آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور

آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور و کاربردی

eSeven به دنبال افراد پرانرژی آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور و خلاق با علاقه به فناوری و مدیریت کسب و کار است. شما در یک تیم مشتاق کار خواهید کرد آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور و از مدرن ترین فناوری مایکروسافت برای بهبود، تسهیل، توسعه و پیاده سازی آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور سیستم های مدیریت جدید.

در یک شرکت جوان در حال رشد یک روز کاری هیجان انگیز و پر هیجان خواهید داشت – سهم شما برای توسعه بیشتر شرکت مهم خواهد بود.تجربه کار با امور مالی / حسابداری، تدارکات و تولید، آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور  پیش نیازهای خوبی برای موفقیت فراهم می کند.

پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش طراحی سایت را مطالعه کنید.

آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور

فروش – مسئولیت مشتری eSeven با بسیاری از شرکت‌های هیجان‌انگیز در سراسر نروژ، یک پایگاه مشتری مستحکم ایجاد کرده است. ما یک «مدیر حساب» جدید می‌خواهیم تا به آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور مشتریان مستقری که اغلب شرکت‌هایی با فعالیت‌های پروژه‌محور و وظایف خدماتی، شرکت‌های تولید صنعتی خدمت کند.

 

شما تمام فعالیت‌های فروش و بازاریابی را برای بخش مشتری هدایت خواهید کرد که در آن همه مشتریان از پلتفرم‌های ERP Microsoft Dynamics استفاده می‌کنند (365 – NAV – AX) ما همچنین آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور به دنبال توسعه‌دهندگانی هستیم که قابلیت‌های اضافی را برای پلتفرم Microsoft Dynamics 365 توسعه دهند.

اگر شما یک توسعه‌دهنده جدید واجد شرایط هستید یا یک توسعه‌دهنده با تجربه ابزارهای غیر از محیط توسعه‌دهنده مایکروسافت هستید، می‌توانید درخواست دهید. اگر تجربه ای در آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور  زمینه توسعه در پلتفرم Microsoft Dynamics دارید، مایلیم از شما بشنویم. شما ممکن است در توسعه وب، جاوا اسکریپت و css کار کرده باشید.

ممکن است در C ++ .NET، Powerapps، Flow، Sharepoint دانش داشته باشید. آشنایی با پایگاه های داده (MS SQL).شما تشنه یادگیری هستید، علاقه مند به فناوری جدید هستید آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور شما اجتماعی هستید و به خوبی با دیگران ارتباط برقرار می کنید شما اخلاق کاری خوبی دارید و یک بازیکن تیمی قابل اعتماد هستید که در تیم پیشرفت می کند.

پیشنهاد می کنیم مقاله کتاب آموزش جاوا اسکریپت را مطالعه کنید.

آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور به طور کامل

شما درک خوبی از فناوری دارید و پیوند آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور فرآیندهای تجاری را مشاهده می کنید شما باید نروژی صحبت کنید و نروژی و انگلیسی را خوب بنویسید چیزی که eSeveن ارائه می دهد آموزش و صدور گواهینامه فرصت های خوبی برای پیشرفت حرفه ای مشارکت در توسعه راه حل های تجاری نسل بعدی.

یک محیط حرفه ای درخشان با فاکتور اجتماعی بالا شرکت های تهاجمی هیجان انگیز در سبد مشتریان شرایط رقابتی – بیمه خوب و طرح بازنشستگی برای اطلاعات آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور بیشتر در مورد موقعیت ها با ما تماس بگیرید. Marit McKenney 941 88 646 و Helge Kristoffersen 922 67 682 همیشه برای تماس در دسترس هستند.

پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین دوره جاوا اسکریپت را مطالعه کنید.

رزومه کامل که شامل هر چیزی است که متقاضی فکر می کند برای پذیرش مرتبط است گواهی های مربوطه ارائه کتبی 1-2 صفحه، یا فیلم طولانی 1 دقیقه و 30 ثانیه (در استاندارد H264 Youtube)، که در آن سوابق آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور خود، انگیزه خود را برای درخواست و چرایی مناسب بودن برای مطالعه شرح می دهید. اینکه چه علایق و جاه طلبی های تحصیلی دارید.

رزومه، ارائه و هر گونه گواهینامه آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور مبنای انتخاب برای مصاحبه / آزمون ورودی است. مصاحبه / آزمون ورودی به طور معمول در نوبت ماه می / ژوئن برگزار می شود.قیمت آن چند است؟شما باید هر ترم یک هزینه ترم پرداخت کنید. بیشتر در مورد هزینه تعطیلات در برنامه مطالعاتی، اطلاعاتی در مورد مطالعه.

به همراه موارد دیگر، مروری بر دروس، اهداف آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور یادگیری و اشکال ارزیابی پیدا خواهید کرد. برنامه مطالعاتی سالی را که مطالعه را شروع کردید انتخاب کنید تا اطلاعات مربوط به شما را بیابید.آیا به دنبال برنامه مطالعاتی دیگری بودید؟ آن را در برنامه مطالعاتی و جستجوی دوره جستجو کنید.

دوره کارآموزی در پایان ترم چهارم تکمیل می شود آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور و مدت زمان آن 6 تا 8 هفته است. شرح دوره جداگانه ای برای دوره کارآموزی تهیه شده است. دانشجویان معمولاً در شرکت‌های تولید، کانال‌ها و خانه‌های رسانه کارآموزی می‌کنند.دانشجو مسئول اخذ دوره کارآموزی است.

اما معلم مدرسه تلویزیونی v/موضوع یا مدیر آموزش جاوا اسکریپت پروژه محور آموزش باید قبل از انعقاد توافقنامه، کارآموزی را تایید کند.همچنین می توانید یک دوره کارآموزی در خارج از کشور داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.