقبت کنند، از ظاهرشان در مقابل دیگران احساس خوبی داشته باشند و زمان خود را مطابق با وظایف سازماندهی کنند.

این مهارت زندگی نسبتا ساده در کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان به نوجوانان کمک می کند تا خودآگاهی، آگاهی اجتماعی و مدیریت خود را بیاموزند.

 چگونه پول را مدیریت کنیم

نحوه آموزش: هر چه نوجوان شما صحبت های بیشتری در مورد پول بشنود، کنترل بیشتری بر امور مالی خود خواهد داشت.

یادگیری در مورد مدیریت پول از داشتن کمک هزینه، بودجه بندی برای چیزهایی که می خواهید، درک نحوه عملکرد کارت های اعتباری و پس انداز پول برای سفر مدرسه یا دانشگاه حاصل می شود.

برای بسیاری از ما، صحبت در مورد پول یک فعالیت آموختنی است، بنابراین قبل از اینکه آن را برای نوجوان خود بیاورید، آن را از افراد حرفه ای بگیرید.

چرا اهمیت دارد: با آموزش مدیریت پول در مراحل اولیه انواع کلاس های مهارتی برای نوجوانان ، به نوجوانان اجازه می‌دهید تا مهارت‌های تصمیم‌گیری و مسئولیت‌پذیری شخصی را قبل از اینکه بتوانند تأثیر عمده‌ای بر زندگی‌شان بگذارند، تمرین کنند. همچنین درست است که بزرگترین چالش‌های زندگی ما از مدیریت نادرست پول سرچشمه می‌گیرد. بیایید با ثبت نام در انواع کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان به نوجوانان کمک کنیم تا با کنترل زودهنگام پول از آن چالش اجتناب کنند.

 چگونه منظم بمانیم

نحوه آموزش در کلاس های مهارتی برای نوجوانان: نوجوانان برای توسعه مهارت های سازمانی به کمک نیاز دارند. و در حالی که والدین نباید مسئولیت را بر عهده بگیرند، نوجوانان برای ایجاد این مهارت ها به کمک نیاز دارند. با ویژگی های نوجوان خود شروع کنید.

برای مثال، اگر در ذات کسی نیست، فهرست‌سازی را مجبور نکنید. در عوض ایده‌هایی مانند استفاده از برنامه‌های استاندارد تلفن برای سازماندهی چیزها ارائه دهید. یادآوری‌ها، یادداشت‌ها، پیام‌ها، تقویم‌ها، عکس‌ها، آب‌وهوا، ساعت، نقشه‌ها، نامه‌ها و یادداشت‌های صوتی می‌توانند تفاوت زیادی ایجاد کنند.

برخی از نوجوانان زمانی که یادآورهای مشخصی مانند یادداشت های Post-It یا لیست وظایف روی کاغذ دارند، بهتر عمل می کنند. هدف این است که نوجوانان بفهمند که منظم ماندن یک مهارت تمرین شده است در کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان و می تواند زندگی آنها را بهبود بخشد.

چرا مهم است: انواع مهارت اجتماعی-عاطفی با سازمان بهبود می یابد. سازمان بر شما (خودآگاهی) و اطرافیانتان (آگاهی اجتماعی) تأثیر می گذارد.

انواع کلاس های تابستانی برای کودکان

 چگونه زمان را مدیریت کنیم

چگونه آن را آموزش دهیم: یادگیری مدیریت زمان به معنای واقعی کلمه زندگی نوجوان شما را تغییر می دهد. مدیریت زمان، پس از تسلط، به نوجوان کمک می کند تا سرنوشت خود را کنترل کند. در مورد اینکه چه برنامه ای برای نوجوان شما بهتر عمل می کند بحث کنید.

به این فکر کنید که در صورت کمبود وقت چه کاری انجام دهید. به صراحت آموزش دهید. به عنوان مثال: در اینجا نحوه وارد کردن یک کار در تقویم یا برنامه یادآوری آمده است. این به شما کمک می‌کند بعداً وقتی نوجوانتان به شما می‌گوید نمی‌داند چگونه این کار را انجام دهد، از مشاجره اجتناب کنید.

چرا مهم است: مدیریت خوب زمان به نوجوانان اجازه می دهد تا در مدت زمان کوتاه تری کارهای بیشتری انجام دهند. این در نهایت منجر به وقت آزاد بیشتر می شود که به آنها امکان می دهد از فرصت های یادگیری در کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان استفاده کنند، استرس آنها را کاهش داده و به آنها کمک می کند تمرکز کنند.

 چگونه با تلفن صحبت کنیم

چگونه آن را در کلاس های مهارتی برای نوجوانان آموزش دهیم: این مهارت زندگی در بسیاری از مهارت های زندگی مانند تعیین قرار ملاقات، نزدیک شدن به معلم یا دوست یابی کاربرد دارد. برای بزرگسالان، مفهوم تماس تلفنی با یک نفر طبیعت دوم است، اما برای نوجوانان همه چیز مربوط به پیامک است.

استفاده از تلفن با تمرین به بهترین وجه تسلط پیدا می کند. برای این مهارت زندگی، سعی کنید نوجوان خود را در کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان وارد یک تجربه کنید. از نوجوان خود بخواهید یک قرار مو یا شام رزرو کند. چالش‌ها را برای آن‌ها حل نکنید، در عوض کنار آن‌ها بنشینید تا با ثبت‌کننده تماس بگیرند تا بفهمند هنوز چه چیزی در برنامه‌شان مورد نیاز است.

اگر به نظر می رسد بیش از حد نگران آزمایش مهارت های تلفن خود هستند، از آنها بخواهید که از اتاق دیگری با شما تماس بگیرند و بپرسند برای شام چه می شود. از جایی که هستند شروع کنید و از آنجا بسازید.

در کلاس های مهارتی برای نوجوانان چرا مهم است: صحبت کردن با تلفن در کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان، مهارت های ارتباطی و مهارت های ایجاد رابطه را آموزش می دهد که نیاز به اشتراک گذاری اطلاعات دارد.چیزی که به راحتی قابل مشاهده نیست. در زندگی ما مواقعی وجود دارد که این نوع ارتباط ضروری است.

کلاس های مهارتی برای نوجوانان

 چگونه از خود دفاع کنیم

چگونه آن را در کلاس های مهارتی برای نوجوانان آموزش دهیم: قاطعیت با پرخاشگر بودن متفاوت است و این تفاوت است که به رشد نوجوان شما کمک می کند. به نوجوانان مهربان بودن را بیاموزیم. از آنها بپرسید که به چه چیزهایی اعتقاد دارند.

وقتی باورهایمان را با صدای بلند می گوییم، وقتی آنها را مورد آزمایش قرار می دهیم، می دانیم که چه هستند. در مورد سناریوها و نحوه واکنش نوجوانتان صحبت کنید. اگر نوجوان شما برای گفتگو باز نیست، این بازی را انجام دهید: کدام را ترجیح می دهید و چرا؟ هر کدام دو سناریو را بیان می کنید و شخص دیگر باید یکی را انتخاب کرده و از آن دفاع کند.

مثال: اگر کسی که می‌شناسید بلغزد و بیفتد و همه بخندند، ترجیح می‌دهید چیزی نگویید و منتظر بمانید تا صحنه تمام شود یا به مردم بگویید خنده نکنند و به او کمک کنید بلند شود؟ چرا؟

چرا مهم است: وقتی به نوجوانان آموزش می دهیم که قاطعیت داشته باشند، به آنها مهارت هایی می دهیم که بتوانند تقریباً در هر موقعیتی از آنها استفاده کنند. آنها بهتر می توانند نیازهای خود را بیان کنند (خودمدیریتی)، دوستیابی برای آنها آسان تر است (ایجاد رابطه) و کمتر قربانی قلدری می شوند.

تحقیقات نشان می دهد که تمرین قاطعانه در کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان ممکن است به کاهش اضطراب، استرس و افسردگی نیز کمک کند.

 چگونه با شکست کنار بیاییم

چگونه آن را در کلاس های مهارتی برای نوجوانان آموزش دهیم: شکست برای هر کسی سخت است، اما برای والدینی که شاهد شکست فرزندان خود هستند، به طور تصاعدی سخت است. اما، باور کنید یا نه، شکست منجر به موفقیت می شود.

جسیکا لاهی، نویسنده کتاب The Gift of Failure، می‌گوید: «کودکانی که هرگز با شکست مواجه نشده‌اند، وقتی که رابطه‌شان تیره می‌شود یا یک پروژه کاری به نتیجه نمی‌رسد، در بزرگسالی نمی‌توانند کنار بیایند.» بنابراین، چه کاری می توانید انجام دهید؟ خودگویی سالم را آموزش دهید. تلاش نوجوان خود را به جای موفقیت او تحسین کنید. درباره شکست صحبت کنید و الگویی برای مقابله با آن باشید. شکست های خود را به اشتراک بگذارید

چرا اهمیت دارد: هر چه نوجوانان فرصت بیشتری برای کنار آمدن با شکست داشته باشند، بهتر یاد می گیرند که چرخش کنند و انعطاف پذیر بمانند. شکست مهارت های تصمیم گیری آنها را تقویت می کند و آنها را مانند هیچ چیز دیگری خودآگاه می کند.

چه کلاس هایی برای نوجوانان خوب است

چه کلاس هایی برای نوجوانان خوب است ؟

لیست کلاس های تابستانی برای نوجوانان و دوره های آموزشی کودکان و نوجوانان در ادامه شرح داده ایم:

1. دوره محتوا نویسی
فقط با نشستن در خانه و به رخ کشیدن تخصص خود به جای اتلاف وقت، نوشتن محتوای حرفه ای را مطابق با استانداردهای فعلی صنعت تجربه کنید. دوره محتوا نویسی در انواع کلاس های تابستانی برای نوجوانان به طور خاص برای نوجوانانی طراحی شده است که علاقه زیادی به رشته محتوا نویسی دارند. نویسندگان محتوا محتوای مرتبط را برای وب سایت ها ارائه می دهند. محبوب ترین اشکال محتوا نویسی عبارتند از: وبلاگ نویسی و رسانه های اجتماعی …..

2 . دوره نگارش فنی
این یکی دیگر از دوره های بسیار خوب برای نوجوانان است. این روزها همه نوجوانان بیشتر به سمت مهارت های فنی گرایش دارند.

بنابراین، هنری هاروین یک دوره نویسندگی فنی را به ویژه برای جوانانی که می خواهند توانایی های خود را ساده کرده و نوشتن فنی خود را بهبود بخشند، در لیست کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان  معرفی کرده است. کلیه علاقه مندان باید از این دوره استفاده کنند.

3. دوره دیجیتال مارکتینگ
بازاریابی فعالیتی است که یک شرکت برای ترویج فروش یا خرید خدمات یا محصول خود انجام می دهد. به دنبال نکات شگفت انگیزی برای گسترش دیدگاه های بازاریابی دیجیتال خود هستید؟

دوره بازاریابی دیجیتال یک برنامه پیشرفته است که به شما کمک می کند تا در دنیای دیجیتال شغلی ایجاد کنید. گواهینامه بگیرید و از فرصتی برای همکاری با شرکت های مشهور بهره ببرید

تمامی شرکت های معروف مانند ال جی، آمازون، سامسونگ و … از بازاریابی استفاده می کنند و محصولات و خدمات خود را تبلیغ می کنند.

4. دوره های توسعه برنامه
توسعه برنامه در کلاس های مهارتی برای نوجوانان توسعه برنامه هایی است که توسط ما در دستگاه هایی مانند تلفن همراه، تبلت و غیره استفاده می شود. به عنوان مثال- یوتیوب، گوگل، فیس بوک و غیره.

5. دوره های توسعه وب
توسعه یک وب سایت برای اینترنت، توسعه وب نامیده می شود.برخی از دوره های توسعه وب برای نوجوانان عبارتند از:
کد آکادمی
آکادمی خان

پیشنهاد مطالعه مقاله بهترین کلاسها و اردوها برای برنامه نویسی برای کودکان، این مقاله به زبان انگلیسی است.

کمپ های برنامه نویسی چیست؟

با کمپ های برنامه نویسی، کودکان و نوجوانان به آموزش برنامه نویسی آنلاین در تابستان می پردازند. در دوره های برنامه نویسی مهارت های برنامه نویسی به بچه ها آموزش داده می شود. . از برنامه نویسی از مهارت های ارزشمند زندگی در قرن 21 است که سبب پرورش مهارت حل مسئله ، خلاقیت ، همکاری و موارد دیگر می شود.

کمپ های آنلاین چیست؟

اردوهای آنلاین به بچه های شما این امکان را می دهد تا از خانه به کارهای فنی ، هنری و ورزشی بپردازند

از چه سنی می توانیم دوره های برنامه نویسی شما شرکت کنیم؟

در حالی که امکان گذراندن دوره های برنامه نویسی برای سنین مختلف وجود دارد. ایرانیان سایبر به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان 12 تا 18 سال با هدف کسب درآمد می پردازد.

آیا کمپ های مجازی ارزش ثبت نام را دارند؟

با توجه به شرایط کرونا که شرکت در کلاس های حضوری با خطر کرونا رو به رو است. بهترین گزینه شرکت در کلاس های آنلاین است. به خصوص ما که کلاس برنامه نویسی را به صورت خصوصی و آنلاین برگزار می کنیم.

برنامه نویسی کودکان و نوجوانان
guide to online bootcamps

کارگردان: برنامه نویسی کودکان

تاریخ ایجاد شد: 2021-11-09 15:50

امتیازدهی ویرایشگر:
5

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *