دوره اسکرچ مقدماتی

دوره اسکرچ مقدماتی

برنامه نویسی را در دوره اسکرچ مقدماتی حین تفریح ​​با Scratch یاد بگیرید حلقه‌ها، متغیرها و غیره – آیا این عبارات باعث می‌شوند شما عرق کنید؟در دوره اسکرچ مقدماتی این مورد، شما قبلاً مکان مناسب را پیدا کرده اید!گربه ای به نام SCRATCH نام آن از محیط دوره اسکرچ مقدماتی برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی Scratch.

پیشنهاد میکنم مقاله نرم افزار اسکرچ مقدماتی مطالعه کنید.

به شما کمک می کند تا مهارت های برنامه نویسی اولیه را به دست آورید و شک و تردیدهای خود را فراموش کنید. بعد از اینکه در یکی از چهار مبحث متخصص شدید، آزاد خواهید بود که دوره اسکرچ مقدماتی از مهارت های جدید و خلاقیت زیاد خود استفاده کنید. در گروه های چهار نفره دانش تخصصی خود را برای طراحی یک بازی تخیلی و بهبود مهارت های خود به کار خواهید گرفت.

دوره اسکرچ مقدماتی

در پایان، شما به خوبی در مدیریت دوره اسکرچ مقدماتی حلقه ها، متغیرها و غیره تمرین خواهید کرد!آن را دنبال کنید و یک InfoSphere-Scratcher شوید :-)برخی اطلاعات بیشتر برای بزرگسالان:Scratch به دانش آموزان این امکان را می دهد که دنیای برنامه نویسی را به شیوه ای بازیگوش کشف کنند.

شرکت کنندگان می توانند در مدت زمان کوتاهی به نتایج شگفت انگیزی دست یابند، دنیای خود را طراحی کنند، چهره های دلخواه خود را مدیریت کنند – به این ترتیب، دوره اسکرچ مقدماتی توسعه نرم افزار سرگرم کننده است. دانش آموزان با محیط برنامه نویسی Scratch کار می کنند که آنها را قادر می سازد تا سناریوهای خود را در سطوح مختلف دشواری ایجاد و برنامه ریزی کنند.

پیشنهاد میکنم مقاله سوالات اسکرچ مقدماتی مطالعه کنید.

بدین ترتیب شخصیت های مختلف می توانند در جهان های خیالی خود طراحی شده برنامه ریزی شوند. ابتدا، دانش‌آموزان آموزش می‌بینند تا در عناصر برنامه‌نویسی دوره اسکرچ مقدماتی مختلف (مثلاً حلقه‌ها یا متغیرها) متخصص شوند – بله، گاهی اوقات این کار باعث می‌شود که دانش‌آموزان به چرخش درآیند.

سپس تیم هایی تشکیل می شوند که متشکل از کارشناسان همه حوزه ها هستند. سپس تیم های جدیدی ساخته می شوند تا هر دامنه توسط یک متخصص در هر گروه ارائه شود. دوره اسکرچ مقدماتی هر متخصصی برای برنامه ریزی یک بازی کوچک که باعث سرگرمی و جاه طلبی می شود مورد نیاز است.

Scratch فرصت ورود بازیگوش در برنامه نویسی را ارائه می دهد. در این ماژول، دانش آموزان می توانند سناریوهای خود را در سطوح مختلف دشواری طراحی و برنامه ریزی کنند.نسخه دوره اسکرچ مقدماتی اصلی توسط: لورا تیمان، کاتلین هارتکف، گئورگ میراو، یان شولز در اینجا، جوانه خراش می تواند چگونگی برداشتن اولین قدم های خود را در خراش جستجو کند.

از برنامه نویسی لذت ببرید!در این دوره به تدریج یاد می گیرید که چگونه بازی های خود را برنامه ریزی کنید. شما به سرعت بر اصول برنامه نویسی مسلط خواهید شد و همچنین دوره اسکرچ مقدماتی مهارت های مهم IT را به دست خواهید آورد. برای این دوره نیازی به دانش قبلی ندارید. بنابراین می توانید بلافاصله شروع کنید!

دوره اسکرچ مقدماتی و پیشرفته

در 19 درس هیجان انگیز لیزا و لوکاس با بازیگوشی به شما یاد می دهند که چگونه بازی های خود را توسعه دهید! شما یاد خواهید گرفت که چگونه:به شما اجازه می دهد تا دوره اسکرچ مقدماتی چهره خود را کنترل کنید.حریفانی برای شخصیت خود ایجاد کنید که می توانند شما را تعقیب کنند یا مسیرهای ثابتی داشته باشند.

اقلام قابل جمع آوری برای شخصیت خود تهیه کنید.امتیاز بالایی را در بازی خود ایجاد کنید تا بتوانید با دوستان خود رقابت کنید و خیلی بیشتر!با ویدیوهای تعاملی، آزمون‌های هیجان‌انگیز دوره اسکرچ مقدماتی و کارهای دشواری که می‌توانید بلافاصله در آن شرکت کنید، موفقیت سرگرمی و یادگیری تضمین می‌شود.

پیشنهاد میکنم مقاله برنامه نویسی اسکرچ مقدماتی مطالعه کنید.

کل دوره حدود 16 ساعت طول می کشد. می‌توانید در هر زمانی آموزش را متوقف کنید و دفعه بعد از جایی که آن را متوقف کردید ادامه دهید.برای کاربران مک مهم است! مرورگر سافاری با دوره اسکرچ مقدماتی عناصر تعاملی دوره مشکل دارد. بنابراین، لطفاً از مرورگر دیگری برای دوره استفاده کنید، مانند Google Chrome.

با هم دو بازی را برنامه ریزی می کنیم. برای شروع بازی روی پرچم سبز کلیک کنید!بازی اول درباره ماهی فردی است. می توانید آن را با کلیدهای جهت دار کنترل کنید و ستاره های دریایی دوره اسکرچ مقدماتی را برای امتیاز جمع آوری کنید. اما مراقب دیگر موجودات دریایی و به خصوص کوسه باشید!

اینجا را کلیک کنید تا نگاهی به پروژه بیندازید و دانش جدید خود را در برنامه خود بگنجانید!بازی دوم در مورد اسنوی، آدم برفی است. دوباره می توانید آن را با کلیدهای جهت دار کنترل دوره اسکرچ مقدماتی کنید و سعی کنید تا آنجا که ممکن است دانه های برف را جمع آوری کنید! اما مراقب سگ هایی که به اطراف می دوند و خورشید!

اما این همه ماجرا نیست. پس از اتمام این دوره، شما قادر خواهید بود بازی های منحصر به فرد خود را به تنهایی توسعه و برنامه ریزی کنید. سپس با مفاهیمی از علوم کامپیوتر آشنا دوره اسکرچ مقدماتی خواهید شد، مانند:سیستم مختصات پرس و جوهای شاخه ای (اگر/دیگر)

آسیاب کردن توالی برنامه متغیرها مقادیر تصادفی دوره اسکرچ مقدماتی انواع داده ها (به عنوان مثال Booleans)وقتی آماده شدید، شروع کنید و به زودی در ساخت بازی با Scratch حرفه ای خواهید شد!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *