کلاس برنامه نویسی در تابستان 1400

کلاس برنامه نویسی در تابستان برای نوجوانان

کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان | 1400

در این مقاله به معرفی کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان می پردازیم همچنین 5 اردوهای کلاس برنامه نویسی در تابستان برای کودکان و نوجوانان بیان می کنیم. در جهانی تحت حاکمیت فناوری و جامعه ای که به طور فزاینده ای به آن وابسته می شود ،نسل بعدی مسئولیت ادامه این پیشرفت ها را بر عهده خواهد داشت. کودکان و نوجوانانی که امروز علاقمند به کلاس برنامه نویسی هستند خودشان را برای یک حرفه موفق برای آینده آماده می کنند. اردوهای کلاس تابستانی برنامه نویسی ، مزایای آموزش کامپیوتر کودکان و نوجوانان فراهم می کند و تابستانی مملو از سرگرمی و خلاقیت را برای برای آنها ایجاد می کند.

برای اینکه تجربه کلاس برنامه نویسی به یاد ماندنی باشد ، باید به کودکان و نوجوانان با استفاده از یک رویکرد تعاملی ، سرگرم کننده و مبتنی بر پروژه آموزش برنامه نویسی داده شود. در اینجا هفت مورد از بهترین اردوهای کلاس برنامه نویسی تابستانی موجود برای کودکان و نوجوانانی که تابستان سرگرم کننده برنامه نویسی کامپیوتر را می خواهند ارائه شده است:

5 کلاس برنامه نویسی در تابستان برای کودکان و نوجوانان

1 – ایرانیان سایبر

کلاس های برنامه نویسی ایرانیان سایبر در تابستان 1400 منتظر کودکان و نوجوانان شماست. ایرانیان سایبر به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان 12 تا 18 سال با هدف کسب درآمد برای آنها می پردازد. در این دوره ها با توجه به محدودیت های کرونا تمامی کلاس ها به صورت آنلاین برگزار می شوند.

دوره های ایرانیان سایبر از سطح صفر شروع می شود و تا مراحل حرفه ای برنامه نویسی ادامه دارد.

دورها شامل موضوعات متنوعی از جمله مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی و Sql و جاوا ، جاوا اسکریپت ، css/html  می باشد.

پیشنهاد مشاهده دوره مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانانی که تازه می خواهند برنامه نویسی را شروع کنند.

کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان در سال 1400، امیدواریم از کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان رضایت داشته باشید.

تابستان چه کلاسی برم؟

تابستان چه کلاسی برم؟ در چه زمینه ای اقدام به ثبت نام کلاس های تابستانی کنم؟ بهترین کلاس تابستانی برای بچه ها چیست؟ آیا کمپ تابستانی برای نوجوانان ایرانی داریم؟ و ….

این ها سوالاتی است که احتمالا در این تابستان ذهن والدین، کودکان ونوجوانان را درگیر کرده است. حتی ممکن است سطح سوال ها کمی پیچیده تر شود مانند :

انواع کلاس های تابستانی برای کودکان وجود دارد اما کدام یک برای فرزند مناسب است؟ چطور می توانم لیست کلاس های تابستانی را بدست بیاورم؟ آیا این کلاس ها با کیفیت هستند؟

 

کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان در سال 1400، امیدواریم از کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان رضایت داشته باشید.

لیست کلاس های تابستانی

در این قسمت به معرفی 4 سایت خارجی آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان برای شرکت در کلاس های تابستانی اشاره می کنیم.

کلاس برنامه نویسی تابستانی برای کودکان و نوجوانان | ۱۴۰۰

2 – CodaKid

یک آکادمی برنامه نویسی آنلاین و یک اردوگاه فناوری است که در آریزونا مستقر است و برای کودکان و نوجوانان سنین 6-15 سال است. این اردوگاه ذهن جوانان را با ابزار واقعی برنامه نویسی و زبان های برنامه نویسی حرفه ای مانند پایتون ، جاوا و جاوا اسکریپت آشنا می کند.

CodaKid از طریق دوره های سرگرم کننده و جذاب با پشتیبانی زنده مهندسان ، به کودکان بیش از 15 کشور مهارت های جدید فن آوری مانند ساخت بازی ، توسعه برنامه ها را آموزش می دهد.

ماموریت آنها این است که ذهن جوان را تشویق کنند تا استعداد خود را در برنامه نویسی از همان سنین پایین با استفاده از همان فناوری پیشرفته ای که حرفه ای ها برای تبدیل شدن به رمزگذاران ، توسعه دهندگان ، کارآفرینان و طراحان فردا استفاده می کنند ، کشف کنند!

کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان در سال 1400، امیدواریم از کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان رضایت داشته باشید.

3 – Kids 4 Coding

یک اردوی برنامه نویسی آنلاین است که در آن شرکت کنندگان 7 تا 16 سال می توانند برای جلسات بعد از مدرسه وارد یک زمین بازی مجازی شوند (یا یکی از آنها را خودشان طراحی کنند) تا همه چیزهایی را که باید با سرعت یاد بگیرند.

مدرسان Kids 4 Coding از دانشگاه های برتر مانند MIT ، GA Tech ، دانشگاه بوستون ، WBI ، Northwester و دانشگاه اوبرن استخدام می شوند.

دورها شامل موضوعات متنوعی از جمله جاوا ، جاوا اسکریپت ، توسعه برنامه موبایل ، توسعه وب ، برنامه نویسی اسکرج، Roblox ، Minecraft و موارد دیگر می باشد.

کلاس برنامه نویسی در تابستان برای کودکان و نوجوانان در سال 1400، امیدواریم از کلاس برنامه نویسی در تابستان برای کودکان و نوجوانان رضایت داشته باشید.

4 – کد نینجا

Code Ninjas ذهن کنجکاو کودک خردسال و عشق او به فناوری را می گیرد و آن را به استفاده ای واقعی برای برنامه نویسی ، توسعه و طراحی تبدیل می کند. Code Ninjas با صدها اردو در ایالات متحده ، کانادا و انگلستان سریع ترین رشد برنامه نویسی کودک را دارد.

در اردوهای برنامه نویسی ارائه شده ، جلسات حضوری و دوره های آنلاین برای کودکان بین 5 تا 14 سال برگزار می شود. آنها برای توسعه کار تیمی ، حل منطقی مسئله و اعتماد به نفس خود ، دروس تعاملی و مبتنی بر بازی دارند. مهارت های STEM در یک محیط امن ، سرگرم کننده و تعاملی به کودکان آموزش داده می شود.

کلاس برنامه نویسی در تابستان برای کودکان و نوجوانان در سال 1400، کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان امیدواریم از کلاس برنامه نویسی در تابستان برای کودکان و نوجوانان رضایت داشته باشید.

5 – CodeAdvantage

CodeAdvantage اردوهای برنامه نویسی آنلاین را با مربیان LIVE از طریق Zoom برای کودکان 6 تا 13 ساله ارائه می دهد. در Code Advantage ، به کودکان فقط نحوه برنامه نویسی و توسعه آموزش داده نمی شود ، بلکه به آنها مهارت های واقعی مانند رشد تفکر منطقی و استدلال انتقادی نیز تدریس می شود.

کلاس های برنامه نویسی تابستانی هر روز به عنوان بخشی از برنامه درسی مبتنی بر پروژه برای سطوح مختلف پیشرفت انجام می شود. بیش از 35 کلاس شامل کلاس بازی های برنامه نویسی سه بعدی Scratch ، Python ، Web Development و Minecraft / Roblox ارائه می شود. در گروهها حداکثر شامل  7 دانش آموز برای یادگیری بهینه هستند. آنها برای ایجاد روابط برای درک بهتر ، راحتی و اعتماد به نفس آموزش دیده اند و از این طریق از پتانسیل کامل یک توسعه دهنده جوان استفاده می کنند.

ثبت نام کلاس تابستانی مجازی

کلاس تابستانی مجازی برای کودکان و نوجوانان

به دلیل کرونا کلاس تابستانی مجازی رنگ و لعاب بهتری پیدا کرده است. بله دوباره تابستان با کلاس های تابستانی اش رسید! خب شما دوس دارید در چه کلاس تابستانی مجازی شرکت کنید؟ می خواهیم برای انتخاب بهتر شما لیستی از کلاس های تابستانی مجازی را برایتان بیاوریم.

کلاس های تابستانی هنری برای کودکان و نوجوانان

1 – کلاس های تابستانی خطاطی (بله حتی کلاس های خطاطی هم به صورت مجازی برگزار می شود.)

2 – کلاس تابستانی نقاشی

3 – کلاس تابستانی موسیقی

4 – کلاس تابستانی گلدوزی

5 – کلاس تابستانی عروسک بافی

کلاس های تابستانی فنی و مهارتی کودکان و نوجوانان

1 – کلاس تابستانی برنامه نویسی ایرانیان سایبر ویژه نوجوانان 12 تا 18 سال

2 – کلاس تابستانی فتوشاپ

3 – کلاس تابستانی کامپیوتر

کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان

به عنوان یک والدین کمپ تابستانی برای نوجوانان ایرانی  ، انواع کلاس های تابستانی برای کودکان ​​یکی از مشاغل شما برای آموزش رفتار به ثبت نام کلاس های تابستانی فرزندتان است. این شغلی است که به زمان و کلاس تابستانی برای نوجوانان حوصله نیاز دارد. اما ، این به شما کمک می کند تا استراتژی های نظم موثر و سالم را یاد بگیرید.

 

در اینجا چند کمپ تابستانی برای نوجوانان ایرانی  نکته از آکادمی اطفال آمریکا (AAP) در کلاس تابستانی برای کودکان مورد بهترین راه ها برای کمک به کودک در یادگیری رفتار قابل قبول هنگام رشد آورده شده است.

 

10 استراتژی کلاس تابستانی برای کودکان انضباط سالم کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان هستند

AAP استراتژی های انضباط مثبتی را پیشنهاد می کند که به انواع کلاس های تابستانی برای لیست کلاس های تابستانی کودکان طور موثر به کودکان آموزش می دهد رفتار خود را مدیریت کرده و آنها را از آسیب در حالی که رشد سالم را فراهم می کند ، حفظ کند. این شامل:

 

نشان بدهید و بگویید. درست و غلط را با گفتار و کردار آرام به کودکان بیاموزید. رفتارهای الگویی را که دوست دارید در فرزندان خود مشاهده کنید.

 

محدودیت هایی را تعیین کنید. قوانینی روشن و سازگار داشته باشید انواع کلاس های تابستانی برای کودکان که ثبت نام کلاس های تابستانی هنری فرزندانتان می توانند از آنها پیروی کنند. حتماً این قوانین را با اصطلاحات کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان متناسب با سن آنها که لیست کلاس های تابستانی می توانند درک کنند ، توضیح دهید.

 

عواقبش را بده با آرامش و محکم عواملی را که رفتار نمی کنند ،  کلاس تابستانی برای نوجوانان توضیح دهید. به عنوان مثال به او بگویید که اگر اسباب بازی هایش را بر نداشته باشد ، آنها را برای بقیه روز کنار می گذارید. فوراً آماده پیگیری باشید. با پس دادن چند دقیقه تسلیم نشوید. اما به یاد داشته باشید ، هرگز چیزی را که فرزندتان واقعاً به آن نیاز دارد ، مانند یک وعده غذایی ، از او نگیرید.

 

آنها کلاس تابستانی مجازی را بشنو گوش دادن مهم است. قبل از کمک به حل مشکلا انواع کلاس های تابستانی برای کودکان ، به کودک خود اجازه دهید داستان را به پایان برساند. مراقب مواردی تابستان چه کلاسی برم باشید که رفتارهای غلط الگویی دارند ، مانند اینکه کودک شما کلاس های تابستانی هنری احساس حسادت می کند. با کودک خود در این مورد صحبت کنید تا اینکه فقط عواقب خود را بیان کنید.

 

به آنها توجه کنید. قدرتمندترین ابزار برای نظم موثر توجه است – برای تقویت کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان رفتارهای کلاس تابستانی مجازی خوب و دلسرد کردن دیگران. به یاد داشته باشید ، همه کودکان توجه والدین خود را می خواهند.

 

خوب آنها را بگیرید کودکان باید بدانند که چه کار بدی انجام می دهند – و چه کلاس تابستانی برای نوجوانان زمانی کار خوبی انجام می دهند. با تحسین موفقیت و تلاش خوب ، به رفتار خوب توجه کرده و به آن اشاره کنید. خاص باشید (به عنوان مثال ، “واو ، شما لیست کلاس های تابستانی کار خوبی انجام داده اید که آن اسباب بازی را کنار گذاشته اید!”).

 

بدانید چه کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان زمانی پاسخ ندهید. تا زمانی کمپ تابستانی برای نوجوانان ایرانی  که کودک شما کار خطرناکی انجام نمی دهد و توجه زیادی را برای تابستان چه کلاسی برم رفتار خوب او جلب می کند ، نادیده لیست کلاس های تابستانی گرفتن رفتار بد می تواند راهی موثر برای  انواع کلاس های تابستانی برای کودکانجلوگیری از آن باشد

. نادیده گرفتن رفتار بد همچنین می تواند به کودکان پیامدهای طبیعی کلاس های تابستانی هنری اعمال آنها را بیاموزد. به عنوان مثال ، اگر کودک شما دائماً کوکی های خود را بیندازد ، کلاس تابستانی برای نوجوانان به زودی دیگر کلوچه ای برای خوردن نخواهد داشت. اگر اسباب بازی خود را بیندازد و بشکند ، دیگر نمی تواند با آن بازی کند. طولی نمی کشد که او می آموزد کوکی های خود را زمین نیندازد و با دقت با اسباب بازی هایش بازی کند.

 

با تایم اوت تماس بگیرید. وقت استراحت می تواند به ویژه هنگامی که یک قانون خاص شکسته شود مفید باشد. این ابزار انضباطی با هشدار به کودکان در صورت عدم توقف ، وقت یادآوری خواهد داد ، یادآوری آنچه که مرتکب اشتباه شده اند را با کمترین کلمه ― و با کمترین احساس کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان ― تا حد ممکن به بهترین وجه انجام می دهد و آنها را از وضعیت دور می کند.

مدت زمان تعیین شده (1 دقیقه در هر سال سن یک قانون خوب است). با کودکانی که حداقل 3 سال سن دارند ، می توانید به جای تنظیم تایمر ، به فرزندان خود اجازه دهید وقت تلفنی خود انواع کلاس های تابستانی برای کودکان را بدست آورند. فقط می توانید بگویید: “به وقت خارج بروید و وقتی احساس آمادگی و کنترل کردید برگردید.” این تابستان چه کلاسی برم استراتژی لیست کلاس های تابستانی ، که می تواند به کودک در یادگیری و تمرین مهارتهای خودمدیریتی کمک کند ، کمپ تابستانی برای نوجوانان ایرانی کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان برای کودکان بزرگتر و نوجوانان نیز خوب عمل می کند.

سایت ایرانی برنامه نویسی کودکان و نوجوانان

بهترین کلاس تابستانی برای بچه ها

بهتر است قبل از ثبت نام کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان با آنها مشورت کنید و نظر آنها را بپرسید. خیلی از کودکان و نوجوانان در طول سال به اجبار به مدارس می روند. بهتر است تابستان در برای انتخاب کلاس تابستانی از آنها مشورت بگیرید و سپس اقدام به ثبت نام کلاس های تابستانی کنید.

ببینید فرزندتان به چه حوزه ای علاقه مند است. در مورد آن مهارت تحقیق کنید و پس از این که از کارایی ومفید بودن آن کلاس ها برای فرزندتان مطمئن شدید اقدام به ثبت نام کلاس های تابستانی کنید.

تابستان این دو سال اخیر به دلیل کرونا کمی متفاوت تر از تابستان های گذشته است. از جمله این تفاوت ها می توان به گسترش کلاس تابستانی مجازی اشاره کرد.

پیشنهاد مطالعه مقاله بهترین کلاسها و اردوها برای برنامه نویسی برای کودکان، این مقاله به زبان انگلیسی است.

کمپ های برنامه نویسی چیست؟

با کمپ های برنامه نویسی، کودکان و نوجوانان به آموزش برنامه نویسی آنلاین در تابستان می پردازند. در دوره های برنامه نویسی مهارت های برنامه نویسی به بچه ها آموزش داده می شود. . از برنامه نویسی از مهارت های ارزشمند زندگی در قرن 21 است که سبب پرورش مهارت حل مسئله ، خلاقیت ، همکاری و موارد دیگر می شود.

کمپ های آنلاین چیست؟

اردوهای آنلاین به بچه های شما این امکان را می دهد تا از خانه به کارهای فنی ، هنری و ورزشی بپردازند

از چه سنی می توانیم دوره های برنامه نویسی شما شرکت کنیم؟

در حالی که امکان گذراندن دوره های برنامه نویسی برای سنین مختلف وجود دارد. ایرانیان سایبر به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان 12 تا 18 سال با هدف کسب درآمد می پردازد.

آیا کمپ های مجازی ارزش ثبت نام را دارند؟

با توجه به شرایط کرونا که شرکت در کلاس های حضوری با خطر کرونا رو به رو است. بهترین گزینه شرکت در کلاس های آنلاین است. به خصوص ما که کلاس برنامه نویسی را به صورت خصوصی و آنلاین برگزار می کنیم.

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید