کدهای ماینکرافت موبایل

آموزش کدهای ماینکرافت موبایل

Minecraft: Pocket Edition یک تجربه کدهای ماینکرافت موبایل قوی و موبایلی از Minecraft را ارائه می دهد و شامل ویژگی های بسیاری است که در نسخه های کدهای ماینکرافت موبایل دسکتاپ و کنسول بازی نیز یافت می شوند. یکی از این ویژگی ها امکان استفاده از کدهای ماینکرافت موبایل دستورات برای انجام وظایف مختلف است.

پیشنهاد می کنیم مقاله خطرات بازی ماینکرافت چیست را مشاهده کنید

اگر فعال باشد، تقلب‌ها می‌توانند به‌طور خودکار توسط بازیکنی کدهای ماینکرافت موبایل که جهان را ایجاد می‌کند استفاده شود، و آنها می‌توانند به بازیکنان دیگر توانایی استفاده از تقلب را بدهند.چگونه تقلب ها را فعال کنیم فعال کردن تقلب ها در دنیای جدید Minecraft: Pocket Edition آسان است.

کدهای ماینکرافت موبایل

هنگامی که دنیای Suvival خود را ایجاد می‌کنید، به سمت هدر «تقلب‌ها» به پایین بروید و نوار لغزنده را به سمت راست حرکت دهید، که اسلایدر سبز می‌شود. همچنین می‌توانید با کدهای ماینکرافت موبایل ضربه زدن روی نماد مداد در سمت راست نام دنیای خود در منوی «Worlds»، تقلب‌ها را برای دنیای موجود فعال کنید.

توجه به این نکته مهم است که هنگام ایجاد یک کدهای ماینکرافت موبایل دنیای خلاقانه، تقلب ها به طور خودکار فعال می شوند.فعال کردن تقلب ها یک پاپ آپ به شما هشدار می دهد که دستاوردهای Xbox Live پس از فعال شدن تقلب ها غیرفعال می شوند. با انجام این کار، تقلب‌ها فعال می‌شوند.

و دستاوردهای Xbox Live برای آن دنیا برای همیشه غیرفعال می‌شوند، حتی اگر قبل از ایجاد جهان، نوار لغزنده را خاموش کنید. پیامی را در بالای منوی تنظیمات بازی خواهید دید کدهای ماینکرافت موبایل که به شما اطلاع می‌دهد که دستاوردها برای جهان غیرفعال شده‌اند. همچنین می‌توانید تقلب‌ها را در دنیایی که قبلاً ایجاد کرده‌اید.

پیشنهاد می کنیم مقاله هدف بازی ماینکرافت را مشاهده کنید

در منوی Edit World غیرفعال و دوباره فعال کنید، اما انجام این کار همچنان کسب درآمد از دستاوردهای Xbox Live را دوباره فعال نمی‌کند.نحوه وارد کردن دستورات هنگامی که تقلب کدهای ماینکرافت موبایل ها را در دنیای خود فعال کردید، وارد کردن دستورات واقعی در Minecraft: Pocket Edition نیز آسان است!

بهترین کدهای ماینکرافت موبایل

به سادگی روی دکمه “Chat” در بالای صفحه ضربه بزنید، که باکس چت باز می شود و به شما امکان می دهد دستورات خود را وارد کنید.شایان ذکر است که هنگام وارد کردن یک کدهای ماینکرافت موبایل فرمان، منوی چت Minecraft: Pocket Edition به طور خودکار آرگومان ها را پیشنهاد می کند. شما همچنین می توانید.

اطلاعات مفید بسیاری از دستوراتی که نیاز به تعیین بازیکن دارند، از انتخابگرهای هدف نیز پشتیبانی می کنند، که می توانند به جای نام بازیکن و برای تعیین بیش از یک بازیکن کدهای ماینکرافت موبایل استفاده شوند. انتخابگرهای هدف زیر را می توان در Minecraft استفاده کرد.

پیشنهاد می کنیم مقاله بازی ماینکرافت برای چه سنی مناسب است را مشاهده کنید

از شما می خواهد که مختصات نقشه را برای هر مقصد مربوطه مشخص کنید. نقشه Minecraft از مختصات XYZ استفاده می کند. در اینجا نحوه تعیین مختصات مورد استفاده آمده است: کدهای ماینکرافت موبایل موقعیت شرق / غرب در جهان. ارزش‌های مثبت به سمت شرق افزایش می‌یابد و ارزش‌های منفی به سمت غرب افزایش می‌یابد.

یک موقعیت بالا / پایین در جهان. مقادیر مثبت به سمت بالا افزایش می یابد، مقادیر منفی به سمت پایین افزایش می یابد.
موقعیت جنوبی / شمالی در نقشه. مقادیر موقعیت کدهای ماینکرافت موبایل به سمت جنوب افزایش می یابد، افزایش منفی به سمت شمال.همچنین می‌توانید.

از کاراکتر ~ به‌عنوان مختصات نسبی (مانند ~ 1، بودن یک مختصات 1 بلوکی از مکان شما) یا کلاً به جای مختصات در مواردی که می‌خواهید دستوری را با مکان فعلی خود به عنوان کدهای ماینکرافت موبایل هدف اجرا کنید، استفاده کنید. .چگونه به بازیکنان دیگر اجازه اجرای چیت را بدهیم.

اگر دنیای چند نفره را اجرا می کنید، باید به هر بازیکن اجازه اجرای دستورات را با استفاده از دستور / op بدهید که به بازیکن وضعیت «اپراتور» می دهد. می توانید وضعیت اپراتور کدهای ماینکرافت موبایل بازیکن را با دستور / deop که در زیر نیز توضیح داده شده است حذف کنید.

پیشنهاد می کنیم مقاله دانلود بازی ماینکرافت را مشاهده کنید

لیست تقلب ها و دستورات در Minecraft: Pocket Edition موارد را از موجودی بازیکن پاک کنید پاک کردن [بازیکن: هدف] [نام مورد: مورد] [داده: int] [maxCount: int] این دستور می تواندکدهای ماینکرافت موبایل برای حذف اقلام از موجودی بازیکن استفاده شود. مهم است که به یاد داشته باشید هنگام استفاده از این دستور، نام مورد را مشخص کنید.

در غیر این صورت همه اقلام از موجودی بازیکن حذف خواهند شد.بازیکن (اختیاری): نام بازیکن تحت تأثیر فرمان. اگر نام بازیکنی مشخص نشده باشد، روی پخش کننده ای کدهای ماینکرافت موبایل که فرمان را صادر می کند تأثیر می گذارد.itemName (اختیاری): این آرگومان نام موردی است که باید حذف شود.

داده (اختیاری): این آرگومان تنها در صورتی استفاده می‌شود که چندین تنوع از یک آیتم وجود داشته باشد، مانند رنگ‌های مختلف از یک نوع بلوک maxCount (اختیاری): برای تعیین کدهای ماینکرافت موبایل مقدار موردی که باید حذف شود استفاده می شود. اگر روی 0 تنظیم شود، هیچ موردی را حذف نمی کند.

اما در صورت وجود کالا در موجودی بازیکن به شما اطلاع می دهد و اگر تعریف نشده باقی بماند، تمام آیتم های مشخص شده را حذف می کند.این دستور به شما این امکان را می دهد که کدهای ماینکرافت موبایل یک منطقه مشخص از نقشه را شبیه سازی کنید و آنها را به مقصد دیگری منتقل یا کپی کنید.

به عنوان مثال، می توانید از این دستور برای انتقال (یا کپی) یک کدهای ماینکرافت موبایل خانه معبد یا روستا به مکان دیگری (مشخص شده با coo) استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *