ثبت نام
کدهای ماینکرافت موبایل

آموزش کدهای ماینکرافت موبایل | کد های ماین کرافت

سرفصل‌های مقاله

کدهای ماینکرافت موبایل یا کد های ماین کرافت با وارد کردن دستورات ماینکرافت در بازی فعال می‌شوند، که کدها یا عبارات زیادی برای استفاده از آن‌ها وجود دارد که به شما مزایا و اثرات مفیدی کد های ماینکرافت و رمز های ماین کرافت می‌دهد.

کد های ماینکرافت با توجه به ماهیت نحوه عملکرد این کدهای ماینکرافت موبایل / کد های ماین کرافت ، می ترسیم که فقط بازیکنان رایانه شخصی بتوانند کدها را اعمال کنند، به این معنی که آنها متأسفانه محدودیت های موجود در پلی استیشن، ایکس باکس، سوییچ یا موبایل را ندارند.

رمز های ماین کرافت اما اگر کاربر رایانه شخصی هستید، این موارد تقلب ها و  کدهای ماینکرافت موبایل به شما این امکان را می دهد که بسیاری از چیزها را از آب و هوا گرفته تا زمان روز تغییر دهید، و حتی خود را به هر مکانی در ماینکرافت که می خواهید از راه دور منتقل کنید.

شما همچنین می توانید سطح خود را افزایش دهید، سایت ایرانیان سایبر به آموزش برنامه نویسی کودکان می پردازد. در هر آیتم یا گروهی که نیاز دارید و تقریباً هر چیز دیگری که فکرش را بکنید، تخم ریزی کنید. ما در اینجا نکاتی را در مورد نحوه وارد کردن دستورات کد های ماینکرافت موبایل و همچنین لیستی از گزینه های بسیار موجود داریم.

کد های ماینکرافت موبایل

کد های ماینکرافت موبایل به عنوان یک نوع کد معمولاً برای دسترسی به موارد خاصی در بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. کد های ماینکرافت موبایل می‌توانند به شما کمک کنند تا به طور رایگان یا با تخفیف ویژه به مواردی مانند بسته‌های الحاقی، اجناس داخل بازی، یا سایر امکانات دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال، ممکن است یک کد به شما امکان دسترسی به محتوای اضافی در بازی، مانند تعدادی از مواد مخصوص یا ابزارهای قدرتمند‌تر را برای ایجاد و ساختن در دنیای ماینکرافت موبایل بدهد.

همچنین، بعضی از کد های ماینکرافت موبایل می‌توانند به شما اجازه دسترسی به امکانات ویژه‌ای مانند حالت‌های بازی، محیط‌های جدید، یا امکانات چندنفره را بدهند. به همین دلیل، کدهای ماینکرافت موبایل می‌توانند به شما در تجربه بهتر و متنوع‌تر بازی کمک کنند. با این حال، لازم به ذکر است که برخی از این کد های ماینکرافت موبایل ممکن است محدودیت‌ها یا شرایط خاصی داشته باشند و نه همه کدها به طور یکسان کارایی دارند.

پیشنهاد می کنیم مقاله خطرات بازی ماینکرافت چیست را مشاهده کنید

نحوه استفاده از دستورات کد های ماینکرافت موبایل

برای شروع با این دستورات کد های ماینکرافت موبایل ، کافی است کلید اسلش رو به جلو (/) را فشار دهید تا پنجره چت باز شود و سپس به تایپ دستور ادامه دهید. می‌توانید از کلیدهای جهت‌نمای بالا و پایین برای پیمایش در میان دستورات وارد شده قبلی استفاده کنید، و با فشار دادن کلید Tab هنگام وارد کردن دستورات کد های ماینکرافت موبایل ، گزینه‌های احتمالی چرخه می‌شوند.

اگر میخواهی کدنویسی را یاد بگیری روی عکس زیر کلیک کن

ماینکرافت موبایل

پیکان اشاره بالا

برای اینکه بیشتر این تقلب‌های کد های ماینکرافت کار کنند، باید در بازی حضور داشته باشید که در زمان ایجاد جهان، تقلب‌ها فعال شده باشند. در دنیای تک بازیکنی که در آن وجود نداشتند،

می‌توانید با باز کردن بازی به شبکه LAN و انتخاب «Allow Cheats» (حتی اگر در LAN نباشید)، کد های ماینکرافت موبایل را فعال کنید، و این انتخاب تا زمانی که دنیای خود را ترک نکنید، به خاطر بسپارید.

پیشنهاد می کنیم مقاله هدف بازی ماینکرافت را مشاهده کنید

دستورات کد های ماینکرافت موبایل

به جای تایپ کردن نام(های) تک تک بازیکنان برای فرمان پخش کننده، می توانید از میانبرهای زیر برای انتخاب اهداف خاص برای دستور خود استفاده کنید:

p@ = نزدیکترین بازیکن به شما

r@ = یک بازیکن تصادفی

a@ = همه بازیکنان جهان

e@ = همه موجودات در جهان

s@ = شما

کد های ماینکرافت برای مختصات، اینها به صورت xyz بیان می‌شوند که x فاصله شرق (+) یا غرب (-) نقطه مبدا، z فاصله جنوب (+) یا شمال (-) نقطه مبدا، و y است. ارتفاع از 0 تا 255 که 64 سطح دریا است. همچنین می‌توانید از نماد tilde (~) یا caret (^) با یک عدد برای بیان مختصات نسبی جابجایی از موقعیت فعلی خود استفاده کنید، با نماد به خودی خود نشان دهنده ~0 یا ^0 یعنی بدون آفست است.

آفست های شیب بر اساس مختصات جهان است، بنابراین ~5 ~ ~-5 بلوک +5 در x (شرق)، 0 بلوک در y (همان ارتفاع)، و -5 بلوک در z (شمال) خواهد بود. آفست های کارت بر اساس جهتی است که سر بازیکن در امتداد محورهای چپ، رو به بالا و جلو قرار دارد، بنابراین ^5 ^ ^-5 5 بلوک باقی مانده، 0 بلوک به سمت بالا (همان ارتفاع) و 5 بلوک به عقب خواهد بود.

پیشنهاد می کنیم مقاله بازی ماینکرافت برای چه سنی مناسب است را مشاهده کنید

دستورات آیتم و ماب ماینکرافت

/give <player> <item> [quantity] : اگر مورد قابل انباشته باشد، آیتم را در تعداد مشخصی به موجودی بازیکن اضافه می کند. لیستی از کدهای اقلام اینجا است.

/gamerule keepInventory true : اقلام موجودی خود را بعد از مرگ نگه دارید، برای معکوس کردن، true را با false جایگزین کنید.

/summon <entity> [x y z] : موجودیت را در مکان بازیکن یا مختصات مشخص شده اختیاری را در صورت وارد کردن ایجاد می کند.

پیشنهاد می کنیم مقاله دانلود بازی ماینکرافت را مشاهده کنید

اینها باید بیشتر از کد های ماینکرافت موبایل کافی باشند تا به شما اجازه دهند در دنیای خود تا حد دلخواه خود به هم بپردازید. اگر برای استفاده از هر یک از این دستورات به کمک بیشتری نیاز دارید،

برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی کافیست /help [command] را تایپ کنید. به عنوان مثال، می توانید از این دستور برای انتقال (یا کپی) یک کد های ماینکرافت موبایل خانه معبد یا روستا به مکان دیگری (مشخص شده با coo) استفاده کنید.

کد های ماین کرافت تقلب

آموزش کد های ماین کرافت

کد های ماینکرافت در حالی که بازی را در حالت Single Player انجام می دهید، C یا T را فشار دهید تا نوار “Commands” نمایش داده شود. سپس یکی از کد های زیر را تایپ کرده و [Enter] را فشار دهید تا تابع تقلب مربوطه فعال شود.

توجه: هنگام ایجاد دنیای جدیدی برای کارکرد این کد ها، گزینه “Allow Cheats” باید روی “روشن” تنظیم شود. علاوه بر این، برخی از کدها ممکن است به دلیل به روز رسانی ها و وصله های بازی دیگر کار نکنند.

به حالت Survival تغییر دهید : gamemode 0/

به حالت Creative تغییر دهید : gamemode 1/

یک بازیکن تصادفی را بکشید : kill @r/

نزدیکترین بازیکن را بکشید : kill @p/

زمان را برای ظهر تعیین کنید : time set 6000/

تقویت پرش : effect [player name] 1 [seconds] [level 1-255]/

آموزش کد های ماین کرافت

بهترین کلاس های برنامه نویسی کد های ماینکرافت موبایل را برای بچه ها کشف کنید
به دلیل محبوبیت Minecraft، شرکت‌هایی که بر آموزش علوم کامپیوتر برای دانش‌آموزان جوان تمرکز دارند، دوره‌های مختلف کدنویسی کد های ماینکرافت موبایل را برای بچه‌ها اجرا کرده‌اند. در اینجا لیستی از دوره های آنلاین مختلف برنامه نویسی کد های ماینکرافت موبایل برای کودکان آورده شده است.

1. Minecraft Modding Intro
در دوره مقدماتی Create & Learn Minecraft Modding، دانش‌آموزان نحوه استفاده از رابط کدنویسی را در Minecraft: Education Edition، نسخه‌ای از کد های ماینکرافت موبایل با ویژگی‌های اضافه شده که به طور خاص برای استفاده در تنظیمات آموزشی طراحی شده است، یاد می‌گیرند.

رمز های ماین کرافت دانش آموزان از کد برای برنامه ریزی یک موجودیت ویژه Minecraft به نام Agent استفاده می کنند تا روستایی را از خطر آتش سوزی جنگل نجات دهند. دانش‌آموزان اصول توالی‌بندی را می‌آموزند و حتی برخی از منطق را در عبارات ساده «if» و حلقه‌های «while» اعمال می‌کنند.

2. Minecraft Modding Quest
در دوره Create & Learn Minecraft Modding Quest، دانش‌آموزان به استفاده از کد های ماینکرافت موبایل ادامه خواهند داد تا مفاهیم برنامه‌نویسی مشابهی را که در معرفی کد های ماینکرافت موبایل ارائه شده است، اما در عمق بیشتر یاد بگیرند. دانش آموزان از عامل برای حل پازل ها با توالی، حلقه ها و منطق مناسب استفاده می کنند.

قابلیت های جدیدی برای Agent به منظور تسهیل یادگیری مفاهیم کدگذاری معرفی شده است. دانش آموزان از متغیرها و ساختارهای منطقی پیچیده تر برای ایجاد بازی ها و حتی پیاده سازی ویژگی های اضافی برای منحصر به فرد کردن بازی های خود رمز های ماین کرافت استفاده می کنند. فعالیت های پاداش شامل نوشتن کد برای ساخت سازه ها و ساخت بازی های کوچک در Minecraft است.

3. مقدمه ای بر مدینگ Minecraft متوسط
در این کلاس نیمه خصوصی Minecraft، دانش آموزان با پلتفرم کدنویسی در Minecraft آشنا می شوند. استفاده از آن آسان و بسیار قدرتمند است. آنها همچنین شروع به ساخت اولین مد خود خواهند کرد! دانش آموزان همچنین 2 چالش را در این کلاس تکمیل می کنند. این یک کلاس کدنویسی پیشرفته برای کلاس های 4-6 است.

4. Minecraft Code to Mod
رمز های ماین کرافت دانش آموزان زمان بسیار خوبی را برای یادگیری ایجاد مد برای بازی مورد علاقه خود – کدهای ماینکرافت موبایل سپری خواهند کرد! کد آن‌ها موجودات مورد علاقه‌شان را تولید می‌کند، ساختارهای جالبی می‌سازد و بازی‌هایی برای به چالش کشیدن دیگران ایجاد می‌کند.

دانش آموزان به مفاهیم مهم برنامه نویسی مانند تابع، حلقه و متغیرها تسلط خواهند داشت. و مفاهیم کدنویسی پیشرفته تری مانند توابع با ورودی و خروجی، آرایه و رشته را پوشش خواهند داد. دانش‌آموزان همچنین تکنیک‌های مودینگ پیشرفته‌تری را در کدهای ماینکرافت موبایل یاد می‌گیرند و بازی‌های تک‌نفره و چندنفره می‌سازند. با یک بازی Fortnite مانند پوشیده شده است!

در این دوره برنامه نویسی کد های ماینکرافت موبایل سطح مبتدی، بچه ها کد جاوا واقعی را با استفاده از ویرایشگر متن Eclipse یاد می گیرند، در حالی که یک تبر سفارشی برای شلیک گلوله های آتشین و همچنین یک سپر دفع که دشمنان را به هوا پرتاب می کند، می سازند. دانش آموزان مفاهیم کلیدی مانند شرطی ها و حلقه ها را یاد می گیرند.

برای فرزندتان، تعدادی فاکتور وجود دارد که باید در نظر بگیرید. تجربه قبلی در زمینه کدنویسی احتمالاً مهمترین عامل در تصمیم گیری در مورد اینکه کدام کلاس برنامه نویسی Minecraft برای فرزند شما مناسب است است.

رمز های ماین کرافت دوره‌های معرفی و کوئست کدهای ماینکرافت موبایل برای دانش‌آموزانی طراحی شده‌اند که تجربه قبلی برنامه‌نویسی ندارند و بنابراین مکان خوبی برای شروع هستند.

زبان برنامه نویسی مورد استفاده در دوره یکی دیگر از نکات مهم است. دوره‌های Create & Learn Minecraft از زبان‌های برنامه‌نویسی مبتنی بر بلوک استفاده می‌کنند که با سادگی در ذهن طراحی شده‌اند تا دانش‌آموزان جوانی را که ممکن است با چیزهای پیچیده‌تری مانند نحو جاوا ناآشنا باشند تحت فشار قرار ندهند.

رمز های ماین کرافت سطح آشنایی فرزند شما با Minecraft می تواند بر میزان لذت آنها از کدنویسی در Minecraft تأثیر بگذارد. اگرچه کد های ماینکرافت موبایل یک بازی بسیار عمیق با بسیاری از ویژگی‌های مختلف است، دوره‌های مقدماتی و کوئست Minecraft Modding به شدت بر دانش یا مهارت قبلی Minecraft متکی نیستند.

اکثر پروژه‌های دوره‌های Minecraft Modding Quest به سادگی به بازیکن نیاز دارند که بتواند در اطراف حرکت کند و بلوک‌ها را قرار دهد.

هزینه یکی دیگر از جنبه هایی است که باید در هنگام ثبت نام برای جستجوی کدنویسی کدهای ماینکرافت موبایل در نظر گرفت. خوشبختانه، دوره رایگان معرفی Minecraft Modding Create & Learn می‌تواند به شما ایده دهد که برنامه‌نویسی در Minecraft چگونه خواهد بود، قبل از اینکه مجبور شوید پولی خرج کنید.

آموزش انفرادی Minecraft
علاوه بر ارائه کلاس های کوچک، Create & Learn گزینه ای برای درس های خصوصی برای برنامه نویسی کد های ماینکرافت موبایل برای کودکان فراهم می کند. با دروس خصوصی، محتوای دوره را می توان با توجه به سرعت دانش آموز پوشش داد و مربیان می توانند به نیازهای دانش آموز توجه فردی داشته باشند. شما می توانید نظرات درباره ماینکرفت را برای ما ارسال بفرمایید.

همچنین، درس های خصوصی بر اساس برنامه شما تنظیم می شوند نه زمان های از پیش تعیین شده که معمولا ارائه می شوند.

چرا کدنویسی با Minecraft را یاد بگیریم؟

کد های ماینکرافت

یادگیری کدنویسی با Minecraft به دلایل متعدد برای کودکان ایده آل است. اول، Minecraft بسیار محبوب است، بنابراین Minecraft به عنوان مقدمه ای برای کدنویسی می تواند برای بچه هایی که قبلاً از بازی لذت می برند بسیار جذاب باشد.

علاقه آنها به Minecraft می تواند منجر به علاقه به کدنویسی شود. دوم، بسته به محیط برنامه نویسی مورد استفاده، به ویژه با زبان های برنامه نویسی مبتنی بر بلوک، نحو کدگذاری پیچیده که ممکن است برای یادگیرندگان جوان ناامیدکننده باشد، به نفع تمرکز بر مفاهیم مهم برنامه نویسی اجتناب می شود.

سوم، از آنجایی که Minecraft یک بازی ویدیویی شناخته شده است، کد های ماینکرافت موبایل چارچوبی برای ساخت پروژه های سرگرم کننده در حال حاضر وجود دارد. غایب، وظیفه دلهره آور این است که باید کدنویسی را بدون هیچ چیزی برای ساختن شروع کنید.

Minecraft از چه زبان برنامه نویسی استفاده می کند؟

روش‌های مختلفی برای کدنویسی با Minecraft وجود دارد، رمز های ماین کرافت بنابراین زبان‌های کدنویسی مختلفی برای استفاده در هنگام کدنویسی با Minecraft وجود دارد. کلاس‌های Create & Learn Minecraft Modding Quest و کلاس‌های Code to Mod هر دو از زبان‌های کدنویسی مبتنی بر بلوک استفاده می‌کنند

که برای از بین بردن ناامیدی و پیچیدگی نحو موجود در زبان‌های برنامه‌نویسی مانند جاوا طراحی شده‌اند. با حذف احتمال خطاهای نحوی، زبان‌های برنامه‌نویسی مبتنی بر بلوک به دانش‌آموزان اجازه می‌دهند تا به جای گرفتار شدن در پیچیدگی‌های یک زبان خاص، بر چگونگی و زمان کد های ماینکرافت موبایل استفاده از مفاهیم مختلف برنامه‌نویسی تمرکز کنند.

آیا برای شرکت در این کلاس های کدنویسی Minecraft باید برای فرزندم Minecraft خریداری کنم؟
دوره‌های استفاده می‌کنند که دانلود رایگان است اما برای استفاده نیاز به مجوز دارد. کلاس معرفی از حالت آزمایشی رایگان استفاده می کند. برای دارای اکانت های دارای مجوز است و آنها را بدون هزینه اضافی در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.

کد های مخفی ماینکرافت

شما می توانید از کد های مخفی ماینکرافت استفاده کنید. مجموعه کد های ماین کرافت خانه ، کد روستا در ماین کرافت ، کد زن در ماین کرافت، رمز های ماین کرافت خانه ویلایی، کد صاف شدن زمین در ماینکرافت اندروید، کد ویلیج در ماینکرافت، کد مکان های ماینکرافت، کد ساخت خانه در ماین کرافت، کد خشک شدن دریا در ماین کرافت و … جالبه بدونید با استفاده از کامند های ماینکرافت میتونید تقلب کنید. ما برخی از کدهای مخفی ماینکرافت رو براتون آوردیم.

 • /seed 
  • یک کد دانه تولید می کند تا بتوانید بعداً دنیای خود را دوباره بسازید
 • /setworldspawn [x y z] 
  • مکان تخمگذاری جهانی را روی موقعیت فعلی بازیکن یا مختصات مشخص شده اختیاری در صورت وارد کردن تنظیم کنید
 • /gamemode <type> [player] 
  • نوع حالت بازی (استفاده از بقا، خلاق، ماجراجویی یا تماشاگر) را برای خود یا یک بازیکن اختیاری تنظیم می کند.
 • /gamerule <rule> [value] 
  • ارزش یک قانون بازی را جستجو می کند، یا اگر مقدار اختیاری وارد شده باشد، آن را اصلاح می کند. لیستی از کد های قوانین اینجا است

چگونه Minecraft را برای کودکان کدنویسی می کنید؟

کد در ماین کرافت

ساده ترین راه برای شروع برنامه نویسی در Minecraft دانلود است. هنگامی که نصب کننده را دانلود کردید، اجرای آن فرآیند نصب را آغاز می کند که باید نسبتاً ساده باشد و تکمیل آن تنها چند دقیقه طول می کشد.

اگرچه کد های ماینکرافت موبایل نیاز به خرید مجوز قبل از استفاده از آن دارد، یک کدهای ماینکرافت موبایل حالت نمایشی در بازی وجود دارد که می توانید به صورت رایگان آن را امتحان کنید.

در داخل حالت نمایشی برخی از فعالیت‌ها مانند وجود دارد که کودک شما می‌تواند آن‌ها را انجام دهد تا احساس کند که چگونه برنامه‌نویسی در Minecraft: Education Edition کار می‌کند. برای امتحان حالت نمایشی این مراحل را در رایانه شخصی یا مک خود دنبال کنید:

نصب کننده را اجرا کنید.
باز کردن Minecraft: Education Edition.
اگر پنجره ورود به سیستم به طور خودکار باز شد، آن را ببندید.
در زیر دکمه ورود به سیستم، روی متنی که می گوید «اگر حساب کاربری ندارید، یک درس آزمایشی را امتحان کنید» کلیک کنید.
کادر پذیرش شرایط را علامت بزنید و روی دکمه پخش کلیک کنید.
روی دکمه Start Lesson کلیک کنید.
روی Hour of Code 2019 یا Hour of Code 2020 کلیک کنید.
روی دکمه Create World کلیک کنید.
پس از بارگیری جهان، دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید تا تمرین‌ها را در دنیای Hour of Code کامل کنید.

برای یک گشت و گذار با راهنما و مرور حالت نمایشی با جهان کد های ماینکرافت موبایل ، می توانید فرزند خود را در دوره رایگان معرفی کد های ماینکرافت موبایل ثبت نام کنید.شروع این پست وبلاگ برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه راه اندازی با نرم افزار استفاده شده در دوره آموزشی Minecraft Code to Mod به آموزش کدنویسی Minecraft مراجعه کنید.

Minecraft از چه زبان برنامه نویسی استفاده می کند؟

Minecraft در ابتدا با یک زبان برنامه نویسی به نام جاوا کدگذاری شد. مایکروسافت از آن زمان تاکنون تغییرات و تغییرات زیادی در نحوه کدگذاری Minecraft ایجاد کرده است.

نسخه Bedrock به زبان C++ نوشته شده است و به زبان‌های دیگر برای پلتفرم‌های مختلف مانند iOS اقتباس شده است،

اما جاوا همچنان بزرگترین بخش از زبان‌های کدنویسی Minecraft را تشکیل می‌دهد. همچنین این زبان برنامه نویسی است که مردم اغلب هنگام کدنویسی مدها برای Minecraft با آن تعامل دارند.

جاوا یک زبان برنامه نویسی بسیار رایج در سراسر جهان است که به افزایش محبوبیت بازی کمک کرده است. کدهای ماینکرافت موبایل می توان آن را در طیف گسترده ای از پروژه های معروف، مانند جستجوی ویکی پدیا، یا نظارت و کنترل مریخ نوردهای ناسا مشاهده کرد.

میلیون ها برنامه نویس برای انجام کارهای خود روزانه به جاوا وابسته هستند. حتی ممکن است در همین لحظه از برنامه نویسی جاوا استفاده کنید، زیرا این زبان برای ساخت برنامه های اندرویدی نیز هست!

نیازی به گفتن نیست، برنامه نویسانی که می دانند چگونه در جاوا کار کنند، تقاضای زیادی دارند و مدتی است که بوده اند. کد های ماینکرافت موبایل علیرغم سرعت حرکت تکنولوژی، جاوا از سال 1995 وجود داشته است و همچنان یک زبان برنامه نویسی موثر است.

رمز های ماین کرافت مدهای Minecraft معمولاً در جاوا نوشته می‌شوند، اما ساده‌ترین نقطه شروع برای کسی که تازه کدنویسی را یاد می‌گیرد نیست. در عوض، آنها پروژه ای هستند که باید آرزویش را داشت. با این حال، مشکلی نیست، زیرا راه های زیادی برای شروع یادگیری در مورد کدنویسی در Minecraft وجود دارد.

کد های ماینکرافت چه مفاهیم برنامه نویسی را می تواند آموزش دهد؟
کد های ماینکرافت چه مفاهیم برنامه نویسی را می تواند آموزش دهد؟

کد های ماینکرافت چه مفاهیم برنامه نویسی را می تواند آموزش دهد؟

Minecraft در واقع برای یک ابزار آموزشی طراحی نشده است، بنابراین تعجب آور است که چگونه کد های ماینکرافت موبایل برای این منظور خوب کار می کند. بسیاری از مفاهیم برنامه نویسی مختلف وجود دارد که می توانید با استفاده از بازی به کودکان خود آموزش دهید، حتی بدون باز کردن خود کد.

بسیاری از کد های ماین کرافت در اختیار یازیکنان است. مثل کد روستا در ماین کرافت ، کد زن در ماین کرافت، کد ویلیج در ماینکرافت، کد مکان های ماینکرافت، کد ساخت خانه در ماین کرافت، کد خشک شدن دریا در ماین کرافت و …

رداستون
بخشی از لذت Minecraft از ساخت ابزارهای شگفت‌انگیز ناشی می‌شود که هر کاری که می‌خواهید انجام می‌دهند! عنصر اصلی برای انجام این کار در Minecraft استفاده از یک منبع درون بازی به نام Redstone است.

تقریباً مانند سیم کشی برق کار می کند و استفاده از آن تقریباً نامحدود است. کد های ماینکرافت موبایل در حالی که ساختن چیزهای کوچکتر با Redstone می تواند نسبتاً ساده باشد، ساختارهای پیچیده تر نیاز به یادگیری مفاهیم برنامه نویسی پیشرفته تری دارند.

محدوده تیراندازی با کمان رداستون تاکوتو
رشته تیراندازی با کمان Redstone دانشجویی تاکوتو
برخی از دانش‌آموزان CodeWizardsHQ دستگاه‌های واقعاً قابل‌توجهی Redstone ساخته‌اند، از مزارع خود برداشت گرفته تا تیراندازی با کمان که می‌توانند به‌طور خودکار برای تیراندازی خوب پاداش دهند. همه اینها از درک اصول برنامه نویسی که از طریق مکانیک Redstone نشان داده شده است، ناشی می شود.

دقیقاً مانند زبان باینری رایانه، Redstone در حالت برق یا بدون برق وجود دارد. یادگیری نحوه استفاده از آن سیگنال ها از طریق گیت های منطقی یک عنصر کلیدی برای به کار انداختن کارها است. مشکل اصلی این رویکرد این است که فهمیدن همه اینها به تنهایی بدون کمک می تواند دشوار باشد.

یادگیری چیزهای زیادی از طریق آزمایش امکان پذیر است، اما ساده ترین و مستقیم ترین راه برای یادگیری بیشتر مفاهیم کدنویسی نیست. بسیاری از بچه ها می توانند با تماشای آموزش های آنلاین که اصول اولیه را به آنها نشان می دهد بر این مشکل غلبه کنند.

کد های ماینکرافت  از آنجا، کمی الهام و انگیزه کافی است تا آنها را وادار به کد های ماینکرافت موبایل یادگیری اصول برنامه نویسی به روشی سرگرم کننده کند!

دستورات کنسول و بلوک های فرمان
یک راه مستقیم تر برای تعامل با کدنویسی در Minecraft از طریق دستورات کنسول Minecraft است. اینها دستورات نوشته شده ای هستند که می توانید آنها را در جعبه چت تایپ کنید تا اتفاقاتی در دنیای Minecraft شما رخ دهد.

این به بازیکنان اجازه می دهد کارهایی مانند کد های ماینکرافت موبایل تغییر چرخه آب و هوا، تلهپورت به مکان های دور یا ایجاد آیتم هایی که در غیر این صورت به دست آوردن آنها غیرممکن است، انجام دهند. این به خودی خود واقعاً کدنویسی نیست،

اما یک مفهوم مهم در مورد کدنویسی را آموزش می دهد. کد های ماینکرافت موبایل این ایده این است که چیزهایی که در رایانه تایپ می کنیم می تواند بر دنیای دیجیتالی که در مقابل ما قرار دارد تأثیر بگذارد.

کارخانه آهن رایان
کارخانه آهن دانشجویی رایان
در سال 2012 یک بلوک جدید به نام بلوک فرمان به Minecraft اضافه شد که دستورات کنسول را به سطح بعدی رساند. این بلوک‌ها می‌توانند هر زمان که الزامات خاصی برآورده شوند، دستورات کنسول را در خود بازی اجرا کنند. هنگامی که با مهندسی Redstone همراه می شود، بلوک های فرمان می توانند مفاهیم پیچیده ای مانند شرطی ها را معرفی کنند. این دستورات موجود در کنسول را به نوعی زبان برنامه نویسی Minecraft تغییر می دهد.

این زبان برنامه نویسی Minecraft خارج از بازی کار نمی کند، اما در معرفی اصول برنامه نویسی به دانش آموزان جدید بسیار عالی عمل می کند.

گام بعدی خارج شدن از یادگیری مفاهیم برنامه نویسی و ورود به کد واقعی است. ایده خوبی است که با زبان های ساده و مستند مانند پایتون شروع کنید. یکی از راه‌های تمرین پایتون، استفاده از Minecraft Pi است. Minecraft Pi نسخه ای از Minecraft است که به طور خاص برای Raspberry Pi توسعه یافته است.

این بازی به صورت رایگان با دستگاه های Raspberry Pi عرضه می شود، اما جذابیت کد های ماینکرافت موبایل واقعی کنسول مودینگ است که در کنار آن قرار دارد. این کنسول به کدنویس ها اجازه می دهد تا از زبان پایتون برای ساخت مدهایی استفاده کنند که گیم پلی بازی را در Min تغییر می دهد

ecraft تغییرات در زمان واقعی اتفاق می‌افتند، بنابراین دانش‌آموزان می‌توانند فوراً ببینند کدشان چه می‌کند. این یک راه عالی برای بازی کردن با زبان پایتون و یادگیری چیزهای زیادی است که می تواند انجام دهد!

اتاق تست رداستون مربی شینا
در حالی که این بازی یک انگیزه عالی برای فرو رفتن در کدنویسی است، در واقع به خود پایتون آموزش نمی دهد. در عوض، لازم است یکی از آموزش های متعدد را به صورت آنلاین جستجو کنید و از آن برای یادگیری پایتون استفاده کنید. همچنین می توانید برای شروع یادگیری پایتون در یک کلاس زنده در برنامه کدنویسی دبیرستان یا دبیرستان شرکت کنید.

آیا Minecraft می تواند به کودک من کدنویسی را آموزش دهد؟

Minecraft ثابت کرده است که یک پلت فرم انعطاف پذیر برای آموزش است. این به عنوان ابزاری برای آموزش مفاهیم بی‌شماری استفاده شده است، بنابراین منطقی است که فرض کنیم برای آموزش کدنویسی به بچه‌ها مفید است. و هست!

Minecraft با فراهم کردن محیطی برای یادگیری کد نویسی با دادن مکانی برای ملاقات مجازی با مربیان خود و نشان دادن بصری تأثیراتی که کدنویسی می تواند داشته باشد، به دانش آموزان کمک می کند. اما این به سادگی راه اندازی بازی و اجازه دادن به بچه ها برای یادگیری نیست. در عوض، به عنوان یکی از بسیاری از ابزارهای مورد استفاده در برنامه درسی کدنویسی کاملتر، بهترین عملکرد را دارد.

اگر کد های ماین کرافت خانه ، رمز های ماین کرافت خانه ویلایی، کد صاف شدن زمین در ماینکرافت اندروید، کد خشک شدن دریا در ماین کرافت و … را می دانید در کامنت برای ما قرار دهید. تا همه عزیزان بتوانند از آن استفاده کنند.

بسیاری از کد های ماین کرافت در اختیار یازیکنان است. مثل کد روستا در ماین کرافت ، کد زن در ماین کرافت، کد ویلیج در ماینکرافت، کد مکان های ماینکرافت، کد ساخت خانه در ماین کرافت، کد خشک شدن دریا در ماین کرافت و …

به عنوان بخشی از برنامه درسی کدنویسی تعاملی خود، به دانش‌آموزان خود یاد می‌دهیم که چگونه کدهای ماینکرافت موبایل بازی‌های خود را بر اساس Minecraft ایجاد کنند. آنها می توانند برنامه نویسی را در یک محیط عملی هیجان انگیز بیاموزند که بیشتر از آموزش اصول اولیه به آنها انجام می دهد.

به آنها یاد می دهد که چگونه آنها را اعمال کنند. و برخلاف بسیاری از برنامه‌های مبتنی بر ویدیو، کلاس‌های کدنویسی ما برای دبستان، راهنمایی و دبیرستان توسط معلمان زنده تدریس می‌شوند تا دانش‌آموزان ما بتوانند در زمان واقعی درباره پروژه‌های خود بازخورد دریافت کنند.

رمز های ماین کرافت نکته اصلی کد های ماینکرافت این است: Minecraft به تنهایی قادر به آموزش کدنویسی به کودک نیست. کد های ماینکرافت موبایل در عوض، این یک راه عالی برای ایجاد علاقه آنها به کدنویسی است و می تواند به عنوان یک ابزار آموزشی در یک برنامه درسی به خوبی ساخته شده مفید باشد.

مزایا و معایب کد های ماینکرافت موبایل چیست؟

کد های ماینکرافت موبایل ابزارهای بسیار مفیدی هستند که به بازیکنان اجازه می‌دهند تا تجربه‌ی منحصر به فردی از جهان ماینکرافت را بر روی دستگاه‌های همراه خود داشته باشند. یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از کد های ماینکرافت موبایل این است که آن‌ها به شما این امکان را می‌دهند تا به سرعت و به راحتی به منابع و اجناس مورد نیاز دست پیدا کنید. این کد ها می‌توانند زمان صرف شده برای جمع‌آوری منابع را به شدت کاهش دهند و به شما اجازه می‌دهند تا به مراحل پیشرفته‌تر بازی بروید.

با این حال، استفاده نادرست یا بی‌اندازه از کد های ماینکرافت موبایل ممکن است تجربه بازی را تضعیف کند. این می‌تواند باعث از بین رفتن جذابیت چالش‌ها و مسابقات طبیعی بازی شود. علاوه بر این، برخی از کد ها ممکن است باعث بروز مشکلات فنی یا امنیتی در بازی شوند. بنابراین، توصیه می‌شود که کد های ماینکرافت موبایل را با دقت و با رعایت دستورالعمل‌های مناسب استفاده کنید تا از مزایا و لذت اصلی بازی بهره‌مند شوید.

رمز های ماین کرافت برای گوشی
رمز های ماین کرافت برای گوشی

4 رمز های ماین کرافت برای گوشی

رمز های ماین کرافت برای گوشی، معمولاً از رمز‌هایی برای دسترسی به ویژگی‌های خاص یا برای تنظیمات محیطی استفاده می‌شود. اینجا 4 مثال از رمز های ماین کرافت برای گوشی استفاده می‌شود را می‌آورم:

1. /gamemode: این رمز برای تغییر حالت بازی استفاده می‌شود. به عنوان مثال، اگر بخواهید از حالت ابتدایی به حالت ایجاد برای ساختن سازه‌ها تغییر کنید، از این رمز استفاده کنید: /gamemode creative

2. /tp: این رمز برای جابجایی شخصیت‌ها (players) در بازی استفاده می‌شود. به عنوان مثال: /tp [نام شخصیت] [مختصات مکانی]

3. /give: با استفاده از این رمز می‌توانید آیتم‌ها و منابع را به بازیکنان دیگر یا به خودتان بدهید. به عنوان مثال: /give [نام شخصیت] [آیتم] [تعداد]

4. /kill: این رمز برای کشتن شخصیت انتخابی در بازی استفاده می‌شود. به عنوان مثال: /kill [نام شخصیت]

5. /time set: با استفاده از این رمز می‌توانید زمان بازی را تنظیم کنید. به عنوان مثال، اگر بخواهید به طور مستقیم به زمان روز منتقل شوید: /time set day

خطرات استفاده از تمام کد های ماینکرافت

خطرات استفاده از تمام کد های ماینکرافت می‌تواند به مشکلات جدی امنیتی و قانونی منجر شود. در اینجا چندین خطر احتمالی از استفاده نادرست از تمام کد های ماینکرافت ذکر می‌شود:

۱. خطر امنیتی: استفاده از کدهای ناشناس یا غیرمعتبر ممکن است منجر به نفوذ هکرها به سیستم شود و اطلاعات شما را در معرض خطر قرار دهد، از جمله اطلاعات حساس مانند اطلاعات حساب کاربری یا اطلاعات مالی.

۲. تخلفات قانونی: بسیاری از کدهای ماینکرافت متعلق به صاحبان حقوق مالکیت معنوی می‌باشند. استفاده غیرقانونی از این کدها می‌تواند منجر به تخلفات قانونی شود و عواقب قانونی جدی را برای شما به همراه داشته باشد، از جمله پیگرد قانونی و جریمه مالی.

۳. بلاک شدن حساب: در صورتی که شما از کدهای ناقص یا غیرقانونی استفاده کنید، احتمال بلاک شدن حساب شما در بازی وجود دارد، که این می‌تواند منجر به از دست دادن دسترسی به اکانت و اشیاء موجود در آن شود.

۴. آسیب به سلامتی دیگران: استفاده از کدهای ناشناس و نامناسب ممکن است به بازیکنان دیگر نیز آسیب برساند، از جمله تخریب محیط بازی یا تحریف رقابت.

در نتیجه، توصیه می‌شود که همیشه از منابع رسمی و معتبر برای دریافت کدهای ماینکرافت استفاده کنید و هیچگاه از کدهایی که از منابع نامعتبر یا غیرقانونی دریافت شده‌اند، استفاده نکنید.

معرفی برنامه رمز های ماین کرافت
معرفی برنامه رمز های ماین کرافت

معرفی برنامه رمز های ماین کرافت

برنامه رمز های ماین کرافت استفاده می‌شوند اغلب به عنوان مود یا افزونه شناخته می‌شوند، که باعث تغییراتی در بازی می‌شوند یا امکانات جدیدی به آن اضافه می‌کنند. این مودها و افزونه‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا تجربه‌ی بازی ماینکرافت خود را بهبود بخشیده و آن را به سلیقه خودتان شخصی‌سازی کنید.

برای استفاده از مودها و افزونه‌ها در ماینکرافت، می‌توانید از برنامه‌های مدیریت مود مانند “Forge” برای نسخه کامپیوتر یا “BlockLauncher” برای نسخه موبایل استفاده کنید. این برنامه‌ها به شما اجازه می‌دهند مودهای مختلف را به بازی اضافه کنید و مدیریت کنید.

به همین ترتیب، اگر به دنبال رمزهای خاص برای بازی ماینکرافت هستید، بهتر است به دنبال مودها و افزونه‌هایی باشید که به شما امکانات جدیدی می‌دهند، زیرا در ماینکرافت معمولاً از رمزها به معنای کلمات عبور یا کدهای ورود استفاده نمی‌شود.

برترین کد ماینکرافت چیست

کد ماینکرافت مختلفی وجود دارند که به شما امکانات مختلفی می‌دهند. اما برای برترین کد ماینکرافت دو دیدگاه وجود دارد:

1. کد‌های فعال‌سازی (Activation Codes): این کدها به شما امکان فعال‌سازی نسخه‌های مختلف بازی، از جمله نسخه‌های پولی یا پیشرفته‌تر از بازی، را می‌دهند.

2. کد‌های دستوری (Command Codes): این کدها به شما امکان فعال کردن قابلیت‌ها و ویژگی‌های خاص در داخل بازی را می‌دهند، مانند دادن اجناس یا ایجاد شرایط خاصی در بازی.

اما هر دو نوع کد ماینکرافت ممکن است با توجه به شرایط مختلف و ارتباط با سرورهای بازی، مورد استفاده قرار گیرند. اما مهمترین نکته این است که استفاده از کد ماینکرافت که از منابع رسمی بازی نیامده باشند، ممکن است منجر به مشکلات امنیتی یا حساب کاربری شما شود. بنابراین، همواره بهتر است از منابع رسمی و معتبر برای بررسی و استفاده از کد ماینکرافت استفاده کنید.

بلوک فرمان چیست؟

بلوک‌های فرمان نوعی بلوک تخصصی در دنیای Minecraft: Bedrock Edition هستند که امکان استفاده از دستورات کنسول را در بازی فراهم می‌کنند. همان دستوراتی که بازیکنان می‌توانند از چت تایپ کنند، می‌توانند به‌طور خودکار توسط بلوک‌های فرمان با استفاده از قدرت رداستون اجرا شوند.

چگونه هروبرین را احضار می کنید؟

سپس، باید یک بلوک احضار هیروبرین را بسازید، که در یک شبکه 3x3 با Soul Sand در مرکز 8 استخوان ساخته شده است. این چیزی است که به نظر می رسد ماد به بازی اضافه می کند. وقتی این را روشن کردید، هروبرین احضار می شود.

اگر اژدهای اندر را 20 بار شکست دهید چه اتفاقی می افتد؟

پایان بازی: 20 بار اندر اژدها را شکست دهید و پگاسوس (اسب پرنده) را بدست آورید پس از 20 بار شکست دادن اژدهای اندر، هنگامی که به دنیای اوورلد بازگشتید یک اسب سفید با بال به عنوان پاداش در انتظار شما خواهد بود. وقتی سوار آن می شوید و از صخره می پرید، می توانید طوری پرواز کنید که انگار از elytra استفاده می کنید.

کدهای ماینکرافت موبایل
ماینکرافت موبایل

کارگردان: کودکان

تاریخ ایجاد شد: 2022-02-26 14:51

امتیازدهی ویرایشگر:
5

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =