ایرانیان سایبر

ایرانیان سایبر
منو
صفحه اصلی
ثبت نام
خطرناک ترین ماب های ماینکرافت

لیست خطرناک ترین ماب های ماینکرافت

سرفصل‌های مقاله

خطرناک ترین ماب های ماینکرافت دارای انواع مختلفی از اوباش است که بازیکنان ممکن خطرناک ترین ماب های ماینکرافت است در طول اقامت خود در دنیای بازی با آنها روبرو شوند. با این خطرناک ترین ماب های ماینکرافت حال، برخی از اوباش خصمانه تر و خطرناک تر هستند.

و این لیست 5 خطرناک ترین اوباش خطرناک ترین ماب های ماینکرافت متخاصم ماب های جدید ماینکرافت است!اوباش Minecraft به چند دسته تقسیم می شوند که یکی از آنها رفتار آنها با بازیکن و سایر اوباش است. آنها تقسیم می شوند: سایت ایرانیان سایبر در این موضوع مطالب بیشتری را ارائه کرده است.

خطرناک ترین ماب های ماینکرافت

5 خطرناک ترین اوباش متخاصم ماب های جدید ماینکرافت گونه ای از Illager است که می تواند طلسم کند. آنها خطرناک ترین ماب های ماینکرافت به طور کلی در عمارت های جنگلی و حملات تخم ریزی می کنند.

آنها به دلیل توانایی های خود بسیار خطرناک هستند:حمله نیش احضار وکس ها هر دو آسیب زیادی وارد می کنند و طفره رفتن برای بازیکنان بسیار دشوار است. با این حال، آنها تنها منبع Totem of the Immortals در Minecraft هستند، بنابراین کشتن آنها ارزشمند است.

موارد مرتبط: Minecraft End City: مکان‌ها، نحوه پیدا کردن آنها، غارت و موارد دیگر!مدافعان خطرناک ترین ماب های ماینکرافت ایلاگرها مجهز به تبر آهنی هستند و آسیب حمله بسیار بالایی دارند و آنها را مرگبار می کند.

آنها عمدتاً در عمارت های جنگلی و در هنگام یورش به روستاها یافت می شوند.حملات او تقریباً ماب های جدید ماینکرافت 7 آسیب به سلامتی وارد می کند و شکست دادن او را بسیار دشوار می کند. در ترکیب با Evoker، آنها یک حریف قدرتمند برای شکست دادن هستند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید بپردازید.

راوجرها موجوداتی بزرگ، حجیم و شاخدار هستند که در طول حملات در روستاها تخم ریزی می کنند. آنها تقریباً 100 نقطه سلامت دارند و 18 نقطه آسیب همراه با پس زدن وارد می کنند.با این حال، از آنجایی که آنها بسیار بزرگ هستند،

ماب های جدید ماینکرافت

ماب های جدید ماینکرافت

بازیکنان می توانند به راحتی آنها را دستگیر کنند و در زمان رسیدن به سلامتی آنها چنگ بزنند.Creepers یکی از مخوف ترین اوباش در بازی هستند و دلیل خوبی هم دارند.

آنها شناخته شده اند ماب های جدید ماینکرافت که از حرکت بی صدا خود برای پنهان کردن پشت بازیکنان در غارها و سطوح استفاده می کنند و بازیکن را تا حد مرگ منفجر می کنند.

مطالب مرتبط: ساعت هوشمند نسل پنجم فسیلی جدید در نمایشگاه CES: آیا ارزش ارتقاء را خطرناک ترین ماب های ماینکرافت دارد؟انفجار او آسیب زیادی وارد می کند و بازیکنان اگر زره نداشته باشند می توانند با یک ضربه بمیرند.

آنها یکی از مخوف ترین اوباش متخاصم Minecraft هستند.شکست دادن جادوگر به دلیل طیف گسترده ای از معجون های او که از پس هر چیزی بر می آید بسیار دشوار است. از سم، کندی و آسیب تا خوددرمانی در زمان کم، برای بازیکنان جدید یک فاجعه کامل است.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله بازی ماینکرافت چیست؟ بپردازید.

شکست دادن جادوگر نیاز به مهارت دارد و به همین دلیل یک اوباش ضد ماینکرافت است که خطرناک ترین ماب های ماینکرافت بازیکنان باید مراقب آن باشند.

هیولاها اغلب ظاهر می‌شوند و لزومی ندارد همیشه خصمانه باشند. این موجودات به هیولاهای خطرناک ترین ماب های ماینکرافت منفعل، خنثی و متخاصم طبقه بندی می شوند.

موجودات ماین کرافت

در این راهنما به شما می گوییم که ماب های جدید ماینکرافت چه موجوداتی را می توانید در دنیای ساخته شده خود ملاقات کنید.هیولاهای موجود در Minecraft اغلب اوباش نامیده می شوند.

آنها به محیط خود مانند خطرناک ترین ماب های ماینکرافت بازیکنان واکنش نشان می دهند. این بدان معنی است که آنها از آتش آسیب می بینند یا اگر در جایی سقوط کنند آسیب می بینند.

هیولاها در نقاط تخم ریزی تصادفی روی نقشه ظاهر می شوند و می توانند شما را در شعاع 16 میدان اسیر کنند. استثناها Enderman با 64 فیلد و Ghast با 100 فیلد هستند.

هیولاهای منفعل: این موجودات به شما حمله نمی کنند. آنها به زمین نیاز دارند تا اصلاً بتوانند تخم ریزی کنند. استثنا در این مورد ماهی مرکب است که در آب ظاهر می شود.

هیولاهای خنثی: موجودات این دسته تنها در صورتی به شما حمله می کنند که آنها را تحریک کنید. مثلاً اگر به گرگ ضربه بزنید، چشمان او قرمز می شود و به شما حمله می کند.

هیولاهای متخاصم: این هیولاها هنگامی که در محدوده هستند یا زمانی که شما را ببینند بلافاصله به خطرناک ترین ماب های ماینکرافت شما حمله می کنند.

به استثنای ارواح، ماهی نقره ای و موجودات لجن، این موجودات عمدتاً فقط در سطح نور 7 یا کمتر ظاهر می شوند.Minecraft: همه هیولاها در یک نگاه هیولاها در Minecraft به روش های مختلف حرکت می کنند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دانلود بازی ماینکرافت هک شده بپردازید.

شما بیشتر با بسیاری از موجودات روبرو می شوید، برخی دیگر مانند ماب های جدید ماینکرافت گل های آهنی هستند که ابتدا باید خطرناک ترین ماب های ماینکرافت خودتان بسازید و برخی فقط از طریق به اصطلاح تخمگذار ظاهر می شوند.

مقاله زیر شما را با تمام هیولاهای فعلی بازی و ویژگی های آنها آشنا می کند.در دنیای Minecraft، ابزار، سلاح و زره بهترین دوستان شما هستند. آنها به شما کمک می کنند زنده بمانید، بسازید و البته مال من در بازی. اما این همه ماجرا نیست.

برای اعمال یک افسون، می توانید یک جدول افسون در Minecraft ایجاد کنید. یا می‌توانید خطرناک ترین ماب های ماینکرافت از کتاب‌های مسحور شده در Minecraft برای اعمال آسان‌تر افسون‌ها استفاده کنید.

اکنون برای سهولت در انتخاب شما، لیستی از بهترین و منحصر به فردترین جادوها را برای آیتم های مختلف بازی گردآوری کرده ایم. شما مختارید که از بین آنها انتخاب کنید تا مجموعه ای از آیتم های مسحور شده را برای خود بسازید. اما جمع آوری این طلسم ها زمان زیادی می برد.

بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، بیایید بهترین جادوها را در Minecraft برای سال 2022 بیاموزیم.بهترین خطرناک ترین ماب های ماینکرافت افسون‌ها در Minecraft (2022) بهترین جادوهای ذکر شده در این مقاله در نسخه های Minecraft Java و Bedrock کار می کنند.

ما همچنین تمام افسون‌ها را در آخرین به‌روزرسانی Minecraft 1.18 آزمایش کرده‌ایم تا بتوانید از سازگاری آنها مطمئن شوید. همچنین، لیست ما به هیچ وجه سفارشی نیست، بنابراین با خیال راحت به کشف افسون ها بر اساس علایق خود بپردازید.

1. نشکن.بیایید با یکی از محبوب ترین افسون های Minecraft در بازی شروع کنیم که می توانید خطرناک ترین ماب های ماینکرافت آن را برای هر آیتمی با دوام اعمال کنید. همانطور که از نام آن پیداست، غیر قابل تخریب ماندگاری هر آیتم در بازی را افزایش می دهد.

و اگر قبلا Minecraft بازی کرده اید، می دانید که افزایش دوام چقدر می تواند ما را نجات دهد.با استفاده از مواد نشکن، اقلام بسیار بیشتر از حد معمول دوام خواهند داشت. تخریب ناپذیری سطح 3 دوام هر مورد را 700% افزایش می دهد.

بازیکنان می توانند آن را روی هر آیتمی در بازی که ماندگاری ماب های جدید ماینکرافت دارد استفاده کنند. این افسون بیشتر در خطرناک ترین ماب های ماینکرافت موارد کمیاب مانند Elytra، الماس یا ابزارها و سلاح‌های غیرزریت استفاده می‌شود.

2. تعمیر.ادامه آشکار غیر قابل نابودی، افسون شفابخش است. این دومین افسون رایج مورد استفاده در Minecraft است. شما می توانید هر موردی را با جمع آوری گوی های تجربه تعمیر کنید. تنها شرط این است که این مورد باید مجهز باشد.

علاوه بر این، حتی می‌توانید آن را روی چندین مورد به طور همزمان اعمال کنید. بازی یک آیتم تصادفی خطرناک ترین ماب های ماینکرافت را انتخاب می کند و به طور خودکار آن را بازیابی می کند.

با این حال، اگر هیچ یک از آیتم های مجهز نیاز به تعمیر نداشته باشند، گوی های تجربه یا گوی های تجربه به تجربه بازیکن اضافه می شوند. علاوه بر این، اگر موردی که به‌طور تصادفی انتخاب شده به دوام کامل رسیده باشد و نیازی به تعمیر نداشته باشد، گوی‌های تجربه وارد نوار تجربه بازیکن می‌شوند.

3. تیزی.شما می توانید این افسون را روی شمشیر یا تبر در Minecraft اعمال کنید. استفاده از آن آسیب خطرناک ترین ماب های ماینکرافت وارد شده توسط این موارد را افزایش می دهد. از شمشیر یا تبر تیزتر می توان برای کشتن اوباش سریعتر و آسانتر استفاده کرد.

در ضمن با تبر تیزتر هم می توانید چوب را سریعتر بشکنید. وضوح در Bedrock Edition به میزان 1.25 آسیب اضافی در هر سطح افزایش می یابد. و “0.5xlevel + 0.5” در نسخه جاوا. با استفاده از سندان درون بازی فقط می توانید 5 وضوح داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ بپردازید.

4. بی نهایت در کمان.همانطور که از نام آن پیداست، این افسون به شما تیرهای بی نهایت می دهد. این خطرناک ترین ماب های ماینکرافت یک افزودنی عالی به لیست ما از بهترین ارتقاهای Minecraft است و در مبارزه با اژدهای پایانی مفید خواهد بود.

بدون آنها، فلش به محض رها کردن آن مصرف می شود. ماب های جدید ماینکرافت بنابراین اگر فقط یک تیر در موجودی خود دارید و کمان شما این افسون را دارد، در طرف معامله بهتر هستید.

بر خلاف دیگر افسون ها، این یکی هیچ سطحی ندارد زیرا نمی توانید از بی نهایت عبور کنید. با این حال، فلش ها همچنان طبق معمول کار می کنند.

5. کلنگ لمسی ابریشم.این افسون خاص به بازیکن اجازه می دهد تا به جای اینکه به طور معمول بلوک ها خطرناک ترین ماب های ماینکرافت را رها کند، چندین بلوک را به طور کامل جمع آوری کند.

می توانید آن را روی ابزارهای متعددی از جمله کلنگ، بیل، تبر و حتی Eoe اعمال کنید. اما بازیکنان معمولاً به کلنگ Silk Touch پایبند هستند. زیرا بسیاری از اقلام مانند سنگ معدن، سینه‌های اندر، سنگ و غیره را می‌توان تنها با یک لمس ابریشمی و منحصراً با کلنگ برداشت.

با این حال، اگر می خواهید بلوک های برف و برف را جمع آوری کنید، به یک ماب های جدید ماینکرافت بیل نیاز دارید که خطرناک ترین ماب های ماینکرافت جادوگری Silk Touch روی آن اعمال شود.

همچنین مانند Infinity فقط یک سطح دارد که به محض استفاده از آن به دست می آورید.6. افتادن پر روی چکمه با نام این افسون گرفتار نشوید. آن را دارد سرعت سقوط شما را در Minecraft کاهش نمی دهد.

اما آسیب سقوط را تا حد زیادی کاهش می دهد. می توان آن را تا 4 سطح ارتقا داد و علاوه بر این با افزایش هر سطح 12٪ آسیب سقوط را کاهش می دهد.

شما باید آن را با استفاده از جدول افسون روی چکمه های خود اعمال کنید.این یکی از نادرترین خطرناک ترین ماب های ماینکرافت جادوهایی است که می توانید با یک میز افسون روبرو شوید.

و فقط به عنوان یک یادآوری، حتی شما را کشنده نمی کند. اگر محافظت اضافی ندارید، حتی با Feather Falling 4 می توانید انتظار داشته باشید که در سقوط 55 بلوک بمیرید.

چندتا از خطرناک ترین ماب های ماینکرافت

می توانید آن را روی شلوار، سینه بند، کلاه ایمنی و چکمه بمالید. هنگام بازیگری، انواع آسیب های آتش خطرناک ترین ماب های ماینکرافت را از بازیکن حذف می کند.

فقط 4 سطح، با هر سطح ماب های جدید ماینکرافت جدید 8٪ محافظت اضافی دریافت می کنید. بنابراین حتی با یک زره کاملا شارژ شده می توانید تا 32 درصد محافظت در برابر آتش داشته باشید.

با افزایش مقدار زره پوشیدن با این افسون، حتی بیشتر می شود.با این افسون، حتی می توانید انتظار داشته باشید که از سقوط گدازه جان سالم به در ببرید.

با این حال، آسیب فقط به تأخیر می افتد، نه تعمیر. به این ترتیب اگر در گدازه یا آتش بیفتید فوراً نمی میرید. اما خطرناک ترین ماب های ماینکرافت همچنان باید از اثرات مخرب آتش سوزی آگاه باشید. در سطوح بالاتر، حتی می توانید کاملاً در برابر آتش مصون باشید.

شکی نیست که این یکی از بهترین افسون های زرهی در Minecraft است.8. نفس کشیدن پس از شیرجه زدن در گودال گدازه، بیایید روی آب برای بهترین افسون بعدی خود خطرناک ترین ماب های ماینکرافت در Minecraft تمرکز کنیم. نفس یک افسون منحصر به فرد برای کلاه ایمنی است.

این به شما این امکان را می دهد که نفس خود را برای مدت طولانی تری زیر آب نگه دارید. پیش از این، دید زیر آب را نیز به بازیکنان بهبود بخشید، اما سازندگان آن را از نسخه‌های جدید بازی حذف کردند.

حداکثر 3 سطح دارد که بالاترین آن در مجموع 60 ثانیه قبل از غرق شدن به شما فرصت می دهد. این افسون را می توان روی یک سکان معمولی یا حتی یک کلاه لاک پشتی اعمال کرد.

با افزودن آن به لاک لاک پشت، 10 ثانیه نفس اضافی زیر آب به شما می دهد. این یک طلسم بسیار مفید برای کاوش در بناهای تاریخی دریا و موارد دیگر است.

9. بیعت با سه گانه.در ادامه اکتشاف خود در اقیانوس، یک سه گانه داریم. بسیاری از خطرناک ترین ماب های ماینکرافت بهترین جادوهای سه گانه در Minecraft وجود دارد، اما اکثر آنها برای کار کردن به شرایط خاصی نیاز دارند.

اما جذابیت های وفاداری جالب و منحصر به فرد هستند. هنگامی که از آن استفاده می کنید، ماب های جدید ماینکرافت سه گانه پس از پرتاب به سمت شما باز می گردد. این اثر شبیه چکش ثور است.دارای 3 سطح است و هر سطح منجر به افزایش نرخ بازگشت سه گانه می شود.

این کار به این صورت است: هر زمان که یک سه گانه را پرتاب می کنید و با یک بلوک یا موجودیت خطرناک ترین ماب های ماینکرافت تماس پیدا می کند، باید به سمت شما برگردد. آسیب معمولی خواهد داشت، اما به جای گیر کردن، به شما باز می گردد.

تنها استثناء خطرناک ترین ماب های ماینکرافت در این مورد پرتاب دوز است.10. اثربخشی ابزار هیچ لیستی از بهترین جادوهای Minecraft بدون کارایی کامل نیست. این یک طلسم کلیدی است.

که می تواند استخراج و اکتشاف را آسان تر کند. این باعث افزایش سرعت استخراج، تخریب و حفاری می شود. می توانید آن را روی کلنگ، بیل، تبر، بیل و قیچی بزنید.

افسون تنها دارای 5 سطح با حداکثر افزایش 45٪ است.با این حال، به یاد داشته باشید که هنوز باید از ابزارهای مناسب در بلوک های مناسب استفاده کنید.

شما نمی توانید از بیل برای شکستن آهن استفاده کنید و انتظار داشته باشید که سریعتر از حد معمول حرکت کند. افسون بهره وری تنها زمانی کار می کند که از ابزار صحیح برای شکستن یک بلوک سازگار استفاده شود.

برخلاف زندگی واقعی، شادی در Minecraft قابل مدیریت ماب های جدید ماینکرافت و به خوبی تعریف شده است. شانس خطرناک ترین ماب های ماینکرافت شانس یا شانس افتادن آیتم ها را در حین استخراج در بازی افزایش می دهد.

همچنین تعداد اقلامی که توسط ماینینگ رها می شوند را افزایش می دهد.در مقایسه، استخراج سنگ آهن به طور منظم تنها 1 آهن خام آزاد می کند. با این حال، یک طلسم خوش شانس می تواند تا 4 بلوک آهن خام را در هنگام استخراج برای شما به ارمغان بیاورد.

اگر می‌خواهید بدانید کجا می‌توانید الماس را در Minecraft 1.18 پیدا کنید، راهنمای پیوندی ما خطرناک ترین ماب های ماینکرافت را برای اطلاعات بیشتر دنبال کنید.12 غارت با شمشیر مشابه Fortune، Looting نیز یکی از بهترین ارتقاءهای افزایشی در Minecraft است.

اما فقط بر روی شمشیرها تمرکز می کند و اوباش را بیشتر از حد معمول غارت می کند. همچنین شانس سقوط را افزایش می دهد از اقلام کمیاب مانند جمجمه اسکلت ویتر. مانند شانس، نمی‌تواند میزان افتادن گوی‌های XP را افزایش دهد. در مجموع 3 سطح وجود دارد.

همچنین به خاطر داشته باشید که این روی همه اوباش تأثیر نمی گذارد. ماهی ها، گولم ها و ویترز همان لوت های معمولی را رها می کنند. گروه‌هایی که معمولاً سقوط نمی‌کنند (مثلاً زنبورها) بر این ارتقا تأثیری نمی‌گذارند.

13. جنبه آتشین روی شمشیر همانطور که احتمالا حدس زده اید، این افسون به شمشیرهای شما توانایی آتش زدن اوباش را می دهد. این یک افسون معمولی است که فقط 2 سطح دارد. کشتن اوباش با Fire Aspect گوشت پخته شده را به جای گوشت خام معمولی از بین می برد.

حتی می توانید از آن برای روشن کردن شمع، آتش کمپ و دینامیت در Minecraft Bedrock Edition استفاده خطرناک ترین ماب های ماینکرافت کنید.به نظر می رسد یک طلسم قدرتمند است.

اما توسعه دهندگان اطمینان حاصل کردند که از آن در خطرناک ترین ابعاد استفاده نکنید. ماب های جدید ماینکرافت به استثنای Piglins و Hoglins، همه اوباش انحصاری Nether در برابر Fire Aspect مصون هستند.

14. حفاظت از زره.هدف از زره در Minecraft کاهش آسیبی است که یک گروه یا آیتم به شما خطرناک ترین ماب های ماینکرافت وارد می کند. Protection Enchantment این توانایی را بسیار افزایش می دهد.

علاوه بر افزایش کاهش آسیب از زره کلی، کارهای بیشتری انجام می دهد. همچنین در برخی سطوح محافظت در برابر آتش، انفجار، پرتابه و تصادف ارائه می دهد. به عبارت دیگر، با Enchanted Armor of Protection می توانید هر نوع آسیبی را کاهش دهید.

Protection دارای 4 سطح است خطرناک ترین ماب های ماینکرافت و یکی از مهم ترین افسون های بقای Minecraft است. اما نمی تواند خطرناک ترین ماب های ماینکرافت شما را از گرسنگی یا فراموشی نجات دهد.

همچنین، نمی تواند آسیب Poison یا Wither را در Bedrock Edition کاهش دهد. با این حال، هنوز هم می تواند جایگزین مناسبی برای مقاومت در برابر آتش گدازه باشد، اما فقط برای مدت کوتاهی. ممکن است در سفر بعدی خود به هلند همراه خود داشته باشید.15. دور بریزید.

به عنوان آخرین ورودی در لیست ما از بهترین جادوها در Minecraft، ما Knockback را داریم. ماب های جدید ماینکرافت ناک خطرناک ترین ماب های ماینکرافت بک بر خلاف اسکلت ها یا غول ها در برابر مبارزه با اوباش بسیار مفید است.

این ضربه بک یا پس‌بکی را که هر گروه هنگام حمله توسط بازیکن دریافت می‌کند، افزایش می‌دهد. اوباش را با فاصله ای بیشتر از حد معمول به عقب می راند. از آنجایی که اکثر اوباش Minecraft برای حمله به مجاورت متکی هستند، این می تواند بسیار مفید باشد.

برای بهبود عملکرد و گرافیک می توانید OptiFine را در Minecraft دانلود و نصب کنید. Minecraft به عنوان خطرناک ترین ماب های ماینکرافت یک بازی sandbox چیزهای زیادی برای ارائه دارد. بنابراین، بیایید زمان را از دست ندهیم و این بهترین افسون ها را برای بهبود ابزار و سلاح های خود برای افزایش شانس بقا امتحان کنیم.

بزرگترین جهان در Minecraft چیست؟

شامل چهار میلیارد بلوک است. بزرگترین مکان در دنیای واقعی ایجاد شده در Minecraft: بررسی دستورات بریتانیا نقشه ای از بریتانیا و جزایر آن را با استفاده از 22 میلیون بلوک برای پوشش بیش از 86000 مایل مربع از زمین ایجاد کرد. هر بلوک نشان دهنده 538 فوت مربع است.

چگونه نقشه های Minecraft را به صورت رایگان دریافت می کنید؟

نقشه های "Minecraft" را می توان به صورت رایگان از سایت های اجتماعی مانند Minecraft Maps یا CurseForge دانلود کرد. پس از دانلود نقشه "Minecraft"، می توانید با قرار دادن آن در پوشه "save" بازی خود، روی آن بازی کنید.

چگونه در Minecraft یک شهر بسازید؟

بازیکنان باید با یک پایگاه خانگی شروع کنند. بازیکنان چه در شهر زندگی کنند چه نباشند، بازیکنان به مکانی برای ذخیره اقلام و خواب شبانه نیاز دارند. بازیکنان باید نقطه شروعی را روی نقشه انتخاب کنند که فضای زیادی برای کار برای گسترش مستمر شهرشان فراهم کند.

خطرناک ترین ماب های ماینکرافت
خطرناک ترین ماب های ماینکرافت

کارگردان: 1934 رأی

تاریخ ایجاد شد: 2022-06-18 15:05

امتیازدهی ویرایشگر:
5

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *