راه های کسب درآمد برای نوجوانان ایرانی

کسب درآمد برای نوجوانان

راه های کسب درآمد برای نوجوانان ایرانی

ایرانیان سایبر در این مقاله به بررسی راه های کسب درآمد برای نوجوانان پرداخته است. نوجوانان زودتر از آن که به بلوغ اقتصادی برسند به بلوغ جنسی می رسند. همین امر سبب می شود تا کسب درآمد برای نوجوانان، به یکی از دغدغه های ذهنی شان تبدیل شود.

ایرانیان سایبر به بیان روش های کاربردی و مثال های عملیاتی پرداخته است. همچنین از بیان راه های اشتباهی نظیر نگهداری حیوانات و دیجی مهمانی و … صرف نظر کرده است.

قبل از شروع مطالعه مقاله، این کلیپ را ببینید تا با نحوه کار اموزشگاه ایرانیان سایبر آشنا شوید.

آموزش کسب درآمد برای نوجوانان در ایرانیان سایبر مطرح می شود. یادگیری کسب درآمد برای نوجوانان باید قبل از هر چیز توانایی های خود را بر روی یک کاغد بنویسید. اگر قصد پیشرفت دارید با آموزش کسب درآمد برای نوجوانان راه را برای یادگیری خود هموار کنید.

توانایی های من چیست؟

شناسایی توانایی ها با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

قبل از آن که به روش های کسب درآمد برای نوجوانان بپردازیم. لازم است ابتدا تمامی توانایی های خود را لیست کنید و در یک برگه بنویسید. قرار نیست که حتما توانایی خاصی داشته باشید، بلکه با اشراف بر توانایی های خود هر چند ساده می توانید آمادگی لازم برای کسب درآمد را پیدا کنید.

چند نمونه از توانایی های من :

1 – دوستان زیادی دارم و ارتباطات خوبی با آنها برقرار کرده ام.

2 – توانایی تایپ فارسی را دارم.

3 – توانایی آموزش بازی کلش اف کنز

4 – توانایی صبر در برابر مشکلات و ….

توانایی های خود را بنویسید. هر چیزی که به ذهنتان می آید را بنویسید. نوشتن این ها سبب می شود، تا خودتان را بهتر بشناسید و کار مناسب خود را راحت تر پیدا کنید.

ارتباطات من با دیگران چگونه است؟

ارتباطات با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

لیستی از تمام کسانی که با شما در ارتباط هستند، آماده کنید. سعی کنید ارتباط خود را با کسانی که در هر زمینه خاصی مهارت دارند حفظ کنید. چه بسیار است کارهایی که برای انجامش باید پول خرج کنید. اما با همین ارتباطات می توان آن کار را به صورت رایگان انجام داد.

یک کارت برای خود تهیه کنید و شماره خود و آیدی شبکه اجتماعی خود را در آن قرار دهید. اگر سایت دارید آن را هم در کارت بزنید. باید ارتباطات خود را گسترش دهید. این کارت را به کسانی که با شما آشنا می شوند بدهید و کاری که انجام می دهید را به صورت خلاصه توضیح دهید.

آموزش

آموزش با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

نوجوانان عزیز شما می توانید به کسب درآمد برسید اما هر کاری ارزش آن را ندارد که وقت با ارزشتان را روی آن بگذارید. توصیه بنده آن است که براساس علاقه ای که دارید یک مهارت یا علم روز را آموزش ببینید. براساس مطالبی که یادگرفته اید عمل کنید و به کسب درآمد بپردازید.

وارن بافت یکی از بزرگترین و موفق ترین سرمایه گذاران عصر حاضر می گوید: سرمایه گذاری روی خودتان بهترین کاری است که می توانید انجام دهید. توانایی ها شما چیزی نیست که از شما گرفته شود.

ما در ایرانیان سایبر به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان 12 تا 18 سال به صورت تخصصی می پردازیم. و هدف ما تربیت برنامه نویسان جوان و با تجربه است. پیشنهاد می کنم مقاله فواید برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان را مطالعه کنید.

در ایرانیان سایبر با کسب درآمد برای نوجوانان آشنا شوید. راه ها و روش های کسب درآمد اینترنتی را بیاموزید. از نوجوانان برجسته جهان که به کسب درآمد برای نوجوانان پداخته اند الگو برداری کنید. سعی کنید راه های آموزش کسب درآمد را یاد بگیرید.

برنامه نویسی با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

برنامه نویسی با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

نوجوانان با برنامه نویسی می توانند خود را برای آینده آماده کنند. روز به روز نیاز به برنامه نویسان در حال افزایش است. به دلیل کامپیوتری شدن زندگی انسان ها، موقعیت های شغلی بیشتری برای برنامه نویسان ایجاد شده است.

ایرانیان سایبر به صورت تخصصی روی نوجوانان 12 تا 18 سال سرمایه گذاری می کند و با آموزش برنامه نویسی به نوجوانان، آنها را آماده کسب درآمد به صورت حرفه ای می کند. ایرانیان سایبر اقدام به برگزاری دوره های آموزشی با هدف استخدام نوجوانان در شرکت های برنامه نویسی نموده است.

پیشنهاد می کنم مقاله آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان را مطالعه کنید.

وبلاگ شخصی بزنید، بک لینک بدید و تبلیغ کنید

وبلاگ نویسی با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

یکی از راه های کسب درآمد از اینترنت وبلاگ نویسی است. وبلاگ نویسی بسیار ساده تر از راه اندازی وب سایت است. به طور موازی با وبلاگ نویسی می توان به تبلیغات و لینک دادن به دیگر سایت ها پرداخت. به لینک هایی که به دیگر سایت ها می دهید بک لینک می گویند. با یک سرچ ساده می توانید قیمت فروش بک لینک را ببینید.

حتی می توان برای اینستاگرام از طریق وبلاگ نویسی و تولید محتوا به کسب درآمد رسید. درباره محصولات و مهارت های خود به وبلاگ نویسی بپردازید. حتی می توانید مطالب موجود در دیگر سایت ها را به زبان خود نوشته و تولید محتوا کنید.

سعی کنید در وبلاگتان در مورد هر موضوعی صحبت نکنید، بلکه بهتر است در مورد چند موضوع خاص به وبلاگ نویسی بپردازید. هر چه وبلاگتان تخصصی تر باشد ارزش بیشتری برای بک لینک دارد.

همین الان ایرانیان سایبر برای پیشرفت سایت خود، به وبلاگ نویسی می پردازد.

چند تا از وبلاگ های خوب ایرانی را به شما معرفی می کنم. از این وبلاگ ها می توانید به لینک سازی بپردازید. بعد از ثبت نام و مشخص کردن url وبلاگ خود به دنبال عباراتی شبیه (نوشتن مطلب جدید) بگردید و اولین مطلب وبلاگ خود را بسازید.

فارسی بلاگ و بلاگ اسکای و ثامن بلاگ و تبیان بلاگ 4 تا از وبلاگ های خوب ایرانی است. اگر بازم وبلاگ خواستید بفرمایید تا به شما معرفی کنیم.

وبلاگ نویسی یکی از راه های کسب درآمد برای نوجوانان می باشد. برای کسب درآمد برای نوجوانان وبلاگ نویسی را به صورت تخصصی انجام دهید. روش های مختلف کسب درآمد اینترنتی از طریق وبلاگ نویسی وجود دارد.

آموزش مطالب درسی به همکلاسی ها

تدریس به همکلاسی با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

یکی از راحت ترین روش های درآمدزایی برای نوجوانان تدریس است. الان که کرونا آمده این کار بسیار راحت تر هم شده است. یکی از درس هایی که بهش مسلط هستی رو انتخاب کن و به دوستت که ضعیفه اولش به صورت رایگان تدریس کن، حرفی هم از پول و آموزش و غیره هم نزن. بعد از چند جلسه که خودش و خانوادش حس کرد بخاطر تو درس فرزندشون خوب شده به نحوی مطرح کن که اگر می خواهند این جلسات ادامه داشته باشه باید برای هر جلسه هزینه ای رو تقبل کنند.

چطور تو این کرونایی برای دوستم کلاس درس بزارم؟

خیلی راحت نرم افزار اسکایپ رو نصب کن. به صورت رایگان می توانی تماس صوتی و تصویری بگیری. همچنین می توانی صفحه کامپیوترت را با دوستت به اشتراک بزاری. بعد هم شروع کن به توضیح مطالب درسی.

فقط کافیه شروع کنی بعدش نتیجه رو می بینی. نکته مهم این که در شروع کار حرفی از پول نزنی. ما در ایرانیان سایبر از طریق اسکایپ کلاس های خصوصی مان را برگزار می کنیم. این روش ها تست شده است. معطل چی هستی؟ زودتر شروع کن.

کسب درآمد از طریق تدریس، اینترنتی درآمد تدریس نوجوانان، کسب درآمد از آموزش،کسب درآمد شرایط تدریس نوجواناندر منزل، تدریس را از کجا شروع کنم، کجا تدریس خصوصی کنم، متقاضی تدریس خصوصی،کسب درآمد قوانین تدریس نوجوانان

مدرس زبان های بین المللی شوید

انگلیسی با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

اشتیاق برای یادگیری زبان های خارجی بسیار بالا است. خانواده ها هم پول خوبی بابت پیشرفت فرزندشان در زبان های خارجی می دهند.

با آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ترکی و غیره می توانید به درآمد زایی برسید. اگر شما به زبان دیگری غیر از فارسی مسلط هستید. همین الان در گوگل عبارت (تدریس خصوصی زبان (مدنظر خودتون مثلا ترکی)) سرچ کنید. می بینید که دارند تدریس می کنند.

چرا شما از این فرصت استفاده نمی کنید؟ خیلی راحت در اسکایپ کلاس خصوصی تو برگزار کن. ماه اول آموزش رو هم رایگان بزار تا طرف مقابل کاملا به شما و عملکرتان اعتماد کند.

چرا و چگونه کسب درامد با گوشی برای نوجوانان ممکن است؟ حتی راه های کسب درآمد برای نوجوانان در خانه نیز ممکن است روی دهد. اما کسب و کار در منزل برای نوجوانان مهم است کار برای پسر ۱۳ ساله چطور است؟ استخدام کار برای نوجوانان کسب درآمد در منزل رایگان خوب است؟ راه های کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد برای دانش آموزان را فراموش نکنید. راه های درآمدزایی برای نوجوانان است

خرید عمده و فروش خرده

خرید عمده با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

یکی از روش های کسب درآمد برای نوجوان، خرید محصولی به صورت عمده و فروش آن به صورت خرده است. با این روش می توان به راحتی 10 درصد سود کرد. نکته کلیدی در این عمل بازاریابی است. نباید دست به خرید هر محصولی به صورت عمده زد. چرا که ممکن است در فروش آن به دردسر بیافتیم.

اگر هوش مالی بالایی دارید می توانید با خرید یک محصول درجه یک، در مدت زمان کاملا مشخصی، به درآمد دست بیابید. در غیر این صورت با کمک افراد با هوش مالی بالا، این عمل را انجام دهید.

خرید در حالت تخفیف ویژه و فروش اقساط به نزدیکان

تخفیف ویژه با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

در این روش محصولی را که می دانیم یکی از نزدیکانمان به آن نیاز دارد. به صورت تخفیف ویژه می خریم. سپس آن محصول را با قیمت عادی و بدون تخفیف و به صورت اقساط چند ماهه به او می فروشیم. در انجام این کار چند نکته را باید دقت کنیم :

1 – باید اطمینان داشته باشیم آن فرد پول ما را پس می دهد، پس اگر اطمینان نداری اصلا این کار را نکن.

2 – باید اطمینان داشته باشیم آن فرد این محصول را می خواهد، یعنی طوری نشود که ما محصول را بخریم و آن فرد از خرید اقساطی آن از ما سر باز بزند.

3 – در فروش ویژه می خریم که زیر قیمت بازار باشد (حتما در جاهای مختلف بررسی کن که قیمت زیر قیمت بازار باشد.)

4 – به صورت اقساط بفروش که برای طرف مقابل جذابیت داشته باشد.

راه های پولدار شدن و کسب درآمد برای نوجوانان ایرانی عبارتند از :

با جواب به سوالات زیر راه خود را پیدا کنید.

1- چگونه به راه های پولدار شدن و کسب درآمد برای نوجوانان برسیم؟

2- چرا ما باید به راه های پولدار شدن و کسب درآمد برای نوجوانان برسیم؟

صنایع دستی با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

صنایع دستی با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

یکی دیگر از روش های کسب درآمد برای نوجوانان فروش صنایع دستی است. صنایع دست ساز به عنوان یک هنر زنده شناخته می شوند. قیمت گذاری روی صنایع دستی معمولا به وسیله تولید کنندگان و طراحان اصلی آن انجام می شود.

صنایع دستی متنوعی در کشور عزیرمان طراحی می شود. که نه تنها از داخل ایران بلکه از آن سوی مرزها نیز خواهان فراوانی دارند. تنوع اقلیمی نیز سبب شده یک دامنه گسترده و متنوع از صنایع دست ساز مختلف داشته باشیم.

محصولات دست سازمان را می توانیم در نمایشگاه های صنایع دستی، اینستاگرام، بوتیک های خرده فروشی و … به فروش برسانیم.

غریق نجات شوید

غریق نجات با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

در صورت علاقه به رشته شنا و با کسب مهارت های لازم می توانید غریق نجات شوید. غریق نجات استخر یکی دیگر از راه های کسب درآمد نوجوانان است. یک نوجوان بدون محدودیت های جنسی می تواند از این طریق به کسب درآمد بپردازد.  کسب مدال در مسابقات و افزایش مهارت های تخصصی شما را در ارتقای شغلی کمک می کند.

کار برای بچه 12 ساله در خانه

کار برای بچه 12 ساله در خانه

بیایید کمی روی بهترین کار برای بچه 12 ساله در خانه فکر کنیم! از شما میخواهم نظرات خود را درباره کار برای بچه 12 ساله در خانه بفرمایید. بنظر شما بهترین کار برای بچه 12 ساله در خانه چیست؟

آیا اصلا یک بچه 12 ساله باید به این مسایل فکر کند؟ این که خانواده ای به فکر کار برای بچه 12 ساله در خانه باشد، اصلا بد نیست. به شرطی که آن کار در جهت تقویت مهارت های بچه 12 ساله باشد. در زیر همین مقاله نظرات خود را جهت کار برای بچه 12 ساله در خانه برای ما ارسال کنید. حتی اگر بنظرتان خنده دار بود باز هم ارسال کنید. چه بسا در یک نظری که خنده دار باشد شگفتی بزرگی جهت کار برای بچه 12 ساله در خانه باشد.

کار برای پسر 13 ساله

کار برای پسر 13 ساله

اگر به دنبال کار برای پسر 13 ساله خود هستید، به شما پیشنهاد می کنم، او را به انجام کاری بگمارید که به کسب مهارت بپردازد. کارهایی که در این صفحه پیشنهاد می شود بیشترشان مناسب یک پسر 13 ساله است. در زیر چند نمونه کار برای پسر 13 ساله خدمتتان به صورت خلاصه وار عرض می کنم.

 • برنامه نویسی
 • تولید محتوا
 • وبلاگ نویسی
 • بک لینک سازی(سئو)
 • ادمین اینستا

پیشنهاد اول بنده جهت کار برای یک پسر 13 ساله برنامه نویسی است، که در ایرانیان سایبر به آموزش آن برای نوجوانان می پردازیم.

کار در پارک های تفریحی

پارک تفریحی با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

در صورتی که به فضای سبز و مکان های شلوغ علاقه داشته باشید. با توجه به توانایی ها و علاقه مندی تان می توانید در این محل ها به کار بپردازید. پارک ها یکی از محل های گردشگری محسوب می شود که فرصت های شغلی خاص و جذابی در دل خود جای داده است.

آموزش کار با کامپیوتر به کودکان

تدریس به کودکان با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

کامپیوتر یکی از قدرتمندترین اهرم های کسب درآمد نوجوانان است. تجربه در آموزش کارهای کامپیوتری نقش مهمی دارد. نوجوانان می توانند اصول پایه ای کار با کامپیوتر نظیر ICDL را به کودکان آموزش دهند در چند جلسه اول به صورت رایگان به کودکان آموزش دهند و سپس برای کلاس های خصوصی بیشتر درخواست وجه نقد کنند.

دلیل تاکید بر رایگان بودن چند جلسه اول این است که خانواده ها کار شما را ببینند و با پیشرفت کودکشان در کار با کامپیوتر به شما اعتماد کنند.

لازم دیدم توضیح کوتاهی در مورد مهارت های هفتگانه ICDL مطرح کنم.

1 – مفاهیم پایه ای IT

2 – اینترنت: وابستگی روز افزون ما به اینترنت

3 – ویندوز: انجام کارهای روزمره زندگی با کامپیوتر

4 – ورد: زنده باد نوشتن

5 – اکسل: دنیای محاسبات

6 – پاورپوینت: نمایش اطلاعات به صورت تیتروار

7 – access بانک اطلاعات

نوجوان عزیز قرار نیست همه این ها رو بلد باشی تا شروع به آموزش و درآمد زایی کنی. شما شروع کن به آموزش قسمت هایی که بلدی. همین اول مشخص کن چه چیز هایی بلدی! بعد ببین برای آموزش این مطالب به یک کودک چند جلسه باید برگزار کنی و بسم الله بگو و شروع کن. نترس خدا همراهته، اگر دیدی ترس اجازه شروع حرکت را بهت نمی دهد. به نفر اولی که می خوای این آموزش ها را ارایه بدی به صورت کاملا رایگان آموزش بده، تا ترسی که داری از بین بره.

چرا و چگونه کسب درامد با گوشی برای نوجوانان ممکن است؟ حتی راه های کسب درآمد برای نوجوانان در خانه نیز ممکن است روی دهد. اما کسب و کار در منزل برای نوجوانان مهم است کار برای پسر ۱۳ ساله چطور است؟ استخدام کار برای نوجوانان کسب درآمد در منزل رایگان خوب است؟ راه های کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد برای دانش آموزان را فراموش نکنید. راه های درآمدزایی برای نوجوانان است

فتوشاپ با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

آموزش فتوشاپ با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

امروزه حتی برای یک پست ساده در اینستاگرام نیاز به فوتوشاپ داریم. کلی آموزش رایگان فوتوشاپ هم هست که می توانید از آنها استفاده کنید. با توجه به کرونا زندگی مجازی خیلی بیشتر از گذشته در جریانه. خیلی از شرکت ها برای پست های اینستاگرامی خود نیاز به یک فوتوشاپ کار دارن. اگر فتوشاپ کار بتواند محتوای زیبایی تولید کند، چه فرقی می کند، 13 سالش باشه یا 25 سالش!

بنده به صورت اتفاقی برای آموزش adobe premier با اقای سعید طوفانی اصل آشنا شدم، کارشون خیلی خوب بود. کلی آموزش از ایشان موجود است. اگر اسم ایشان را در گوگل سرچ کنید براتون میاره.

الان که این مقاله را می نویسم در کانال تلگرام ایشان به نام saeidtoufaniasl  و Toufani_zip، آموزش ها به صورت رایگان وجود دارد. بنظرم به جای این  که به صورت متفرقه از آموزش های ایشان در دیگر سایت ها استفاده کنید. یک دوره رو به صورت کامل از کانال ایشان تهیه کنید.

مشکل اصلی که احتمالا باهاش رو به رو می شوید این که باید فایل های یک گیگابایتی را در تلگرام دانلود کنید.

ویرایش فیلم با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

ویرایش فیم با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

بدون توجه به سنی که دارید ویرایش فیلم یک منبع درآمد خوب برای شما می تواند باشه. الان نیاز به ویدیوهای تبلیغاتی بسیار زیاد شده و خیلی ها حاضرن بابتش پول بدهند. همین adobe premier  که در قسمت فوتوشاپ بهش اشاره کردم برای ویرایش فیلم کاربرد داره. از آموزش های استاد طوفانی استفاده کن. البته قبلش بهتر کار با فتوشاپ رو یاد بگیری.

تایپ با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

تایپ با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

شما می توانید به تایپ مطالب بپردازید. آموزش تایپ 10 انگشتی را یاد بگیرید. احتمالا در نزدیکی محل زندگی شما خدمات فتوکپی ارایه می شود. به آنها سر بزنید و اعلام آمادگی کنید که حاضرید به تایپ بپردازید.

کار به صورت کارآموزی

دوره کارآموزی با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

شما با کارآموزی در رشته های مختلفی می توانید به کسب درآمد برسید. اولش باید رایگان کار کنید و تمام تلاش تان را کنید تا هر چی صاحب کار گفت را یاد بگیرید. بنده در زمان خدمت سربازی با فردی آشنا شدم که به تعمیر وسایل سخت افزاری و کامپیوتری می پرداخت. وقتی از ایشان پرسیدم که چطور این کارها را یاد گرفته اند. ایشان گفتند مدتی به صورت رایگان برای تعمیرگاه قطعات کامپیوتری و لپتاپ کار می کرده است. کار را یاد گرفته بعد هم صاحب تعمیرگاه ازش خواسته براشون کار کنه و به کسب درآمد رسیده است.

چرا و چگونه کسب درامد با گوشی برای نوجوانان ممکن است؟ حتی راه های کسب درآمد برای نوجوانان در خانه نیز ممکن است روی دهد. اما کسب و کار در منزل برای نوجوانان مهم است کار برای پسر ۱۳ ساله چطور است؟ استخدام کار برای نوجوانان کسب درآمد در منزل رایگان خوب است؟ راه های کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد برای دانش آموزان را فراموش نکنید. راه های درآمدزایی برای نوجوانان است

عکاسی با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

عکاسی با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

یکی از راه های کسب درآمد نوجوانان، عکاسی است. عکاسی هنری است که با توجه به ذوق فردی که آن را عکاس می نامیم شکوفا می شود. در گذشته ثبت تصاویر بر روی کاغذ انجام می شد، اما امروزه بیشتر بر روی گیرنده های تصویری انجام می شود.

اجازه دهید مثالی از ایرانیان سایبر برای شما بزنم، ما به صورت تخصصی بر روی کودکان و نوجوانان 12 تا 18 سال کار می کنیم. ایرانیان سایبر نیاز به عکس های با کیفیت، از نوجوان ایرانی در حال کار با کامپیوتر دارد. احتمالا فکر می کنید این عکس ها در اینترنت پر است. در حالی که این طور نیست.

بیشتر عکس های باکیفیت اینترنتی مربوط به نوجوانان خارجی است. این نشان می دهد، چقدر در کشور ما به این مساله بی توجهی شده است. سایت های خارجی زیادی وجود دارند که عکس های با کیفیت ارایه می دهند. اما سایت های موفق ایرانی فعال در این حوزه کم هستند.

مدیر شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه با هدف کسب درآمد برای نوجوانان

تلفن همراه و شبکه های اجتماعی فقط جایی برای وقت گذرانی نیست بلکه باید دیدگاهمان را عوض کنیم. می توان از شبکه های اجتماعی به کسب درآمد پرداخت. نوجوانان با فعالیت در شبکه های اجتماعی می توانند یک شغل آنلاین برای خود فراهم کنند.  کانال تلگرام و ادمین پیج اینستاگرام یکی از فرصت های کسب درآمد برای نوجوانان است. هم اکنون برخی از کودکان و نوجوانان از این روش به کسب درآمد می پردازند.

برای اداره این کار به چیزی فراتر از پست گذاشتن نیاز دارید. باید با ایده پردازی، تولید محتوای مناسب و صد البته تبلیغات هدفمند کار خود را پیش ببرید. شما می توانید به سایت های جابینجا و پونیشا بروید و توانایی مدیران شبکه های اجتماعی را بررسی کنید.

تقاضای زیادی برای ادمین اینستاگرام وجود دارد. با یادگیری اصول اینستاگرام می توانید در این حوزه به فعالیت بپردازید. این کار جدای از سختی هایش، سرگرم کننده نیز می باشد.

پیشنهاد می شود مقاله ۱۴ روش کسب درآمد در دبیرستان در سال ۱۴۰۰ را مطالعه کنید تا با دیگر روش های کسب درآمد دبیرستانی ها آشنا شوید.

چرا و چگونه کسب درامد با گوشی برای نوجوانان ممکن است؟ حتی راه های کسب درآمد برای نوجوانان در خانه نیز ممکن است روی دهد. اما کسب و کار در منزل برای نوجوانان مهم است کار برای پسر ۱۳ ساله چطور است؟ استخدام کار برای نوجوانان کسب درآمد در منزل رایگان خوب است؟ راه های کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد برای دانش آموزان را فراموش نکنید. راه های درآمدزایی برای نوجوانان است

پیشنهاد می شود مقاله انگلیسی بهترین راه برای کسب درآمد نوجوانان (38 ایده) را بخوانید تا با روش های اون ور آبی هم آشنا بشید.

شاید این سوال ها به ذهن شما هم رسیده باشد!

من می خواهم به یادگیری برنامه نویسی بپردازم، چطور می توانم در دوره های ایرانیان سایبر شرکت کنم؟

می توانید به صفحه دوره های صفر تا صد بروید و به بررسی دوره ها بپردازید. اولین دوره شما آموزش مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی است. پس از مشاهده دوره ها، شما باید از طریق صفحه ثبت نام، اقدام به ثبت نام در دوره نمایید. با آرزوی موفقیت برای شما در مسیر برنامه نویسی و کسب درآمد.

من برخی از مهارت های بالا رو دارم چطور به درآمد برسم؟

نمی توان برای همه مهارت ها یک نسخه پیجید، اما اگر مهارت های آموزشی دارید،  بهتر است اول آن را به دوستان و آشنایان ارایه دهید. اما اگر مهارت های کار با کامپیوتر و فناوری دارید، می توانید به سایت جابینجا بروید و پیشنهاد های کاری مربوط به حوزه مهارتی خود را بررسی کنید.

من هیچ کدام از مهارت های بالا رو ندارم. چیکار کنم که به ثروت برسم؟

بهترین کاری که می توانید انجام دهید، سرمایه گذاری بر روی خودتان است. یعنی به آموزش و یادگیری مهارتی به صورت حرفه ای بپردازید. شما همچنین می توانید به دوره های کارآموزی بروید. فقط دقت کنید که هر دوره کارآموزی مناسب نیست، حتما در انتخاب شرکت برای کارآموزی با افراد متخصص به مشورت بپردازید.

من برخی از مهارت های بالا رو دارم چطور به درآمد برسم؟

نمی توان برای همه مهارت ها یک نسخه پیجید، اما اگر مهارت های آموزشی دارید، بهتر است اول آن را به دوستان و آشنایان ارایه دهید. اما اگر مهارت های کار با کامپیوتر و فناوری دارید، می توانید به سایت جابینجا بروید و پیشنهاد های کاری مربوط به حوزه مهارتی خود را بررسی کنید.

من می خواهم به یادگیری برنامه نویسی بپردازم، چطور می توانم در دوره های ایرانیان سایبر شرکت کنم؟

می توانید به صفحه دوره های صفر تا صد بروید و به بررسی دوره ها بپردازید. اولین دوره شما آموزش مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی است. پس از مشاهده دوره ها، شما باید از طریق صفحه ثبت نام، اقدام به ثبت نام در دوره نمایید. با آرزوی موفقیت برای شما در مسیر برنامه نویسی و کسب درآمد.

من هیچ کدام از مهارت های بالا رو ندارم. چیکار کنم که به ثروت برسم؟

بهترین کاری که می توانید انجام دهید، سرمایه گذاری بر روی خودتان است. یعنی به آموزش و یادگیری مهارتی به صورت حرفه ای بپردازید. شما همچنین می توانید به دوره های کارآموزی بروید. فقط دقت کنید که هر دوره کارآموزی مناسب نیست، حتما در انتخاب شرکت برای کارآموزی با افراد متخصص به مشورت بپردازید.

مشاور کودکان و نوجوانان برای برنامه نویسی در ایرانیان سایبر

از مشاوره رایگان ایرانیان سایبر بهره مند شوید

مشتاق نظرات و پیشنهادات شما هستیم 
همین الان با ما تماس بگیرید
021-28427843
مشاور کودکان و نوجوانان برای برنامه نویسی در ایرانیان سایبر

از مشاوره رایگان ایرانیان سایبر بهره مند شوید

مشتاق نظرات و پیشنهادات شما هستیم 
همین الان با ما تماس بگیرید
021-28427843

دوره های برنامه نویسی صفر تا صد ایرانیان سایبر

محتوای مقاله

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید

8 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • من عاشق کامپیوترم بنظرتون برنامه نویسی برای من مناسبه؟ و میتونم درش موفق بشم؟

  • بنده از بچگی عاشق کامپیوتر بودم و مدام باهاش بازی میکردم، تازه کسی هم نبود راه برنامه نویسی رو به بنده در سن کودکی و نوجوانی نشون بده، با این حال من یک برنامه نویس شدم!!
   ولی شما الان این مسیر رو داری می بینی، حتما در دوره ها شرکت کن! و این مسیر رو با قدرت ادامه بده.

  • پیشنهاد میکنم ابتدا به کسب مهارت بپردازید و سپس مشغول به کار شوید چرا که اینطوری درآمد بیشتری می توانید داشته باشید. پیشنهاد من به شما مهارت های کامپیوتری به خصوص برنامه نویسی هستش!

 • سلام حسین هستم از تهران یک سوال داشتم!
  چطوری میتونم در دوره هاتون شرکت کنم؟ و این که کلاس های تابستانی دارید؟

  • سلام بله ما دوره های تابستانی داریم، برای ثبت نام اگر با کامپیوتر یا لپتاب هستید در هدر روی ثبت نام کلیک کنید و اگر هم با گوشی هستید اون بالای گوشی رو سه خط بالا کلیک کنید تا منو براتون باز بشه و سپس روی ثبت نام کلیک کنید.

 • سلام ممکنه خرید و فروش خرده به نزدیکان رو کمی بیشتر توضیح دهید؟

  • سلام به طور مثال برادر شما میخواد یک گوشی بخره ولی پولش نمیرسه! شما باهاش هماهنگ کن بگو من این گوشی رو برات میخرم با قیمتی که الان در بازار هست بهش بفروش و بگو اقساط بده! بعد خودت این گوشی رو سعی کن در تخفیف بخری و به صورت اقساط به برادرت بده! اینجوری هم اون به گوشی رسیده و هم تو در فروش اقساطی یه سود رسیدی. چرا که پایین تر از قیمت بازار گوشی رو خریدی.

دیدگاهتان را بنویسید