کمیاب ترین مکان های ماینکرافت

کمیاب ترین مکان های ماین کرافت چیست؟

دنیای Minecraft یک قلمرو وسیع و بی پایان است که بازیکنان باید در حین کاوش منتظر چیزهای غیرمنتظره و کمیاب ترین مکان های ماین کرافت باشند. با وجود بیوم ها و مناطق مختلف، این شانس وجود دارد که یک سازه یا ساختمان ایجاد شود. اکنون، آنچه که هستند می تواند از روستاهای دارای خانه و جاده، تا سیاه چال با راهروهای بی پایان و غیره لوکیشن عجیب برای زندگی در ماینکرافت و کمیاب ترین مکان های ماین کرافت متفاوت باشد.

هر کدام از کمیاب ترین مکان های ماین کرافت هدف عملی خود را برای بازیکن انجام می دهند. دهکده ها به بازیکنان این امکان را می دهند که با روستاییان معامله کنند و منابع را تهیه کنند. برخی دیگر، مانند قلعه‌ها، سناریوی پرخطری را ارائه می‌کنند که در آن تنها شجاع‌ترین افراد می‌توانند با غواصی سر به سوی ناشناخته از مزایای آن بهره ببرند.

در حالی که بازی دارای ده ها سازه و ساختمان است که منتظر کاوش هستند، باید توجه داشت که یافتن کمیاب ترین مکان های ماین کرافت دشوار است. با این وجود، پاداش و استفاده بالقوه از برخی از این ساختارها می تواند بیش از ارزش سفر باشد.

بنابراین، دوستان خود را جمع کنید، آن مشعل ها را در دست نگه دارید و مراقب باشید زیرا هرگز نمی دانید که در کدام کمیاب ترین مکان های ماین کرافت ممکن است یکی از این جواهرات پنهان را پیدا کنید.

 پیشنهاد ویژه : مشاهده دوره های صفر تا صد برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

کمیاب ترین مکان های ماین کرافت چیست؟

کمیاب ترین مکان های ماین کرافت کجاها هستند نام ببرید باید بدانید که کمیاب ترین مکان های ماین کرافت چیا هستند

کمیاب ترین مکان های ماین کرافت
ترین مکان های ماین کرافت 1

کارگردان: 2150 رأی

تاریخ ایجاد شد: 2021-12-06 22:07

امتیازدهی ویرایشگر:
4.9

چگونه axolotl را در Minecraft دریافت کنید؟
Axolotls را می توان با استفاده از سطل های کمیاب ترین مکان های ماین کرافت  ماهی گرمسیری پرورش داد. هنگامی که دو آکسولوتل بالغ را با هم داشتید، هر کدام را با استفاده از ماهی های استوایی تغذیه کنید

کمیاب ترین مکان های ماین کرافت Giant Tree Taiga

کمیاب ترین مکان های ماینکرافت

تایگا (و همتایان برفی آن ها) خیلی غیر معمول نیستند و از “کمیاب ترین مکان های ماین کرافت” است – به احتمال زیاد در یکی از آن ها سرگردان شده اید، و اگر تا به حال به دنبال صنوبر رفته باشید مطمئناً با آنها برخورد خواهید کرد. این را نمی توان در مورد تایگا درخت غول پیکر گفت.

تایگا درخت غول پیکر بسیار نادرتر از معادل معمولی خود، زیستی کاملاً متفاوت است. زمین با پودزول جایگزین شده است، درختان به مراتب بالاتر از درختان صنوبر معمولی هستند و زمین پر از تخته سنگ های خزه ای است. این زیستی است که ارزش آن را دارد که به تنهایی به دنبال آن باشید

پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله آموزش بازی ماینکرافت

بیوم ساوانای متلاشی شده Shattered Savanna

بیوم ساوانای متلاشی شده

مانند تایگا، بیوم ساوانا یک منظره نسبتاً رایج است. با این حال، گاهی اوقات، ممکن است به گونه ای بسیار قابل توجه تر (اما بسیار نادرتر) برخورد کنید. در یک ساوانای متلاشی شده، زمین، خوب… متلاشی شده است. کوه‌ها به مراتب بالاتر از حد معمول هستند، با لبه‌های تیز که زمین از هم جدا شده است.

خاک درشت هر اینچ از این کوه‌های چشمگیر را پوشانده است و آبشارهای باورنکردنی که از قله‌های ناهموار سرازیر می‌شوند نیز یک منظره رایج هستند. ساوانای متلاشی شده یکی دیگر از منظره های زیستی است که نمی خواهید از دست بدهید.

پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله آیا ماینکرافت بازی خوبی است

بیوم دشت آفتابگردان Sunflower Plains

بیوم دشت آفتابگیردان

اگرچه کمی کمتر از نوشته های قبلی دراماتیک است، اما بیوم دشت آفتابگردان یک یافته نادر و هیجان انگیز است که یکی از کمیاب ترین مکان های ماین کرافت است اگر به طور تصادفی با آن برخورد کنید. همانطور که از نام آن پیداست، مانند یک بیوم دشت معمولی با یک عنصر کلیدی است – آفتابگردان. این تنها جایی است که می توانید آنها را تهیه کنید، بنابراین یک مقصد مهم برای هر طرفدار گل است.گل آفتابگردان چند کاربرد دارد – بدیهی است تزئینات، و می توان آنها را به رنگ زرد تبدیل کرد. علاوه بر این، آنها بدون توجه به نحوه قرارگیری آنها همیشه رو به شرق خواهند بود، بنابراین می توانند راهی مفید برای جهت دهی به خود باشند.

بیوم خوشه های یخی Ice Spikes

بیوم خوشه های یخی

کمیاب ترین مکان های ماین کرافت بیوم خوشه های یخی تقریباً به همان اندازه چشمگیر است. میخ‌های کوتاه‌تر و سفت‌تر زمین را پر می‌کنند، که تنها با سوزن‌های شگفت‌انگیز و بلندتر قطع می‌شوند. این بیوم باورنکردنی به ندرت در سایر زیست‌های برفی یافت می‌شود – یکی از موارد کمیاب که می‌توانید در تندراهای Minecraft پیدا کنید.

علاوه بر ارائه پس‌زمینه‌ای حماسی برای هر چیزی که می‌سازید، بیوم خوشه‌های یخی به دلیل اینکه منبع فوق‌العاده‌ای از یخ بسته‌شده هستند، ارزش جستجو را دارند. این منبع کمیاب برای بزرگراه ها یا حمل و نقل اقلام حیاتی است، بنابراین بیوم خوشه های یخ قطعا مقصد خوبی هستند.

بیوم جنگل گل Flower Forest

اگر فکر می‌کردید که کمیاب ترین مکان های ماین کرافت دشت‌های آفتابگردان به نظر خوب می‌آیند، پس با جنگل گل خوشتان می‌آید. این گونه جنگلی کمیاب تا جایی که چشم کار می کند گل های درخشان و رنگارنگی دارد. تقریباً هر نوع گلی در بازی در اینجا تولید می‌شود، و این تنها جایی است که می‌توانید آلیوم‌های صورتی زیبا دریافت کنید.جنگل گل همچنین دارای نرخ تخم ریزی افزایش یافته برای کندوهای زنبور عسل است، بنابراین منطقه مملو از موجودات کوچک مبهم است که تعداد زیادی گل را گرده افشانی می کنند. اگر می خواهید گیاهان کمیاب بخرید، دوستان زنبور عسل به دست آورید یا فقط یک بیوم زیبا را بررسی کنید، پس جنگل گل مکان مناسبی برای شماست.

پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله کتاب ماینکرافت فارسی رایگان 

بیوم بدلندز Badlands

بیوم بدلندز Badlands

بازیکنان قدیمی ممکن است این یکی را به عنوان mesa بشناسند، اما هر چه آن را بنامید، این یک بیوم خیره کننده پر از گنجینه های کمیاب و کمیاب ترین مکان های ماین کرافت است. بیشتر زمین از سفال ساخته شده است، بنابراین برای هر کسیکه به بلوک های سفالی ذوب شده نیاز دارد عالی است.

همچنین این تنها جایی در بازی است که شن های قرمز زیبا را به دست می آورد.علاوه بر این، طلا به مراتب بیشتر و در هر سطح Y تولید می شود. بنابراین، اگر به چیزهای براق نیاز دارید، ارزش یک سفر را دارد – به خصوص با توجه به اینکه میشفت‌های متروکه این ویژگی‌های افزایش فرکانس را به اشتراک می‌گذارند، که باعث می‌شود فقط از سطح سرگردان شوید و با پشته‌های طلا بیرون بیایید.

پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله خطرات بازی ماینکرافت

بیوم جنگل بامبو Bamboo Jungle

کمیاب ترین مکان های ماین کرافت جنگل‌ها برای شروع نادر هستند، اما جنگل‌های بامبو گونه‌ای هستند که گهگاه در آن‌ها تولید می‌شوند. بنابراین نه تنها باید به اندازه کافی خوش شانس باشید تا یک جنگل پیدا کنید، بلکه به اندازه کافی خوش شانس باشید تا جنگلی را پیدا کنید که در آن یک جنگل بامبو تولید شده است.

همانطور که اغلب اتفاق می افتد، بیوم نادر بودن آن را جبران می کند.زمین یک جنگل بامبو کاملاً از پودزول تشکیل شده است و هر کجا که نگاه کنید بامبوهای ارزشمندی وجود دارد. این باعث می شود آنها مکان های بسیار خوبی برای ذخیره این منابع مفید باشند. آنها همچنین مورد علاقه پانداها هستند، و جنگل های بامبو را به مکانی عالی برای گرفتن یک دوست سیاه و سفید دوست داشتنی تبدیل می کند.

بیوم بدلند فرسوده شده Eroded Badlands

مانند جنگل‌ها، سرزمین‌های بد نیز نوع کمیاب‌تری دارند که گاهی اوقات می‌تواند در بیوم اصلی ایجاد شود. زیست بوم‌های بدلند فرسوده شده حاوی چیزی نیست که سرزمین‌های بد معمولی ندارند، اما چشم‌انداز آن‌ها بیش از این جبران می‌کند. می توان گفت که این بیوم فک ترین بیوم در بازی است. میخ‌های عظیم و دراماتیک از زمین بالا می‌آیند و زیستی پر از مناره‌های دندانه‌دار غول‌پیکر ایجاد می‌کنند.

در ترکیب با رنگ های منحصر به فرد و زیبا، دیدن این قله ها دیدنی است. با در نظر گرفتن موارد نادر، واضح است که چرا سرزمین های بد فرسایش یافته چنین یافته خاصی هستند.

بیوم مزارع قارچ Mushroom Fields

بیوم مزارع قارچ

کمیاب ترین مکان های ماین کرافت ، از قضا، خانه یکی از نمادین ترین اوباش است. موشروم ها در بیوم مزارع قارچ زندگی می کنند، و تنها یکی از موارد جدید است که این منطقه را منحصر به فرد می کند. به جای خاک یا پادزول، زمین از میسلیوم منحصر به فرد بیوم ساخته شده است و درختان با قارچ های غول پیکر جایگزین می شوند.

قارچ یک مورد مفید اما غیر معمول در Minecraft است. بنابراین اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که با مزارع قارچ روبرو می شوید، مکان بسیار خوبی برای ذخیره سازی است. بیوم دارای یک ویژگی خاص دیگر است – هیچ گروه متخاصمی نمی تواند در بیوم مزارع قارچ تولید کند، بنابراین اگر مایل به انجام چالش یافتن آن هستید، مکان مناسبی برای راه اندازی یک خانه امن است.

کمیاب ترین مکان های ماین کرافت چیست؟

آیا می توانید قارچ تابیده شده را در جهان بزرگ پرورش دهید؟
درختان تاب دار را می توان با استفاده از پودر استخوان روی قارچی که روی نایلیم منطبق قرار داده شده رشد داد.

سرزمین های بدلندز Minecraft از کمیاب ترین مکان های ماین کرافت کجا هستند؟

بدلندها فاقد اوباش منفعل هستند، که خود را به یک بیوم منحصر به فرد در Minecraft تبدیل می کند. به دلیل آب و هوای گرم و خشک، معمولاً در نزدیکی بیوم‌های بیابانی، ساوانا و اقیانوس‌های گرم تخم‌ریزی می‌کند، اما موارد نادری وجود دارد که زیست‌های برفی در لبه‌های بیوم مسا ایجاد شود.

آیا دنیای مخفی در Minecraft وجود دارد؟

حالا شما وارد دنیای مخفی شده اید! در واقع به این حالت Debug Mode می گویند. این دنیا تمام احتمالات همه بلوک ها را در Minecraft نمایش می دهد! شما نمی توانید چیزی را در این دنیا قرار دهید، اما هنوز عالی است!

کمیاب ترین دانه در Minecraft چیست؟

دانه های Minecraft برای سازه های کمیاب عمارت جنگلی در یک روستا نسل زیبای جهان دژ زیر دهکده کلبه جادوگران چهارگانه

قارچ های بزرگ یعنی درختان حتی زمانی که بلوک هایی در بالای آنها وجود دارد رشد می کنند اما در هنگام رشد جایگزین هیچ بلوک جامدی نمی شوند. از سوی دیگر، اگر محدودیت قد جهانی آنها را مسدود کند، رشد نمی کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *