قدرت های جادویی در ماینکرافت

کاربرد قدرت های جادویی در ماینکرافت

روش های سحر و جادو قدرت های جادویی در ماینکرافت رایج ترین روش برای مسحور کردن یک آیتم در Survival استفاده از جدول افسون است. در ازای قدرت های جادویی در ماینکرافت تجربه و لاجورد، یک کالای غیر مسحور شده به طور تصادفی یک یا چند جادو به دست قدرت های جادویی در ماینکرافت می آورد.

♥ پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله کمیاب ترین مکان های ماین کرافت

این روش قیچی، فندک، هویج روی چوب، سپر و الیترا را مسحور نمی کند.رابط یک جدول افسون. بالا: قابل اجرا نیست. زیر: با یک شی و شناور روی خط سوم.برای مسحور کردن قدرت های جادویی در ماینکرافت یک آیتم با استفاده از جدول افسون، بازیکن باید آن آیتم را در کادر سمت چپ رابط جدول قرار دهد و 1 تا 3 واحد از آن را قرار دهد.

قدرت های جادویی در ماینکرافت

لاجورد لاجورد در کادر سمت راست برای باز کردن قفل سه خط افسون، با دانستن اینکه خط بالایی مربوط به حداقل سطح افسون و خط پایین با حداکثر سطح است. سپس قسمت قدرت های جادویی در ماینکرافت سمت راست رابط حداکثر سه گزاره را نشان می‌دهد که با حروف علامت در الفبای استاندارد کهکشانی (in) که به افسون ارتباطی ندارند.

با نگه داشتن ماوس روی یکی از پیشنهادات موجود در جدول افسون، نام یک افسون را که می توان روی شی پیدا کرد نمایش می دهد. تا زمانی که یک مورد طلسم نشود، لیست قدرت های جادویی در ماینکرافت افسون های احتمالی بازنشانی نمی شود. در بازی چند نفره، هر بازیکن باید یک آیتم را مسحور کند تا لیست دلربایی خود را به روز کند.

♥ پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله ساخت اسباب بازی در ماینکرافت

بازیکن در صورت داشتن تجربه کافی و لاجورد می تواند روی یکی از سه خط کلیک کرده و آیتم طلسم شده را جمع آوری کند. هر گزاره با مجموعه‌ای تصادفی از افسون‌ها که به تعداد قدرت های جادویی در ماینکرافت سطوح تجربه مورد نیاز بستگی دارد، مورد را آغشته می‌کند. بنابراین از سطوح تجربه ای که در طول بازی به دست می آید.

با این حال، تعداد سطوحی که واقعاً از بازیکن کم می‌شود با تعداد واحدهای لاجورد درخواستی برابر است، یعنی بین 1 تا 3. برای مثال، اگر ردیف سوم در سطح 30 جادویی ارائه قدرت های جادویی در ماینکرافت دهد، بازیکن باید حداقل 30 واحد داشته باشد. سطوح، اما در واقع فقط 3 سطح و 3 واحد لاجورد برای او هزینه خواهد داشت.

دانلود قدرت های جادویی در ماینکرافت

کاربرد کتاب های جادویی در ماین کرافت

تعداد سطوح تجربه مورد نیاز بر میزان، نوع و سطح جادوهای اعمال شده بر روی آیتم تأثیر می‌گذارد، با سطح تجربه بالاتر معمولاً باعث افسون‌های بیشتر و/یا افسون‌های سطح قدرت های جادویی در ماینکرافت بالاتر می‌شود. با این حال، یک عامل تصادفی قابل توجهی وجود دارد، به این معنی که مسحور کردن.

♥ پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله ایده های خلاقانه در ماینکرافت

در سطح 30 (حداکثر) تضمین نمی کند که چندین افسون دریافت کنید یا حتی حداکثر سطح جادو را دریافت کنید – یک افسون در سطح 30 هنوز هم می تواند II یا III را به تنهایی به ارمغان قدرت های جادویی در ماینکرافت بیاورد. مثلا.احاطه کردن میز طلسم با قفسه های کتاب، حداکثر سطح افسون را افزایش می دهد.

افسون کردن یک کتاب یک کتاب مسحور تولید می کند، قدرت های جادویی در ماینکرافت که هیچ کاری به تنهایی انجام نمی دهد، اما جادوهای خود را برای اعمال بعدی بر روی یک شی دیگر از طریق سندان “ذخیره” می کند.در طول فرآیند جادو کردن، بازی دو اصلاح کننده را برای سطح افسون اصلی اعمال می کند.

از جمله یک اصلاح کننده بر اساس “افسون پذیری” آیتم، که به مواد و نوع آیتم آن بستگی دارد (جدول زیر را ببینید). مواد بهتری مانند الماس جذابیت کمتری دارند. بنابراین، بازی با یک قدرت های جادویی در ماینکرافت عملیات ریاضی بر اساس این معیار، سطح افسون را دوباره ارزیابی می کند.بر اساس سطح جادویی تغییر یافته.

بازی سپس فهرستی از تمام افسون‌های قابل اعمال بالقوه برای آیتم ایجاد می‌کند. هنگامی که فهرستی از جادوهای احتمالی برای آیتم را در اختیار داشت، بازی باید تعدادی را برای اعمال قدرت های جادویی در ماینکرافت انتخاب کند. هر افسون دارای یک وزن آماری است که در این صفحه در بخش مخصوص هر افسون نشان داده شده است.

سندان به شما این امکان را می دهد که افسون های دو شی از یک نوع را ترکیب کنید، یکی را قربانی کنید و دیگری را تعمیر کنید. علاوه بر این، سندان اجازه می دهد تا طلسم یک کتاب قدرت های جادویی در ماینکرافت طلسم شده به یک شی منتقل شود. این فرآیند به تجربه نیز نیاز دارد.این روش به شما این امکان را می دهد.

♥ پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله بازی ترسناک ماینکرافت

که جادوها را روی اشیایی که در حالت عادی در دسترس قدرت های جادویی در ماینکرافت نیستند قرار دهید یا حتی حداکثر سطح افسون را افزایش دهید.می توان اشیاء طلسم شده یا کتاب های طلسم شده را با ماهیگیری، با خرید آنها از یک روستایی کلاهبردار بازیابی کرد.بهترین هیولاها با قدرت جادویی در Minecraft کدامند؟

حتی با وجود اینکه اکثر هیولاهای ماین کرافت دارای نوعی قدرت های جادویی در ماینکرافت قدرت جادویی هستند، اینها بهترین و جالب ترین از همه هستند.جادوگر در Minecraft (تصویر از طریق Minecraft Wiki)سحر و جادو تقریباً مانند طبیعت دوم یک جادوگر است. این اوباش در Minecraft یک موجود جادویی کلاسیک است.

و عمدتاً قدرت معجون های جادویی خود را دارد قدرت های جادویی در ماینکرافت. یک اوباش متخاصم است که با معجون های مختلف با اثرات منفی به بازیکنان حمله می کند و از معجون های مفید در دفاع استفاده می کند.Elder Guardian (تصویر از طریق Minecraft Wiki)نگهبانان باستانی موجودات آبزی جادویی هستند.

که در بنای یادبود اقیانوس زندگی می کنند. توانایی ویژه آنها تأثیرگذاری بر بازیکنان با اثری به نام «خستگی معدن» است. این به شدت سرعت استخراج بازیکن را کاهش می دهد قدرت های جادویی در ماینکرافت تا جایی که آنها نمی توانند چیزی استخراج کنند. علاوه بر این، آنها می توانند لیزرهایی را شلیک کنند که می تواند آسیب های سنگینی وارد کند.

Blaze in Nether (تصویر از طریق Minecraft Wiki)بلیزها موجوداتی جادویی با ظاهری مرموز هستند که فقط در قلعه Nether ظاهر می شوند. آنها اساسا از میله های Blaze و شعله های قدرت های جادویی در ماینکرافت آتش ساخته شده اند. شعله ها موجوداتی در حال شناور هستند و می توانند به هر جایی پرواز کنند.

آنها در برابر آتش و گدازه مصون هستند و به بازیکن شلیک می کنند که مانند توپ های آتشین Ghast نمی توان آنها را منحرف کرد.اندرمن (تصویر از طریق Minecraft) اندرمن دارای قدرت های جادویی در ماینکرافت یک قدرت جادویی است که همه بازیکنان را در اولین برخورد با او مجذوب خود می کند: دوربری. قدرت جادویی اصلی اندرمن این است.

که می تواند به صورت تصادفی قدرت های جادویی در ماینکرافت در هر نقطه ای از 32 بلوک که آب یا گدازه ای در آن وجود نداشته باشد، تله پورت کند. این یکی از جالب ترین قدرت های جادویی در کل بازی است.Evoker in the Woodland Mansion (تصویر از طریق Minecraft Wiki)مسلما Evoker در مدیریت جادو بهترین است.

کاربرد کتاب های جادویی در ماین کرافت

کتاب های جادویی در ماین کرافت

Minecraft یک بازی sandbox جهان باز است که به تطبیق پذیری خود می بالد. چه بخواهید قلمروهای وسیعی را کاوش کنید یا یک جامعه پر رونق ایجاد کنید، Minecraft ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهد تا تقریباً در هر تلاشی موفق شوید. با این حال، با مکانیک دلربا، آنها همه چیز را به سطح کاملاً جدیدی رسانده اند.

نحوه استفاده از کتاب های طلسم شده در Minecraft
با تبر که هرگز نمی شکند یا چکمه هایی که شما را در زیر آب سریع تر می کنند چه می کنید؟ وقتی آیتم‌های مسحور می‌توانند با ویژگی‌های شایسته یک ابرقهرمان آغشته شوند، چرا بازی را به عنوان یک فانی صرف بازی کنید؟

خوب، شاید دقیقاً یک ابرقهرمان نباشد، اما افسون مناسب می تواند شما را از برخی موقعیت های سخت خارج کند.

به خواندن ادامه دهید تا در مورد افسون ها، نحوه عملکرد قدرت های جادویی در ماینکرافت آنها و آنچه برای شروع به سحر و جادو کردن اقلام خود نیاز دارید بیشتر بدانید.

مکانیک در ماینکرافت چیست؟

Enchanting یک مکانیک بازی Minecraft است که در آن بازیکنان می توانند توانایی های خاصی را به زره و ابزار اضافه کنند. این مانند مکانیک های مسحور کننده ای است که در بازی های دیگر ارائه شده است، با چند تفاوت جزئی.

سطح و تجربه نقش مهمی در چیزهایی که می توانید مسحور کنید و قدرت افسونگری بازی می کند، اما شما همچنین به اجزای کلیدی مانند لاجورد و یک میز دلربا نیاز دارید. اگر تقلب ها را در حالت خلاقانه فعال کرده باشید، می توانید جدول کاردستی ویژه را دور بزنید. به سادگی از دستور “/ enchant” برای اضافه کردن توانایی های قدرت های جادویی در ماینکرافت ویژه به آیتم های خود استفاده کنید.

ساخت یک میز دلربا
اگر از قبل یک میز دلربا ندارید، برای درست کردن آن به مواد زیر نیاز دارید:

1 کتاب

2 الماس

4 ابسیدین

کتاب را در شبکه کاردستی بالا وسط قرار دهید. سه مربع میانی شبکه کاردستی به ترتیب با یک الماس، یک ابسیدین و یک الماس پر شده است. ردیف پایین توری را با تکه های باقی مانده ابسیدین پر کنید تا جدول کامل شود.

افزودن افسون ها
میزهای افسون مانند میزهای استاندارد کاردستی کار می کنند، به جز اینکه برای شروع این قدرت های جادویی در ماینکرافت فرآیند به لاجورد لاجورد نیاز دارید. شما می توانید این سنگ آبی پر جنب و جوش را در معادن و غارهای عمیق پیدا کنید و آنها را با یک کلنگ سنگی استاندارد برداشت کنید.

سعی کنید تا حد امکان تعداد زیادی را جمع آوری کنید تا هر زمان که می خواهید چیزی را مسحور کنید قدرت های جادویی در ماینکرافت همیشه این منبع کامل را در دسترس داشته باشید.

شما همچنین به یک آیتم برای مسحور کردن نیاز دارید، مانند یک سلاح، زره یا ابزار. افسون ها ممکن است برای کتاب ها نیز اعمال شوند. افسون‌های کتاب به‌عنوان یک «نگه‌دار مکان» عمل می‌کنند تا توانایی خاصی را ذخیره کنند و بعداً از آن روی یک آیتم استفاده کنند.

هنگامی که لاجورد لاجورد و آیتم را در جدول افسون خود قرار دادید، لیستی از سه جادویی را مشاهده خواهید کرد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. گزینه های افسون تصادفی هستند. اگر موردی را نمی‌بینید که می‌خواهید از آن استفاده کنید،

آیتم دیگری را از موجودی خود به مربع کاردستی بکشید و دوباره آن را تغییر دهید. قدرت های جادویی در ماینکرافت افسون های خود را عاقلانه انتخاب کنید زیرا وقتی آنها را روی یک مورد اعمال می کنید، نمی توانید آنها را تغییر دهید.

اگر از موردی که مسحور کرده اید ناراضی هستید، می توانید آن را با سنگ تراش افسون نکنید یا از شبکه کاردستی برای تعمیر آن استفاده کنید. هر دو عمل هر گونه افسون را بر روی یک آیتم حذف می کنند، به جز نفرین ناپدید شدن و نفرین مقید.

سخنی در مورد قفسه کتاب
برای شروع جادو کردن، لزوماً به قفسه‌های کتاب نیاز ندارید، اما علاقه شماست که هرچه زودتر تعدادی از آنها را درست کنید قدرت های جادویی در ماینکرافت و آنها را در اطراف میز افسون قرار دهید. قفسه‌های کتاب می‌توانند سطح جذابیت موجود را افزایش دهند و احتمال دریافت گزینه‌های جذاب جذاب را در حین کاردستی افزایش دهند.

بدون قفسه های کتاب در نزدیکی، حداقل سطح تجربه هرگز از هشت فراتر نمی رود. در نتیجه، برای بدست آوردن افسون هایی که با تجربه شما در سطوح بالاتر مطابقت دارد، مشکل خواهید داشت.

برای ساختن یک قفسه کتاب، فقط به تخته و یک کتاب نیاز دارید. حداکثر 15 قفسه کتاب را در اطراف میز دلربا قرار دهید تا گزینه های خود را به حداکثر برسانید. فقط به یاد داشته باشید که یک منطقه بافر یک بلوکی بین مرزهای قفسه و جدول خود نگه دارید.

چه چیزی را می توانید در ماینکرافت مسحور کنید؟

شما می توانید بیشتر مواردی مانند زره، ابزار و قدرت های جادویی در ماینکرافت سلاح را مسحور کنید. حتی اگر فکر می‌کنید یک مورد «غیر افسون‌کننده» است، ممکن است راه‌حل‌هایی مانند:

با استفاده از سندان و کتاب طلسم شده
استفاده از سندان برای ترکیب دو آیتم مسحور شده
ورود به حالت خلاقانه و استفاده از دستورات افسون
ترفند این است که ترکیبات جادویی مناسب را روی آیتم های مناسب به دست آورید. به عنوان مثال، هنگامی که برای اولین بار در رتبه 1 شروع به افسون کردن کردید، سعی کنید از افسون Mending بر روی ابزار یا سلاح مورد علاقه خود استفاده کنید. سحر و جادو لزوماً فرسودگی کالای شما را متوقف نمی کند، اما یک ترفند تعمیری جالب دارد که ممکن است برای بازیکنان جدید مفید باشد.

تصور کنید که از خانه دور هستید و در حین جمع‌آوری منابع، تبر قابل اعتماد شما شکسته می‌شود. تبر شما به جای قدرت های جادویی در ماینکرافت اینکه تمام مسیر خانه را طی کنید تا یکی دیگر را بسازید، با تجربه ای که در هنگام استفاده از آن به دست آورده اید، خود را ترمیم می کند.

افسون فورچون یکی دیگر از گزینه های عالی برای استفاده در هر ابزاری برای جمع آوری منابع است. هر بار که با ابزار طلسم شده فورچون به بلوک ضربه می زنید، منابع بیشتری در هر بلوک دریافت خواهید کرد.

چگونه در Minecraft آیتم های مسحور شده بهتری بدست آوریم؟
دو راه برای به دست آوردن بالاترین سطح افسون در Minecraft وجود دارد:

سطح شخصیت خود را افزایش دهید
قفسه های کتاب بسازید
هیچ نیازی به سطح برای شروع مسحور کردن در بازی وجود ندارد، اما سطح افسون به XP شخصیت شما گره خورده است. هرچه سطح شخصیت شما بالاتر باشد، انتخاب بهتری از افسون های با رتبه بالا دارید.

فقط به یاد داشته باشید که سطح شخصیت شما می تواند بر قدرت های جادویی در ماینکرافت سطوح افسون تأثیر بگذارد، اما بر گزینه های افسون شما تأثیر نمی گذارد. دلرباها بدون توجه به سطح شخصیت شما همچنان تصادفی هستند.

راه دیگر برای به دست آوردن افسون های با رتبه بالاتر این است که دور میز دلربا خود را با قفسه های کتاب احاطه کنید. آن را به عنوان یک کتابخانه برای همه آن دانش محرمانه ای که می خواهید در اقلام خود آغشته کنید، در نظر بگیرید. با این حال، نمی توانید فقط قفسه های کتاب را در سراسر خانه خود قرار دهید و انتظار داشته باشید که تأثیر بگذارد.

میز دلربا شما در مورد جایی که کتابخانه خود را می خواهد بسیار خاص است و قرار دادن آن بسیار مهم است. قفسه ها باید دو بلوک با میز دلربا فاصله داشته باشند و هیچ چیزی بین قفسه کتاب و میز نباشد. همچنین، قفسه ها باید در یک ارتفاع یا بیشتر از یک بلوک بالاتر از میز باشند.

اگر می‌خواهید تلاش‌های دلربای خود را به حداکثر برسانید، یک شخصیت سطح 30 با 15 قفسه کتاب (حداکثر) اطراف میز را هدف بگیرید.

چگونه می توانید کتاب های مسحور شده را در Minecraft ترکیب کنید؟
می توانید کتاب های مسحور شده را روی سندان ترکیب کنید. به سادگی شبکه ساخت سندان را باز کنید قدرت های جادویی در ماینکرافت و هر دو کتاب مسحور شده را در جعبه های صنایع دستی قرار دهید تا یک جلد ایجاد کنید. وقتی کتاب‌های هم سطح را با هم ترکیب می‌کنید، اگر سطح بالاتری در دسترس باشد، ممکن است کتابی را دریافت کنید که سطح بعدی است.

چگونه زبان جادویی ماینکرافت را بخوانیم؟

زبان مسحور کننده Minecraft از یک بازی رایانه شخصی در سال 2001 به نام Commander Keen می آید. از الفبای استاندارد کهکشانی که در بازی کلاسیک استفاده شده است استفاده می کند. ممکن است بسیاری از بازیکنان علاقه مند به یادگیری این زبان داستانی باشند، اما قبل از انجام این کار، باید بدانید که کلمات و عبارات تصادفی هستند.

شما اطلاعات بیشتری در مورد افسون ها دریافت نخواهید کرد. کلمات و عباراتی که رمزگشایی می‌کنید ممکن است اصلاً ربطی به بازی نداشته باشند، اما ممکن است راهی سرگرم‌کننده برای گذراندن زمان باشند. اگر رمزگشایی زبان جادویی Minecraft برای شما زمان خوبی به نظر می رسد، نمودارهای استاندارد الفبای کهکشانی به صورت آنلاین در دسترس هستند.

توانایی های مسحور کننده در نوک انگشتان شما
ممکن است نتوانید با میز جذاب Minecraft خود پسر کریپتون شوید، قدرت های جادویی در ماینکرافت اما به طرز وحشتناکی به آن نزدیک خواهید شد. فقط به یاد داشته باشید که لزوماً مجبور نیستید خودتان جادو کنید. آنها همه اطراف شما هستند کتاب های طلسم شده از روستاییان بخرید و غارت خود را بررسی کنید. شما هرگز نمی دانید چه زمانی با یک جادوی تغییر دهنده بازی روبرو خواهید شد.

MINECRAFT افسون کننده چیست؟
اگر به نقطه‌ای رسیده‌اید که تمام نیازهای لازم برای زنده ماندن در Minecraft را دارید، اما احساس می‌کنید همیشه می‌توانید قدرتمندتر باشید، ممکن است بخواهید یک میز دلربا برای خود تهیه کنید. این بلوک‌های ویژه می‌توانند توانایی‌های جادویی قدرتمند (و عجیب و غریب) را به سلاح‌ها و زره‌های شما ببخشند، اما نمی‌توانید تضمین کنید که در نهایت چه اثری خواهید داشت.

چه اقلام ماینکرافت را می توانید مسحور کنید؟

Enchantments را می توان برای تعداد زیادی از آیتم ها در ماینکرافت اعمال کرد، اما مجموعه گسترده ای از دسته بندی اقلامی که می توانید ماینکرافت در مسحور کنید به شرح زیر است: زره، ابزار، سلاح و کتاب.

سندان های ماینکرافت که برای دلربایی و تعمیر استفاده می شود. شمشیر فعلی قدرت های جادویی در ماینکرافت نشان داده شده دارای هفت افسون است.

چگونه اقلام را در ماینکرافت مسحور کنیم

سه راه اصلی برای جادو کردن آیتم ها در ماینکرافت وجود دارد.

به یک میز مسحور کننده ماینکرافت بروید و XP و lapis lazuli را برای جادو کردن یک آیتم مبادله کنید.
در سندان ماینکرافت یک کتاب مسحور شده را با یک مورد مسحور نشده ترکیب کنید – این از XP استفاده می کند.
در سندان، دو آیتم مسحور شده را با هم ترکیب کنید تا یک آیتم با دو جادو ایجاد کنید.
از طرف دیگر، می توانید گهگاه با داد و ستد زمرد با روستاییان، اقلام طلسم شده را بدست آورید. همچنین این احتمال وجود دارد که در حین ماهیگیری، یا به عنوان قطره ای از کشتن یک زامبی، غرق شده، خوک زامبی، پوسته، ولگرد، اسکلت پژمرده یا اسکلت، یک آیتم طلسم شده پیدا کنید. ماینکرافت اقلام مسحور شده را نیز می توان در شهر انتهایی غارت کرد.

اگر در Bedrock Edition بازی می‌کنید، می‌توانید با کشتن دشمنان غارتگر و دفاع‌کننده در طول یک حمله، قدرت های جادویی در ماینکرافت آیتم‌های مسحورکننده‌ای به دست آورید. ترجیح می دهید با این همه کار خود را خسته نکنید؟ از دستورات و تقلب های کنسول ماینکرافت برای انجام کار استفاده کنید.

چگونه یک میز مسحور کننده ماینکرافت بسازیم
برای ساختن یک میز جادویی در ماینکرافت به چهار ابسیدین، دو الماس و یک کتاب نیاز دارید. منوی کاردستی خود را باز کنید و سه ابسیدین را در امتداد ردیف پایین با یک چهارم در مرکز شبکه بچینید.

الماس های ماینکرافت را در دو طرف ابسیدین بیرون زده قرار دهید و با قرار دادن کتاب در وسط ردیف بالا به پایان برسانید. اکنون باید یک جدول مسحور کننده در سمت راست ظاهر شود، بنابراین به سادگی آن را در فهرست موجودی خود بکشید و رها کنید تا آن را در اختیار داشته باشید.

چگونه از میز دلربا خود استفاده کنید
پس از قرار دادن آن، به آن طرف بروید و با میز دلربا تعامل کنید. این یک رابط جدید باز می کند. در سمت چپ می‌توانید تعدادی لاجورد و موردی را که می‌خواهید مسحور کنید، بیندازید، سپس در سمت راست متنی را مشاهده می‌کنید که به انتخاب شما از افسون‌های تصادفی نورد شده اشاره می‌کند – ماوس را روی یکی از گلیف‌ها نگه دارید و به شما نشان می‌دهد. سرنخی برای یکی از افسون های احتمالی.

یک کتاب مسحور شده در ماینکرافت

چگونه می توان افسون های بهتری از ماینکرافت بدست آورد
به طور کلی هرچه سطح تجربه شما بالاتر باشد، افسون های ماینکرافت بسیار بالاتر خواهند بود، بنابراین اگر در اوایل یکی از این میزها را بسازید، انتظار بهترین جادوها را نداشته باشید.

همچنین می توانید با قرار دادن یک قفسه کتاب در کنار میز دلربا – با یک منطقه بافر یک بلوک، سطح افسون خود را افزایش دهید. برای دسترسی به بهترین جادوها، باید یک حاشیه کامل قفسه کتاب ایجاد کنید – در مجموع 15 عدد. بهترین راه برای قرار دادن آنها این است که در صورت کمبود فضا، ردیف دوم قفسه کتاب ایجاد کنید.

اگر آیتم خاصی ندارید که می‌خواهید آن را مسحور کنید، می‌توانید یک کتاب مسحور شده ایجاد کنید، قدرت های جادویی در ماینکرافت که به طور موثری این طلسم را برای استفاده در آینده ذخیره می‌کند. در مورد تغییر افسون‌ها در Minecraft، نمی‌توانید کارهای زیادی برای دستکاری انتخاب‌های خود انجام دهید،

زیرا بر اساس سطح تجربه، بذر افسون شما و نوع موردی که می‌خواهید مسحور کنید، نمی‌توانید انجام دهید. می‌توانید با کاهش تعداد قفسه‌های کتاب متصل به جدول، گزینه‌هایی را که به شما نشان داده می‌شود، تغییر دهید، اما این بر احتمالات تأثیری نمی‌گذارد.

بهترین راه برای ذخیره افسون های Minecraft برای ساختن یک سلاح مسحور کننده حداکثر، حفظ قدرت های جادویی در ماینکرافت کتاب های مسحور کننده است. با بالاترین سطح افسون‌ها که در دسترس شماست، فقط کتاب‌های مسحورکننده را ادامه دهید تا زمانی که مجموعه‌ای از افسون‌های حداکثر سطح را داشته باشید،

سپس آیتم مورد نظر خود و کتاب‌ها را به سندان ببرید و آنها را با هم جفت کنید. Jace یک راهنمای استثنایی برای دستیابی به حداکثر افسون در آیتم های مختلف دارد که می توانید در زیر مشاهده کنید.

او دارای انبوهی از قدرت های جادویی است که از آنها برای آسیب رساندن به بازیکنان استفاده می کند. ابتدا، او از طلسم برای احضار چندین وکس با شمشیرهای آهنی استفاده قدرت های جادویی در ماینکرافت می کند که پرواز می کنند و به بازیکنان حمله می کنند. هنگامی که یک بازیکن سعی می کند به Evoker نزدیک شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.