ثبت نام
سایت های آموزش برنامه نویسی

سایت های آموزش برنامه نویسی

سرفصل‌های مقاله

سایت های آموزش برنامه نویسی

ما به بررسی سایت ها آموزش برنامه نویسی پرداخته ایم. شما می توانید با عضویت در این سایت ها و شروع به تمرین برنامه نویسی را یاد بگیرید. همچنین شما می توانید در دوره های آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان ایرانیان سایبر شرکت کنید.

سایت های خارجی بسیاری به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان می پردازند، ما در این مقاله قصد بررسی این سایت ها رو داریم. در ادامه کلیپی از نحوه عملکرد ما ببینیم.

سایت های آموزش برنامه نویسی

اگر شما فردی هستید که برنامه نویسی ، توسعه نرم افزار ، مهندسی نرم افزار و کد نویسی را به تنهایی یاد می گیرید و به دنبال منابع عالی هستید ، جای مناسبی آمده اید!

در این مقاله ، ما قصد داریم سایت های آموزش برنامه نویسی ای را به اشتراک بگذاریم که می توانید از آنها برای یادگیری کد به صورت رایگان در محل کار و خانه خود استفاده کنید.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله کلاس برنامه نویسی در تابستان بپردازید.

وبسایت freecodecamp.org

سایت های آموزش برنامه نویسی

این یکی از عالی ترین سایت های آموزش برنامه نویسی است که به شما کمک می کند تا کد نویسی رایگان را بیاموزید ، پروژه های دنیای واقعی بسازید و به عنوان توسعه دهنده شغل پیدا کنید.

این مجموعه گسترده ای از آموزش ها و تمرینات تعاملی برای یادگیری جاوا اسکریپت ، ساختار داده و الگوریتم ها ، توسعه Frontend و غیره دارد.

این مکان واقعا عالی برای شروع سفر برنامه نویسی شما است. آنها حتی یک گروه بزرگ فیس بوک دارند که در آن می توانید سوالات خود را مطرح کرده و تجربه یادگیری خود را به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد میکنم حتما مقاله یادگیری سی پلاس پلاس را بخوانید.

وبسایت udemy.com

سایت های آموزش برنامه نویسی

یکی از بهترین مکان ها برای آموزش آنلاین. دوره های آنلاین را با آخرین فناوری و زبان برنامه نویسی مانند جاوا ، بهار ، ساختار داده و الگوریتم ها ، سلنیوم ، REST و غیره دریافت خواهید کرد.

این برنامه منابع رایگان و پولی را ارائه می دهد. در اینجا چند دوره رایگان مفید برای یادگیری برخی از فناوری های جالب وجود دارد:

آموزش جاوا برای مبتدیان کامل

ساختار داده های آسان تا پیشرفته

آشنایی با برنامه نویسی پایتون

جاوا اسکریپت پیشرفته و شی گرا

پیشنهاد میکنم حتما مقاله کلاس برنامه نویسی چیست و چگونه است بخوانید.

وبسایت Educative.io

سایت های آموزش برنامه نویسی

این یک دیگر از سایت های آموزش برنامه نویسی عالی برای یادگیری است. این پلتفرم بسیار تعاملی دارای برخی از محبوب ترین فناوری ها مانند JavaScript  ، Java ، Kubernetes ، Python و موارد دیگر است.

این که آیا می خواهید یک فناوری جدید بیاموزید یا در حال آماده شدن برای مصاحبه هستید ، این یک وب سایت خوب برای بررسی است.

همه دوره ها دارای محیط برنامه نویسی در مرورگر هستند ، به این معنی که نیازی به راه اندازی نیست. آنها برای آزمون بیشتر درک شما از مطالب ، با آزمونها و چالشها کامل هستند.

این جزوه سایت های آموزش برنامه نویسی با کیفیت و تعاملی و مبتنی بر متن است. شما نیازی به پرش ندارید و خیلی سریعتر از دوره های سنتی آنلاین است. آنها همچنین دارای بسیاری از دوره های مفید هستند.

اگر دوره های پولی آنها را مفید می دانید ، می توانید با مراجعه به اشتراک آموزشی نسبت به خرید دوره های جداگانه ، پول زیادی پس انداز کنید. هم مقرون به صرفه است و هم چیزی که هر برنامه نویس می تواند در یادگیری خود سرمایه گذاری کند.

پیشنهاد میکنم حتما مقاله ارتباط ریاضی با برنامه نویسی بخوانید.

وبسایت Coursera

سایت های آموزش برنامه نویسی

این یکی دیگر از وب سایت های آموزش برنامه نویسی است. این توسط اساتید استنفورد تاسیس شده است.

بهترین بخش Coursera این است که دوره های آنلاین را از دانشگاه هایی مانند استنفورد ، دانشگاه لندن ، دانشگاه میشیگان ، کلرادو ، کالج امپریال لندن و بسیاری دیگر ارائه می دهد.

این دوره ها و سایت آموزش برنامه نویسی را به صورت رایگان و پولی ارائه می دهد. برخی از دوره های برنامه نویسی رایگان مورد علاقه من از Coursera عبارتند از:

الگوریتم ها

یادگیری ماشین

پایتون برای همه

Coursera همچنین گواهینامه ای را به شما ارائه می دهد که می توانید آن را در نمایه Linkedin خود نشان دهید ، اما باید هزینه آن را بپردازید.

پیشنهاد میکنم مقاله سن مناسب برای شروع برنامه نویسی مطالعه کنید.

وبسایت pluralsight.com

سایت های آموزش برنامه نویسی

یکی از بهترین سایت های آموزش برنامه نویسی برای یادگیری فناوری یا دوره های فناوری اطلاعات مانند زبان برنامه نویسی مانند جاوا ، چارچوب توسعه وب مانندSpring Framework ، Hibernate و غیره.

همچنین اکنون CodeSchool خریداری شده است که قبلاً به شما امکان می داد با انجام این کار فن آوری های وب را بیاموزید. شما می توانید از این سایت های آموزش برنامه نویسی برای یادگیری مطالب جالب در کوتاه مدت استفاده کنید.

متناوباً ، همچنین می توانید از دوره آزمایشی 10 روزه رایگان آنها استفاده کنید تا این دوره را به صورت رایگان تماشا کنید.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله یادگیری آسان پایتون برای کودکان بپردازید.

وبسایت try.github.io

سایت های آموزش برنامه نویسی

یکی از بهترین وب سایت های آموزش برنامه نویسی وب سایت فوق العاده برای یادگیری Git در 15 دقیقه است.

بهترین بخش این وب سایت این است که یک وب سایت متا است به این معنی که حاوی برخی از مفیدترین منابع برای یادگیری Git آنلاین است ، مانند یادگیری Gitbranching که دستورات Git را مستقیماً از مرورگر وب شما به شما آموزش می دهد.

این نه تنها به شما در درک دستورات اولیه git کمک می کند ، بلکه مفاهیم چالش برانگیز git مانند یک شاخه ، ادغام ، برگشت ، انتخاب گیلاس ، بازسازی و غیره را نیز به شما کمک می کند.

یکی دیگر از منابع فوق العاده و وب سایت های آموزش برنامه نویسی نیز وجود دارد ، Visualizing Git که به شما کمک می کند تا ببینید چگونه دستورات Git بر روی ساختار یک مخزن در مرورگر وب شما با حالت کاوش رایگان و برخی سناریوهای ساخته شده تأثیر می گذارد.

پیشنهاد میکنم مقاله برنامه نویسی در مدارس مطالعه کنید.

سایت های آموزش برنامه نویسی شیوه جدیدی برای یادگیری خود آموز برنامه نویسی هستند و شما میتوانید در سایت های آموزش برنامه نویسی خیلی کند برنامه نویسی را با بازی حل کنید و در سایت های آموزش برنامه نویسی،کار خیلی سخت است و دشوار.

و اینکه میتوانید شما در سایت های آموزش برنامه نویسی پولی ثبت نام نمایید و کار هایتان را انجام دهید. بله اینطوری خوب است.

یک نمونه وبسایت معرفی سایت های آموزش برنامه نویسی در اینجاست.!

وبسایت udemy.com کاملا رایگان است؟

این برنامه منابع رایگان و پولی را ارائه می دهد. در اینجا چند دوره رایگان مفید برای یادگیری برخی از فناوری های جالب وجود دارد: آموزش جاوا برای مبتدیان کامل ساختار داده های آسان تا پیشرفته آشنایی با برنامه نویسی پایتون و ...

سایت های آموزش برنامه نویسی برای چه من مناسب است؟

اگر شما فردی هستید که برنامه نویسی ، توسعه نرم افزار ، مهندسی نرم افزار و کد نویسی را به تنهایی یاد می گیرید و به دنبال منابع عالی هستید ،این سایت ها برای شما مناسب است.!

چگونه از این سایت ها کد نویسی یاد بگیریم؟

شما می توانید با عضویت در این سایت ها و شروع به تمرین برنامه نویسی را یاد بگیرید.

4 دیدگاه دربارهٔ «سایت های آموزش برنامه نویسی»

  1. سلام وقت بخیر من دوره های اموزشی زیادی رو تهیه کردم و دیدم اما چون کسی نبود سوالاتم رو بپرسم زیاد مسلط نشدم شما میتونید کمکم کنید؟

    1. سلام کاملا درست می فرمایید شما میتونید در کلاس های ما شرکت کنید چون کلاس ها به صورت انلاین برگزار میشه جهت رفع اشکال و در طول هفته میتونید با معلم در ارتباط باشید

    1. اکثر کدنویس ها موافق هستند که سه تا شش ماه طول می کشد تا با اصول اولیه کدنویسی راحت باشید. اما بسته به سرعت دلخواه خود می توانید کدنویسی را سریعتر یا آهسته تر یاد بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =