دانلود پروژه اسکرچ

روش دانلود پروژه اسکرچ

پروژه برای برنامه اسکرچ چیست؟یک دانلود پروژه اسکرچ پروژه ساخته شده در برنامه Scratch است. یک پروژه می تواند هر چیزی باشد، از دانلود پروژه اسکرچ موسیقی و انیمیشن گرفته تا هنر، بازی و شبیه سازی. آنها در شش ژانر اصلی دسته بندی شده اند که رایج ترین آنها دانلود پروژه اسکرچ بازی و انیمیشن است.

پیشنهاد میکنم مقاله دانلود مستقیم اسکرچ مطالعه کنید.

در حال حاضر بیش از 36 میلیون پروژه مشترک در وب سایت Scratch وجود دارد.یک پروژه در ویرایشگر برنامه Scratch ایجاد می شود که رابطی برای طراحی و برنامه نویسی دانلود پروژه اسکرچ یک پروژه در Scratch است. پروژه ها را می توان از Scratch 2.0 Online Editor، Offline Editor یا Scratch 1.4 به اشتراک گذاشت.

دانلود پروژه اسکرچ

برای دسترسی به ویرایشگر آنلاین، روی «ایجاد» در نوار پیمایش در سمت چپ بالای سایت کلیک کنید.پروژه اسکرچ نام پروژه
برای تغییر نام پروژه در ویرایشگر یا نمایشگر، روی کادر متن بالای قاب پخش کننده کلیک کنید و متن را ویرایش کنید. یک پروژه جدید دارای نام “Untitled” یا “Untitled-n” است که دانلود پروژه اسکرچ در آن n یک بیشتر از تعداد پروژه های بدون عنوان قبلی است.

پس از ایجاد یک پروژه می توان آن را با جهان به اشتراک گذاشت. روش اشتراک گذاری بستگی به نسخه Scratch مورد استفاده و محل اشتراک گذاری پروژه دارد:ویرایشگر آنلاین Scratch 2.0 – وارد دانلود پروژه اسکرچ حساب کاربری Scratch خود شوید و روی “اشتراک گذاری” در بالا سمت راست کلیک کنید.

پیشنهاد میکنم مقاله برنامه نویسی اسکرچ دانلود مطالعه کنید.

Scratch 2.0 offline – به Files> share on site بروید و اطلاعات تعیین شده را تکمیل و ارسال کنید.صفحه پروژه – در نزدیکی بالای صفحه، روی “اشتراک گذاری” کلیک کنید، که در دانلود پروژه اسکرچ یک کادر مستطیلی قرار دارد.Scratch 1.4 – Access Share> این پروژه را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید و اطلاعات تعیین شده را تکمیل و ارسال کنید.

کاربر نمی تواند پروژه خود را به اشتراک بگذارد اگر ایمیل او تایید نشده باشد.هیچ محدودیتی برای تعداد پروژه هایی که کاربر می تواند در سایت Scratch به اشتراک بگذارد وجود دانلود پروژه اسکرچ ندارد. دانلود پروژه ها همیشه رایگان است و خواهد بود.نمایش پروژه هامشاهده پروژه ای که قبلا ایجاد کرده اید یا در حال ایجاد آن هستید آسان است.

وقتی وارد حساب کاربری خود می شوید، گوشه سمت راست را نگاه کنید. باید یک پاکت نامه و یک پرونده وجود داشته باشد. روی پوشه فایل کلیک کنید و می توانید دانلود پروژه اسکرچ تمام پروژه هایی را که در گذشته ایجاد کرده اید یا هنوز در حال انجام آنها هستید، مشاهده کنید. همچنین می توانید مانند بخش بعدی آمار را بررسی کنید.

برای هر پروژه، نواری برای نمایش موارد زیر اختصاص داده شده است این مقادیر نشان می دهد که یک پروژه تا چه حد از نظر محبوبیت موفق بوده است و اغلب کاربران دانلود پروژه اسکرچ را راهنمایی می کند که آیا پروژه آنها به شدت مورد استفاده قرار می گیرد یا خیر.یادداشت های پروژه

در سمت راست پروژه، نمرات و اعتبارات پروژه قرار دارد. آنها حاوی اطلاعاتی در مورد پروژه هستند. اگر کاربر وارد شده باشد، در صورت تمایل می تواند یادداشت های پروژه دانلود پروژه اسکرچ های خود را ویرایش کند. بالاتر از نمرات و واحدها دستورالعمل آمده است. دستورالعمل ها اغلب نحوه عملکرد پروژه و نحوه اجرای آن توسط کاربر را توضیح می دهند.

پیشنهاد میکنم مقاله دانلود زبان برنامه نویسی اسکرچ مطالعه کنید.

دانلود پروژه اسکرچ همراه با آموزش

از مشورت با آموزش های موجود در سایت اسکرچ برای الهام بخشیدن به بهترین شیوه ها دریغ نکنید.هنگامی که کاربر بر روی دکمه “Embed” کلیک می کند، یک کادر متنی دانلود پروژه اسکرچ حاوی کد جاسازی و یک پیوند اشتراک گذاری در سمت راست باز می شود. کد جاسازی شده را در یک ویرایشگر HTML قرار دهید تا پروژه در آنجا نمایش داده شود.

پروژه های داخلی را نمی توان به صورت تمام صفحه مشاهده کرد.اگر کاربر وارد شده بخواهد ببیند پروژه چگونه انجام شده است، می تواند با کلیک بر روی دکمه دانلود، آن را دانلود پروژه اسکرچ دانلود کند. با رفتن به داخل پروژه، کلیک بر روی File و کلیک بر روی “دانلود” می توان به دکمه دسترسی پیدا کرد.

با این حال، دکمه “دانلود پروژه” را نمی توان غیرفعال یا حذف کرد. این به این دلیل است که اگر این کار را انجام دهد، توافقنامه مجوز بازی را نقض می کند.کاربردهای دیگر دانلود پروژه اسکرچ در حین دانلود عبارتند از:ریمیکس همکاری خواندن یک پروژه پس از دانلود، یک پروژه بهتر از آنلاین عمل می کند.

به همین ترتیب، اگر پروژه ای در اسکرچ 1.4 ساخته شده باشد و هرگز در اسکرچ 2.0 ویرایش نشده باشد، می توان آن را برای اسکرچ 1.4 با کلیک بر روی دکمه “اشتراک گذاری دانلود پروژه اسکرچ در” و سپس “دانلود” دانلود کرد.سری پروژه های زیر شامل پروژه های SCRATCH در سطح “پیشرفته” است.

استفاده از Scratch و همچنین مفاهیم کلیدی الگوریتم های کامپیوتری بدیهی تلقی می شود. استدلال منطقی مورد نیاز برای طراحی این برنامه ها نیز دشوارتر است. آنها رویکرد دانلود پروژه اسکرچ و استفاده می کنند:دستکاری متغیرها در سطح پیشرفته تر،آزمایش در سطح پیچیده تر،لیست ها (متغیرهای نوع آرایه).

آنها همچنین برنامه نویسی مبتنی بر رویداد را به برنامه نویسی متوالی ترجیح می دهند.آنها حاوی یک مولد پیچ ​​و خم هستند که یک بازی پلتفرم را برنامه ریزی می کنند و یک ساعت دانلود پروژه اسکرچ نمایشگر دودویی ایجاد می کنند. از دیدگاه ما، افرادی که به سطح انجام این پروژه ها رسیده اند، می توانند به یک زبان برنامه نویسی واقعی روی بیاورند.

آنها به منطقی نیاز دارند که احتمالاً فقط در پایان چرخه 4 قابل دسترسی است.هر پروژه گام به گام شرح داده شده است تا بتوان از آن در آموزش استفاده کرد. این پروژه ها فقط برای دانلود پروژه اسکرچ حساب های نوع “معلم” قابل دسترسی هستند. هر پروژه با یک فایل PDF خلاصه و تمام منابع گرافیکی آن برای دانلود در دسترس است.

اطلاعات SCRATCH 3 در 2 ژانویه 2019 منتشر شد. این پروژه ها با SCRATCH 2 ساخته شده اند اما با آخرین نسخهSCRATCH سازگار هستند و پروژه های تمام شده قابل دانلود را دانلود پروژه اسکرچ می توان بدون مشکل در SCRATCH 3 باز کرد و استفاده کرد. ما همچنین در حال آماده سازی پروژه هایی هستیم که از ویژگی های جدید این آخرین نسخه استفاده می کنند!

تصویر شامل یک انجمن است اگر در مورد پروژه های این بخش مشکل دارید یا سوالات برنامه نویسی دارید، یک تالار گفتگوی کوچک در دسترس است. دریغ نکنید که سؤالات دانلود پروژه اسکرچ خود را از ما بپرسید، یا اگر سؤال شما قبلاً پاسخی دارد، مشورت کنید.هدف ما ارائه پروژه هایی است که به آنچه در این فرآیند نیاز دارید نزدیکتر باشد.

اگر می‌خواهید یک پروژه SCRATCH در سطح دانلود پروژه اسکرچ پیشرفته ایجاد کنید و کمک می‌خواهید، می‌توانید در این انجمن از ما بخواهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *