قدرت های جادویی در ماینکرافت

کاربرد قدرت های جادویی در ماینکرافت

روش های سحر و جادو قدرت های جادویی در ماینکرافت رایج ترین روش برای مسحور کردن یک آیتم در Survival استفاده از جدول افسون است. در ازای قدرت های جادویی در ماینکرافت تجربه و لاجورد، یک کالای غیر مسحور شده به طور تصادفی یک یا چند جادو به دست قدرت های جادویی در ماینکرافت می آورد.

♥ پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله کمیاب ترین مکان های ماین کرافت

این روش قیچی، فندک، هویج روی چوب، سپر و الیترا را مسحور نمی کند.رابط یک جدول افسون. بالا: قابل اجرا نیست. زیر: با یک شی و شناور روی خط سوم.برای مسحور کردن قدرت های جادویی در ماینکرافت یک آیتم با استفاده از جدول افسون، بازیکن باید آن آیتم را در کادر سمت چپ رابط جدول قرار دهد و 1 تا 3 واحد از آن را قرار دهد.

قدرت های جادویی در ماینکرافت

لاجورد لاجورد در کادر سمت راست برای باز کردن قفل سه خط افسون، با دانستن اینکه خط بالایی مربوط به حداقل سطح افسون و خط پایین با حداکثر سطح است. سپس قسمت قدرت های جادویی در ماینکرافت سمت راست رابط حداکثر سه گزاره را نشان می‌دهد که با حروف علامت در الفبای استاندارد کهکشانی (in) که به افسون ارتباطی ندارند.

با نگه داشتن ماوس روی یکی از پیشنهادات موجود در جدول افسون، نام یک افسون را که می توان روی شی پیدا کرد نمایش می دهد. تا زمانی که یک مورد طلسم نشود، لیست قدرت های جادویی در ماینکرافت افسون های احتمالی بازنشانی نمی شود. در بازی چند نفره، هر بازیکن باید یک آیتم را مسحور کند تا لیست دلربایی خود را به روز کند.

♥ پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله ساخت اسباب بازی در ماینکرافت

بازیکن در صورت داشتن تجربه کافی و لاجورد می تواند روی یکی از سه خط کلیک کرده و آیتم طلسم شده را جمع آوری کند. هر گزاره با مجموعه‌ای تصادفی از افسون‌ها که به تعداد قدرت های جادویی در ماینکرافت سطوح تجربه مورد نیاز بستگی دارد، مورد را آغشته می‌کند. بنابراین از سطوح تجربه ای که در طول بازی به دست می آید.

با این حال، تعداد سطوحی که واقعاً از بازیکن کم می‌شود با تعداد واحدهای لاجورد درخواستی برابر است، یعنی بین 1 تا 3. برای مثال، اگر ردیف سوم در سطح 30 جادویی ارائه قدرت های جادویی در ماینکرافت دهد، بازیکن باید حداقل 30 واحد داشته باشد. سطوح، اما در واقع فقط 3 سطح و 3 واحد لاجورد برای او هزینه خواهد داشت.

دانلود قدرت های جادویی در ماینکرافت

تعداد سطوح تجربه مورد نیاز بر میزان، نوع و سطح جادوهای اعمال شده بر روی آیتم تأثیر می‌گذارد، با سطح تجربه بالاتر معمولاً باعث افسون‌های بیشتر و/یا افسون‌های سطح قدرت های جادویی در ماینکرافت بالاتر می‌شود. با این حال، یک عامل تصادفی قابل توجهی وجود دارد، به این معنی که مسحور کردن.

♥ پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله ایده های خلاقانه در ماینکرافت

در سطح 30 (حداکثر) تضمین نمی کند که چندین افسون دریافت کنید یا حتی حداکثر سطح جادو را دریافت کنید – یک افسون در سطح 30 هنوز هم می تواند II یا III را به تنهایی به ارمغان قدرت های جادویی در ماینکرافت بیاورد. مثلا.احاطه کردن میز طلسم با قفسه های کتاب، حداکثر سطح افسون را افزایش می دهد.

افسون کردن یک کتاب یک کتاب مسحور تولید می کند، قدرت های جادویی در ماینکرافت که هیچ کاری به تنهایی انجام نمی دهد، اما جادوهای خود را برای اعمال بعدی بر روی یک شی دیگر از طریق سندان “ذخیره” می کند.در طول فرآیند جادو کردن، بازی دو اصلاح کننده را برای سطح افسون اصلی اعمال می کند.

از جمله یک اصلاح کننده بر اساس “افسون پذیری” آیتم، که به مواد و نوع آیتم آن بستگی دارد (جدول زیر را ببینید). مواد بهتری مانند الماس جذابیت کمتری دارند. بنابراین، بازی با یک قدرت های جادویی در ماینکرافت عملیات ریاضی بر اساس این معیار، سطح افسون را دوباره ارزیابی می کند.بر اساس سطح جادویی تغییر یافته.

بازی سپس فهرستی از تمام افسون‌های قابل اعمال بالقوه برای آیتم ایجاد می‌کند. هنگامی که فهرستی از جادوهای احتمالی برای آیتم را در اختیار داشت، بازی باید تعدادی را برای اعمال قدرت های جادویی در ماینکرافت انتخاب کند. هر افسون دارای یک وزن آماری است که در این صفحه در بخش مخصوص هر افسون نشان داده شده است.

سندان به شما این امکان را می دهد که افسون های دو شی از یک نوع را ترکیب کنید، یکی را قربانی کنید و دیگری را تعمیر کنید. علاوه بر این، سندان اجازه می دهد تا طلسم یک کتاب قدرت های جادویی در ماینکرافت طلسم شده به یک شی منتقل شود. این فرآیند به تجربه نیز نیاز دارد.این روش به شما این امکان را می دهد.

♥ پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله بازی ترسناک ماینکرافت

که جادوها را روی اشیایی که در حالت عادی در دسترس قدرت های جادویی در ماینکرافت نیستند قرار دهید یا حتی حداکثر سطح افسون را افزایش دهید.می توان اشیاء طلسم شده یا کتاب های طلسم شده را با ماهیگیری، با خرید آنها از یک روستایی کلاهبردار بازیابی کرد.بهترین هیولاها با قدرت جادویی در Minecraft کدامند؟

حتی با وجود اینکه اکثر هیولاهای ماین کرافت دارای نوعی قدرت های جادویی در ماینکرافت قدرت جادویی هستند، اینها بهترین و جالب ترین از همه هستند.جادوگر در Minecraft (تصویر از طریق Minecraft Wiki)سحر و جادو تقریباً مانند طبیعت دوم یک جادوگر است. این اوباش در Minecraft یک موجود جادویی کلاسیک است.

و عمدتاً قدرت معجون های جادویی خود را دارد قدرت های جادویی در ماینکرافت. یک اوباش متخاصم است که با معجون های مختلف با اثرات منفی به بازیکنان حمله می کند و از معجون های مفید در دفاع استفاده می کند.Elder Guardian (تصویر از طریق Minecraft Wiki)نگهبانان باستانی موجودات آبزی جادویی هستند.

که در بنای یادبود اقیانوس زندگی می کنند. توانایی ویژه آنها تأثیرگذاری بر بازیکنان با اثری به نام «خستگی معدن» است. این به شدت سرعت استخراج بازیکن را کاهش می دهد قدرت های جادویی در ماینکرافت تا جایی که آنها نمی توانند چیزی استخراج کنند. علاوه بر این، آنها می توانند لیزرهایی را شلیک کنند که می تواند آسیب های سنگینی وارد کند.

Blaze in Nether (تصویر از طریق Minecraft Wiki)بلیزها موجوداتی جادویی با ظاهری مرموز هستند که فقط در قلعه Nether ظاهر می شوند. آنها اساسا از میله های Blaze و شعله های قدرت های جادویی در ماینکرافت آتش ساخته شده اند. شعله ها موجوداتی در حال شناور هستند و می توانند به هر جایی پرواز کنند.

آنها در برابر آتش و گدازه مصون هستند و به بازیکن شلیک می کنند که مانند توپ های آتشین Ghast نمی توان آنها را منحرف کرد.اندرمن (تصویر از طریق Minecraft) اندرمن دارای قدرت های جادویی در ماینکرافت یک قدرت جادویی است که همه بازیکنان را در اولین برخورد با او مجذوب خود می کند: دوربری. قدرت جادویی اصلی اندرمن این است.

که می تواند به صورت تصادفی قدرت های جادویی در ماینکرافت در هر نقطه ای از 32 بلوک که آب یا گدازه ای در آن وجود نداشته باشد، تله پورت کند. این یکی از جالب ترین قدرت های جادویی در کل بازی است.Evoker in the Woodland Mansion (تصویر از طریق Minecraft Wiki)مسلما Evoker در مدیریت جادو بهترین است.

او دارای انبوهی از قدرت های جادویی است که از آنها برای آسیب رساندن به بازیکنان استفاده می کند. ابتدا، او از طلسم برای احضار چندین وکس با شمشیرهای آهنی استفاده قدرت های جادویی در ماینکرافت می کند که پرواز می کنند و به بازیکنان حمله می کنند. هنگامی که یک بازیکن سعی می کند به Evoker نزدیک شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *