ایرانیان سایبر

ایرانیان سایبر
منو
صفحه اصلی
ثبت نام
قدرت های جادویی در ماینکرافت

کاربرد قدرت های جادویی در ماینکرافت

سرفصل‌های مقاله

روش های سحر و جادو قدرت های جادویی در ماینکرافت رایج ترین روش برای مسحور کردن یک آیتم در جادو های ماین کرافت استفاده از جدول افسون است. در ازای قدرت های جادویی در ماینکرافت است. سایت ایرانیان سایبر در این موضوع مطالب بیشتری را ارائه کرده است.

جادو های ماین کرافت تجربه و لاجورد، کتاب های جادویی ماین کرافت یک کالای غیر مسحور شده به طور تصادفی یک یا چند جادو به دست قدرت های جادویی در ماینکرافت می آورد.

♥ پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله کمیاب ترین مکان های ماین کرافت

این روش قیچی، فندک، هویج روی چوب، سپر و الیترا را مسحور نمی کند. جادو های ماین کرافت رابط یک جدول افسون. بالا: قابل اجرا نیست. زیر: با یک شی و شناور روی خط سوم.

برای مسحور کردن قدرت های جادویی در ماینکرافت یک آیتم با استفاده از جدول افسون، بازیکن باید آن آیتم را در کادر سمت چپ رابط جدول قرار دهد و 1 تا 3 واحد از آن را قرار دهد.

قدرت های جادویی در ماینکرافت

لاجورد لاجورد در کادر سمت راست برای باز کردن قفل سه خط افسون، کتاب های جادویی ماین کرافت با دانستن اینکه خط بالایی مربوط به حداقل سطح افسون و خط پایین با حداکثر سطح است.

سپس قسمت قدرت های جادویی در ماینکرافت سمت راست رابط حداکثر سه گزاره را نشان می‌دهد که با حروف علامت در الفبای استاندارد کهکشانی (in) که به افسون ارتباطی ندارند.

با نگه داشتن ماوس روی یکی از پیشنهادات موجود در جدول افسون، نام یک افسون را که می توان روی شی پیدا کرد نمایش می دهد. تا زمانی که یک مورد طلسم نشود،

جادو های ماین کرافت لیست قدرت های جادویی در ماینکرافت افسون های احتمالی بازنشانی نمی شود. در بازی چند نفره، هر بازیکن باید یک آیتم را مسحور کند تا لیست دلربایی خود را به روز کند.

♥ پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله ساخت اسباب بازی در ماینکرافت

بازیکن در صورت داشتن تجربه کافی و لاجورد می تواند روی یکی از سه خط کلیک کرده و آیتم طلسم شده را جمع آوری کند. هر گزاره با مجموعه‌ای تصادفی از افسون‌ها که به تعداد قدرت های جادویی در ماینکرافت سطوح تجربه مورد نیاز بستگی دارد، مورد را آغشته می‌کند.

با این حال، تعداد سطوحی که واقعاً از بازیکن کم می‌شود با تعداد واحدهای لاجورد درخواستی برابر است، کتاب های جادویی ماین کرافت یعنی بین 1 تا 3. برای مثال، اگر ردیف سوم در سطح 30 جادویی ارائه قدرت های جادویی در ماینکرافت دهد،

دانلود قدرت های جادویی در ماینکرافت

کاربرد کتاب های جادویی در ماین کرافت

تعداد سطوح تجربه مورد نیاز بر میزان، نوع و سطح جادوهای اعمال شده بر روی آیتم تأثیر می‌گذارد، با سطح تجربه بالاتر معمولاً باعث افسون‌های بیشتر و/یا افسون‌های سطح قدرت های جادویی در ماینکرافت بالاتر می‌شود.

♥ پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله ایده های خلاقانه در ماینکرافت

در سطح 30 (حداکثر) تضمین نمی کند که چندین افسون دریافت کنید یا حتی حداکثر سطح جادو را دریافت کنید جادو های ماین کرافت یک افسون در سطح 30 هنوز هم می تواند II یا III را به تنهایی به ارمغان قدرت های جادویی در ماینکرافت بیاورد.

افسون کردن یک کتاب یک کتاب مسحور تولید می کند، قدرت های جادویی در ماینکرافت که هیچ کاری به تنهایی انجام نمی دهد، اما جادوهای خود را برای اعمال بعدی بر روی یک شی دیگر از طریق سندان “ذخیره” می کند.

از جمله یک اصلاح کننده بر اساس “افسون پذیری” آیتم، که به مواد و نوع آیتم آن بستگی دارد (جدول زیر را ببینید). مواد بهتری مانند الماس جذابیت کمتری دارند.

چگونه در ماینکرافت سلاح جادویی بسازیم؟

بنابراین، بازی با یک قدرت های جادویی در ماینکرافت عملیات ریاضی بر اساس این معیار، سطح افسون را دوباره ارزیابی می کند.بر اساس سطح جادویی تغییر یافته.

بازی سپس فهرستی از تمام افسون‌های قابل اعمال بالقوه برای آیتم ایجاد می‌کند. هنگامی که فهرستی از جادوهای احتمالی برای آیتم را در اختیار داشت، بازی باید تعدادی را برای اعمال قدرت های جادویی در ماینکرافت انتخاب کند.

سندان به شما این امکان را می دهد که افسون های دو شی از یک نوع را ترکیب کنید، یکی را قربانی کنید و دیگری را تعمیر کنید. علاوه بر این، سندان اجازه می دهد تا طلسم یک کتاب قدرت های جادویی در ماینکرافت طلسم شده به یک شی منتقل شود.

♥ پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله بازی ترسناک ماینکرافت

که جادوها را روی اشیایی که در حالت عادی در دسترس قدرت های جادویی در ماینکرافت نیستند قرار دهید یا حتی حداکثر سطح افسون را افزایش دهید.می توان اشیاء طلسم شده یا کتاب های طلسم شده را با ماهیگیری، با خرید آنها از یک روستایی کلاهبردار بازیابی کرد.

جادو های ماین کرافت حتی با وجود اینکه اکثر هیولاهای ماین کرافت دارای نوعی قدرت های جادویی در ماینکرافت قدرت جادویی هستند، اینها بهترین و جالب ترین از همه هستند.

جادوگر در Minecraft (تصویر از طریق Minecraft Wiki)سحر و جادو تقریباً مانند طبیعت دوم یک جادوگر است. این اوباش در Minecraft یک موجود جادویی کلاسیک است.

کتاب های جادویی ماین کرافت

و عمدتاً قدرت معجون های جادویی خود را دارد قدرت های جادویی در ماینکرافت. یک اوباش متخاصم است که با معجون های مختلف با اثرات منفی به بازیکنان حمله می کند و از معجون های مفید در دفاع استفاده می کند.

که در بنای یادبود اقیانوس زندگی می کنند. توانایی ویژه آنها تأثیرگذاری بر بازیکنان با اثری به نام «خستگی معدن» است. این به شدت سرعت استخراج بازیکن را کاهش می دهد قدرت های جادویی در ماینکرافت تا جایی که آنها نمی توانند چیزی استخراج کنند.

جادو های ماین کرافت بلیزها موجوداتی جادویی کتاب های جادویی ماین کرافت با ظاهری مرموز هستند که فقط در قلعه Nether ظاهر می شوند. آنها اساسا از میله های Blaze و شعله های قدرت های جادویی در ماینکرافت آتش ساخته شده اند.

آنها در برابر آتش و گدازه مصون هستند و به بازیکن شلیک می کنند که مانند توپ های آتشین Ghast نمی توان آنها را منحرف کرد.اندرمن (تصویر از طریق Minecraft) اندرمن دارای قدرت های جادویی در ماینکرافت یک قدرت جادویی است.

که می تواند به صورت تصادفی قدرت های جادویی در ماینکرافت در هر نقطه ای از 32 بلوک که آب یا گدازه ای در آن وجود نداشته باشد، جادو های ماین کرافت تله پورت کند. این یکی از جالب ترین قدرت های جادویی در کل بازی است.

کاربرد کتاب های جادویی در ماین کرافت

کتاب های جادویی در ماین کرافت

Minecraft یک بازی sandbox جهان باز است که به تطبیق پذیری خود می بالد. چه بخواهید قلمروهای وسیعی را کاوش کنید یا یک جامعه پر رونق ایجاد کنید، Minecraft ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهد تا تقریباً در هر تلاشی موفق شوید.

با تبر که هرگز نمی شکند یا چکمه هایی که شما را در زیر آب سریع تر می کنند چه می کنید؟ کتاب های جادویی ماین کرافت وقتی آیتم‌های مسحور می‌توانند با ویژگی‌های شایسته یک ابرقهرمان آغشته شوند، چرا بازی را به عنوان یک فانی صرف بازی کنید؟

خوب، شاید دقیقاً یک ابرقهرمان نباشد، اما افسون مناسب می تواند شما را از برخی موقعیت های سخت خارج کند. به خواندن ادامه دهید تا در مورد افسون ها، نحوه عملکرد قدرت های جادویی در ماینکرافت آنها و آنچه برای شروع به سحر و جادو کردن اقلام خود نیاز دارید بیشتر بدانید.

مکانیک در ماینکرافت چیست؟

سطح و تجربه نقش مهمی در چیزهایی که می توانید مسحور کنید و قدرت افسونگری بازی می کند، اما شما همچنین به اجزای کلیدی مانند لاجورد و یک میز دلربا نیاز دارید. اگر تقلب ها را در حالت خلاقانه فعال کرده باشید، می توانید جدول کاردستی ویژه را دور بزنید.

کتاب را در شبکه کاردستی بالا وسط قرار دهید. سه مربع میانی جادو های ماین کرافت شبکه کاردستی به ترتیب با یک الماس، یک ابسیدین و یک الماس پر شده است. ردیف پایین توری را با تکه های باقی مانده ابسیدین پر کنید تا جدول کامل شود.

میزهای افسون مانند میزهای استاندارد کاردستی کار می کنند، به جز اینکه برای شروع این قدرت های جادویی در ماینکرافت فرآیند به لاجورد لاجورد نیاز دارید. شما می توانید این سنگ آبی پر جنب و جوش را در معادن و غارهای عمیق پیدا کنید و آنها را با یک کلنگ سنگی استاندارد برداشت کنید.

سعی کنید تا حد امکان تعداد زیادی را جمع آوری کنید تا هر زمان که می خواهید چیزی را مسحور کنید قدرت های جادویی در ماینکرافت همیشه این منبع کامل را در دسترس داشته باشید.

شما همچنین به یک آیتم برای مسحور کردن نیاز دارید، مانند یک سلاح، زره یا ابزار. افسون ها ممکن است برای کتاب ها نیز اعمال شوند. افسون‌های کتاب به‌عنوان یک «نگه‌دار مکان» عمل می‌کنند تا توانایی خاصی را ذخیره کنند و بعداً از آن روی یک آیتم استفاده کنند.

هنگامی که لاجورد لاجورد و آیتم را در جدول افسون خود قرار دادید، لیستی از سه جادویی را مشاهده خواهید کرد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. گزینه های افسون تصادفی هستند. اگر موردی را نمی‌بینید که می‌خواهید از آن استفاده کنید،

آیتم دیگری را از موجودی خود به مربع کاردستی بکشید کتاب های جادویی ماین کرافت و دوباره آن را تغییر دهید. قدرت های جادویی در ماینکرافت افسون های خود را عاقلانه انتخاب کنید زیرا وقتی آنها را روی یک مورد اعمال می کنید، نمی توانید آنها را تغییر دهید.

اگر از موردی که مسحور کرده اید ناراضی هستید، می توانید آن را با سنگ تراش افسون نکنید جادو های ماین کرافت یا از شبکه کاردستی برای تعمیر آن استفاده کنید. هر دو عمل هر گونه افسون را بر روی یک آیتم حذف می کنند، به جز نفرین ناپدید شدن و نفرین مقید.

برای شروع جادو کردن، لزوماً به قفسه‌های کتاب نیاز ندارید، اما علاقه شماست که هرچه زودتر تعدادی از آنها را درست کنید قدرت های جادویی در ماینکرافت و آنها را در اطراف میز افسون قرار دهید.

قفسه‌های کتاب می‌توانند جادو های ماین کرافت سطح جذابیت موجود را افزایش دهند و احتمال دریافت گزینه‌های جذاب جذاب را در حین کاردستی افزایش دهند.

بدون قفسه های کتاب در نزدیکی، حداقل سطح تجربه هرگز از هشت فراتر نمی رود. در نتیجه، برای بدست آوردن افسون هایی که با تجربه شما در سطوح بالاتر مطابقت دارد، مشکل خواهید داشت.

برای ساختن یک قفسه کتاب، فقط به تخته و یک کتاب نیاز دارید. حداکثر 15 قفسه کتاب را در اطراف میز دلربا قرار دهید تا گزینه های خود را به حداکثر برسانید. فقط به یاد داشته باشید که یک منطقه بافر یک بلوکی بین مرزهای قفسه و جدول خود نگه دارید.

چه چیزی را می توانید در ماینکرافت مسحور کنید؟

شما می توانید بیشتر مواردی مانند زره، ابزار و قدرت های جادویی در ماینکرافت سلاح را مسحور کنید. جادو های ماین کرافت حتی اگر فکر می‌کنید یک مورد «غیر افسون‌کننده» است، ممکن است راه‌حل‌هایی مانند:

تصور کنید که از خانه دور هستید و در حین جمع‌آوری منابع، تبر قابل اعتماد شما شکسته می‌شود. تبر شما به جای قدرت های جادویی در ماینکرافت اینکه تمام مسیر خانه را طی کنید تا یکی دیگر را بسازید، با تجربه ای که در هنگام استفاده از آن به دست آورده اید، خود را ترمیم می کند.

افسون فورچون یکی دیگر از گزینه های عالی برای استفاده در هر ابزاری برای جمع آوری منابع است. هر بار که با ابزار طلسم شده فورچون به بلوک ضربه می زنید، منابع بیشتری در هر بلوک دریافت خواهید کرد.

فقط به یاد داشته باشید که سطح شخصیت شما می تواند بر قدرت های جادویی در ماینکرافت کتاب های جادویی ماین کرافت سطوح افسون تأثیر بگذارد، اما بر گزینه های افسون شما تأثیر نمی گذارد. دلرباها بدون توجه به سطح شخصیت شما همچنان تصادفی هستند.

راه دیگر برای به دست آوردن افسون های با رتبه بالاتر این است که دور میز دلربا خود را با قفسه های کتاب احاطه کنید. آن را به عنوان یک کتابخانه برای همه آن دانش محرمانه ای که می خواهید.

در اقلام خود آغشته کنید، در نظر بگیرید. با این حال، نمی توانید فقط قفسه های کتاب را در سراسر خانه خود قرار دهید و انتظار داشته باشید که تأثیر بگذارد.

میز دلربا شما در مورد جایی که کتابخانه خود را می خواهد بسیار خاص است و قرار دادن آن بسیار مهم است. قفسه ها باید دو بلوک با میز دلربا فاصله داشته باشند و هیچ چیزی بین قفسه کتاب و میز نباشد. همچنین، قفسه ها باید در یک ارتفاع یا بیشتر از یک بلوک بالاتر از میز باشند.

اگر می‌خواهید تلاش‌های دلربای خود را به حداکثر برسانید، یک شخصیت سطح 30 با 15 قفسه کتاب (حداکثر) اطراف میز را هدف بگیرید.

می توانید کتاب های مسحور شده را روی سندان ترکیب کنید. به سادگی شبکه ساخت سندان را باز کنید قدرت های جادویی در ماینکرافت و هر دو کتاب مسحور شده را در جعبه های صنایع دستی قرار دهید تا یک جلد ایجاد کنید.

وقتی کتاب‌های هم سطح را با هم ترکیب می‌کنید، جادو های ماین کرافت اگر سطح بالاتری در دسترس باشد، ممکن است کتابی را دریافت کنید که سطح بعدی است.

چگونه زبان جادویی ماینکرافت را بخوانیم؟

زبان مسحور کننده Minecraft از یک بازی رایانه شخصی در سال 2001 به نام Commander Keen می آید. از الفبای استاندارد کهکشانی که در بازی کلاسیک استفاده شده است استفاده می کند.

ممکن است بسیاری از بازیکنان علاقه مند به یادگیری این زبان داستانی باشند، اما قبل از انجام این کار، باید بدانید که کلمات و عبارات تصادفی هستند.

شما اطلاعات بیشتری در مورد افسون ها دریافت نخواهید کرد. کلمات و عباراتی که رمزگشایی می‌کنید جادو های ماین کرافت ممکن است اصلاً ربطی به بازی نداشته باشند، اما ممکن است راهی سرگرم‌کننده برای گذراندن زمان باشند.

اگر رمزگشایی زبان جادویی Minecraft برای شما زمان خوبی به نظر می رسد، کتاب های جادویی ماین کرافت نمودارهای استاندارد الفبای کهکشانی به صورت آنلاین در دسترس هستند.

ممکن است نتوانید با میز جذاب Minecraft خود پسر کریپتون شوید، قدرت های جادویی در ماینکرافت اما به طرز وحشتناکی به آن نزدیک خواهید شد. فقط به یاد داشته باشید که لزوماً مجبور نیستید خودتان جادو کنید.

آنها همه اطراف شما هستند کتاب های طلسم شده از روستاییان بخرید و غارت خود را بررسی کنید. شما هرگز نمی دانید چه زمانی با یک جادوی تغییر دهنده بازی روبرو خواهید شد.

اگر به نقطه‌ای رسیده‌اید که تمام نیازهای لازم برای زنده ماندن در Minecraft را دارید، اما احساس می‌کنید همیشه می‌توانید قدرتمندتر باشید، ممکن است بخواهید یک میز دلربا برای خود تهیه کنید.

این بلوک‌های ویژه می‌توانند توانایی‌های جادویی قدرتمند (و عجیب و غریب) را به سلاح‌ها و زره‌های شما ببخشند، کتاب های جادویی ماین کرافت اما نمی‌توانید تضمین کنید که در نهایت چه اثری خواهید داشت.

چه اقلام ماینکرافت را می توانید مسحور کنید؟

Enchantments را می توان برای تعداد زیادی از آیتم ها در ماینکرافت اعمال کرد، اما مجموعه گسترده ای از دسته بندی اقلامی که می توانید ماینکرافت در مسحور کنید به شرح زیر است: زره، ابزار، سلاح و کتاب.

سندان های ماینکرافت که برای دلربایی و تعمیر استفاده می شود. جادو های ماین کرافت شمشیر فعلی قدرت های جادویی در ماینکرافت نشان داده شده دارای هفت افسون است.

چگونه اقلام را در ماینکرافت مسحور کنیم

اگر در Bedrock Edition بازی می‌کنید، می‌توانید با کشتن دشمنان غارتگر و دفاع‌کننده در طول یک حمله، قدرت های جادویی در ماینکرافت آیتم‌های مسحورکننده‌ای به دست آورید.

برای ساختن یک میز جادویی در ماینکرافت به چهار ابسیدین، قدرت های جادویی در ماینکرافت دو الماس و یک کتاب نیاز دارید. منوی کاردستی خود را باز کنید و سه ابسیدین را در امتداد ردیف پایین با یک چهارم در مرکز شبکه بچینید.

الماس های ماینکرافت را در دو طرف ابسیدین بیرون زده قرار دهید و با قرار دادن کتاب در وسط ردیف بالا به پایان برسانید. اکنون باید یک جدول مسحور کننده در سمت راست ظاهر شود، بنابراین به سادگی آن را در فهرست موجودی خود بکشید و رها کنید تا آن را در اختیار داشته باشید.

پس از قرار دادن آن، به آن طرف بروید و با میز دلربا تعامل کنید. این یک رابط جدید باز می کند. کتاب های جادویی ماین کرافت در سمت چپ می‌توانید تعدادی لاجورد و موردی را که می‌خواهید مسحور کنید، بیندازید، سپس در سمت راست متنی را مشاهده می‌کنید.

یک کتاب مسحور شده در ماینکرافت

به طور کلی هرچه سطح تجربه شما بالاتر باشد، افسون های ماینکرافت بسیار بالاتر خواهند بود، بنابراین اگر در اوایل یکی از این میزها را بسازید، انتظار بهترین جادوها را نداشته باشید.

همچنین می توانید با قرار دادن یک قفسه کتاب در کنار میز دلربا – با یک منطقه بافر یک بلوک، جادو های ماین کرافت سطح افسون خود را افزایش دهید. برای دسترسی به بهترین جادوها، باید یک حاشیه کامل قفسه کتاب ایجاد کنید.

اگر آیتم خاصی ندارید که می‌خواهید آن را مسحور کنید، کتاب های جادویی ماین کرافت می‌توانید یک کتاب مسحور شده ایجاد کنید، قدرت های جادویی در ماینکرافت که به طور موثری این طلسم را برای استفاده در آینده ذخیره می‌کند.

زیرا بر اساس سطح تجربه، بذر افسون شما و نوع موردی که می‌خواهید مسحور کنید، نمی‌توانید انجام دهید. می‌توانید با کاهش تعداد قفسه‌های کتاب متصل به جدول، گزینه‌هایی را که به شما نشان داده می‌شود، تغییر دهید، اما این بر احتمالات تأثیری نمی‌گذارد.

بهترین راه برای ذخیره افسون های جادو های ماین کرافت برای ساختن یک سلاح مسحور کننده حداکثر، حفظ قدرت های جادویی در ماینکرافت کتاب های مسحور کننده است.

با بالاترین سطح افسون‌ها که در دسترس شماست، فقط کتاب‌های مسحورکننده را ادامه دهید تا زمانی که مجموعه‌ای از افسون‌های حداکثر سطح را داشته باشید،

سپس آیتم مورد نظر خود و کتاب‌ها را به سندان ببرید و آنها را با هم جفت کنید. Jace یک راهنمای استثنایی برای کتاب های جادویی ماین کرافت دستیابی جادو های ماین کرافت به حداکثر افسون در آیتم های مختلف دارد که می توانید در زیر مشاهده کنید.

او دارای انبوهی از قدرت های جادویی است که از آنها برای آسیب رساندن به بازیکنان استفاده می کند. ابتدا، او از طلسم برای احضار چندین وکس با شمشیرهای آهنی استفاده قدرت های جادویی در ماینکرافت می کند.

جادو های ماین کرافت که پرواز می کنند و به بازیکنان حمله می کنند. کتاب های جادویی ماین کرافت هنگامی که یک بازیکن سعی می کند به Evoker نزدیک شود.

آیا در Minecraft جادو وجود دارد؟

Magic در حال حاضر حضور بسیار چشمگیری در Minecraft دارد. مسحور کردن سلاح‌ها و زره‌های Minecraft بخش مهمی از قوی‌تر شدن است، در حالی که معجون‌های خاصی می‌توانند جان یک بازیکن را نجات دهند یا در نبرد به آنها دست برتر را بدهند.

آیا در Minecraft طلسم وجود دارد؟

در حال حاضر در Minecraft معجون‌هایی وجود دارد که روی بازیکنان و اوباش و افسون‌هایی که روی آیتم‌ها تأثیر می‌گذارند تأثیر می‌گذارند، پس چرا جادوهایی که بر محیط تأثیر می‌گذارند اضافه نکنید؟ برای طلسم، به یک سخنرانی نیاز دارید که با یک کتاب در بالا و تخته هایی در وسط و پایین ساخته شده است.

دنیای جادویی Minecraft چیست؟

دنیای جادویی مجموعه ای از بهترین مدهای جادویی است که دنیای Minecraftia ارائه کرده است. این بسته توسط افراد Feed the Beast ساخته شده است. نسخه فعلی این بسته نسخه 7.2.0 برای Minecraft 1.4.7 است.

قدرت های جادویی در ماینکرافت
قدرت های جادویی در ماینکرافت

کارگردان: 2396 رأی

تاریخ ایجاد شد: 2022-07-10 15:13

امتیازدهی ویرایشگر:
4.8

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *