منو
صفحه اصلی
ثبت نام
آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر

آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر رایگان

سرفصل‌های مقاله

پیشنهاد می کنیم به مشاهد مقاله آموزش عجایب ماین کرافت بپردازید.

افزایش ای کیو با آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر

آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر در حالی که ما نمی‌توانیم هیچ مطالعه‌ای پیدا کنیم که به طور قطع نشان دهد ضریب هوشی بچه‌ها را می‌توان با بازی Minecraft افزایش داد، مطمئناً با مزایای آموزشی این بازی موافق هستیم.

در مجموع، مزایای بهره هوشی فراوانی برای بازی Minecraft وجود دارد، اما در اینجا برخی از بهترین‌هایی که می‌توانند برای مغز شما مفید باشند، آورده شده است.

1. تشویق خلاقیت و برنامه ریزی پروژه
شاید قابل توجه ترین مزیت ارائه شده توسط Minecraft، دامنه بی پایان آن برای خلاقیت باشد. بسیاری از فرصت های ساختمانی مشابه لگو را فراهم می کند، تنها با میانگین 921.6 کوادریلیون بلوک در هر جهان. با این مقدار متریال، می توان تقریباً هر چیزی را که کودک شما تصور می کند بسازد.

اگر شک دارید، فقط نگاهی به Westeroscraft بیندازید. مسلماً یکی از گسترده‌ترین و خیره‌کننده‌ترین پروژه‌های آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر در حال حاضر، این پروژه مبتنی بر جامعه به بازآفرینی قاره وستروس، از سری آهنگ‌های یخ و آتش جورج آر آر مارتین اختصاص دارد.

تقریباً هر اسکرین شات از این پروژه شگفت‌انگیز است، مخصوصاً وقتی زمان، برنامه‌ریزی و فداکاری محض را در نظر می‌گیرید که تا این حد در پروژه انجام می‌شود.

اگرچه بعید است که یک کودک کوچکتر چیزی در این زمینه به دست آورد، اما نشان می دهد که چقدر می توانید با مواد موجود در Minecraft ایجاد کنید. وقتی صحبت از این بازی می شود آسمان واقعاً حد است.

آموزش ماین کرافت

2. تقویت مهارت های حل مسئله
آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر اگرچه اکثر بازی‌ها تا حدی مهارت‌های حل مسئله را ارتقا می‌دهند، Minecraft از این نظر منحصربه‌فرد است که به بازیکنان اجازه می‌دهد اهداف خود را تعیین کنند و آزادی زیادی در نحوه مواجهه با چالش‌ها ارائه می‌دهد.

به عنوان مثال، آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر یکی از چالش‌هایی که بازیکنان در حالت استاندارد بقا با آن مواجه هستند، یافتن سرپناه و منبع قابل اعتماد غذا است. اگرچه پرسه زدن در دنیا در روز نسبتاً ایمن است، اما در شب، جهان پر از هیولا است.

بدون سرپناه، بازیکنان باید بدوند یا تا طلوع آفتاب بجنگند، زمانی که بیشتر هیولاها در شعله های آتش بلوک فوران می کنند. انجام این کار بدون تجهیزات مناسب یک چالش است و می تواند بسیار طاقت فرسا باشد، بنابراین اگر متعهد نباشید، معمولا ارزش مبارزه را ندارد.

با این حال آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر ، وقتی صحبت از ساختن یک پناهگاه می شود، بسته به هدف و سبک بازی بازیکن، گزینه های بی شماری وجود دارد. آنها می توانستند یک گودال کوچک تراشیده کنند

یا یک کلبه خاکی ساده بسازند و تا سپیده دم منتظر آن بمانند. آنها ممکن است به حفاری ادامه دهند و شب را به استخراج معدن بگذرانند.

از طرف دیگر، آنها می توانند متعهد به ساختن خانه ای شوند که می تواند از یک کلبه چوبی ساده تا یک قلعه پیچیده باشد.

علاوه بر این، بازیکنان به یک منبع غذایی قابل اعتماد نیز نیاز دارند. شکم خالی بر سلامت بازیکن تأثیر می گذارد و در صورت رها شدن به مدت کافی می تواند منجر به مرگ شخصیت شود. اگرچه بازیکنان همیشه می‌توانستند برای غذا شکار کنند، اما امکان ساخت مزارع کشاورزی و دام نیز وجود دارد.

در تجربه ما، بخشی از آنچه که آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر را برای تقویت مهارت های حل مسئله بسیار خوب می کند، ساده بودن بازی است. بسیاری از کارهای مورد نیاز برای زنده ماندن درازمدت می توانند با گذشت زمان یکنواخت شوند.

با این حال، آنها همچنین می توانند به نوعی خودکار شوند، و این کودکان را تشویق می کند که خارج از چارچوب فکر کنند، زیرا هیچ آموزش درون بازی برای رفع این مشکلات وجود ندارد. این بدان معناست که باید از مغز خود بیشتر از هر بازی ویدیویی دیگری که تا به حال با آن برخورد کرده ایم استفاده کنند.

با اضافه شدن Redstone، که به بازیکنان اجازه می دهد دستگاه های خود را کدنویسی کنند، گزینه ها تقریباً بی پایان هستند. با این بلوک همه کاره، بازیکنان می توانند مزارع خودکار ایجاد کنند. حمل و نقل سریعتر؛ آسانسور; درهایی که به طور خودکار بسته می شوند؛ تله انفجاری; و ورودی های مخفی

ما حتی مینی سیاه چال‌هایی را دیده‌ایم که به‌منظور ایجاد دشمنان خاص برای آیتم‌هایی که در هنگام شکست می‌اندازند، طراحی شده‌اند.

آموزش صفر تا صد ماین کرافت چگونه است؟

3. برنامه نویسی اولیه و مهارت های منطقی
اگر می‌خواهید کودکان خود را با برنامه‌نویسی آشنا کنید، آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر می‌تواند نقطه شروع عالی باشد… بچه‌ها به دلیل ماهیت ساده‌ای که در ابتدا ارائه می‌دهد، خیلی سریع عاشق آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر می‌شوند.

اگرچه به کودک شما یک زبان برنامه نویسی نمی آموزد، اما استفاده از بلوک های Redstone او را با منطق اساسی کدنویسی آشنا می کند. این به نوبه خود آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر را برای مغز آنها مفید می کند و می توان گفت آنها را باهوش تر می کند…

Redstone توابع IF، THEN، ELSE و END را به بازیکنان معرفی می کند که می توانند برای ساخت مکانیسم هایی از نسبتاً ساده تا بسیار پیچیده استفاده شوند.

بچه‌ها می‌توانند یاد بگیرند که از درهای خودکار، تله‌های انفجاری، و آسانسورها تا مینی‌بازی‌های کاملاً کارآمد پیشرفت کنند. این سازه‌های عظیم و مستقل در آسمان به آن‌ها اجازه می‌داد تا بازی‌های مختلفی را انجام دهند که شامل گرفتن پرچم، پنهان‌کاری و تگ می‌شد.

بسیاری از طراحان بازی های ویدیویی امروزی با آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر شروع به کار کردند. این یک مقدمه عالی برای طراحی بازی است – ما در راهنمای کوتاه خود در مورد اینکه چگونه کودک خود را با ساخت بازی های خود شروع کنید به این موضوع اشاره می کنیم.

4. کار گروهی و ارتباط
وقتی بچه ها بزرگتر می شوند، می توانند به بازی Minecraft روی سرورهای مشترک با دوستان خود پیشرفت کنند. بازی با هم در Minecraft می تواند به آنها یاد دهد

تقویت مهارت های اجتماعی در کودکان اوتیستیک
گذشته از ترویج کار تیمی و ارتباطات واضح، بسیاری از والدین گزارش می‌دهند که Minecraft برای کودکان دارای طیف اوتیسم بسیار مفید است. با ایجاد محیطی که عوامل اجتماعی چالش برانگیز (صدای پس زمینه، تماس چشمی، صف های اجتماعی و غیره) را از بین می برد،

آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر  به کودکان اوتیستیک اجازه می دهد تا راحت تر دوست پیدا کنند و مهارت های اجتماعی اساسی را بهبود بخشند.

در کتاب پسری ساخته شده از بلوک، کیت استوارت می گوید که چگونه توانسته از طریق Minecraft با پسر اوتیسمی خود ارتباط بهتری برقرار کند. او ابتدا با مشکلات اجتماعی روبرو شده بود، زیرا پسرش از نظر اجتماعی ناخوشایند بود، اما با بازی کردن در کنار هم، راهی برای یادگیری در مورد علایق و علایق پسرش به او داد.

6. مدیریت منابع
هنگام بازی در حالت Survival، بازیکنان به سرعت نیاز به یادگیری مدیریت منابع دارند. یافتن و جمع‌آوری منابع مناسب برای پروژه‌های خاص زمان می‌برد و ارزشمندترین بلوک‌ها نادرترین هستند.

به عنوان مثال، الماس‌ها از ابزار استخراج خاصی استفاده می‌کنند و اغلب از بازیکنان می‌خواهند تا جایی که سطح به آنها اجازه می‌دهد پایین بیاورند. حتی در این صورت، می‌تواند نیم ساعت یا بیشتر طول بکشد تا یک رگ الماس پیدا شود، که معمولاً فقط هشت بلوک را فراهم می‌کند.

بازیکنان به سرعت یاد می گیرند که منابعی را که در اختیار دارند مدیریت کنند و از آنچه استفاده می کنند صرفه جویی کنند. درختانی که قطع شده اند برای همیشه ناپدید می شوند مگر اینکه دوباره کاشته شوند. حتی در این صورت، آنها زمان می برند تا دوباره رشد کنند.

حیوانات را می توان شکار کرد اما با گذشت زمان کمیاب می شوند. برای کمک به این امر، بازیکنان می توانند حیوانات را دستگیر کرده و آنها را به عنوان دام مدیریت کنند. انجام این کار می تواند به بازیکنان منبع ثابتی از تخم مرغ، پشم و گوشت بدهد.

هدف هرچه که باشد، Minecraft راهی عالی برای آموزش کودکان است که منابع محدود هستند و نیاز به مدیریت دقیق دارند.

7. صبر و استقامت
یکی از اجزای مهم مدیریت منابع و پروژه در Minecraft صبر است. حتی در حالت Creative، که بازیکن به بلوک‌های نامحدود از هر نوع دسترسی دارد، برای تکمیل یک پروژه بلندپروازانه، صبر و پشتکار زیادی لازم است.

یک پروژه بزرگ ممکن است از چند ساعت تا چند ماه طول بکشد. با توجه به این موضوع، کودکان اغلب به پشتکار و انضباط شخصی نیاز دارند تا پروژه های خود را تا انتها ببینند.

با این حال، به دلیل ساختار آزاد آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر ، بسیاری از کودکان ممکن است حتی احساس نکنند که در حال یادگیری این مهارت‌های حیاتی هستند و احتمالاً در این فرآیند باهوش‌تر می‌شوند.

جدای از این،آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر اغلب برای یافتن نادرترین بلوک‌ها مانند Redstone و Diamond به صبر و فداکاری نیاز دارد. مدیریت مزارع، جنگل ها و دام ها زمان بر است و بسیاری از این وظایف آنی نیستند.

بعداً، همانطور که کودکان یاد می گیرند که تله ها و مکانیسم های پیچیده بسازند، آنها به پشتکار نیاز دارند تا از طریق شکست کار کنند. هنگامی که یک دستگاه از کار می افتد، آنها به صبر و حوصله نیاز دارند تا به عقب برگردند و دلیل آن را دریابند.

همه اینها مهارت هایی هستند که به طور طبیعی در حین بازی به دست می آورند زیرا همه آنها برای موفقیت در بازی بسیار مهم هستند.

کمپ های کدگذاری بازی ماین کرافت

ما سال هاست که در مقدمه آموزش Minecraft بوده ایم. اردوهای تابستانی ما در لندن و جنوب شرق انگلیس شاهد عبور هزاران کودک از درهای ما بوده است.

در کمپ‌های ما، فرزند شما می‌تواند شهریه Minecraft مورد نیاز خود را دریافت کند، اما همچنین می‌تواند دوستی طولانی‌مدت و تیمی با سایر کودکان کلاس ایجاد کند.

آیا آموزش ماینکرفت برای مغز شما خوب است؟

تا آنجایی که بازی‌های آموزشی و غیرخشونت‌آمیز، ماینکرفت یکی از بهترین‌ها است. این می تواند اصول مهارت های برنامه نویسی، کار گروهی، حل مسئله، مدیریت پروژه را به بچه ها بیاموزد.

آیا می توانم ماینکرفت را به صورت رایگان امتحان کنم؟

می‌توانید با مراجعه به سایت ماینکرفت بدون نیاز به دانلود یا نصب چیزی، ماینکرفت را به صورت رایگان در مرورگر وب خود بازی کنید.

آیا آموزش صفر تا صد ماینکرفت شما را باهوش‌تر می‌کند؟

مطالعات شواهدی پیدا کرده اند که نشان می دهد بازی های ویدیویی می توانند سرعت پردازش، انعطاف پذیری شناختی، حافظه کاری، مهارت های اجتماعی و مهارت های حل مسئله را افزایش دهند. نتیجه نهایی: در حین سرگرم شدن با بازی Minecraft، می توان مهارت های شناختی مهمی را توسعه داد.

آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر
آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر

کارگردان: کودکان

تاریخ ایجاد شد: 2022-05-09 23:51

امتیازدهی ویرایشگر:
4.88

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *