کد نویسی پایتون در گوشی

کد نویسی پایتون در گوشی

برای افرادی که مایل به یادگیری کدنویسی هستند، کد نویسی پایتون در گوشی این مقاله بهترین برنامه های برنامه نویسی برای iOS و Android را شرح می دهد. ابزارهای کدنویسی عالی برای مبتدیان وجود دارد کد نویسی پایتون در گوشی که به شما در تلاش های برنامه نویسی کمک می کند.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله کد نویسی در گوشی بپردازید.

یادگیری کدنویسی نه سخت است و نه خسته کننده. برای یادگیری نحوه نوشتن کد، نیازی به مدرک علوم کامپیوتر ندارید. با این حال، برای تکمیل آن، تمرین مداوم ضروری است. در حال حاضر برنامه‌های کدنویسی متعددی وجود دارد که می‌توان از آنها برای مطالعه و تمرین برنامه‌نویسی در پرواز استفاده کرد.

 

برای افرادی که مایل به یادگیری کدنویسی هستند، این مقاله بهترین کد نویسی پایتون در گوشی برنامه های برنامه نویسی برای iOS و Android را شرح می دهد.

لیست کد نویسی پایتون در گوشی

 

 

برنامه کد نویسی در گوشی

 

چند ابزار کدنویسی عالی برای مبتدیان وجود دارد که به شما در تلاش های برنامه نویسی کمک می کند:

1. Mimo

Mimo یک نرم افزار کد نویسی است که یادگیری و سرگرمی را با هم ترکیب می کند. این دارای انواع مسیرهای یادگیری است که بر روی آنچه می خواهید با پروژه های دنیای واقعی بسازید تمرکز دارد. Mimo با استفاده کد نویسی پایتون در گوشی از رگه ها و مشوق ها برای تشویق تازه کارها به ادامه کار، یادگیری را سرگرم کننده می کند. پایتون، جاوا اسکریپت، جاوا، HTML، CSS، SQL، Swift، Kotlin، C++، SQL و PHP از جمله زبان‌ها و فناوری‌هایی هستند که در این اپلیکیشن آموزش داده می‌شوند.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله کد نویسی اندروید در گوشی بپردازید.

می توانید با یادگیری توسعه وب شروع کنید و سپس روی بهبود علم داده، سواد دیجیتال و توانایی های امنیت سایبری خود کار کنید. برای اندروید و آی او اس قابل دانلود است و نسخه پیشرفته 9.9 دلار در ماه هزینه دارد.

2. SoloLearn

SoloLearn با ترکیبی خوب از کلاس‌ها و آزمون‌ها، آموزش‌های اولیه و مختصر را برای مبتدیان و هر کسی که به دنبال بهبود مهارت‌های خود است، ارائه می‌کند. با SoloLearn، می‌توانید تقریباً هر فناوری مرتبطی را که تصور کنید، یاد بگیرید. برنامه های درسی را می توان با نیازها، ترجیحات و روندهای بازار خاص شما تنظیم کرد. این برنامه را می توان در تلفن همراه و همچنین در یک مرورگر وب استفاده کرد.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله آموزش کد نویسی در گوشی بپردازید.

JavaScript، Python، SQL، HTML، CSS، Swift، Java، C++، PHP Ruby همگی در دسترس هستند. نسخه اصلی رایگان است کد نویسی پایتون در گوشی و نسخه پریمیوم 6.99 دلار در ماه هزینه دارد.

3. Enki

این یک رابط کاربری ساده و جذاب ارائه می دهد. این یکی از خوش طراحی ترین برنامه های موجود است. پیشرفت روزانه شما را پیگیری می کند و به شما امکان می دهد با دیگران همکاری کنید. در Enki، شما ممکن است به انواع زبان های برنامه نویسی و همچنین اصول علوم کامپیوتر، امنیت، بلاک چین و پایگاه های داده تسلط داشته باشید. دوره اولیه کاملاً رایگان است، کد نویسی پایتون در گوشی در حالی که دوره حق بیمه هر ماه تقریباً 7.99 دلار هزینه دارد.

4. Programming Hub

این یک رابط کاربری دارد که هم ساده و هم جذاب است. این یکی از بهترین برنامه های موجود در بازار است. این به شما امکان می دهد پیشرفت روزانه خود را پیگیری کنید و با دیگران همکاری کنید. Enki به شما اجازه می دهد تا طیف وسیعی از زبان های برنامه نویسی و همچنین علوم کامپیوتر، امنیت، بلاک چین و موضوعات پایگاه داده را بیاموزید. دوره اولیه رایگان است، با این حال، دوره حق بیمه هر ماه حدود 7.99 دلار هزینه دارد.

5. Grasshopper

Grasshopper یک برنامه رایگان برای مبتدیان مطلق است. پازل های بصری به شما کمک می کنند کد نویسی پایتون در گوشی تا با توسعه مهارت های برنامه نویسی خود و ایجاد یک پایه محکم در اصول برنامه نویسی، پیشرفت کنید. این بر مهارت های یادگیری اساسی مانند متغیرها، حلقه ها و توابع متمرکز است.

 

 

برنامه کد نویسی

 زبان برنامه نویسی در گوشی

بدیهی است که با وجود صفحه نمایش بسیار بزرگتر از قبل (به یاد داشته باشید اولین تبلت های اندرویدی 7 اینچی بودند) نمی توان هر کار برنامه نویسی را روی تلفن هوشمند انجام داد. از آنجایی که من قصد دارم فقط در مدت زمان کوتاهی از گوشی هوشمند استفاده کنم.

باید پروژه کوچکی با رابط کاربری نسبتاً آسان در تلفن هوشمند باشد. هیچ چیز سنگینی مانند پروژه جاوا یا سی شارپ نیست، فقط زبان سریع و فشرده. خوب است که مقداری رابط کاربری داشته باشید، که برای من به معنای WebGUI است.

بنابراین باید چیزی متصل به جاوا اسکریپت یا پایتون باشد، کد نویسی پایتون در گوشی بنابراین می تواند نوت بوک jupyter باشد که می تواند به سرعت تغییر کند و نتیجه را به سرعت نشان دهد.
خدماتی مانند Google Colab در مرورگر به خوبی کار می کند و می تواند جایگزین خوبی باشد. طرف مقابل اینجاست که اینترنت خوب در هیچ کجا وجود ندارد. اینترنت موبایل در برخی کشورها ممکن است هزینه کمی داشته باشد و در مترو زیرزمینی در دسترس نباشد اگر کد نویسی پایتون در گوشی بخواهید کاری را در هواپیما یا خارج از کشور با هزینه رومینگ گران انجام دهید چه؟
بنابراین کار این است که از پایتون و ذخیره سازی برای کد استفاده کنید، ترجیحاً GitHub امکان باز کردن کد در دستگاه های دیگر یا در معرض دید افراد دیگر را داشته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.