برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد

برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد؟

برخی از کاربردهای برتر پایتون را بیابید، چرا که چرا این زبان برنامه نویسی محبوب و متنوع است.پایتون برای برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد چه مواردی استفاده می شود با وجود شروع به عنوان یک پروژه سرگرمی به نام مونتی پایتون، پایتون اکنون یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی در جهان است.

علاوه بر توسعه وب و برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد نرم افزار، پایتون برای تجزیه و تحلیل داده ها، یادگیری ماشینی و حتی طراحی استفاده می شود.ما نگاهی دقیق‌تر به برخی از کاربردهای پایتون و همچنین چرایی محبوبیت و محبوبیت آن زبان برنامه‌نویسی می‌اندازیم.

پیشنهاد می کنیم مقاله برنامه نویسی چیست و چه کاربردی دارد مشاهده کنید.

ما همچنین برخی از دوره های برتر خود را برای یادگیری پایتون و چند ایده برای برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد پروژه های پایتون برای مبتدیان انتخاب کرده ایم.

 

برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد

پایتون – اصول اولیه.قبل برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد از اینکه به جزئیات کارهایی که می توانید با پایتون انجام دهید بپردازیم، اجازه دهید برخی از موارد ضروری را از سر راه برداریم. اگر امیدوارید یک زبان برنامه نویسی یاد بگیرید، این اصول می تواند به شما کمک کند تا بفهمید که چرا پایتون می تواند یک انتخاب عالی باشد.

پایتون چیست؟همانطور که در پست خلاصه خود در مورد اینکه زبان های برنامه نویسی مختلف برای چه استفاده می شوند برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد اشاره کردیم، پایتون یک زبان برنامه نویسی شی گرا (بر اساس داده ها)، سطح بالا (درک برای انسان ها آسان تر) است.

اولین بار در سال 1992 راه اندازی شد، به گونه ای ساخته شده است که نوشتن و درک آن برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد نسبتاً شهودی است. به این ترتیب، این یک زبان برنامه نویسی ایده آل برای کسانی است که خواهان توسعه سریع هستند.

پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش کدنویسی پایتون رایگان مشاهده کنید.

اگر تعجب می‌کنید که چه کسی از پایتون استفاده می‌کند، متوجه خواهید شد که بسیاری از بزرگ‌ترین سازمان‌های جهان آن را به شکلی اجرا می‌کنند. ناسا، گوگل، نتفلیکس، اسپاتیفای و برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد تعداد بیشماری دیگر همگی از این زبان برای کمک به تقویت خدمات خود استفاده می کنند.

چرا پایتون اینقدر محبوب است؟با توجه به شاخص TIOBE که میزان محبوبیت زبان‌های برنامه‌نویسی را اندازه‌گیری می‌کند، پایتون سومین زبان برنامه‌نویسی محبوب در جهان است که تنها پس از جاوا و C قرار دارد. دلایل زیادی برای “برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد” فراگیر بودن پایتون وجود دارد.

از جمله:سهولت استفاده از آن. برای کسانی که تازه با کدنویسی و برنامه نویسی آشنا هستند، پایتون می تواند اولین قدم عالی باشد. یادگیری آن نسبتاً آسان است، و آن را راهی عالی برای برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد شروع ساختن دانش برنامه نویسی خود می کند.

نحو ساده آن خواندن و درک پایتون نسبتا آسان است، زیرا نحو آن بیشتر شبیه انگلیسی است. چیدمان ساده آن برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد به این معنی است که می توانید بفهمید هر خط کد چه کاری انجام می دهد.جامعه پر رونق آن از آنجایی که این یک زبان منبع باز است، هر کسی می تواند از پایتون برای کدنویسی استفاده کند.

علاوه بر این، جامعه‌ای وجود دارد که از اکوسیستم پشتیبانی و برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد توسعه می‌دهد و مشارکت‌ها و کتابخانه‌های خود را اضافه می‌کند.تطبیق پذیری آن. همانطور که با جزئیات بیشتر بررسی خواهیم کرد، کاربردهای زیادی برای پایتون وجود دارد.

خواه به تجسم داده ها، هوش مصنوعی یا توسعه وب علاقه مند باشید، می توانید برای این زبان کاربرد پیدا کنید.چرا پایتون یاد بگیریم؟بنابراین، ما می دانیم که چرا پایتون در  برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد حال حاضر بسیار محبوب است، اما چرا باید یاد بگیرید که چگونه از آن استفاده کنید؟

جدا از سهولت استفاده و تطبیق پذیری که در بالا ذکر شد، چندین دلیل خوب برای یادگیری پایتون وجود دارد:توسعه برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد دهندگان پایتون مورد تقاضا هستند. در طیف گسترده ای از زمینه ها، تقاضا برای کسانی که مهارت های پایتون دارند وجود دارد.

اگر به دنبال شروع یا تغییر شغل خود هستید، این می تواند یک مهارت حیاتی برای کمک به شما باشد.می تواند منجر به شغلی با درآمد خوب شود. داده ها نشان می دهد که متوسط ​​حقوق سالانه برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد برای افرادی که مهارت های پایتون دارند در بریتانیا حدود 65000 پوند است.

فرصت های شغلی زیادی وجود خواهد داشت. با توجه به اینکه پایتون را می توان در بسیاری از فناوری های نوظهور مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و تجزیه و تحلیل برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد داده ها استفاده کرد، این احتمال وجود دارد که این یک مهارت برای آینده باشد.

یادگیری پایتون در حال حاضر می تواند برای شما در سراسر حرفه شما مفید باشد.یادگیری پایتون چقدر طول می کشد؟همانطور که قبلاً اشاره کردیم، پایتون در مقایسه با بسیاری دیگر از زبان‌های برنامه‌نویسی نسبتاً ساده است. به این ترتیب، یادگیری برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد اصول اولیه تنها در عرض چند هفته امکان پذیر است.

بسیاری از دوره های کوتاه ما، مانند برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد شروع با پایتون، 6 تا 8 هفته طول می کشد تا هر هفته فقط چند ساعت یادگیری داشته باشید.اگر به دنبال یک کاوش دقیق تر هستید، گزینه هایی نیز در دسترس هستند.

آموزش عمیق و برنامه نویسی پایتون ExpertTrack ما 21 هفته طول می کشد تا هر هفته 5 تا 6 ساعت برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد مطالعه داشته باشید.پایتون برای چه مواردی استفاده می شود؟واضح است که پایتون یک مهارت محبوب و مورد تقاضا برای یادگیری است. اما برنامه نویسی پایتون برای چه استفاده می شود؟

زبان برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد

قبلاً به طور مختصر به برخی از مناطقی که می‌توان آن برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد را اعمال کرد اشاره کرده‌ایم، و در زیر این و نمونه‌های بیشتر پایتون را گسترش داده‌ایم. پایتون را می توان برای موارد زیر استفاده کرد:1. هوش مصنوعی و یادگیری ماشین از آنجایی که پایتون یک زبان برنامه نویسی پایدار.

انعطاف پذیر و ساده است، برای پروژه های مختلف یادگیری ماشین (ML) و هوش مصنوعی (AI) عالی است. در واقع، پایتون یکی از زبان‌های مورد علاقه در میان دانشمندان برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد داده است و بسیاری از کتابخانه‌ها و بسته‌های یادگیری ماشینی پایتون و هوش مصنوعی در دسترس هستند.

اگر به این برنامه پایتون علاقه مند هستید، یادگیری عمیق و برنامه نویسی پایتون برای هوش مصنوعی با Microsoft Azure ExpertTrack می تواند به شما در توسعه مهارت های خود در این زمینه ها کمک کند. شما می توانید کاربردهای پایتون و یادگیری عمیق برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد را در حین ارتقاء شغل خود در هوش مصنوعی کشف کنید.

2. تجزیه و تحلیل داده ها بسیار شبیه هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، داده آناlytics یکی دیگر از زمینه های به سرعت در حال توسعه است که از برنامه نویسی پایتون استفاده می کند. در زمانی که ما بیش از برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد هر زمان دیگری داده ایجاد می کنیم.

نیاز به افرادی وجود دارد که بتوانند اطلاعات را جمع آوری، دستکاری و سازماندهی کنند.پایتون برای علم داده و تجزیه و تحلیل منطقی است. این زبان برای یادگیری آسان، انعطاف پذیر و برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد به خوبی پشتیبانی می شود، به این معنی که استفاده از آن برای تجزیه و تحلیل داده ها نسبتاً سریع و آسان است.

هنگام کار با حجم زیادی از اطلاعات، برای دستکاری داده ها و انجام کارهای تکراری مفید است.می‌توانید برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد در مورد تجزیه و تحلیل داده‌ها با استفاده از Python با ExpertTrack ما بیاموزید، که به شما کمک می‌کند مهارت‌های عملی تجزیه و تحلیل داده‌ها را توسعه دهید.

3. تجسم داده ها.تجسم داده ها یکی دیگر از زمینه های محبوب و در حال توسعه مورد علاقه است. باز هم، در بسیاری از نقاط قوت پایتون نقش دارد. پایتون علاوه بر انعطاف‌پذیری و برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد منبع باز بودن، کتابخانه‌های نموداری متنوعی را با انواع ویژگی‌ها ارائه می‌کند.

چه به دنبال ایجاد یک نمایش گرافیکی ساده یا یک طرح تعاملی تر باشید، می توانید کتابخانه ای متناسب با نیاز خود پیدا برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد کنید. به عنوان مثال می توان به تجسم پانداها و Plotly اشاره کرد. امکانات بسیار زیاد است و به شما امکان می دهد داده ها را به بینش های معنادار تبدیل کنید.

اگر تجسم داده ها با پایتون جذاب به نظر می رسد، ExpertTrack 12 هفته ای ما را در مورد این موضوع بررسی کنید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از کتابخانه های پایتون برای تفسیر و تجزیه و تحلیل مجموعه برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد داده ها استفاده کنید.

4. برنامه های کاربردی برنامه نویسی.شما می توانید انواع برنامه ها را با استفاده از پایتون برنامه ریزی کنید. از زبان همه منظوره برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد می توان برای خواندن و ایجاد فهرست فایل ها، ایجاد رابط کاربری گرافیکی و API و موارد دیگر استفاده کرد.

چه برنامه های بلاک چین، برنامه های صوتی و تصویری، یا برنامه های یادگیری ماشینی، می توانید همه آنها را با پایتون بسازید.ما همچنین یک ExpertTrack در مورد برنامه های کاربردی برنامه نویسی با پایتون برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد داریم که می تواند به شروع حرفه برنامه نویسی شما کمک کند.

در طول 12 هفته، برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد مقدمه ای در مورد نحوه استفاده از پایتون به دست خواهید آورد و برنامه های کاربردی خود را با استفاده از آن شروع می کنید.CloudSwyft Global Systems, Inc.علم داده در Microsoft Azure با استفاده از برنامه نویسی پایتون5 دوره 15 هفته متوسط

5. توسعه وب پایتون یک انتخاب عالی برای توسعه وب است. این تا حد زیادی به این دلیل است که چارچوب‌های برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد توسعه وب پایتون زیادی برای انتخاب وجود دارد، مانند جنگو، پیرامید و فلاسک. این چارچوب ها برای ایجاد سایت ها و سرویس هایی مانند Spotify، Reddit و Mozilla استفاده شده اند.

به لطف کتابخانه‌ها و ماژول‌های گسترده‌ای که با چارچوب‌های پایتون برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد ارائه می‌شوند، عملکردهایی مانند دسترسی به پایگاه داده، مدیریت محتوا و مجوز داده‌ها همگی امکان‌پذیر و به راحتی قابل دسترسی هستند.

با توجه به تطبیق پذیری آن، جای تعجب نیست که پایتون به طور گسترده در توسعه وب مورد استفاده قرار گیرد.6. توسعه بازی اگرچه پایتون از استانداردهای صنعتی در توسعه برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد بازی فاصله دارد، اما پایتون کاربردهای خود را در صنعت دارد.

ایجاد بازی های ساده با استفاده از زبان برنامه نویسی امکان پذیر است، به این معنی که می تواند ابزار مفیدی برای برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد توسعه سریع نمونه اولیه باشد. به طور مشابه، توابع خاصی (مانند ایجاد درخت گفتگو) در پایتون امکان پذیر است.

اگر در پایتون یا توسعه بازی تازه کار هستید، می توانید نحوه ساخت یک بازی مبتنی بر متن در پایتون را نیز بیابید. با انجام این کار، می توانید بر روی انواع مهارت ها کار کنید و دانش خود را در برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد زمینه های مختلف ارتقا دهید.

7. توسعه زبان طراحی ساده و ظریف Python و نحو آن به این معنی است که الهام بخش ایجاد زبان های برنامه نویسی برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد جدید است. زبان هایی مانند Cobra، CoffeeScript و Go همگی از نحوی مشابه Python استفاده می کنند.

این واقعیت همچنین به این معنی برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد است که پایتون یک زبان دروازه مفید است. بنابراین، اگر در برنامه نویسی کاملاً تازه کار هستید، درک Python می تواند به شما کمک کند که راحت تر به سایر زمینه ها منشعب شوید.

8. امور مالی.Python به طور فزاینده ای در دنیای مالی مورد استفاده قرار می گیرد، اغلب در زمینه هایی مانند برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد تجزیه و تحلیل کمی و کیفی. این می تواند یک ابزار ارزشمند در تعیین روند قیمت دارایی ها و پیش بینی ها و همچنین در خودکارسازی گردش کار در منابع مختلف داده باشد.

همانطور که قبلا ذکر شد، پایتون یک ابزار ایده آل برای کار برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد با مجموعه داده های بزرگ است و کتابخانه های زیادی برای کمک به جمع آوری و پردازش اطلاعات در دسترس هستند. به این ترتیب، این یکی از زبان های ترجیحی در صنعت مالی است.

دانشگاه میشیگان برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد برنامه نویسی برای همه (آغاز با پایتون) بنیاد رزبری پای برنامه نویسی شی گرا در پایتون: بازی ماجراجویی خود را بسازید دانشگاه کالیفرنیا، ایروین پایتون متوسط 9. سئو یکی دیگر از موارد غافلگیرکننده در لیست ما.

از کاربردهای پایتون در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) است. این منطقه ای است برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد که اغلب از اتوماسیون سود می برد، که مطمئناً از طریق پایتون امکان پذیر است. چه در حال اجرای تغییرات در چندین صفحه باشد و چه در دسته بندی کلمات کلیدی، پایتون می تواند کمک کند.

فناوری‌های نوظهور مانند پردازش زبان برنامه نویسی پایتون چه کاربردی دارد طبیعی (NLP) نیز احتمالاً برای افرادی که در سئو کار می‌کنند مرتبط هستند. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.