ثبت نام
در مورد کتاب Hello App Inventor

دانلود کتاب Hello App Inventor

سرفصل‌های مقاله

کتاب Hello App Inventor خوانندگان جوان خلاق را با دنیای برنامه نویسی موبایل آشنا می کند — بدون نیاز به تجربه! این کتاب تمام رنگی و خواندنی با بیش از 30 پروژه سرگرم‌کننده و سرگرم‌کننده، با بلوک‌های ساختمانی که برای ایجاد چند برنامه تمرینی نیاز دارید شروع می‌شود. سپس مهارت هایی را که برای زنده کردن ایده های اپلیکیشن خود نیاز دارید، یاد خواهید گرفت.

در مورد کتاب Hello App Inventor

آیا تا به حال فکر کرده اید که اپلیکیشن ها چگونه ساخته می شوند؟ آیا ایده خوبی برای اپلیکیشنی دارید که بخواهید آن را به واقعیت تبدیل کنید؟ این کتاب می تواند به شما یاد دهد که چگونه برای هر دستگاه اندرویدی برنامه بسازید، حتی اگر قبلا برنامه نویسی نکرده باشید. با App Inventor، اگر بتوانید آن را تصور کنید، می توانید آن را ایجاد کنید. با استفاده از این ابزار رایگان و دوستانه، می‌توانید تصمیم بگیرید که می‌خواهید برنامه‌تان چه کاری انجام دهد و سپس روی بلوک‌های پازل رنگارنگ برای تحقق آن کلیک کنید. App Inventor پروژه شما را به یک برنامه اندروید تبدیل می کند که می توانید آن را روی رایانه خود آزمایش کنید، روی تلفن خود اجرا کنید، با دوستان خود به اشتراک بگذارید و حتی در فروشگاه Google Play بفروشید.

سلام App Inventor! خوانندگان جوان را با دنیای برنامه نویسی موبایل آشنا می کند. هیچ تجربه قبلی را فرض نمی کند. این کتاب با بیش از 30 پروژه خودت اختراع، با اپلیکیشن‌های اولیه شروع می‌کند و به تدریج مهارت‌هایی را که برای زنده کردن ایده‌های خود نیاز داریم، ایجاد می‌کند. ما گرافیک و صداها را برای شروع فوری شما ارائه کرده ایم. و یک ویژگی خاص Learning Points مثالی را که دنبال می‌کنید به مفاهیم محاسباتی مهمی که در هر زبان برنامه‌نویسی استفاده می‌کنید متصل می‌کند.

کتاب Hello App Inventor شامل چه مواردی است؟

App Inventor توسط MIT توسعه یافته و نگهداری می شود.

 MIT App Inventor 2 را پوشش می دهد

نحوه ایجاد شخصیت های متحرک، بازی ها، آزمایش ها، ترفندهای جادویی و ساعت زنگ دار زامبی

استفاده از ویژگی های پیشرفته تلفن مانند:

سنسورهای حرکتی

تعامل با صفحه نمایش لمسی

پائولا بیر و کارل سیمونز مربیان و نویسندگان حرفه ای هستند که بیشتر وقت خود را صرف آموزش معلمان جدید و آشنا کردن کودکان با برنامه نویسی می کنند.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Android in Action، نسخه سوم شما را بسیار فراتر از “Hello Android” می برد. شما بر SDK مسلط خواهید شد، برنامه های WebKit را با استفاده از HTML 5 می سازید، و حتی یاد می گیرید که ویژگی های داخلی اندروید را گسترش دهید یا جایگزین کنید. با کاوش در گرافیک های چند پلتفرمی با RenderScript، سیستم اطلاع رسانی به روز، و Native Development Kit، نمونه های جالبی را در هر صفحه پیدا خواهید کرد. کتاب Hello App Inventor همچنین مفاهیم مهم تبلت مانند کشیدن و رها کردن، قطعات و نوار اقدام را معرفی می‌کند که همگی در اندروید 3 جدید هستند.

Generative Art هم تکنیک ها و هم زیبایی هنر الگوریتمی را ارائه می دهد. در آن، ده‌ها نمونه باکیفیت از هنر مولد را به همراه مراحل خاصی که نویسنده برای ایجاد هر قطعه منحصر به فرد با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Processing دنبال کرده است، خواهید دید. این کتاب شامل آموزش های مختصر برای هر یک از اجزای فنی مورد نیاز برای ایجاد تصاویر کتاب Hello App Inventor است، و پیشنهادات بی شماری برای نحوه ترکیب و استفاده مجدد از تکنیک های مختلف برای ایجاد آثار خود ارائه می دهد.

کتاب سلام اپ اینونتور

Gnuplot in Action، نسخه دوم یک بازبینی اساسی از این راهنمای معتبر برای توسعه دهندگان، مهندسان و دانشمندان است. کتاب Hello App Inventor با یک مقدمه آموزشی شروع می شود و به دنبال آن مروری منظم بر ویژگی های اصلی gnuplot و پوشش کامل قابلیت های پیشرفته gnuplot ارائه می شود. خوانندگان باتجربه از بحث در مورد ویژگی‌های gnuplot 5، از جمله انواع طرح‌های جدید، مدیریت متن و رنگ بهبودیافته، و پشتیبانی از قالب‌های نمایش تعاملی و مبتنی بر وب، قدردانی خواهند کرد.

کتاب Hello App Inventor با فصل هایی در مورد جلوه های گرافیکی و تکنیک های کلی برای درک داده ها با نمودار به پایان می رسد. این شامل چهار صفحه از تصاویر رنگی است. گرافیک‌های سه‌بعدی، طرح‌های رنگ‌های کاذب، نقشه‌های حرارتی، و تجسم‌های چند متغیره در ضمیمه‌های طول فصل موجود در کتاب الکترونیکی پوشش داده شده‌اند.

پیدا کردن اطلاعاتی که برای ساختن اولین برنامه اندروید خود نیاز دارید کار سختی نیست. بعد چی؟ اگر می‌خواهید اپلیکیشن‌های واقعی بسازید، به توصیه‌هایی در مورد چگونگی انجام آن نیاز دارید، و این چیزی است که کتاب Hello App Inventor در مورد آن است.

Android in Practice منبعی غنی از نکات، ترفندها و بهترین شیوه های اندروید است که بیش از 90 تکنیک هوشمندانه و مفید را پوشش می دهد که شما را به یک توسعه دهنده اندروید موثرتر تبدیل می کند. تکنیک‌ها در قالب مشکل/راه‌حل/بحث آسان‌خوان ارائه شده‌اند. دانلود کتاب Hello App Inventor به موضوعات مهمی مانند چند کار و خدمات، آزمایش و ابزار دقیق، ساخت و استقرار برنامه‌ها و استفاده از زبان‌های جایگزین می‌پردازد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 2 =