آیا بازی ماینکرافت حرام است

آیا بازی ماینکرافت حرام است؟

“ماینکرفت”. LE MONDE.FR.پس از رایزنی که در ابتدای فوریه آیا بازی ماینکرافت حرام است آغاز شد، وزارت خانواده و سیاست های اجتماعی ترکیه در حال بررسی درخواست ممنوعیت Minecraft در این کشور است.این اطلاعات در 10 مارس توسط روزنامه ترکیه ای هابرتورک فاش شد، که توضیح می دهد که این وزارتخانه ابعاد خلاقانه این بازی آیا بازی ماینکرافت حرام است ویدئویی را به رسمیت می شناسد، اما معتقد است که “این واقعیت که مجبور به کشتن آیا بازی ماینکرافت حرام است سایر موجودات برای محافظت از سازه های آن هستیم.

آن را به بازی مبتنی بر خشونت تبدیل می کند. “.گلایه دیگر: بازی حیواناتی را به تصویر می‌کشد آیا بازی ماینکرافت حرام است که می‌توانند بمیرند، بدون اینکه ظاهراً بیانگر رنج باشند. رسانه های ترکیه گزارش می دهند که می تواند کودکان را در زندگی واقعی به سمت حیوانات شهید سوق دهد. Minecraft همچنین مظنون به اصرار برای انزوای اجتماعی، قرار دادن کودکان در معرض قرار آنلاین خطرناک و استفاده از کارت اعتباری والدین آنها بدون اجازه برای خرید بازی آنلاین است.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله بازی آنلاین ماین کرافت بپردازید.

آیا بازی ماینکرافت حرام است

سخنگوي سفير تركيه در واشنگتن، فاتح اوكه، با اين وجود مي‌خواست دامنه اين رايزني را مشخص كند. هیچ آیا بازی ماینکرافت حرام است ممنوعیتی وجود نخواهد داشت. قمار ممنوع نیست و نخواهد بود. وزارت خانواده و پلیس اجتماعی قدرت ندارد. کارکرد آن افزایش آگاهی است. در ترکیه، مانند بسیاری از کشورها، تنها تصمیم دادگاه می تواند منجر به ممنوعیت یک محصول شود.یک تحلیل بحث برانگیز بحث ترکی در مورد Minecraft به دنبال سوال یک روزنامه نگار خطاب به آیشنور اسلام، وزیر خانواده و سیاست های اجتماعی ترکیه شکل گرفت.

یک بازی به نام Minecraft وجود دارد که در آن بازیکن اگر همسرش را بکشد، امتیاز می گیرد. در مقابل بازی های آیا بازی ماینکرافت حرام است خشن این چنینی چه برنامه ای دارید؟ او در ابتدای فوریه از او پرسید که به وضوح اطلاعات نادرست داشت.شخصیت‌ها در واقع بدون جنسیت در بازی هستند و به عنوان دشمن، عمدتاً زامبی‌های دوستانه و زاویه‌دار را نشان می‌دهند.به گزارش بی بی سی، ممنوعیت پیشنهادی بازی Minecraft باعث مخالفت شدید توییتر در ترکیه شده است و باعث شده است که مالک استودیوی سازنده بازی، مایکروسافت، این موضوع را بررسی کند.

سایت ترکیه ای Sanalbasin نیز گزارش می دهد که این بازی در یک برنامه آموزشی در سوئد ادغام آیا بازی ماینکرافت حرام است شده است.موقعیت وزارت خانواده در مقابل مخالفت مدیران کافه های مجازی نیز قرار می گیرد که بازی ویدیویی روی رایانه شخصی یکی از سرمایه های بادآورده اصلی آنهاست. رئیس انجمن حامی منافع آنها به هابر ترک گفت: “هیچ کشوری در جهان Minecraft را ممنوع نمی کند، اگر ترکیه این کار را انجام دهد، ما اشتباه می کنیم.”

صد میلیون کاربر در سراسر جهان.در اروپا، عنوان استودیو موژانگ تنها برای کودکان زیر 7 سال توصیه آیا بازی ماینکرافت حرام است نمی شود. بر اساس اطلاعات بازی پان-اروپایی (PEGI)، نهاد رسمی رتبه‌بندی بازی‌های ویدیویی، این شامل «خشونت غیرواقعی علیه شخصیت‌های خیالی است – خشونتی که در فضایی کمیک، خنده‌دار یا کودکانه قرار می‌گیرد که ممکن است برای کودکان بسیار کم سن و سال توهین‌آمیز باشد.یکی از پدیده‌های فرهنگی سال‌های اخیر، Minecraft بیش از 100 میلیون بازیکن را از زمان راه‌اندازی خود در سال 2009 تسخیر کرده است.

این بازی در سپتامبر 2014 توسط مایکروسافت خریداری شد و پس از توافق با Lego باعث ایجاد تنوع آیا بازی ماینکرافت حرام است در بازی‌های آجری فیزیکی شد.برای تعمیق: سازندگان، کاشفان… چرا Minecraft میلیون ها بازیکن را مجذوب خود می کند.شرکت سوئدی Mohjang که توسط سایت آمریکایی VentureBeat ملحق شده است، با کنایه به یاد می آورد که این بازی گزینه هایی برای دسترسی به آن برای همه فراهم کرده است. «دنیای Minecraft می‌تواند مکانی خطرناک باشد: شب‌ها توسط هیولاهای ترسناک بدون جنسیت پر شده است.

گاهی برای زنده ماندن باید از خود در برابر آنها دفاع کرد. اگر افراد این سطح از رویارویی خیالی را تکان آیا بازی ماینکرافت حرام است دهنده می بینند، آنها را تشویق می کنیم در حالت “Creative” بازی کنند یا تنظیمات “Peaceful” را فعال کنند. هر دوی این گزینه ها از تخم ریزی هیولاها جلوگیری می کند. »به گفته وزارت خانواده و امور اجتماعی ترکیه، این بازی ویدیویی کاربران جوان خود را به خشونت، به ویژه علیه حیوانات تحریک می کند.برای طرفداران آن، Minecraft یک بازی ویدیویی ساخت و ساز سرگرم کننده و سرگرم کننده است که خلاقیت کاربران خود را آزاد می کند.

برای دولت ترکیه، این یک کار “خشونت آمیز” است که شکنجه و قتل را تشویق می کند. وزارت خانواده و آیا بازی ماینکرافت حرام است امور اجتماعی این هفته تحقیقات درباره این بازی ویدیویی را به پایان رساند و رسماً خواستار ممنوعیت آن توسط مقامات شد.خبرنامه فناوری و وب هر چهارشنبه هر چهارشنبه، بهترین اخبار را در مورد فناوری های جدید، تست محصول، توصیه های عملی ما و زندگی استارت آپ ها دریافت کنید.آدرس ایمیل ثبت نام هدف از این تجزیه و تحلیل در ابتدا این بود که مشخص شود آیا Minecraft خشونت علیه زنان را تشویق می کند یا خیر.

نارضایتی ها از بازی در نهایت بسیار متفاوت است. در این گزارش که روزنامه ترکیه ای هابرتورک آیا بازی ماینکرافت حرام است رونمایی کرده است، می خوانیم: «شاید فکر کنید که این بازی با اجازه دادن به ساخت خانه، مزرعه و پل، خلاقیت کودکان را تقویت می کند، اما آنها را تشویق می کند تا برای محافظت از این سازه ها، موجودات را بکشند. در واقع، این بازی مبتنی بر خشونت است.» این وزارتخانه می افزاید که بازیکنان جوان می توانند مجازی و واقعی را اشتباه گرفته و حیوانات را شکنجه کنند.

“این همان بازی ویدئویی است که والدین می خواهند به فرزندان خود بدهند”Minecraft که در سال 2009 توسط یک آیا بازی ماینکرافت حرام است توسعه دهنده سوئدی ایجاد شد، به بازیکنان خود اجازه می دهد تا ساختمان ها یا اشیاء را با استفاده از بلوک های سه بعدی بسازند. آنها می توانند این کار را با استفاده از ابزارها، مواد یا مهارت هایی که با پیشرفت بازی به دست می آورند انجام دهند. حالت های مختلفی در Minecraft وجود دارد: اگر کاربری برای بقای خود بازی کند، منابع محدودی دارد و باید در برابر هیولاهایی که به او حمله می کنند دفاع کند.

با این حال، این صحنه‌ها به دور از تکان‌دهنده بودن هستند، گرافیک بازی نسبتاً ابتدایی است. سخنگوی Mojang، استودیو آیا بازی ماینکرافت حرام است سازنده بازی، در مصاحبه با سایت VentureBeat واکنش نشان داد: دنیای Minecraft می تواند خطرناک باشد. “اگر این موضوع بازیکن را آزار می دهد، آنها ممکن است حالت های خلاقانه یا صلح آمیز را ترجیح دهند که از تخم ریزی هیولاها جلوگیری می کند.”این تصمیم وزارت ترکیه تعجب آورتر است زیرا Minecraft یک بازی است که به طور خاص بین کودکان و بزرگسالان محبوب است.

استودیوی Mojang در پایان سال 2014 به مبلغ 2.5 میلیارد دلار توسط مایکروسافت خریداری شد. ساتیا نادلا، مدیر آیا بازی ماینکرافت حرام است عامل گروه در آن زمان اظهار داشت: «این بازی ویدیویی است که والدین می خواهند به فرزندانشان بدهند. در واقع، Minecraft را می توان برای بسیاری از اهداف آموزشی استفاده کرد: برای یادگیری علم، معماری، تاریخ، جغرافیا یا یک زبان خارجی. حتی نسخه ای از این بازی وجود دارد که به طور ویژه برای استفاده در مدارس کالیبره شده است، MinecraftEdu.

ممنوعیت Minecraft قبل از اجرایی شدن باید توسط دولت ترکیه تایید شود. این گزارش بخشی از زمینه پرتنش آیا بازی ماینکرافت حرام است وب در ترکیه است. به گزارش روزنامه ترکیه ای حریت دیلی نیوز، این کشور تاکنون دسترسی به بیش از 67000 سایت اینترنتی را مسدود کرده است. همچنین قوانین سختگیرانه‌ای را در شبکه‌های اجتماعی اعمال می‌کند: اخیراً فیس‌بوک مجبور شد صفحاتی را که از محمد (ص) انتقاد می‌کردند، که توسط دادگاهی در آنکارا به عنوان کفرآمیز شناخته می‌شد، از کاربران ترک خود پنهان کند.

توسط Mickaël – ارسال شده در 11 مارس 2015 ساعت 6:30 بعد از ظهر در بازی های ویدیویی.فیس بوک آیا بازی ماینکرافت حرام است توییتر 119 نظر همه بازی معروف Minecraft را می شناسند و همه ما قبول داریم که این یک بازی بدون خشونت است و با این حال در ترکیه به زودی می تواند ممنوع شود زیرا برای بازیکنان مضر است زیرا باعث خشونت مردم می شود! پوچ است نه؟در حال بارگیری ویدیو… (به Dailymotion مراجعه کنید)در سرزمین ماینکرافت، خشونت حاکم است!

برای کسانی که عنوان آن را نمی دانند، این یک بازی از نوع sandbox است، یعنی ایجاد مهم ترین بخش آیا بازی ماینکرافت حرام است در بازی است حتی اگر مجبور باشید گاهی با خزنده ها، زامبی ها یا حتی گولم ها برای نجات جان خود مبارزه کنید. اما قطره خونی ظاهر نمی شود!با این حال، وزارت خانواده و امور اجتماعی ترکیه آن را چنین نمی بیند. پس از مطالعه ای که با متخصصان انجام شد (در چه چیزی؟)، گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه خشونت در همه جا وجود دارد زیرا بازیکنان باید از ساخته های خود دفاع کنند.

علاوه بر این، حتی اگر بازی از گرافیک خام استفاده کند، جوان‌ترین افراد نمی‌توانند تفاوت بین مجازی و واقعی آیا بازی ماینکرافت حرام است را تشخیص دهند. به همین دلیل است که وزارت خانواده و امور اجتماعی ترکیه درخواست ممنوعیت این بازی در قلمرو خود را به مقامات ذیصلاح ارائه کرده است.اگر Minecraft در آینده نزدیک ممنوع شود، عناوین دیگری می تواند دنبال شود و بازیکنان ترک چیز زیادی برای دستیابی به آنها نخواهند داشت… امیدواریم این درخواست برای دوستان ترک ما رد شود.

نظر شما درباره واکنش وزارت خارجه ترکیه چیست؟ آیا این زیاده روی است؟ به نظر شما Minecraft یک آیا بازی ماینکرافت حرام است بازی خشن است؟Minecraft که در سال 2009 ساخته شد، یک بازی کالت است. پدیده ای که اکنون متعلق به غول مایکروسافت است، که در سال 2014 استودیوی توسعه خود، Mojang را به قیمت کمتر از دو میلیارد یورو خریداری کرد. از زمان ایجاد آن، موفقیت آن انکار نشده است. بسیاری از فیلمبرداران در یوتیوب یا جاهای دیگر ویدیوهایی را ارائه می دهند که به Minecraft اختصاص داده شده است که موفقیت چشمگیری دارند، به خصوص با جوانترین طرفداران بازی.

Minecraft یک بازی از نوع sandbox است، به این معنا که “ابزار” را برای شکل دادن به دنیای بازی خود آیا بازی ماینکرافت حرام است ادغام می کند. بنابراین، بازیکن می تواند تقریباً هر چیزی را که می خواهد بسازد. حالت های بازی مختلفی وجود دارد که در آن قسمت ماجراجویی و قسمت خلاقانه کم و بیش توسعه یافته است. Minecraft یک بازی واقع گرایانه نیست و گرافیک مکعبی آن یادآور اسباب بازی های لگو است.دنیاهایی که بازیکن در آن سفر می کند به طور تصادفی ایجاد می شود. بنابراین تعداد آنها بی نهایت است.

آیا بازی ماینکرافت حرام است؟

علاوه بر این، می توان هر یک از این جهان ها را به دلخواه با افزودن یا حذف بلوک ها تغییر داد. برخی آیا بازی ماینکرافت حرام است از متخصصان بازی بناهای تاریخی معروف را بازتولید کرده اند یا حتی جهان سری Game of Thrones را بازسازی کرده اند. تنها محدودیت Minecraft تخیل است. به همین ترتیب، دنیاهایی هستند که از داستان اسباب بازی، دزدان دریایی کارائیب یا کابوس قبل از کریسمس الهام گرفته شده اند.برخی از حالت های بازی نیز بازیکنان را به رویارویی با حریفان دعوت می کنند (عنکبوت ها، زامبی ها، اسکلت ها… یا Creepers معروف، موجودات نمادین بازی).

با این حال، مبارزات به سبک بسیار کارتونی باقی می‌مانند، حتی اگر مانند هر رویارویی جوان‌ترین آیا بازی ماینکرافت حرام است بازیکنان بتوانند آن‌ها را در تلاش برای شکست دادن بیابند.Minecraft یک ماجراجویی غول پیکر است، بدون معیار معمول، برای زندگی به تنهایی یا همراه با دوستان آنلاین.موضوعات مورد بحث با خانواده خشونت در Minecraft برخی از حالت های Minecraft به بازیکن نیاز دارند تا در جنگ شرکت کند. حتی اگر دومی ها بسیار ابتدایی باقی بمانند (و واقعاً واقع بینانه نیستند)، گاهی اوقات می توانند تنش و آزار واقعی را در بازیکنان کم صبر ایجاد کنند.

خریدهای درون برنامه ای.خرید بسته های زیادی برای غنی سازی تجربه بازی خود امکان پذیر است. آیا بازی ماینکرافت حرام است کارت های جدید، ظاهر شخصیت ها (اسکین ها) با الهام از فیلم ها، سریال ها و بازی های معروف (جنگ ستارگان، فال اوت، فاینال فانتزی، دکتر هو…)، بافت های جدید برای بهینه سازی او خلاقیت ها… وسوسه ها می توانند متعدد باشند. کنترل هزینه ها و بحث در مورد آنها برای درک مفید بودن آنها مهم است.حالت چند نفره Minecraft.

Minecraft تعاملات زیادی را با سایر بازیکنان در همکاری ارائه می دهد، که به عنوان مثال اجازه می دهد آیا بازی ماینکرافت حرام است تا یک ساخت و ساز در مقیاس بزرگ یا در رویارویی آغاز شود (سپس از حالت های PvP صحبت می کنیم، یعنی می گوییم بازیکن در مقابل بازیکن، “بازیکن علیه بازیکن”). همیشه مهم است که بدانید کودکان با چه کسانی صحبت می کنند و با آنها تعامل دارند. به یاد داشته باشید که بهتر است آنها با افرادی که در زندگی واقعی می شناسند به صورت آنلاین بازی کنند.

زمان بازی.می توانید Minecraft را بی پایان بازی کنید (یک نوع نتیجه گیری برای ماجراجویی وجود دارد ، اما آیا بازی ماینکرافت حرام است این مانع از ادامه بازی شما نمی شود). بنابراین نظارت بر زمان بازی و ارائه اسلات زمانی بسیار مهم است. برای بازیکنان، مطمئناً همیشه کاری برای انجام دادن، ایجاد، ساختن در Minecraft وجود دارد، اما باید به خاطر داشت که می توانید بازی خود را در هر زمان ذخیره کنید و بعداً آن را از سر بگیرید.آنچه می تواند بیاورد
خلاقیت.

Minecraft یک بازی است که بازیکن را دعوت می کند تا به تخیل خود آزاد بگذارد. تا زمانی که صبر آیا بازی ماینکرافت حرام است و روحیه خلاقانه داشته باشید، می توانید تقریباً هر چیزی را در آنجا بسازید! با این حال، گاهی اوقات برای تکمیل پروژه شما زمان می برد. راهی برای درک غیر مستقیم فضایل تلاش و پشتکار. Minecraft کمی شبیه یک جعبه لگو است که شامل بی نهایت قطعه است و امکانات زیادی را ارائه می دهد.مشارکت هنگام طراحی پروژه های بزرگ، آزمایش کار گروهی می تواند جالب باشد. انجام یک پروژه با همکاری دوستان در واقع می تواند بسیار آموزنده و مفید باشد.

نسخه آموزشی.Minecraft در یک نسخه به اصطلاح “آموزش” موجود است، که به طور خاص برای خدمت آیا بازی ماینکرافت حرام است به عنوان یک پشتیبانی آموزشی طراحی شده است (می تواند حداکثر 40 دانش آموز در هر کلاس را در خود جای دهد). این نسخه شامل ماژول های درسی در ریاضیات، فیزیک، تاریخ یا هنر است که به روشی سرگرم کننده ارائه شده است.Minecraft، یک بازی ویدیویی زیبا، اگر تا به حال وجود داشته باشد، موضوع تحقیق خواهد بود تا مشخص شود که آیا خشونت را تشویق می کند یا خیر.

وزیر خانواده و امور اجتماعی، آیشنور اسلام، واقعاً به دنبال توصیه های یک روزنامه نگار ترک که متوجه شد آیا بازی ماینکرافت حرام است این بازی به وحشیگری، به ویژه نسبت به زنان، دامن می زند، درخواست کرده است. دلیل دومی این است که وقتی بازیکنان موفق به کشتن شخصیت دیگری شوند، امتیاز به آنها تعلق می گیرد. وزیر که به وضوح متقاعد شده بود، اظهار داشت که Minecraft واقعیت حمله به مردم و حیوانات را تمجید می کند و نشان می دهد که در پایان این تحقیقات، بازی می تواند به خوبی در سراسر کشور ممنوع شود.

یک انتخاب نامتجانس.به یاد داشته باشید که Minecraft که دومین بازی ویدیویی پرفروش تمام دوران است، تقریباً آیا بازی ماینکرافت حرام است در تمام کشورهای اروپایی برای کودکان زیر هفت سال و در ایالات متحده برای کودکان زیر ده سال ممنوع است. دلیل این محدودیت کم؟ Minecraft در نظر گرفته نشده است که واقع گرایانه باشد، این یک نوع بازی مجازی لگو سلطان احمد است که در آن بازیکن تقریباً آزادی کامل دارد: او می تواند با استفاده از بلوک های سه بعدی ساخت و سازهایی بسازد.

چیزی که توسط حالت Creative مجاز است، او ممکن است حالت Survival را ترجیح دهد که او را به سمت آن سوق آیا بازی ماینکرافت حرام است دهد. با موجودات مختلف مبارزه کنید و باید به دنبال غذا باشید یا حتی یک ماجراجویی روایی را دنبال کنید. هیچ وقت به چیزی تحریک نمی شود، خشونت در Minecraft جایگاه اصلی ندارد و مهمتر از همه، ماهیت گرافیک به گونه ای است که حتی صحنه های مبارزه هرگز تکان دهنده نیست. نسخه ای از بازی به نام MinecraftEdu حتی توسط معلمان برای اهداف آموزشی ساخته شده است.

یکی از علایق بازی تعاملی بودن آن است. در واقع، یک جامعه بسیار بزرگ ایجاد شده است که در آن، از جمله، خلاقیت ها آیا بازی ماینکرافت حرام است به اشتراک گذاشته شده است. کل انجمن ها به Minecraft اختصاص داده شده است و تعداد بی شماری از محصولات مشتق شده موجود، علاقه مندان را خوشحال می کند.بنابراین درک تصمیم وزیر دشوار است. اگر خشونت در بازی‌های ویدیویی آزاردهنده است، چرا به دنبال Minecraft بروید که حاوی مقدار کمی از آن است؟ مایکروسافت با شنیدن این جنجال از خود چنین دفاع کرد.

ماین کرافت را بسیاری از گیمرها دوست دارند که آن را به روش‌های مختلف بازی می‌کنند. بسیاری آیا بازی ماینکرافت حرام است عاشق آزادی خلاقانه Minecraft و ابزارهای آن هستند، برخی بیشتر به فرصتی برای کاوش در مناظر بدون مرز و تجربه ماجراهای هیجان انگیز با دوستان خود علاقه مند هستند.ما بازیکنان را تشویق می‌کنیم تا برای موفقیت با یکدیگر همکاری کنند، خواه ساختن، کاوش یا ماجراجویی.دنیای Minecraft می‌تواند مکان خطرناکی باشد: پر از هیولاهای ترسناک بدون جنسیت است که پس از تاریکی هوا بیرون می‌آیند.

ممکن است برای زنده ماندن مجبور شویم در برابر آن از خود دفاع کنیم.اگر برخی این جنبه جنگ‌جویانه و آیا بازی ماینکرافت حرام است خارق‌العاده بازی را آزاردهنده می‌دانند، از آن‌ها دعوت می‌کنیم در حالت خلاقانه بازی کنند یا تنظیمات «مسالم‌آمیز» را فعال کنند. هر دوی این گزینه ها از تخم ریزی هیولاها جلوگیری می کند.با این حال، این پرونده که از نزدیک به دنبال مسدود کردن موقت رسانه‌های توییتر و یوتیوب در سال گذشته و تهدیدهایی که فیس‌بوک را به ممنوعیت صفحات محمد در پایان ژانویه سوق داد، نشان می‌دهد که جنون سانسور از دولت خارج نشده است. .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.